New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Visszanéztam a meccs végét (kicsit aludtam), és hát azért nagy köszönet Goffnak és playcallingnak.

Kaptunk ítéleteket, szerintem is 1st down volt a fake fg, Brees "fumble" pedig szabályosan nem volt az (hülye szabály egyébként, ez jól látszott a másik vetődésénél, hiába ment ki a labda, időt kellett kérni, mert szabály szerint ilyenkor ez "szándékos földre menetel", és ott Brees bent volt a pályán.. vicces példda volt a magyarázó cikkben, ha 5 yard van vissza a TD-ig, fut a QB, és hasra veti magát az 1 yardoson, akkor ott van vége a playnek, és mondjuk közben lejárt az idő, akkor ennyi volt), viszont PJ védekezése a 4&2-nél egy olyan védekezés volt, amit jó lenne ha így nem fújnának be, ahogy itt nem fújták be, ezt Aikman is mondta a stúdióban, hogy "good non-call", és én is egyetértek vele. Sajnos szerintem a gyakorlatban ez egy 50-50-es hívás, és mondjuk ez engem kimondottan bosszant, de ezt nem fogom kifejteni 5632-szor.

A Rams egy jó csapat, azért azt nem lehetett komoylan gondolni, hogy a védelmük nem kapja össze magát egész meccsen, a második félidős igazításuk tanítani való volt, ha valaki annyira DL mániás mint én, nézze meg a második félidő elejét és az első félidőt, hihetetlenül látványos, már-már tanítani való módosítások voltak. Meg is lett az eredménye. Más kérdés, hogy egy negyed alatt alkalmazkodott az OL-ünk hozzá, azt is javaslom megnézni, annak aki mintaszerű OL-t akar látni.

A secondaryt senki ne nézze, Lattimore annyira vakon volt tegnap, hogy csoda, de nem csak ő, Marcus és Bell is, illeteve Coleman szintén. Allen zónái kiismerhetőek, nincs egy vezér a pályán, aki áthívja, amikor át kell (lásd a Kupp td előtt, teljesen világos volt, hogy mit fognak csinálni az emberezésünk ellen.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Thomas továbbra is sorra írja át a törikönyveket, most épp a franchise egy meccses elkapott yard rekordot döntötte meg.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majdnem eljinxeltem, de csak hoztátok a végén

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Hatalmas W-ket gyűjt be a csapat hétről hétre, eddigi legnagyobb és feltehetően legfontosabb W volt ez. Nagyon nagy szükség lenne az első kiemelésre, láthattuk tavaly is, de ez a mai meccs mutatja talán igazán.

Bitang a sorsolásunk további része is, pl egyből ott a jövő hét, ami tökéletes elhasalási lehetőség egy ekkora győzelem után, és bye weekről érkező tigrisek barlangjában. Meg csak nem akar szakadni itt a fű alatt ez a másik cica sem, és a madarak is ennyi kulcssérüléssel 4-4-gyel tolják, csak nehogy megdögöljön a tehenünk miattuk, hogy az állatkertben maradjunk. 😀

Davenport eléggé hiányzott a falból, PJ-nek pedig jót tett az a védő cím, nagyot játszott, remélem megkapja most is. 😊

Apple talán eddig egy minimálisan jobb Crawley kiadás, és Lattimore sem tudta ma, milyen rendezvényen van.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Jó kis meccs volt, győztünk ez a lényeg!
Az O hatalmasat játszott, mondjuk a második félidőben kicsit bealudt de a végén hozta amit kellett.
A D-ről inkább nem írnék semmit, az int szép volt, meg a végén sikerült egy 3 and out meg egy 4th down stop.
Sokat kell nekik javulni ha messzire akarunk menni a PO-ban, de bízunk a legjobbakban

WHO DAT!!


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
A védelem amikor nagyon kellett odaért, de hát... Nem kap mindig egy félidőt a csapat ajándékba.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Gratu a régi Miami csapatnak!
Yessss 😀 😀 😀 😀 😀



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
13 😀



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
amúgy ez DPI volt sztem



több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt azért minimum el kell ismerni, hogy kurva jók vagytok a meccsfordító momentumokban. A Vikings ellen Brees interceptionje után egy fumble, TD, és onnantól pá, most meg pepitában ez eddig. Én mondjuk rátok tettem, úgyhogy ez nem zavar. Ez az OL azért marha kemény

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Saints inactive:
Manti Te'o
Will Clapp
Marcus Davenport
J.T. Gray
Chaz Green
Mitchell Loewen
Michael Ola


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Menni kell előre, mert a csoport nem enged más lehetőséget, úgy néz ki a19orás meccsek alapján.
Fattyu
Igen tiszta unalom, mindenhol valamelyik csapat vezet vagy 14 ponttal nincs semmi amiért lehetne szorítani 😀


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Menni kell előre, mert a csoport nem enged más lehetőséget, úgy néz ki a19orás meccsek alapján.

több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Nyerjen 3 ponttal a Washington és örülünk.
Kájzerszóze
Nem ezt tippelted!
😀
zemanla
deeee
was-atl : V +8,5

tehát a lényeg, hogy ne kapjon ki 9 ponttal a was. 😀
Kájzerszóze
Az se lenne baj, ha este lenne egy kis Fitzmagic 😀
kapitnono
Remélem lesz is és végre kikap a panthers 😀 Fitzmagicet ezerszer jobban elviselem mint Newtont 😀


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Nyerjen 3 ponttal a Washington és örülünk.
Kájzerszóze
Nem ezt tippelted!
😀
zemanla
deeee
was-atl : V +8,5

tehát a lényeg, hogy ne kapjon ki 9 ponttal a was. 😀
Kájzerszóze
Az se lenne baj, ha este lenne egy kis Fitzmagic 😀


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nyerjen 3 ponttal a Washington és örülünk.
Kájzerszóze
Nem ezt tippelted!
😀
zemanla
deeee
was-atl : V +8,5

tehát a lényeg, hogy ne kapjon ki 9 ponttal a was. 😀



több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nyerjen 3 ponttal a Washington és örülünk.
Kájzerszóze
Nem ezt tippelted!
😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nyerjen 3 ponttal a Washington és örülünk.



több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezt csak úgy találtam 😀

the Saints defense has scored more touchdowns in the last two years (4) than Julio Jones (3)
kapitnono
Off ebben a topikban, de nagyon durva, hogy egy ilyen prototípus méretű és amúgy remek elkapó mennyire gyenge red zone-ban. 20-ig megver bárkit ott meg elfogy a tudomány.
PEEtör
Ennek sok oka van, ugyanannyira a rendszer hibája, sőt talán még jobban, mint JJ-jé. Nem segíti az sem, hogy a RZ-ban 3 ember áll rajta.
Gyurma Pappa
Na ja, a rendszer hibája pl, hogy három embert rá tudnak állítani, de az meg JJ sara, hogy nem tudja ezt megoldani. Pedig ilyen pedigrével pont, hogy ez lenne a dolga. Gyönyörűen el tud szeparálódni, vagy futja meg az útvonalat amikor kell, de amikor elfogy a terület, és esetleg többen figyelnek rá, nem jó a contested elkapásokban. Pl ott van Green, AB, vagy a szerintem simán top Hopkins, ő olyan elkapásokra nem képes, a keze nincs azon a szinten.
PEEtör
Vagy elég ha neki 3-an állnak rajta, közben meg Ridley TD-t szerezz.
KeyG
Erről van itt nagyba szó. A nagyobb baj, amikor a csapat nem képes kihasználni, hogy mindenki Julióra (vagy nálunk Gronkra) figyel
Wyatt
Nem, nem erről volt itt szó, de mindegy, most már erről is lehet. 😀 Szerencsére Ridley is csak főleg ellenünk bővelkedik TD-ben, de azt meg elbírjuk. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt csak úgy találtam 😀

the Saints defense has scored more touchdowns in the last two years (4) than Julio Jones (3)
kapitnono
Off ebben a topikban, de nagyon durva, hogy egy ilyen prototípus méretű és amúgy remek elkapó mennyire gyenge red zone-ban. 20-ig megver bárkit ott meg elfogy a tudomány.
PEEtör
Ennek sok oka van, ugyanannyira a rendszer hibája, sőt talán még jobban, mint JJ-jé. Nem segíti az sem, hogy a RZ-ban 3 ember áll rajta.
Gyurma Pappa
Na ja, a rendszer hibája pl, hogy három embert rá tudnak állítani, de az meg JJ sara, hogy nem tudja ezt megoldani. Pedig ilyen pedigrével pont, hogy ez lenne a dolga. Gyönyörűen el tud szeparálódni, vagy futja meg az útvonalat amikor kell, de amikor elfogy a terület, és esetleg többen figyelnek rá, nem jó a contested elkapásokban. Pl ott van Green, AB, vagy a szerintem simán top Hopkins, ő olyan elkapásokra nem képes, a keze nincs azon a szinten.
PEEtör
Vagy elég ha neki 3-an állnak rajta, közben meg Ridley TD-t szerezz.
KeyG
Erről van itt nagyba szó. A nagyobb baj, amikor a csapat nem képes kihasználni, hogy mindenki Julióra (vagy nálunk Gronkra) figyel

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Tutik:
MIA-NYJ: V+8,5
MIN-DET: H-4,5
CLE-KC: V-5,5
CAR-TB: H
BUF-CHI: V-6,5
NE-GB: H

Ami még jöhet:
WAS-ATL: V+8,5
DEN-HOU: V+7,5
NO-LAR: H+8,5
DAL-TEN: V+10,5

Ezek a tippjeim 😎



több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 097
Ezt csak úgy találtam 😀

the Saints defense has scored more touchdowns in the last two years (4) than Julio Jones (3)
kapitnono
Off ebben a topikban, de nagyon durva, hogy egy ilyen prototípus méretű és amúgy remek elkapó mennyire gyenge red zone-ban. 20-ig megver bárkit ott meg elfogy a tudomány.
PEEtör
Ennek sok oka van, ugyanannyira a rendszer hibája, sőt talán még jobban, mint JJ-jé. Nem segíti az sem, hogy a RZ-ban 3 ember áll rajta.
Gyurma Pappa
Na ja, a rendszer hibája pl, hogy három embert rá tudnak állítani, de az meg JJ sara, hogy nem tudja ezt megoldani. Pedig ilyen pedigrével pont, hogy ez lenne a dolga. Gyönyörűen el tud szeparálódni, vagy futja meg az útvonalat amikor kell, de amikor elfogy a terület, és esetleg többen figyelnek rá, nem jó a contested elkapásokban. Pl ott van Green, AB, vagy a szerintem simán top Hopkins, ő olyan elkapásokra nem képes, a keze nincs azon a szinten.
PEEtör
Vagy elég ha neki 3-an állnak rajta, közben meg Ridley TD-t szerezz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezt csak úgy találtam 😀

the Saints defense has scored more touchdowns in the last two years (4) than Julio Jones (3)
kapitnono
Off ebben a topikban, de nagyon durva, hogy egy ilyen prototípus méretű és amúgy remek elkapó mennyire gyenge red zone-ban. 20-ig megver bárkit ott meg elfogy a tudomány.
PEEtör
Ennek sok oka van, ugyanannyira a rendszer hibája, sőt talán még jobban, mint JJ-jé. Nem segíti az sem, hogy a RZ-ban 3 ember áll rajta.
Gyurma Pappa
Na ja, a rendszer hibája pl, hogy három embert rá tudnak állítani, de az meg JJ sara, hogy nem tudja ezt megoldani. Pedig ilyen pedigrével pont, hogy ez lenne a dolga. Gyönyörűen el tud szeparálódni, vagy futja meg az útvonalat amikor kell, de amikor elfogy a terület, és esetleg többen figyelnek rá, nem jó a contested elkapásokban. Pl ott van Green, AB, vagy a szerintem simán top Hopkins, ő olyan elkapásokra nem képes, a keze nincs azon a szinten.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Ezt csak úgy találtam 😀

the Saints defense has scored more touchdowns in the last two years (4) than Julio Jones (3)
kapitnono
Off ebben a topikban, de nagyon durva, hogy egy ilyen prototípus méretű és amúgy remek elkapó mennyire gyenge red zone-ban. 20-ig megver bárkit ott meg elfogy a tudomány.
PEEtör
Ennek sok oka van, ugyanannyira a rendszer hibája, sőt talán még jobban, mint JJ-jé. Nem segíti az sem, hogy a RZ-ban 3 ember áll rajta.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezt csak úgy találtam 😀

the Saints defense has scored more touchdowns in the last two years (4) than Julio Jones (3)
kapitnono
Off ebben a topikban, de nagyon durva, hogy egy ilyen prototípus méretű és amúgy remek elkapó mennyire gyenge red zone-ban. 20-ig megver bárkit ott meg elfogy a tudomány.