New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Meredith IR-en landolt, így még inkább jónak tűnik Dez szerződtetése. Ginn már így is IR-en van, Thomas meg Smith ketten lehet kevesek lettek volna a szezonra


több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na hát akkor hivatalosan is a bandwagon-on 😉
Sok sikert srácok 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Nos ma a komplett!! OL kezdők vagy nem edzettek vagy limitáltan.
Ezenkívűl a Davenport, PJ és Meredith sem edzett.

Brayntet meg ha leszerződik tradeljük el egy Fasza D játékosért. 😀😀😀
Fattyu
Nézegettem, és szerencsére csak Warford nem edzett, de ő nem sérülés miatt


több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
| Fogom sajnalni mikor megdontik Brees rekordjait a mai fiatalok akik most kezdik mert 20x konnyebb dolguk van |
new orl
| Ez azért nem igaz feltétlenül, mert koránt sem biztos, hogy ennyit fog játszani bárki közülük. Az sem biztos, hogy ilyen szinten tud játszani valaki ennyi ideig. Az a 70+ e yard fizikailag is nehéz ám 35 éves korra |
Gyurma Pappa
Meg igy sem lesz konnyu termeszetesen. De a mai QB-khoz nem ernek gyakorlatilag hozza es az O ilyen szintu eloterbe helyezese durvabb szamokat hoz. Az oregedes termeszetesen rajuk is igaz lesz.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
| Fogom sajnalni mikor megdontik Brees rekordjait a mai fiatalok akik most kezdik mert 20x konnyebb dolguk van |
new orl
| Ez azért nem igaz feltétlenül, mert koránt sem biztos, hogy ennyit fog játszani bárki közülük. Az sem biztos, hogy ilyen szinten tud játszani valaki ennyi ideig. Az a 70+ e yard fizikailag is nehéz ám 35 éves korra |

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Értem én a szándékot: a terv az, hogy legalább mindig egy ponttal többet szerezünk mint az ellenfél.
Nyert már valaki így SB-t? (Passz védelem nélkül!)
Előre a 100:99-es meccsek felé!
kijo
Eddig úgy tűnik, hogy az idei éveben a top O-val rendelkező csapatok dominálnak. Úgy gondolom a cél nem feltétlenül a még több pont, hanem a jó teljesítmény fenntartása, a tehermentesítés, és a védelmek figyelmének további megosztása.
Dobanor
Az alapszakaszban mindig a támadósorok dominálnak, és azok hozzák a PO-t. Viszont a rájátszásban fordul a kocka, és nem hiába mondják, hogy a bajnokságot a védelem nyeri. Mindenesetre szerintem nem olyan reménytelen a légvédelmetek, hogy ne legyen keresnivalója a csapatnak bárki ellen. De hogy ez mire lesz elég, az januárban kiderül.
Awesome88
Nem hiába mondják. Ettől még mindig hülyeség, de mondják 😊
Wyatt
A vilag megfordult, mert ma a D-kre az amator Thai Box szabalyai/elvei ervenyesek, mig az O-kre a profi Thai Box szabalyai/elvei ervenyesek. A kimenetel keteselyes igy is ( | az amator vagy a pofajara esik vagy a hatara | ). Ettol fuggetlenul amikor 2 csoda O tamadja ezeket a sz..okat akkor az nyer amelyik tud legalabb 1 stoppot csinalni, mint peldaul a tavalyi dontoben, ami semlegeskent egy nagy szar volt, mint egy spanyol bikaviadal, drukkolnek en a bikanak es egy 10 perc utan mar verforralo hogy raadasul jatszik a hentes az allattal ( btw, EU nem tiltja? )

Felreertes ne essek nem az O-kel van bajom, mert szeretem es tudom ertekelni mint mindenki mas, de ma oda jutottunk hogy a jo O-k egymas ellen jatszanak es nem a D-k ellen. Az nem kerdes hogy az O-k a dominansak, az elony mindig naluk volt, de most mar fel is boritottak a palyat mestersegesen es nem kicsit. | Fogom sajnalni mikor megdontik Brees rekordjait a mai fiatalok akik most kezdik mert 20x konnyebb dolguk van |
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Nem tudja valaki Trey Hendrickson mit vétett, hogy soha nincs meccsnapon az aktívak között, mert sérülése elvileg nincs. Ennyire gyengén játszana, vagy csak Sean elégedett a Jordan, Okafor, Davenport hármassal?
Depth-be azért elférne szerintem
kapitnono
Erre is megkaptuk a vàlaszt a Rams elleni meccsen. Ha valaki kiesik az àltalad említett hàrmasból, akkor lép előtérbe.
Egyébként nem volt rossz.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Nos ma a komplett!! OL kezdők vagy nem edzettek vagy limitáltan.
Ezenkívűl a Davenport, PJ és Meredith sem edzett.

Brayntet meg ha leszerződik tradeljük el egy Fasza D játékosért. 😀😀😀
Fattyu
Szerintem csak pihenőt kaptak, nagy volt azért a hajtás a Rams ellen. Legalábbis remélem hogy csak ennyi az oka 😀


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Értem én a szándékot: a terv az, hogy legalább mindig egy ponttal többet szerezünk mint az ellenfél.
Nyert már valaki így SB-t? (Passz védelem nélkül!)
Előre a 100:99-es meccsek felé!
kijo
Eddig úgy tűnik, hogy az idei éveben a top O-val rendelkező csapatok dominálnak. Úgy gondolom a cél nem feltétlenül a még több pont, hanem a jó teljesítmény fenntartása, a tehermentesítés, és a védelmek figyelmének további megosztása.
Dobanor
Az alapszakaszban mindig a támadósorok dominálnak, és azok hozzák a PO-t. Viszont a rájátszásban fordul a kocka, és nem hiába mondják, hogy a bajnokságot a védelem nyeri. Mindenesetre szerintem nem olyan reménytelen a légvédelmetek, hogy ne legyen keresnivalója a csapatnak bárki ellen. De hogy ez mire lesz elég, az januárban kiderül.
Awesome88
Nem hiába mondják. Ettől még mindig hülyeség, de mondják 😊

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Nos ma a komplett!! OL kezdők vagy nem edzettek vagy limitáltan.
Ezenkívűl a Davenport, PJ és Meredith sem edzett.

Brayntet meg ha leszerződik tradeljük el egy Fasza D játékosért. 😀😀😀

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kívánom neki, hogy fel bírja fogni, hogy ha beáll a sorba (természetesen Brees, Thomas, Kamara és Ingram mögé), akkor olyan messzire juthat idén télen, ameddig korábban sohasem jutott.

Eddig 4 PO-meccse volt össz-vissz karrierje során, közülük mindössze egyet nyert csak meg a Cowboys.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Értem én a szándékot: a terv az, hogy legalább mindig egy ponttal többet szerezünk mint az ellenfél.
Nyert már valaki így SB-t? (Passz védelem nélkül!)
Előre a 100:99-es meccsek felé!
kijo
Eddig úgy tűnik, hogy az idei éveben a top O-val rendelkező csapatok dominálnak. Úgy gondolom a cél nem feltétlenül a még több pont, hanem a jó teljesítmény fenntartása, a tehermentesítés, és a védelmek figyelmének további megosztása.
Dobanor
Az alapszakaszban mindig a támadósorok dominálnak, és azok hozzák a PO-t. Viszont a rájátszásban fordul a kocka, és nem hiába mondják, hogy a bajnokságot a védelem nyeri. Mindenesetre szerintem nem olyan reménytelen a légvédelmetek, hogy ne legyen keresnivalója a csapatnak bárki ellen. De hogy ez mire lesz elég, az januárban kiderül.
Awesome88
Így-így. Hozzátenném, hogy sokszor egy-egy meccsre sokkal könnyebb összehozni a védelmet, mint hétről-hétre készülni, lásd a Colts 2006-os szezon, az eddigi leggyengébb alapszakasz védelemmel nyertek SB-t, úgy hogy a PO-ra össze tudták kapni magukat.

tl:dr: a PO egy egész más helyzet, mint az alapszakasz

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Fura leírni, de Bryant Szent.
Legyen az, hogy csak a Dallas-mez miatt tűnt hülyének 😊

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Érdekes, ha valaki black and goldba öltözik, rögtön szimpatikussá válik....(?) 😉
Reméljük beválik, és nagyon kell neki is az a gyűrű...
Azért én nem vagyok ilyen optimista. Nehéz az út!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Értem én a szándékot: a terv az, hogy legalább mindig egy ponttal többet szerezünk mint az ellenfél.
Nyert már valaki így SB-t? (Passz védelem nélkül!)
Előre a 100:99-es meccsek felé!
kijo
Eddig úgy tűnik, hogy az idei éveben a top O-val rendelkező csapatok dominálnak. Úgy gondolom a cél nem feltétlenül a még több pont, hanem a jó teljesítmény fenntartása, a tehermentesítés, és a védelmek figyelmének további megosztása.
Dobanor
Az alapszakaszban mindig a támadósorok dominálnak, és azok hozzák a PO-t. Viszont a rájátszásban fordul a kocka, és nem hiába mondják, hogy a bajnokságot a védelem nyeri. Mindenesetre szerintem nem olyan reménytelen a légvédelmetek, hogy ne legyen keresnivalója a csapatnak bárki ellen. De hogy ez mire lesz elég, az januárban kiderül.
több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Amikor a neved Thomas Morstead és egy fotelből a pálya szélén nézel minden Saints meccset. 😀

több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 332
Az O már így is jó, sőt még jobb lehet Dez-zel és Thomas sem fog tudni szerezni mindig 200+ yardot.
Esélynek jó lesz, a SB runnak csak használni tud. Tényleg megpróbálunk mindent, hogy idei szezonban meglegyen a SB.

(Én szeretem látni a védelmet is játszani. Remélem ők is fejlődnek.)

Szerkesztette: kijo
több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Értem én a szándékot: a terv az, hogy legalább mindig egy ponttal többet szerezünk mint az ellenfél.
Nyert már valaki így SB-t? (Passz védelem nélkül!)
Előre a 100:99-es meccsek felé!
kijo
Eddig úgy tűnik, hogy az idei éveben a top O-val rendelkező csapatok dominálnak. Úgy gondolom a cél nem feltétlenül a még több pont, hanem a jó teljesítmény fenntartása, a tehermentesítés, és a védelmek figyelmének további megosztása.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Értem én a szándékot: a terv az, hogy legalább mindig egy ponttal többet szerezünk mint az ellenfél.
Nyert már valaki így SB-t? (Passz védelem nélkül!)
Előre a 100:99-es meccsek felé!
kijo
Bőven elég, ha 1-2 Stopot, meg 1-2 TO-t csinál a D a meccsen mint ahogy a Rams ellen, már elég lehet ha Brees irányít 😀


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Értem én a szándékot: a terv az, hogy legalább mindig egy ponttal többet szerezünk mint az ellenfél.
Nyert már valaki így SB-t? (Passz védelem nélkül!)
Előre a 100:99-es meccsek felé!
kijo
2018 február 😊?

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 332
Értem én a szándékot: a terv az, hogy legalább mindig egy ponttal többet szerezünk mint az ellenfél.
Nyert már valaki így SB-t? (Passz védelem nélkül!)
Előre a 100:99-es meccsek felé!
több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Irány a pontzuhatag......
Gézu
Az eddig volt, mostantól pontcunami! Remélem beválik.
több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Irány a pontzuhatag......
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Egy éves deal, összegről még nincs infó.
Szerintem jó igazolás!


több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Ugye mit vált ki ez a hír a Falcons rajongókból?! Nagyon várom az első elkapását!