NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
Mai edzésen Bushrod nem edzett egyedül/Gondolom továbbra is a lánya elvesztése miatt részvétem miatta innen is/ szerencsére rajta kívül mindenki bevethető lesz a Vikings ellen.
Közben nézegetve a statisztikákat a PFF szerint Brees a legjobb QB idén, Armstead pedig a 2. legjobbra értékelt OT a ligában, 0,2%-ra az első helyről.
Reméljük kitart az egészsége, mert egészségesen szerintem a liga legjobb LT-je/De hogy top 3 az nem vitás/
kapitnono
Brees nem csak idén a legjobb QB. Sok idényben alulértékelt. Akár a mai legjobbak akár a all time legjobbak összevetésében vagy ennek felhozatalában is. Brees nálam körökkel jobb mint Brady pl. És mivel Montana-t vagy Marino-t nem láttam játszani, és más foci is volt, nem tudom azt mondani h nálam nem Brees a legjobb irányító akit valaha láttam játszani. De ez a saját szubjektívom.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Mai edzésen Bushrod nem edzett egyedül/Gondolom továbbra is a lánya elvesztése miatt részvétem miatta innen is/ szerencsére rajta kívül mindenki bevethető lesz a Vikings ellen.
Közben nézegetve a statisztikákat a PFF szerint Brees a legjobb QB idén, Armstead pedig a 2. legjobbra értékelt OT a ligában, 0,2%-ra az első helyről.
Reméljük kitart az egészsége, mert egészségesen szerintem a liga legjobb LT-je/De hogy top 3 az nem vitás/


több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Az volt az idegesítő, hogy minden szép játékra szinte automatikusan jött egy baromság. Amúgy jó értéken kaptátok, semmi rizikó ennyiért.
Vlsz az sem segített neki hogy az anyja miatt azonnal nevetség tárgya lett, és az öltözőben is a sor végére került. Simán megér egy esélyt.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Részlet Eli Apple interjúból:
" ...you need a fresh start?" "I won't necessarily say that I needed it but it's great to have one..."

Szóval ténylege benne lehet, hogy nem igazán jött be neki a Nagy Alma, és ezért sem élt fel a potenciáljához, legalábbis remélem, így volt, aztán meglássuk. 😊
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Chaz Green/Korábbi Cowboys OT/OG érkezett

Szerencsére minden fontos játékos edzett ma, kivéve Ungert de nála nem hinném, hogy sérülés lenne max veterán pihenő, legalábbis remélem.
kapitnono
Gondolom azért kellett, mert nem tudni Bushrod mikor tér vissza, és LeR-nek mekkora a sérülése.
Fattyu
LeR IR-en landolt akkor gondolom ezért is történt az igazolás


több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gratula a hétvégiért,jók voltatok.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
Chaz Green/Korábbi Cowboys OT/OG érkezett

Szerencsére minden fontos játékos edzett ma, kivéve Ungert de nála nem hinném, hogy sérülés lenne max veterán pihenő, legalábbis remélem.
kapitnono
Gondolom azért kellett, mert nem tudni Bushrod mikor tér vissza, és LeR-nek mekkora a sérülése.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Chaz Green/Korábbi Cowboys OT/OG érkezett

Szerencsére minden fontos játékos edzett ma, kivéve Ungert de nála nem hinném, hogy sérülés lenne max veterán pihenő, legalábbis remélem.


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
elég vegyes a visszhang, sokat köpködik Apple-t, nagy bust 1/10-re. Oké itt más lesz a rendszer, a feladat is valszeg, de ki tudja mi lesz belőle.
Peterson biztosan nagyon drága, nem lett volna rá keret, meg annyit talán nem is szabad felaldozni.
Kiváncsian várom mi lesz vele, mikor fog pályára lépni.
Kájzerszóze
Egy fórumon olvastam:
plus, there's this:
He was a high 1st round draft choice in NYC.
Have you spent some time in NYC?
there is nothing like the pressure in NYC, from the media, everything....
AND...
living in NYC as a young guy(youngest 1st pick that year?)
this could very well be a HUGE WEIGHT OFF HIS SHOULDERS!
AND,
all of his former teammates on the Saints...
AND,
going from a downward spiraling team to a contender.
This could really work out well for Apple and the Saints
Van benne valami, na meg ha már csak kevesebb zászlót dobnak rá, mint pídzsíékre, már win.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
elég vegyes a visszhang, sokat köpködik Apple-t, nagy bust 1/10-re. Oké itt más lesz a rendszer, a feladat is valszeg, de ki tudja mi lesz belőle.
Peterson biztosan nagyon drága, nem lett volna rá keret, meg annyit talán nem is szabad felaldozni.
Kiváncsian várom mi lesz vele, mikor fog pályára lépni.



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Sean Payton on trading for Eli Apple:
We have a pretty good idea of the players coming out of @OhioStateFB
Like the skillset
Excited to work with him

Ha nem mondja ki sem találom, hogy szereti az OSU DB-ket, gondolom azért tankolta vele tele a csapatot 😀


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Szerintem ezen az áron tökéletes, PJ-hez és Crawleyhoz képest erősítés szerintem, nagyot nem tudunk bukni max oda egy 4. és egy 7. kör bumm, de akár jól is elsülhet, hátha nálunk beválik.
Remélem nem súlyos Williams sérülése, de akár a Minn. ellen kiállhatunk egy Lattimore,Coleman,Bell,Apple OSU secondaryvel is 😀


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Közben (bár egy hetes videó) Davenport nyilatkozatát itthagyom:
https://www.youtube.com/watch?v=NIjq_gpujt8&t=11s

Ez a nyilatkozat olyan, mintha egy veterán sztárjátékos adná, lejön a videóból, hogy egy intelligens, keményen dolgozó, és alázatos játékosért adtuk fel picit a jövőt, nyugodtsággal tölt el.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
Akkor lőjük màr el azt a 2. kört valaki értelmesre, hadd ne keljen böngészni az ide prospecteket. 😀😀
A scoutoknak meg mostantól szabi az idei évre. 😀
Bàr most kell igazàn oda tenni magukat, hogy tudjunk halàszni a hàtsó körökből jó jàtékosokat.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Na ezt nem tudtam, így már más a helyzet. Ha win now van, akkor viszont nem értem miért nem Petersonra mentettek. Bár lehet neki más elképzelései vannak.
KeyG
Nem maradt rá érdemi muníció, egy nyomorult második körrel nem tudod sztem Petersont elhozni, Mack körüli ára lesz.
gabokocka
Plusz olvastam olyat is, hogy eddig a Cardinals elzárkózik PP eltradelésétől. Persze, ha megérkezik egy durva ajánlat...
Beki
Yep, valószínűleg van az a "pénz", csak nem nálunk sajnos. Második kört szerintem körberöhögték (volna), aztán egy 2020-as első már picit húzós.
Conley lehetett volna még képben, dehát ő meg alig játszott két év alatt, bízzunk benne, hogy beválik itt (bár nem a remek secondary igazolásokról vagyunk híresek), de legalább jobb lesz Crawley-éknál.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Kíváncsi leszek mire megy nálatok Apple. Nálunk nagy kilengései voltak mindkét irányba, eleinte sokat hibázó tehetségnek tűnt, nagy potenciállal, később a nagy potenciál már nem látszott, viszont idővel kissé stabilabb lett a játéka. A 4. kör kb reálisnak tűnik jelenleg.
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Felemás érzéseim vannak, ha kitudjuk hozni amiért 1/10 volt akkor nagyon jó ha nem akkor nem bukunk sokat az idei draft már elment. PP sehogy ne fért volna be, se cap space se trade alapján. Csak bíztak volt hallani hogy ő is jönni akar és azért egy Lattimore + PP nagyon ütős lett volna. De talán volt Ohio-iként beáll a többiek sorába. Egy biztos Crawley-hoz meg PJ-hez képest nagyon jó szerintem.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
Fasza... PP nem tűnt reálisnak
atapapa
Nem Tudom, hogy NY-ban milyen jàtékos volt.
És az is biztos a secben elfér.
De lehetett volna "upgradebb"/csak szíp magyarosan😀😀/ jàtékost szerezni talàn?
Fattyu
Nem akartátok feladni a jövőt. Ez áron jó pick, de látszik is h első körösből lesüllyedt. Azt hiszem magatartási és agykapacitási gondjai vannak.
KeyG
Teddy és Davenport tradnél màr feladatuk a jövő évi draftunkat.
Maradt egy àrva 2körünk az első két napra 😀😀😀
Fattyu
Na ezt nem tudtam, így már más a helyzet. Ha win now van, akkor viszont nem értem miért nem Petersonra mentettek. Bár lehet neki más elképzelései vannak.
KeyG
Abba is vagyunk, ezért is kellene egy jó CB!!!
A pletykàk szerint Peterson szeretné is visszatérni NO-ba.
Csak hàt....

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Nah, tehát érkezik problémás anyu, és az ő kicsi fia...

Ohio State product ő is, úgyhogy remélhetőleg Lattimore, Thomas és Bell irányba tudják állítani a fejét.
Rutin
Ez nem NY, itt senkit nem érdekel majd a hisztije, úgyse figyel senki.

Árában tökéletes trade, PP minden bizonnyal sokkal drágább lesz.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na ezt nem tudtam, így már más a helyzet. Ha win now van, akkor viszont nem értem miért nem Petersonra mentettek. Bár lehet neki más elképzelései vannak.
KeyG
Nem maradt rá érdemi muníció, egy nyomorult második körrel nem tudod sztem Petersont elhozni, Mack körüli ára lesz.
gabokocka
Plusz olvastam olyat is, hogy eddig a Cardinals elzárkózik PP eltradelésétől. Persze, ha megérkezik egy durva ajánlat...
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nah, tehát érkezik problémás anyu, és az ő kicsi fia...

Ohio State product ő is, úgyhogy remélhetőleg Lattimore, Thomas és Bell irányba tudják állítani a fejét.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
Fasza... PP nem tűnt reálisnak
atapapa
Nem Tudom, hogy NY-ban milyen jàtékos volt.
És az is biztos a secben elfér.
De lehetett volna "upgradebb"/csak szíp magyarosan😀😀/ jàtékost szerezni talàn?
Fattyu
Nem akartátok feladni a jövőt. Ez áron jó pick, de látszik is h első körösből lesüllyedt. Azt hiszem magatartási és agykapacitási gondjai vannak.
KeyG
Az már megtörtént. 😀
Brutál all-in, jövőre nem is igen marad pick.
gabokocka
Igen, már megkaptam az okosítást. Azért a Ravens simán adná a 2. körért cserébe Jimmy Smitht. Úgy is beépített ember volt vasárnap. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
mi már tudjuk, hogy a jövő évi draftclass all bust lesz 😀



több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Na ezt nem tudtam, így már más a helyzet. Ha win now van, akkor viszont nem értem miért nem Petersonra mentettek. Bár lehet neki más elképzelései vannak.
KeyG
Nem maradt rá érdemi muníció, egy nyomorult második körrel nem tudod sztem Petersont elhozni, Mack körüli ára lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Fasza... PP nem tűnt reálisnak
atapapa
Nem Tudom, hogy NY-ban milyen jàtékos volt.
És az is biztos a secben elfér.
De lehetett volna "upgradebb"/csak szíp magyarosan😀😀/ jàtékost szerezni talàn?
Fattyu
Nem akartátok feladni a jövőt. Ez áron jó pick, de látszik is h első körösből lesüllyedt. Azt hiszem magatartási és agykapacitási gondjai vannak.
KeyG
Az már megtörtént. 😀
Brutál all-in, jövőre nem is igen marad pick.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.