New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Közben CB-ért tradelnénk a deadline előtt, a Raiders pedig árulja Gareon Conley-t...
PEEtör
Lattimore Conley reunion 😀 Plusz ott van Bell is a S sorban, Ohio State DBU 😀
kapitnono
Oké, de mi az amit tudnánk adni érte? 😀
Fattyu
Jövő évi 2.kör még megvan..... 😀
Azért annyit nem ér az biztos jelenleg. Max ilyen 4-5 kört adnék érte 2 év múlva
kapitnono
Igaz ami igaz egy okos cserével, egy jó CB2-vel léphetne a D egyet előre. Egy nagyot...

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Közben CB-ért tradelnénk a deadline előtt, a Raiders pedig árulja Gareon Conley-t...
PEEtör
Lattimore Conley reunion 😀 Plusz ott van Bell is a S sorban, Ohio State DBU 😀
kapitnono
Oké, de mi az amit tudnánk adni érte? 😀
Fattyu
Jövő évi 2.kör még megvan..... 😀
Azért annyit nem ér az biztos jelenleg. Max ilyen 4-5 kört adnék érte 2 év múlva


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Közben CB-ért tradelnénk a deadline előtt, a Raiders pedig árulja Gareon Conley-t...
PEEtör
Lattimore Conley reunion 😀 Plusz ott van Bell is a S sorban, Ohio State DBU 😀
kapitnono
Oké, de mi az amit tudnánk adni érte? 😀

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Közben CB-ért tradelnénk a deadline előtt, a Raiders pedig árulja Gareon Conley-t...
PEEtör
Lattimore Conley reunion 😀 Plusz ott van Bell is a S sorban, Ohio State DBU 😀


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Közben CB-ért tradelnénk a deadline előtt, a Raiders pedig árulja Gareon Conley-t...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
No Warford játszik.
Én akárhogyan számolok nézve a roster és az inactivakat, csere falemberünk csak egy lesz!
Fattyu
Nálunk is, 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Nem tudja valaki Trey Hendrickson mit vétett, hogy soha nincs meccsnapon az aktívak között, mert sérülése elvileg nincs. Ennyire gyengén játszana, vagy csak Sean elégedett a Jordan, Okafor, Davenport hármassal?
Depth-be azért elférne szerintem
kapitnono
Igen szerintem is beférne., főleg hogy DLből kiesett egy ember.
Szerintem DA variálja a felállásokat, mert pl 6 LB viszünk, igaz Biegel ST tag lesz csak.
De lehet, hogy csak kímélik még...

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Nem tudja valaki Trey Hendrickson mit vétett, hogy soha nincs meccsnapon az aktívak között, mert sérülése elvileg nincs. Ennyire gyengén játszana, vagy csak Sean elégedett a Jordan, Okafor, Davenport hármassal?
Depth-be azért elférne szerintem


több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
kapitnono, Remélem kikaptok, egy kicsit vissza veszel az arcodbol, mi vagyunk az esélyesebb csapat hazai pályán kizárt hogy 20-25pont fölé menyetek.
Norbi180
Üdv a fórumon!
😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
No Warford játszik.
Én akárhogyan számolok nézve a roster és az inactivakat, csere falemberünk csak egy lesz!
Fattyu
Josh Leribeus, meg a héten asszem visszaigazoltuk Olát szóval elvileg 2.
De ha mástnem majd Hill jtszik OL-t is szerintem az is menne neki 😀


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Bushrod azért volt sérültlistán a héten, mert az egyhetes kislánya meghalt,,,,
atapapa
😞

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
No Warford játszik.
Én akárhogyan számolok nézve a roster és az inactivakat, csere falemberünk csak egy lesz!

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Paytonnal 7-2 a mérlegünk bye week után, tehát 78% hogy nyerünk. Tiszta matek, az meg nem téved. Ennyi tennék hozzá a farokméregetéshez.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
kapitnono, Remélem kikaptok, egy kicsit vissza veszel az arcodbol, mi vagyunk az esélyesebb csapat hazai pályán kizárt hogy 20-25pont fölé menyetek.
Norbi180
szép első hozzászólás, gratulálok!!!!
Kájzerszóze
És jó kis felvezetés... 😀
Kapitnono és a nagy arc... 😀
Norbi180 látszik hogy még nem olvastadKapitnono hozzászólásait...
Fattyu
Azt hittem a robotok csak a meccs közben támadják az oldalt 😀


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
kapitnono, Remélem kikaptok, egy kicsit vissza veszel az arcodbol, mi vagyunk az esélyesebb csapat hazai pályán kizárt hogy 20-25pont fölé menyetek.
Norbi180
szép első hozzászólás, gratulálok!!!!
Kájzerszóze
És jó kis felvezetés... 😀
Kapitnono és a nagy arc... 😀
Norbi180 látszik hogy még nem olvastadKapitnono hozzászólásait...

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
kapitnono, Remélem kikaptok, egy kicsit vissza veszel az arcodbol, mi vagyunk az esélyesebb csapat hazai pályán kizárt hogy 20-25pont fölé menyetek.
Norbi180
szép első hozzászólás, gratulálok!!!!



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Ha futás ellen olyan jok leszünk mint a stat szerint, akkor Flacco passzai még a félig kiherélt secondarynak sem lehet gond. Csak ne adjuk el a labdát...
Kájzerszóze
Oké, hogy jó volt eddig a Ravens D, de azért értelmes támadósort még nem láttak idén, max a Bengalsét, akik fel is tettek 34 pontot a kőkeméyn védelem ellen 😀. Halkan jegyzem meg, mielőtt játszottunk a Washington ellen a Redskinsé volt a top D a statok szerint, aztán látjuk mi lett belőle...
kapitnono
Oké,hogy jó volt eddig a Saints O, de azért értelmes védősort még nem láttak,max a Redskinsét 😀 😛 Meglátjuk... Jó kis meccs lesz 😊
LeviPoki
Úgy legyen, én is remélem egy jó kis sportszerű és izgalmas meccset láthatunk, és győzzön a jobbik


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
kapitnono, Remélem kikaptok, egy kicsit vissza veszel az arcodbol, mi vagyunk az esélyesebb csapat hazai pályán kizárt hogy 20-25pont fölé menyetek.
Norbi180
Öööö, köszi gondolom a jövőbe látsz, én csak tényeket közöltem nem kell egyből arcoskodni, inkább a helyesírást gyakorold 😀

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ha futás ellen olyan jok leszünk mint a stat szerint, akkor Flacco passzai még a félig kiherélt secondarynak sem lehet gond. Csak ne adjuk el a labdát...
Kájzerszóze
Oké, hogy jó volt eddig a Ravens D, de azért értelmes támadósort még nem láttak idén, max a Bengalsét, akik fel is tettek 34 pontot a kőkeméyn védelem ellen 😀. Halkan jegyzem meg, mielőtt játszottunk a Washington ellen a Redskinsé volt a top D a statok szerint, aztán látjuk mi lett belőle...
kapitnono
Oké,hogy jó volt eddig a Saints O, de azért értelmes védősort még nem láttak,max a Redskinsét 😀 😛 Meglátjuk... Jó kis meccs lesz 😊
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 663
kapitnono, Remélem kikaptok, egy kicsit vissza veszel az arcodbol, mi vagyunk az esélyesebb csapat hazai pályán kizárt hogy 20-25pont fölé menyetek.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Ha futás ellen olyan jok leszünk mint a stat szerint, akkor Flacco passzai még a félig kiherélt secondarynak sem lehet gond. Csak ne adjuk el a labdát...
Kájzerszóze
Oké, hogy jó volt eddig a Ravens D, de azért értelmes támadósort még nem láttak idén, max a Bengalsét, akik fel is tettek 34 pontot a kőkeméyn védelem ellen 😀. Halkan jegyzem meg, mielőtt játszottunk a Washington ellen a Redskinsé volt a top D a statok szerint, aztán látjuk mi lett belőle...

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Bushrod azért volt sérültlistán a héten, mert az egyhetes kislánya meghalt,,,,

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Parádé. Elmegyünk bye weekre és a kezdő guard agyrázkódást szenved.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Ha futás ellen olyan jok leszünk mint a stat szerint, akkor Flacco passzai még a félig kiherélt secondarynak sem lehet gond. Csak ne adjuk el a labdát...



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Na akkor Peat out, Warford kérdéses a Ravens ellen, legalább az egyik G játékára van esély
kapitnono
Egész szarul jöttünk ki a pihenő hétből.
Fattyu
Legalább Lattimore rendbe jött az is valami