New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Patrick Peterson azt kéri a Cards-tól, hogy cseréljék el a héten.

Lesz kínálat a CB-piacon, nem is gyenge.
Rutin
De jó lenne ha ide jönne, bár elég kicsi az esélye


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
CB Ken Crawley wasn't burned a single time in direct coverage (neither was Lattimore). Openings in zone/blown coverages led to every big pass play.

Need to either fix the zones or play more M2M

Ez azért érdekes, szerintem is jobb lenne a több men Coverage a D ben, nem akar menni nagyon ez a zónázás.
kapitnono
Tavaly több volt az emberezés sokkal. Ezt ök is látják. Szerintem probálják gyakoroltatni, beléjük verni, hogy kiismerjetetlenebb, sokszinübb legyen a def. Ott sem hülyék. Könnyebb nyerni, meccsben maradni, ha tudsz változtatni. Én ezt tanultam, bár a kézilabda, de itt is hasonló lehet az ok. Itt sajnos a játékosok nem értik, nem megy át nekik, szerintem 😀



több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Patrick Peterson azt kéri a Cards-tól, hogy cseréljék el a héten.

Lesz kínálat a CB-piacon, nem is gyenge.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
CB Ken Crawley wasn't burned a single time in direct coverage (neither was Lattimore). Openings in zone/blown coverages led to every big pass play.

Need to either fix the zones or play more M2M

Ez azért érdekes, szerintem is jobb lenne a több men Coverage a D ben, nem akar menni nagyon ez a zónázás.


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
A nagy rekordozás közben azt is kiemelném, hogy csak a Kilences nem dobott még picket idén 😀
(azok közül, akiknek minimum 50 passzolt yardja van idén)



több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Bradley Roby is elférne nálunk a Denverből, Chris Harris Jr. pedig konkrétan főnyeremény lenne.
Márha Elway tényleg kiárusítást tart...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
Futás ellen egész jók voltunk megint, 77 yardon tartottuk a Ravenst.

Ami nem nagyon tetszett, hogy M.Williams nem játszott nagyon a vége felé, most olvasom, hogy meg is sérült, remélem semmi komoly, és a Minnesota ellen már ott tud lenni jövő héten nagy szükség lenne rá.
Jövő héten az O-nak eléggé fel kell kötnie a gatyát mert sajnos benne van, hogy a D nyelni fog vagy 500+ yardot és 30+ pontot, és nekik kell meccsben tartani minket. Remélem jó kis meccs lesz az is és ha valahogy sikerülne nyerni az jó lenne 😀

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én Conley-nak örülnék pl, tehetség alapján nincs vele gond, csak a sérüléslistája aggasztó. Meg a Raiders eléggé megkéri a játékosok árát, bár érte pont emiatt nem "lehetne".

Picit off, de ugye páran örültünk, amikor a Chiefs bejött elénk, és kihúzta Mahomest. Nem jártunk rosszul mi sem Lattimore-ral, sőt, valószínűleg nélküle nem itt tartanánk, de lehet látni, hogy nem volt annyira ördögtől való dolog Payton man-crusha a QB felé.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Érdekes volt ez a meccs. Az nyilvánvaló, hogy a D fejlődött, és az is nyilvánvaló, hogy még van hova. Többször lezárhatták volna a meccset, vagy legalábbis momentumot szerezhettek volna. Ebből ugye PJ kettő hibája nagyon látványos volt, de a 4 & 8-ra szopott 1st Crawleytól vagy utána a Brown hosszú elkapás is problémás volt. De igazából az a baj, hogy a sec jobbik fele is hibázott, talán a túl nagy nyomás miatt is. Lattimore és Williams egymást szerelték egy majdnem INT-nél, a végén az elváltás stb.

Egyértelmű: ha el lehet hozni értelmes áron, egy értelmes CB-t, aki legalább egy kicsit jobb mint PJ vagy Crawley: rá kell menni. Csökkenne a nyomás Lattimore-Williams duó, illetve ide venném még Bellt is, aki szintén jól játszik.

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Gyurma pappa.Remélem az elsö play off meccsen kiestek a rákba, jól bemákoltátok.
Norbi180
hamar nem birod feldolgozni, akkor inkabb nalunk irj
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Gyurma pappa.Remélem az elsö play off meccsen kiestek a rákba, jól bemákoltátok.
Norbi180
Szerintem kicsit eltévedtél. Ezeket gurulós focihoz szokták írogatni...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Mindjárt jön a negyedik hozzászólása....
Kájzerszóze
Én el vagyok ezzel egy ideig, ha megunom, akkor meg lenémítom.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Mindjárt jön a negyedik hozzászólása....



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Gyurma pPappa.Remélem az elsöő playoff meccsen kiestek a rákba, jól bemákoltátok.
Norbi180
Majdcsak belejössz. Ha te ettől boldogabb leszel, reméld ezt. Csak szerintem feküdj le aludni, holnap nehéz lesz így figyelni a suliban.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
A dallas nem tudott hosszabbításért egyenliteni, 3mp volt hátra, kapufát rugott a kicker. Elötte még 5 yard bünti miatt hátrébb kellett menniük. Ez nem a.rúgók napja



több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 663
Gyurma pappa.Remélem az elsö play off meccsen kiestek a rákba, jól bemákoltátok.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
kapitnono, Rremélem kikaptok, egy kicsit visszaveszel az arcodboól, mi vagyunk az esélyesebb csapat hazai pályán, kizárt hogy 20-25 pont fölé menyetek menjetek.
Norbi180
Tudod mit, részben igazad lett. Egyébként üdv a fórumon, remélem jól fogod magad érezni. A meccset szerintem most úgysem láttad, 10 évesen ilyenkor már aludni kell. Azért a helyesírásod kijavítottam.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Nice win!!!
Van még egy hét a deadline-ig.
De jó lenne erősíteni valahogyan...

PJ borzalmas. Crawleynak sem lesz hely jövőre...

Grat a 32/32-höz!



több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hívhatjuk ezt PO meccsnek is akár.Élveztem az utolsó pillanatig. Ennél soha rosszabbat.Tucker eltipszmixűte 😕
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
Grat a Saints-nek a meccset ti nyertétek, viszont úgy gondolom h nem voltatok jobbak, megérdemeltük volna a hosszabbítást. Lehet a keserűség beszél belőlem. Playoff Team vagytok ez egyértelmű.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Ma este szerintem odamegy SP DA-hoz, és a prevent D-t kitörli a playbookból végre. Crawley és PJ majdnem odaadta ezt a meccset, az utolsó TD-nél nem nem bántanám se Bell, se Lattimore-t, mindkettő jól játszott egész meccsen (azt a DPI-t 5 éve elengedik, Crabtree ugyanannyira fogta). Ha meg van az extra, akkor is van még 24 mp, meg a hosszabbítás, ahol szerintem nyerhettünk volna.

Ha végre Ingram is elkezd játszani, tökéletes lesz ez a O, bár most a cserefal mögött nem csodálom, hogy szenvedett, nehéz úgy hogy 8 ember van a boxban, de közben neked meg csak 3,5-4 falembered. Bár Tom sokkal jobb volt, mint amit vártam, btw.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Óriási skalpot szedtünk, és ennek a Ravens D-nek csak felraktunk 24 pontot idegenben, PO meccs volt ez, így tovább.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
Nagy meccs volt nyertünk, kellenek az ilyen szoros W-k és akkor Brees 32/32 😀

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Na ez egy értékes W
Tettünk azért, hogy szerencsénk legyen, de az utolsó drive-t túl soxor láttam már, jó lenne okulni végre

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bushrod azért volt sérültlistán a héten, mert az egyhetes kislánya meghalt,,,,
atapapa
Úristen, ez borzalmas 😕
Szerencsétlen 😕