New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
Smith oké lesz, PO-ra elit lesz, itt olvastátok először

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
van még pár rekord amit meg kell döntenie.
a gyűrű már megvan, nyilván jó lenne mégegy, de egy MVP-nek jobban örülnék....

na srácok, ha még mindig jó a tippem, akkor a negyedik meccsen most kikapunk a Cinci ellen 😀
szerintem nem fogunk, revideálom az álláspontomat!

Dalton nem játszik jó sosem primetime meccsen, nem szereti a sötétet sem. A CAR nagyon nyomul, az ATL és a TB is nyerni fog a héten, így muszáj behúznunk a wint nekünk is.

a két veterán elkapónak nem örülnék, de tény, MT-on kívül senki sincs...



több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Biztos hogy nem vonul vissza... Jó téma ez ennyi idősen, de amíg képes elit szinten játszani, addig marad.

több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
A hétvégi adásban szóba került a srácoknál sport2-n, hogy ha idén megnyernénk az SB-t akkor Brees vajon hogyan lépne. Én szerintem ha így játszana mint eddig és ilyen szezont zárna akkor maradna még akár 2-3 évet is, amíg ki nem fullad. Szerintetek?
nemethbence55
Én azt mondom maradna. Bár nem tudom az asszony mennyire tolerálja a rengeteg távollétet meg az életveszélyt a pályán.Ő volt az első akit közvetítésben láttam, miatta lettem Saints szurkoló, a cipőmön is ő van ( meg Kamara) úgyhogy tolja még vagy két évet!!!😀
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Félidei NEM mélyelemzésem:
Jól àllunk, és hogy mire lehetünk jók?
Az O-t nem kell ragozni, bàrmire, ha az OL hozza azt a formàt amit eddig és egyben marad, akkor ezer arcú szörnyeteg ez az egység. Nem lehet kiemelni igazàbol senkit, mindíg van aki extràt nyújt. Mondjuk egy két jàtékos jobb formàba lendülésével lehetne ezt maximalizálni, pl Ingram vagy Meredith, de ne legyünk tehetetlenek.
Mire lehet jó a D?
Ezt két részre bontanàm:
A F7 bàrmire, egyértelműen fejlődik ez a rész, a futàst nagyon jól megtudjàk fogni. Amiben fejlődni kell, hogy a elitebb falak ellen jobban működjön a QB kergetés. És persze a paszvédekezés amelyben lépni kell előre. Mondjuk most Alex védett egyet. 😀
Ebből az egysêgből kiemelném most Rankinst, nagyon jól bontja a falat középen. Felnőtt Jordan mellé.
ÉS MIRE JÓ A SEC?
Arra, hogy meccsben tartsa az ellenfelet. 😁😁😁
És lerombolja amit az előzőek felêpítettek.
Bàr itt is van egy icipici fejlődés, de amíg nem tudjàk stabilizàlni valamelyest a jàtékukat addig nincs lefutott meccsünk.
Tehàt a csapat alkalmas LEHETNE arra, hogy eljusson a végső megmérettetésig, de amíg a fék egység így működik addig mindíg ott az esély, hogy beràntja a csapatot a szakadékba.
Fattyu
Hasonlóan gondolkodunk, de én kiemelném O részről még az egész O-line-t mert nem tudom ti mennyire gondoljátok hasonlóan de ahogy én tavaly figyeltem pl a Rams illetve a második Vikes meccsen is a legrosszabbkor engedtünk nyomást illetve sacket Breesre, de ez ami idén teljesen eltűnt még a Rams ellen is ahol azért Donald-Suh-Brockers-Fowler támadt, illetve nem tudom ki hallotta hogy a Vikes F7 mit csinált a Lions-al, szóval ez szerintem egyértelműen előrelépés az O-ban tavalyhoz képest, de nem hittem volna hogy lehet ilyenről beszélni hogy a O-ban milyen előrelépés lesz tavalyhoz képest.
A D-ről csak annyit hogy megfordult a tavalyi kép mert míg tavaly a passz ellen ha nem is kiemelkedőek voltunk de legalább top 15, addig futás ellen liga utolsók, idén meg futás ellen #1, passz ellen meg a régi történet ami szerintem nem is fog idén már változni. Azt a második körös picket egyértelműen CB-re kell használni vagy FA-ról halászni valakit. Lattimore egyre jobb de szerintem vele az (volt) a probléma hogy fejébe szállt a tavalyi éve és az idei offseasont leszarta,illetve ahogy látom idén többet zónázunk ami neki nagyon nem ízlik, látni a srácon hogy neki az emberezés a terepe, (csak ha zónás játék van hívva az nem az ő hibája, offseason-ban ezért is gondolkodnék el egy D kordinátor cserén, mert nevek meg potenciál alapján egyértelműen top 15 védelemnek kéne lennie és Allen szerintem nem tudja kihozni ezekből a srácokból a maxot tartós ideig, ha még tavaly sikerült is neki), PatRob nem tudta megmutatni hogy miért hoztuk vissza de szerintem egyértelműen megoldás lenne slot-ban, talán idén még láthatjuk PO-ban. Apple pedig a hát nem is tudom kategória, mert Crawley-nál jobb ez tisztán látszik, de szerintem fölösleges lehívni az 5. évet nála. Szerintem második körben még bőven lehet kezdő szintű cb-t találni, ezt ott kell megoldani. A D többi részéről annyit hogy ami látszik hogy Davis hatalmas igazolás volt, igazi vezér a pályán, Anzalone szerintem simán kedző szint és legalább ő tud valamit passzok ellen is (ezt nem az egy int-je alapján mondom). A D-line továbbra is nagyon tetszetős kicsit a pass rush-nak kéne jobban működnie.
Nálam eddig ez a szezon első fele.
nemethbence55
A Sec-ben szerintem Colemant tervezték a szezon előtt vmilyen vezérnek, de az a mutatvány eddig egyértelműen besült. PatRob sajnos kiesett, Lattimore meg még gyerek, esélytelen, hogy vezér legyen ott hátul. És valóban egy kicsit nagy arca lett a tavalyi breakout season után.

Ami engem még aggaszt az MT13 óriási dominanciája a WR-ek között. Értemén, hogy valóban földöntúli a legény, őrület jól futja a route-okat, a keze pedig nagyon biztos, de csak egy rossz mozdulat kell, hogy 1-2 védő telibeverje, akkor gyakorlatilag lenullázódik az elkapósorunk, akárcsak 2-3 hétre.
Szóval pengeélen egyensúlyozunk ezen a téren. Is.
Rutin
Ilyen szempontból lehet jól jönne Dez, illetve lekopogom de kitudja ha történne egy ilyen eset akkor Smith vagy Meredith nem-e lépne fel elsőszámúvá számokban is.
Coleman nagyon nem jött be, szinte észre sem venni a pályán, megkéne próbálni rámenni Mathieu-ra offseasonban ha Texans esetleg nem tartaná ott, de úgy tudom eléggé jó szezonja van szóval erre kicsi az esély szerintem.
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagyon úgy tűnik, hogy az összes hátralévő novemberi meccsünk (4 db) képernyőn lesz a Sport Tv-n.

Most vasárnap adják a Cinci elleni meccset, aztán jövő héten csak a mi meccsünk kezdődik a vasárnap 22:25-ös időpontban, utána pedig kétszer is csütörtökön fogunk játszani.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Félidei NEM mélyelemzésem:
Jól àllunk, és hogy mire lehetünk jók?
Az O-t nem kell ragozni, bàrmire, ha az OL hozza azt a formàt amit eddig és egyben marad, akkor ezer arcú szörnyeteg ez az egység. Nem lehet kiemelni igazàbol senkit, mindíg van aki extràt nyújt. Mondjuk egy két jàtékos jobb formàba lendülésével lehetne ezt maximalizálni, pl Ingram vagy Meredith, de ne legyünk tehetetlenek.
Mire lehet jó a D?
Ezt két részre bontanàm:
A F7 bàrmire, egyértelműen fejlődik ez a rész, a futàst nagyon jól megtudjàk fogni. Amiben fejlődni kell, hogy a elitebb falak ellen jobban működjön a QB kergetés. És persze a paszvédekezés amelyben lépni kell előre. Mondjuk most Alex védett egyet. 😀
Ebből az egysêgből kiemelném most Rankinst, nagyon jól bontja a falat középen. Felnőtt Jordan mellé.
ÉS MIRE JÓ A SEC?
Arra, hogy meccsben tartsa az ellenfelet. 😁😁😁
És lerombolja amit az előzőek felêpítettek.
Bàr itt is van egy icipici fejlődés, de amíg nem tudjàk stabilizàlni valamelyest a jàtékukat addig nincs lefutott meccsünk.
Tehàt a csapat alkalmas LEHETNE arra, hogy eljusson a végső megmérettetésig, de amíg a fék egység így működik addig mindíg ott az esély, hogy beràntja a csapatot a szakadékba.
Fattyu
Hasonlóan gondolkodunk, de én kiemelném O részről még az egész O-line-t mert nem tudom ti mennyire gondoljátok hasonlóan de ahogy én tavaly figyeltem pl a Rams illetve a második Vikes meccsen is a legrosszabbkor engedtünk nyomást illetve sacket Breesre, de ez ami idén teljesen eltűnt még a Rams ellen is ahol azért Donald-Suh-Brockers-Fowler támadt, illetve nem tudom ki hallotta hogy a Vikes F7 mit csinált a Lions-al, szóval ez szerintem egyértelműen előrelépés az O-ban tavalyhoz képest, de nem hittem volna hogy lehet ilyenről beszélni hogy a O-ban milyen előrelépés lesz tavalyhoz képest.
A D-ről csak annyit hogy megfordult a tavalyi kép mert míg tavaly a passz ellen ha nem is kiemelkedőek voltunk de legalább top 15, addig futás ellen liga utolsók, idén meg futás ellen #1, passz ellen meg a régi történet ami szerintem nem is fog idén már változni. Azt a második körös picket egyértelműen CB-re kell használni vagy FA-ról halászni valakit. Lattimore egyre jobb de szerintem vele az (volt) a probléma hogy fejébe szállt a tavalyi éve és az idei offseasont leszarta,illetve ahogy látom idén többet zónázunk ami neki nagyon nem ízlik, látni a srácon hogy neki az emberezés a terepe, (csak ha zónás játék van hívva az nem az ő hibája, offseason-ban ezért is gondolkodnék el egy D kordinátor cserén, mert nevek meg potenciál alapján egyértelműen top 15 védelemnek kéne lennie és Allen szerintem nem tudja kihozni ezekből a srácokból a maxot tartós ideig, ha még tavaly sikerült is neki), PatRob nem tudta megmutatni hogy miért hoztuk vissza de szerintem egyértelműen megoldás lenne slot-ban, talán idén még láthatjuk PO-ban. Apple pedig a hát nem is tudom kategória, mert Crawley-nál jobb ez tisztán látszik, de szerintem fölösleges lehívni az 5. évet nála. Szerintem második körben még bőven lehet kezdő szintű cb-t találni, ezt ott kell megoldani. A D többi részéről annyit hogy ami látszik hogy Davis hatalmas igazolás volt, igazi vezér a pályán, Anzalone szerintem simán kedző szint és legalább ő tud valamit passzok ellen is (ezt nem az egy int-je alapján mondom). A D-line továbbra is nagyon tetszetős kicsit a pass rush-nak kéne jobban működnie.
Nálam eddig ez a szezon első fele.
nemethbence55
A Sec-ben szerintem Colemant tervezték a szezon előtt vmilyen vezérnek, de az a mutatvány eddig egyértelműen besült. PatRob sajnos kiesett, Lattimore meg még gyerek, esélytelen, hogy vezér legyen ott hátul. És valóban egy kicsit nagy arca lett a tavalyi breakout season után.

Ami engem még aggaszt az MT13 óriási dominanciája a WR-ek között. Értemén, hogy valóban földöntúli a legény, őrület jól futja a route-okat, a keze pedig nagyon biztos, de csak egy rossz mozdulat kell, hogy 1-2 védő telibeverje, akkor gyakorlatilag lenullázódik az elkapósorunk, akárcsak 2-3 hétre.
Szóval pengeélen egyensúlyozunk ezen a téren. Is.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Dez Bryant? Tényleg?
atapapa
Ez most jó vagy nem?
Gézu
Hát nem ő jut eszébe az embernek, ha a kiváló öltözői hangulatra gondol.
atapapa
Szerintem ezek motivációs tryoutok Meredithnek meg a többieknek. Nem akarhat az FO még egy AP incidenst.
Gyurma Pappa
Egy próbát megérne szerintem, Brees szinte csak Thomas felé dobál, Smith-t még nem sikerült annyira bevonni a játékba, Ginn IR-en van, Meredithel meg nem tudom mi van, alig van pályán akkor is csak blokkolni.
Kellene még valaki aki felé Brees tudna dobálni, meg nálunk az öltözői hangulat is elég oké, hátha beválna
kapitnono
Meredith tényleg érthetetlen, jó lenne többet tudni az esetéről, hogy Ő is egy Fleener 2.0-e? Viszont sem Dez, sem Marshall nem kell ide, mindkettő problémás játékos, még ha lenne valami teljesítményük mellé, akkor sem, így meg pláne, mindkettőnek harangoztak már.
PEEtör
Marshall szerintem nem problémás, viszont ő már valszeg tényleg nagyon lassú.
Dez viszont egy időzített bomba. Nem hinném, hogy fel bírná fogni, hogy nem körülötte forog az öltöző...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
A hétvégi adásban szóba került a srácoknál sport2-n, hogy ha idén megnyernénk az SB-t akkor Brees vajon hogyan lépne. Én szerintem ha így játszana mint eddig és ilyen szezont zárna akkor maradna még akár 2-3 évet is, amíg ki nem fullad. Szerintetek?
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Félidei NEM mélyelemzésem:
Jól àllunk, és hogy mire lehetünk jók?
Az O-t nem kell ragozni, bàrmire, ha az OL hozza azt a formàt amit eddig és egyben marad, akkor ezer arcú szörnyeteg ez az egység. Nem lehet kiemelni igazàbol senkit, mindíg van aki extràt nyújt. Mondjuk egy két jàtékos jobb formàba lendülésével lehetne ezt maximalizálni, pl Ingram vagy Meredith, de ne legyünk tehetetlenek.
Mire lehet jó a D?
Ezt két részre bontanàm:
A F7 bàrmire, egyértelműen fejlődik ez a rész, a futàst nagyon jól megtudjàk fogni. Amiben fejlődni kell, hogy a elitebb falak ellen jobban működjön a QB kergetés. És persze a paszvédekezés amelyben lépni kell előre. Mondjuk most Alex védett egyet. 😀
Ebből az egysêgből kiemelném most Rankinst, nagyon jól bontja a falat középen. Felnőtt Jordan mellé.
ÉS MIRE JÓ A SEC?
Arra, hogy meccsben tartsa az ellenfelet. 😁😁😁
És lerombolja amit az előzőek felêpítettek.
Bàr itt is van egy icipici fejlődés, de amíg nem tudjàk stabilizàlni valamelyest a jàtékukat addig nincs lefutott meccsünk.
Tehàt a csapat alkalmas LEHETNE arra, hogy eljusson a végső megmérettetésig, de amíg a fék egység így működik addig mindíg ott az esély, hogy beràntja a csapatot a szakadékba.
Fattyu
Hasonlóan gondolkodunk, de én kiemelném O részről még az egész O-line-t mert nem tudom ti mennyire gondoljátok hasonlóan de ahogy én tavaly figyeltem pl a Rams illetve a második Vikes meccsen is a legrosszabbkor engedtünk nyomást illetve sacket Breesre, de ez ami idén teljesen eltűnt még a Rams ellen is ahol azért Donald-Suh-Brockers-Fowler támadt, illetve nem tudom ki hallotta hogy a Vikes F7 mit csinált a Lions-al, szóval ez szerintem egyértelműen előrelépés az O-ban tavalyhoz képest, de nem hittem volna hogy lehet ilyenről beszélni hogy a O-ban milyen előrelépés lesz tavalyhoz képest.
A D-ről csak annyit hogy megfordult a tavalyi kép mert míg tavaly a passz ellen ha nem is kiemelkedőek voltunk de legalább top 15, addig futás ellen liga utolsók, idén meg futás ellen #1, passz ellen meg a régi történet ami szerintem nem is fog idén már változni. Azt a második körös picket egyértelműen CB-re kell használni vagy FA-ról halászni valakit. Lattimore egyre jobb de szerintem vele az (volt) a probléma hogy fejébe szállt a tavalyi éve és az idei offseasont leszarta,illetve ahogy látom idén többet zónázunk ami neki nagyon nem ízlik, látni a srácon hogy neki az emberezés a terepe, (csak ha zónás játék van hívva az nem az ő hibája, offseason-ban ezért is gondolkodnék el egy D kordinátor cserén, mert nevek meg potenciál alapján egyértelműen top 15 védelemnek kéne lennie és Allen szerintem nem tudja kihozni ezekből a srácokból a maxot tartós ideig, ha még tavaly sikerült is neki), PatRob nem tudta megmutatni hogy miért hoztuk vissza de szerintem egyértelműen megoldás lenne slot-ban, talán idén még láthatjuk PO-ban. Apple pedig a hát nem is tudom kategória, mert Crawley-nál jobb ez tisztán látszik, de szerintem fölösleges lehívni az 5. évet nála. Szerintem második körben még bőven lehet kezdő szintű cb-t találni, ezt ott kell megoldani. A D többi részéről annyit hogy ami látszik hogy Davis hatalmas igazolás volt, igazi vezér a pályán, Anzalone szerintem simán kedző szint és legalább ő tud valamit passzok ellen is (ezt nem az egy int-je alapján mondom). A D-line továbbra is nagyon tetszetős kicsit a pass rush-nak kéne jobban működnie.
Nálam eddig ez a szezon első fele.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Dez Bryant? Tényleg?
atapapa
Ez most jó vagy nem?
Gézu
Hát nem ő jut eszébe az embernek, ha a kiváló öltözői hangulatra gondol.
atapapa
Szerintem ezek motivációs tryoutok Meredithnek meg a többieknek. Nem akarhat az FO még egy AP incidenst.
Gyurma Pappa
Egy próbát megérne szerintem, Brees szinte csak Thomas felé dobál, Smith-t még nem sikerült annyira bevonni a játékba, Ginn IR-en van, Meredithel meg nem tudom mi van, alig van pályán akkor is csak blokkolni.
Kellene még valaki aki felé Brees tudna dobálni, meg nálunk az öltözői hangulat is elég oké, hátha beválna
kapitnono
Meredith tényleg érthetetlen, jó lenne többet tudni az esetéről, hogy Ő is egy Fleener 2.0-e? Viszont sem Dez, sem Marshall nem kell ide, mindkettő problémás játékos, még ha lenne valami teljesítményük mellé, akkor sem, így meg pláne, mindkettőnek harangoztak már.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Dez Bryant? Tényleg?
atapapa
Ez most jó vagy nem?
Gézu
Hát nem ő jut eszébe az embernek, ha a kiváló öltözői hangulatra gondol.
atapapa
Szerintem ezek motivációs tryoutok Meredithnek meg a többieknek. Nem akarhat az FO még egy AP incidenst.
Gyurma Pappa
Egy próbát megérne szerintem, Brees szinte csak Thomas felé dobál, Smith-t még nem sikerült annyira bevonni a játékba, Ginn IR-en van, Meredithel meg nem tudom mi van, alig van pályán akkor is csak blokkolni.
Kellene még valaki aki felé Brees tudna dobálni, meg nálunk az öltözői hangulat is elég oké, hátha beválna


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
Dez Bryant? Tényleg?
atapapa
Ez most jó vagy nem?
Gézu
Hát nem ő jut eszébe az embernek, ha a kiváló öltözői hangulatra gondol.
atapapa
Szerintem ezek motivációs tryoutok Meredithnek meg a többieknek. Nem akarhat az FO még egy AP incidenst.

több mint 5 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nxcrw1xbiszdkqepwsos
Dez Bryant, Brandon Marshall working out for Saints
The Saints are set to work out three wide receivers on Tuesday, including former Dallas Cowboys star Dez Bryant, sources told NFL Network's Jane Slater.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Dez Bryant? Tényleg?
atapapa
Ez most jó vagy nem?
Gézu
Hát nem ő jut eszébe az embernek, ha a kiváló öltözői hangulatra gondol.

több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Dez Bryant? Tényleg?
atapapa
Ez most jó vagy nem?
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Dez Bryant? Tényleg?

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A.J. Green várhatóan kihagyja a vasárnapi meccset. Oka: lábujj-sérülés

Végülis így igazságos... Egy Davenport itt, egy Green ott... Lábujj-lábujj... 😀
Rutin
Nagyon remélem, hogy a börtöntöltelék Burfictnek sem sikerül felépülnie...
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A.J. Green várhatóan kihagyja a vasárnapi meccset. Oka: lábujj-sérülés

Végülis így igazságos... Egy Davenport itt, egy Green ott... Lábujj-lábujj... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Érdekes csapat lettünk, nem kérdés.
Rutin
Tampa elleni meccs után nem nagyon bíztam benne, de szerencsére rámcáfoltak a srácok 😀


több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Gyakorlatilag már csak a most vasárnapi Cinci-meccset és a tampai "visszavágót" fogjuk a vasárnap este 7-es idősávban játszani.
A többi meccsünk vagy vasárnap este fél 11-től kezdődik, vagy MNF vagy TNF lesz.
(És biztos vagyok benne, hogy az utolsó fordulóban sem hagyják a Panthers elleni meccset az este 7-es időpontban.)

Érdekes csapat lettünk, nem kérdés.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
11. heti 7 órâs meccsünk átkerült fél 10re. Reméljük két pozitív mérlegű csapat találkozik 😊
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Félidei NEM mélyelemzésem:
Jól àllunk, és hogy mire lehetünk jók?
Az O-t nem kell ragozni, bàrmire, ha az OL hozza azt a formàt amit eddig és egyben marad, akkor ezer arcú szörnyeteg ez az egység. Nem lehet kiemelni igazàbol senkit, mindíg van aki extràt nyújt. Mondjuk egy két jàtékos jobb formàba lendülésével lehetne ezt maximalizálni, pl Ingram vagy Meredith, de ne legyünk tehetetlenek.
Mire lehet jó a D?
Ezt két részre bontanàm:
A F7 bàrmire, egyértelműen fejlődik ez a rész, a futàst nagyon jól megtudjàk fogni. Amiben fejlődni kell, hogy a elitebb falak ellen jobban működjön a QB kergetés. És persze a paszvédekezés amelyben lépni kell előre. Mondjuk most Alex védett egyet. 😀
Ebből az egysêgből kiemelném most Rankinst, nagyon jól bontja a falat középen. Felnőtt Jordan mellé.
ÉS MIRE JÓ A SEC?
Arra, hogy meccsben tartsa az ellenfelet. 😁😁😁
És lerombolja amit az előzőek felêpítettek.
Bàr itt is van egy icipici fejlődés, de amíg nem tudjàk stabilizàlni valamelyest a jàtékukat addig nincs lefutott meccsünk.
Tehàt a csapat alkalmas LEHETNE arra, hogy eljusson a végső megmérettetésig, de amíg a fék egység így működik addig mindíg ott az esély, hogy beràntja a csapatot a szakadékba.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Visszanéztam a meccs végét (kicsit aludtam), és hát azért nagy köszönet Goffnak és playcallingnak.

Kaptunk ítéleteket, szerintem is 1st down volt a fake fg, Brees "fumble" pedig szabályosan nem volt az (hülye szabály egyébként, ez jól látszott a másik vetődésénél, hiába ment ki a labda, időt kellett kérni, mert szabály szerint ilyenkor ez "szándékos földre menetel", és ott Brees bent volt a pályán.. vicces példda volt a magyarázó cikkben, ha 5 yard van vissza a TD-ig, fut a QB, és hasra veti magát az 1 yardoson, akkor ott van vége a playnek, és mondjuk közben lejárt az idő, akkor ennyi volt), viszont PJ védekezése a 4&2-nél egy olyan védekezés volt, amit jó lenne ha így nem fújnának be, ahogy itt nem fújták be, ezt Aikman is mondta a stúdióban, hogy "good non-call", és én is egyetértek vele. Sajnos szerintem a gyakorlatban ez egy 50-50-es hívás, és mondjuk ez engem kimondottan bosszant, de ezt nem fogom kifejteni 5632-szor.

A Rams egy jó csapat, azért azt nem lehetett komoylan gondolni, hogy a védelmük nem kapja össze magát egész meccsen, a második félidős igazításuk tanítani való volt, ha valaki annyira DL mániás mint én, nézze meg a második félidő elejét és az első félidőt, hihetetlenül látványos, már-már tanítani való módosítások voltak. Meg is lett az eredménye. Más kérdés, hogy egy negyed alatt alkalmazkodott az OL-ünk hozzá, azt is javaslom megnézni, annak aki mintaszerű OL-t akar látni.

A secondaryt senki ne nézze, Lattimore annyira vakon volt tegnap, hogy csoda, de nem csak ő, Marcus és Bell is, illeteve Coleman szintén. Allen zónái kiismerhetőek, nincs egy vezér a pályán, aki áthívja, amikor át kell (lásd a Kupp td előtt, teljesen világos volt, hogy mit fognak csinálni az emberezésünk ellen.
Gyurma Pappa
Engem Payton meglepett azzal, hogy a nagyszünet után nem mentetek neki negyedikre a túlsó térfélen, ott állt meg kicsit az offense, és hát a punt se lett túl jó. A fake FG necces volt, sztem is inkább igen, mint nem, de azt nem lehetett felülbírálni a felvételek alapján. És hát a fumble, ha konzekvensen alkalmazzák azt a szabályt, akkor nem, hogy el kellett volna égetni egy TO-ot, de meg se volt a first down. Persze, akkor minden ilyen QB által futott TD-t el kéne venni, és igazából a QB sneak is kuka kéne legyen, ha szigorúan nézzük. Szóval ez egy borzasztó szabály, remélem felülvizsgálják.

De nagy W volt, grat, jó csörte lesz a 15. és a 17. héten 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
A secondaryt senki ne nézze, Lattimore annyira vakon volt tegnap, hogy csoda, de nem csak ő, Marcus és Bell is, illeteve Coleman szintén. Allen zónái kiismerhetőek, nincs egy vezér a pályán, aki áthívja, amikor át kell (lásd a Kupp td előtt, teljesen világos volt, hogy mit fognak csinálni az emberezésünk ellen.
Gyurma Pappa
Egyetértek. Mindkét csapat secondary-je siralmas volt. Csak míg egy Goff+McVay duó ellen még úgy-ahogy megúszhatod ilyen gyenge játékkal, a Brees+Peyton kettős kicsinál téged ha ebben a csapategységben gyenge vagy!

Nagy gratula, a ti csapatotok is ütős, és ha rendbe lehet rakni a PO-ra ezt a fránya védelmet, akkor az NFC döntőben találkozunk (vagy előbb!).