New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 333
Értem én a szándékot: a terv az, hogy legalább mindig egy ponttal többet szerezünk mint az ellenfél.
Nyert már valaki így SB-t? (Passz védelem nélkül!)
Előre a 100:99-es meccsek felé!
több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Irány a pontzuhatag......
Gézu
Az eddig volt, mostantól pontcunami! Remélem beválik.
több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Irány a pontzuhatag......
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 107 — WHO DAT!!!!
Egy éves deal, összegről még nincs infó.
Szerintem jó igazolás!


több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Ugye mit vált ki ez a hír a Falcons rajongókból?! Nagyon várom az első elkapását!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
óbazmeg
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/NFL_Access/status/1060210014638559232?s=19

Na Dez a fedelzeten

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Örülök neki hogy így gondolkodtok. Ilyen minőségű irányítóval még sosem játszott. Csodákat fognak csinálni!
Gézu
Van szarabb sors is annál, minthogy romo dobál valakinek éveken át...de persze ő sem, meg senki sem mérhető ő hozzá...
peach
Ne felejtsük el, ha Jerry Jones és Parcells odaadja valamiért Romot, akkor sosem hozza ide Breest Payton. Nyilván sosem beszéltek róla komolyan, csak úgy "beszélgettek" róla.

Sosem fogjuk megtudni, mi történt volna, ha. De azért az eredeti kijelentés erős volt 😊 Persze Breeshez senki sem mérhető.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 107 — WHO DAT!!!!
Michael _Thomas nem meglepő módon kapta az NFC Offensive Player of the week díjat


több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Örülök neki hogy így gondolkodtok. Ilyen minőségű irányítóval még sosem játszott. Csodákat fognak csinálni!
Gézu
Van szarabb sors is annál, minthogy romo dobál valakinek éveken át...de persze ő sem, meg senki sem mérhető ő hozzá...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Örülök neki hogy így gondolkodtok. Ilyen minőségű irányítóval még sosem játszott. Csodákat fognak csinálni!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintem brutál lenne egy ilyen lézerpontosságú QB mellé mint Brees.

Személyiségével se lenne gond. Tudná hogy a gyűrü miatt jött, kussolna és nyomná ezerrel higgyétek el 😉 Amugy is, ez a “ez és ez ennyi labdát kap, én miért nem” rinya sosem hanzott el tőle nálunk se. Akármennyire is ez a altlános megítélés róla. Igazából a “legdurvább” beszólása az edzők felé az volt tavaly év vegén, amikor azt mondta hogy Linehan playcallja tul kiszámítható. Ez meg basszus még igaz is.

Itt van is talent rajta kívül is, nem is kellene már egy 1200 yardot és 10+ TD-t a táblára tevő, 2012-2014es Bryantnek lennie.

De meccsenkénti 2-3 kulcs elkapásra szerintem teljesen jó lenne.

Én személy szerint örülnék neki ha ide kerülne.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Én örülnék Deznek, ő azért nem egy rossz célpont főleg egy Breesnek, illetve szerintem az arcából is visszavett kicsit, azért meg lett tépázva az önbizalma . meg persze ha igazán akar játszani még és nyerni is valamit akkor be kell állnia a sorba Thomas mögé és ami labda megy felé azt elkapni, ennyi. Hozhatnának most Thomas mellé ide bárkit itt mindenki csak 2.számú lesz mögötte szerintem.


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem az elmúlt években az jött le, hogy már túl van a problémáján, legalábbis ennek semmi hatása nincs a csapatra, az már nagyobb probléma szerintem, hogy egyszerűen már elfogyott. Remélem, nem esik azért vissza a magánéletben

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Marshall mitől problémás? Már a játékát leszámítva
Wyatt
Borderline személyiségzavar.
Turóczi Szabolcs
De amennyire tudom, ezen már túlsegítették. Azóta pedig probléma sem volt vele. Vagy ez most visszajött?
Wyatt
Ez szerintem nem olyan ami nem hagy nyomot a személyiségeden. Én úgy tudom csak kezelték és ő is megtanulta jól kezelni. Biztos vannak időszakok amikor minden ok és van amikor nehezebb.
Turóczi Szabolcs
Emlékeim szerint valamit szed rá. Ha nem szedi akkor lehet visszaesés az állapotában.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Marshall mitől problémás? Már a játékát leszámítva
Wyatt
Borderline személyiségzavar.
Turóczi Szabolcs
De amennyire tudom, ezen már túlsegítették. Azóta pedig probléma sem volt vele. Vagy ez most visszajött?
Wyatt
Ez szerintem nem olyan ami nem hagy nyomot a személyiségeden. Én úgy tudom csak kezelték és ő is megtanulta jól kezelni. Biztos vannak időszakok amikor minden ok és van amikor nehezebb.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Marshall mitől problémás? Már a játékát leszámítva
Wyatt
Borderline személyiségzavar.
Turóczi Szabolcs
De amennyire tudom, ezen már túlsegítették. Azóta pedig probléma sem volt vele. Vagy ez most visszajött?

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Eléggé valószínű, hogy Dez aláír, edzése nagyon tetszett Seanéknak és már a szerződés részleteit tárgyalják....
Szerintem jó lenne, adnék neki egy esélyt, hátha motiválná hogy egy contender csapatnál játszhat
kapitnono
Ráadásul nagy esélye van rá, hogy pontos labdákat is kapjon.
Matthew99
Aztán majd jön a hiszti, higy miért az a Thomas gyerek kapja a labdákat, meg ez a Kamara is ki? 😀
PEEtör
Az, hogy a színtelen-szagtalan Garrett és az újonc, eleve csendes gyerek Prescott mellett nagy volt a pofája, szerintem még nem garancia arra, hogy a Brees-Payton páros ne tudná kordában tartani. Egyébként meg a meccsenkénti 3-4 kritikus 3rd down és red zone targetre, amire szerintem szánjátok, sokkal jobb lesz, mint Thomas mellett bárki a jelenlegi rosteren.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
aztán ha play offban meccset eldöntő szituációban mondjuk egy smith drop helyett bryant elkapással lesz nola miracle, majd áldjuk a front office-t 😉
adam77
Smith elit lesz, mondom megint.

Ettől még szerintem az öltöző most elbírja Dez-t, ráadásul ide azért egy elég komoly egovisszacsavaró offseason után érkezik.

több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
aztán ha play offban meccset eldöntő szituációban mondjuk egy smith drop helyett bryant elkapással lesz nola miracle, majd áldjuk a front office-t 😉
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Eléggé valószínű, hogy Dez aláír, edzése nagyon tetszett Seanéknak és már a szerződés részleteit tárgyalják....
Szerintem jó lenne, adnék neki egy esélyt, hátha motiválná hogy egy contender csapatnál játszhat
kapitnono
Ráadásul nagy esélye van rá, hogy pontos labdákat is kapjon.
Matthew99
Aztán majd jön a hiszti, higy miért az a Thomas gyerek kapja a labdákat, meg ez a Kamara is ki? 😀
PEEtör
Ki mondta, hogy meccsen? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Eléggé valószínű, hogy Dez aláír, edzése nagyon tetszett Seanéknak és már a szerződés részleteit tárgyalják....
Szerintem jó lenne, adnék neki egy esélyt, hátha motiválná hogy egy contender csapatnál játszhat
kapitnono
Ráadásul nagy esélye van rá, hogy pontos labdákat is kapjon.
Matthew99
Aztán majd jön a hiszti, higy miért az a Thomas gyerek kapja a labdákat, meg ez a Kamara is ki? 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Eléggé valószínű, hogy Dez aláír, edzése nagyon tetszett Seanéknak és már a szerződés részleteit tárgyalják....
Szerintem jó lenne, adnék neki egy esélyt, hátha motiválná hogy egy contender csapatnál játszhat
kapitnono
Ráadásul nagy esélye van rá, hogy pontos labdákat is kapjon.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 107 — WHO DAT!!!!
Eléggé valószínű, hogy Dez aláír, edzése nagyon tetszett Seanéknak és már a szerződés részleteit tárgyalják....
Szerintem jó lenne, adnék neki egy esélyt, hátha motiválná hogy egy contender csapatnál játszhat


több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Marshall mitől problémás? Már a játékát leszámítva
Wyatt
Borderline személyiségzavar.

Szerkesztette: TSzabi