New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Leigazoltuk a CB Demetri Goodsont, aki 3 évig játszott a Packersben , 30 tackle, 0 Int és 0 FF, és kivágtuk jay bromleyt. Ebben eddig nem látom mi a ráció,de lehet itt fog berobbanni a srác 29 évesen 😀
ackrisz17
Josh Robinson cb is jött
kapitnono
A Tampa csúcs secondarybe nem kellett... akkor nekünk erősítés???



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Leigazoltuk a CB Demetri Goodsont, aki 3 évig játszott a Packersben , 30 tackle, 0 Int és 0 FF, és kivágtuk jay bromleyt. Ebben eddig nem látom mi a ráció,de lehet itt fog berobbanni a srác 29 évesen 😀
ackrisz17
Josh Robinson cb is jött


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Special team ásznak hozták gondolom
Wyatt
lehet hogy csak bubi lesz......



több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Special team ásznak hozták gondolom

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Leigazoltuk a CB Demetri Goodsont, aki 3 évig játszott a Packersben , 30 tackle, 0 Int és 0 FF, és kivágtuk jay bromleyt. Ebben eddig nem látom mi a ráció,de lehet itt fog berobbanni a srác 29 évesen 😀


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
kedd szabi????
Kájzerszóze
Nekem olyan nincs XD

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
kedd szabi????



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
most esett le, hogy ezt az MNF-t nem alhatom át 😀

#deszarleszkedden #nincsisrendesnetmégaházban

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
https://a.espncdn.com/photo/2018/0928/h_breestimeline_16x9.jpg
Drew Brees' journey to NFL's prestigious passing record
The Saints QB is now the all-time passing yards leader in NFL history. We track his path to 71,968 yards.

több mint 5 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/42068691_969298036587872_8210261008445325064_n.jpg?stp=c150.0.450.450a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=PmNJpfTHB1YAb6Q3qP6&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDq4jk1-Xteyt6_tsSyja8EVk4cFXi3LkwMGuhOwz23AQ&oe=6632281C
Saints Fan Page on Instagram: "Congrats on being NFC defensive player of the week @d56davis! #Saints #Whodat"
800 likes, 4 comments - whodatsnation on October 3, 2018: "Congrats on being NFC defensive player of the week @d56davis! #Saints #Whodat".
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Megérdemelt Win volt,!ami ezeken az apróságokon túl pár hónapig átrepíti a csapatot, de...
ozibozi
Tavaly egész évben ezt hallgattuk, és egy playre volt a csapat a NFC döntőtől...
Gyurma Pappa
Ez megint az a szöveg, ami alapján adjuk oda a Pats-nek a Lombardit és fújjuk le az idényt, hiszen a Saints, Chiefs, Rams és a Packers védelme úgyis betlizik majd a rájátszásban, a Falcons, a Vikings és a Steelers el se jut oda, az Eagles meg a Jaguars pedig kimaxolta a szerencséjét, előbb-utóbb jön a lejtmenet, ahonnan a Panthers, a Seahawks és a Broncos már semmiképp nem tudja magát visszaküzdeni...
r.baggio
Nem tudom eldönteni, hogy most mit akarsz mondani, de talán azt, hogy igazam van? 😀
Gyurma Pappa
Én sem látok semmi korrelációt a két hsz között.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Megérdemelt Win volt,!ami ezeken az apróságokon túl pár hónapig átrepíti a csapatot, de...
ozibozi
Tavaly egész évben ezt hallgattuk, és egy playre volt a csapat a NFC döntőtől...
Gyurma Pappa
Ez megint az a szöveg, ami alapján adjuk oda a Pats-nek a Lombardit és fújjuk le az idényt, hiszen a Saints, Chiefs, Rams és a Packers védelme úgyis betlizik majd a rájátszásban, a Falcons, a Vikings és a Steelers el se jut oda, az Eagles meg a Jaguars pedig kimaxolta a szerencséjét, előbb-utóbb jön a lejtmenet, ahonnan a Panthers, a Seahawks és a Broncos már semmiképp nem tudja magát visszaküzdeni...
r.baggio
Nem tudom eldönteni, hogy most mit akarsz mondani, de talán azt, hogy igazam van? 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én megvettem az ötletet :d

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Megérdemelt Win volt,!ami ezeken az apróságokon túl pár hónapig átrepíti a csapatot, de...
ozibozi
Tavaly egész évben ezt hallgattuk, és egy playre volt a csapat a NFC döntőtől...
Gyurma Pappa
Ez megint az a szöveg, ami alapján adjuk oda a Pats-nek a Lombardit és fújjuk le az idényt, hiszen a Saints, Chiefs, Rams és a Packers védelme úgyis betlizik majd a rájátszásban, a Falcons, a Vikings és a Steelers el se jut oda, az Eagles meg a Jaguars pedig kimaxolta a szerencséjét, előbb-utóbb jön a lejtmenet, ahonnan a Panthers, a Seahawks és a Broncos már semmiképp nem tudja magát visszaküzdeni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Megérdemelt Win volt,!ami ezeken az apróságokon túl pár hónapig átrepíti a csapatot, de...
ozibozi
Tavaly egész évben ezt hallgattuk, és egy playre volt a csapat a NFC döntőtől...

Nem mondom, hogy nincs igazad, vagy nem állítom, hogy ez egy liga elit gárda, mindössze annyit mondtam, hogy a második meccsen sikerült az egyébként elit futókat lassítani (ha nem is megfogni, az az egy 23 yardos futás tényleg szép volt). Ez előrelépés ahhoz képest, hogy előszezonban azt gondoltuk, hogy szét fogják futni a DL-t. Az, hogy nem bírnak a LB-k a sekély zónákkal, abban semmi új nincs, de attól hogy futó csinálta, ne adjuk hozzá a futáshoz a passz playeket.

Ha sikerül az öreg Dennisnek megértenie végre, hogy a jó D nem feltételnül bonyolult, akkor ha nem is lesz top 10 a védelem semmilyen mutatóban, de legalább meccseket tudnak nyerni. Nyilván amíg Crawley szintű emberek vannak a secondaryben vagy az LB sor 90%-a tök homály passz ellen nehéz lesz jól passzoló csapatot megverni, de azért vannak jelek, hogy el lehet mozdulni a fosból a szar felé.
Gyurma Pappa
Vagy reménykedjünk, hogy a tűzijátékokból mi jöjjünk ki jobban, mert azért ez az O ingram nélkül is top 3 volt, hát még vele mi lesz.
Nyilván nem várható el, hogy mondjuk egy Ramset 20 pont alatt tartsanak, de ha mondjuk 2-3 stop összejön akár már elég lehet kis szerencsével mint mondjuk a falcons ellen.


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Megérdemelt Win volt,!ami ezeken az apróságokon túl pár hónapig átrepíti a csapatot, de...
ozibozi
Tavaly egész évben ezt hallgattuk, és egy playre volt a csapat a NFC döntőtől...

Nem mondom, hogy nincs igazad, vagy nem állítom, hogy ez egy liga elit gárda, mindössze annyit mondtam, hogy a második meccsen sikerült az egyébként elit futókat lassítani (ha nem is megfogni, az az egy 23 yardos futás tényleg szép volt). Ez előrelépés ahhoz képest, hogy előszezonban azt gondoltuk, hogy szét fogják futni a DL-t. Az, hogy nem bírnak a LB-k a sekély zónákkal, abban semmi új nincs, de attól hogy futó csinálta, ne adjuk hozzá a futáshoz a passz playeket.

Ha sikerül az öreg Dennisnek megértenie végre, hogy a jó D nem feltételnül bonyolult, akkor ha nem is lesz top 10 a védelem semmilyen mutatóban, de legalább meccseket tudnak nyerni. Nyilván amíg Crawley szintű emberek vannak a secondaryben vagy az LB sor 90%-a tök homály passz ellen nehéz lesz jól passzoló csapatot megverni, de azért vannak jelek, hogy el lehet mozdulni a fosból a szar felé.

több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Igazoljuk le Meachemet a meccs erejéig, ha esetleg Brees megdobná az első intet, abból is offense TD legyen. 😀
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Érdekes meccs jön...
Emlékeim szerint a WAS ellen soha nem volt egyszerű meccsünk.
A csoport ellenfeleken kívűl van néhány csapat számomra akiktől "fázom" ilyen a WAS vagy a SEA, Rams...
A hétfőt a Kapitány általában hozza, kérdés mennyire nyomja rá a terhet a nagy rekorddöntés lehetősége, mert ugye annak normál esetben meg kell lennie.
Minden a D-n múlik... ha hozzák azt a fejlődést ami látható, akkor rendben lehetünk.
Az O meg elvileg még változatosabb lehet Ingram visszatérésének, brutális meccset várok Tőle. Az új elkapónk kellene, még elkapni 😀😀
Az O-hoz még 2dolog,
1. Hillel még változatosabb lett a játék, és ez a kiszámíthatóság miatt jó! Kamarán múlott egy TD-je.
2. Ny-ban volt már TE játék is 😀 a Yardok 1/3-t Ők hozták. És lehetett volna több is.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Itt szerintem a D fejlődésére akart utalni a szerző.
Fattyu
Igen

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Csak szólok hogy Barkley összesen az egész meccsen csak 10 alkalommal futott kb, és limitálni is csak úgy sikerült hogy a 100 yard azért csak összejött neki a passzokkal együtt még fal nélkül is .. Ebből a mérkőzésből max annyi ami szerintem komolyan vehető, hogy komoly futást lehetett produkálni egy futás ellen amúgy jól teljesítő fal ellen. /igaz a végén, de döntő pillanatban/
De azért olyan csapatok ellen, ahol lesz normális O, vagy vezető edző, ott azért sok pénzt nem tennék erre a védelemre.
Megérdemelt Win volt,!ami ezeken az apróságokon túl pár hónapig átrepíti a csapatot, de...
ozibozi
Itt szerintem a D fejlődésére akart utalni a szerző. 😀
Az első meccsek ez képest látható egy fejlődési ív, főleg a DL-ban, kevesebb az LB sorban és a Sec-ben is.
Mi is tudjuk, hogy ez még nem elég. Talán a 2019-es Téli hadjárata kicsucsosodik, már ha eljutunk odáig.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Csak szólok hogy Barkley összesen az egész meccsen csak 10 alkalommal futott kb, és limitálni is csak úgy sikerült hogy a 100 yard azért csak összejött neki a passzokkal együtt még fal nélkül is .. Ebből a mérkőzésből max annyi ami szerintem komolyan vehető, hogy komoly futást lehetett produkálni egy futás ellen amúgy jól teljesítő fal ellen. /igaz a végén, de döntő pillanatban/
De azért olyan csapatok ellen, ahol lesz normális O, vagy vezető edző, ott azért sok pénzt nem tennék erre a védelemre.
Megérdemelt Win volt,!ami ezeken az apróságokon túl pár hónapig átrepíti a csapatot, de...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Nem tudom, hogy mennyire gyenge ez a Giants O vagy mennyire sem, de egy-egy drive-t engedett a védelem, ami elég impresszív, így vákumban. Ami tetszett, hogy a "sztárjaink" jól teljesítettek: Davis, Lattimore, Rankins mind kiemelkedő volt, Jordan tette a dolgát, még ha ez mondjuk statisztikailag nem is annyira látszik. Bellnek voltak szép megmozdulásai, idén eléggé szürke volt, Crawleyra még mindig nem bíznám a csapat sorsát, de PJ egészen vállalható volt, mondjuk nem elit célpontokat kellett fognia. Ami látványos, a futás limitálása. A héten Barkely-t sikerült 44 yardon tartani, múlthéten Coleman-t 33-on, és nem lehet azt mondani, hogy nem próbálkoztak, bár persze nem 30-30 kísérletről van szó, de nem is 5-ről. Ha passz ellen sikerül nem szívni meccsenként 4-5 20+-os playt, akkor már jók lehetünk.

Az offense beindult, ezt ki lehet jelenteni. Ezek a Hill-s package-k nagyon ülnek, Brees kezd magára találni, és 2-nél több célponttal üzemelni egy meccsen. Ingram visszatér, akkor a futás is rendbe jön, bár egy meccsen 20 yardot javítottunk a meccsenkénti átlagon 😀

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Szezon előtt ezt az eredményt simán aláírtam volna, D folyamatosan javulgat, jövő héten Ingram is visszatér.
Vezetük a csoportot, és kikapott a Falcons is, kell ennél több? 😀


több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Nehezen indult, de szerintem ez rendben volt.Második félidőben egyre jobban hozta a D is a nyomást, Davis nagyon jó volt, a futást is jól fogtuk , kamarát még mindig imádom, Thomast nagyrészt levették , de amikor kellett villantott fontos elkapást, jövő héten végre újra lesz ingram. Jó lenne 4-1 el menni bye weekre.


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Romo is mondta a végén, ha sikerül Lattimore párját megtalálni (aki egyébként igen jó meccset ment szerintem), ez egy jó védelem lehet. Davis megmutatta, hogy miért hoztuk ide, hatalmas meccset ment.

Jó, van remény, hogy talán a középmezőny elején végezzünk...