New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
3-1-gyel kihúztuk az első négy meccset, a D javulgat és jön vissza Ingram. Van ok bizakodásra.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Te'o most sem jàtszik.
Davenport pedig kérdéses, a héten ma edzett először limitàltan.
Fattyu
Davenport szerdán nem edzett, tegnap fullon nyomta ma pedig limitáltan. Ő szerintem tutira játszani fog
kapitnono
Akkor rosszul láttam.
Viszont a meccsre biztosan kérdéses volt írva.
De játsszon, és fejlődjön 😀

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Te'o most sem jàtszik.
Davenport pedig kérdéses, a héten ma edzett először limitàltan.
Fattyu
Davenport szerdán nem edzett, tegnap fullon nyomta ma pedig limitáltan. Ő szerintem tutira játszani fog


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Te'o most sem jàtszik.
Davenport pedig kérdéses, a héten ma edzett először limitàltan.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Hollógyalázás lesz!!! Jön a Ravens fan barátom, lassan tíz éve együtt nézzük a sb-t. Ezt is együtt, tévés lesz tuti, ha nem akkor szervezzünk közös meccsnézést.



több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
Snead nálatok miért kapott kevés lehetőséget? Első évében majd 1000 yardos elkapó volt, akkoriban azt hittem sztár lesz, de ahogy telt az idő, egyre kevesebb lehetőség, passz, yard. Nekem nagyon tetszik a játéka a Ravensbe, csak érdekelne a miért?
kg0412
Nálunk sem volt népszerütlen...
A többiek pontosítanak, ha nem jól tudom:
- tavaly 4 meccses eltiltàssal kezdett, ebből fakadóan volt egy kis bizalomvesztés.
- Nem talàlta a formàlyàt egész évben.
- Nem egyeztek meg a pénzben a csapattal, ezért a leggyengébb tendert raktuk rà.
- Ti megkinàltàtok, Mi nem meccseltük.

Remélem, jó szezonja lesz.
Ellenünk viszont ne villogjon 😀😀, mert kell minden W, és ha jól tudom a Ravens ellen még nem nyert Brees. Az a skalp még hiànyzik a Kapitàny polcàrol. 😀
Fattyu
Köszi a választ. A 2. részével nem értek egyet remélem h vmi csoda folytán otthon fogjuk tartani a W-t. Várós meccs, és vszinű TV-s meccs is lesz, meccs végén meg remélem elmondhatjuk h Brees a hollókat pályafutása alatt nem tudta szétkergetni. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Rams elleni meccsünkre kíváncsi leszek ,szerintem ilyen 52-49 eredmény lesz 😀


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Snead nálatok miért kapott kevés lehetőséget? Első évében majd 1000 yardos elkapó volt, akkoriban azt hittem sztár lesz, de ahogy telt az idő, egyre kevesebb lehetőség, passz, yard. Nekem nagyon tetszik a játéka a Ravensbe, csak érdekelne a miért?
kg0412
Nálunk sem volt népszerütlen...
A többiek pontosítanak, ha nem jól tudom:
- tavaly 4 meccses eltiltàssal kezdett, ebből fakadóan volt egy kis bizalomvesztés.
- Nem talàlta a formàlyàt egész évben.
- Nem egyeztek meg a pénzben a csapattal, ezért a leggyengébb tendert raktuk rà.
- Ti megkinàltàtok, Mi nem meccseltük.

Remélem, jó szezonja lesz.
Ellenünk viszont ne villogjon 😀😀, mert kell minden W, és ha jól tudom a Ravens ellen még nem nyert Brees. Az a skalp még hiànyzik a Kapitàny polcàrol. 😀

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
Snead nálatok miért kapott kevés lehetőséget? Első évében majd 1000 yardos elkapó volt, akkoriban azt hittem sztár lesz, de ahogy telt az idő, egyre kevesebb lehetőség, passz, yard. Nekem nagyon tetszik a játéka a Ravensbe, csak érdekelne a miért?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Vasárnaptól mit vártok?
gondolom nagyon nem vagytok betojva? 😊
papíron tiétek a jobb O a miénk a jobb D , de pont azok a gyengéink amik Breesnek kedveznek..
nincs 4 man rush csak a blitz , itt szép lehetőségek adódnak majd neki, nincs cover LB és a secondary is hiányos!
nem véletlenül vagytok Vegasban sem esélyesebbek !ha otthon lennétek azt hiszem nem lenne kérdés így NY-ban azért talán megnehezíthetjük a dolgotokat...
yooker
Minden a D-n múlik, ha DL hozza a javulást amit eddig mutat meccsről meccsre, akkor ott nyerők lehetünk.
Illetve kell az, hogy DA felismerje hogy nem kell tulvariálni a D hivásokat, egyszerű játékok kellenek, abban jók a srácok. Ennyit tudnak...
Ha ez megvan akkor az O tudja hozni a meccset.
Viszont bennetek is ott a potenciál és NY-ban van a meccs, így bármi lehet.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Vasárnaptól mit vártok?
gondolom nagyon nem vagytok betojva? 😊
papíron tiétek a jobb O a miénk a jobb D , de pont azok a gyengéink amik Breesnek kedveznek..
nincs 4 man rush csak a blitz , itt szép lehetőségek adódnak majd neki, nincs cover LB és a secondary is hiányos!
nem véletlenül vagytok Vegasban sem esélyesebbek !ha otthon lennétek azt hiszem nem lenne kérdés így NY-ban azért talán megnehezíthetjük a dolgotokat...
yooker
Ha lesz passrush-unk véletlenül és Eli nem tud nyugodtan passzolni, jók lehetünk... csak mi vezessünk az elején.



több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Vasárnaptól mit vártok?
gondolom nagyon nem vagytok betojva? 😊
papíron tiétek a jobb O a miénk a jobb D , de pont azok a gyengéink amik Breesnek kedveznek..
nincs 4 man rush csak a blitz , itt szép lehetőségek adódnak majd neki, nincs cover LB és a secondary is hiányos!
nem véletlenül vagytok Vegasban sem esélyesebbek !ha otthon lennétek azt hiszem nem lenne kérdés így NY-ban azért talán megnehezíthetjük a dolgotokat...
yooker
Hát én azért nem vagyok nyugodt, elkapóitok vannak azért,és barkley is elég jónak néz ki 😊 Szoros meccs lesz de én azt várom hogy nyerünk 😊


több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Van egy bizonyos Arrion Springs, újonc és állítólag az előszezonban elég jól tolta de kivágták, és a packersnél Breeland,Amerson és Springs volt visiten , de végülis Breelandot választották. Szerintem mind a kettőt le kéne igazolnunk, kell a corner ,most pedig kevés van próbát megér.
ackrisz17
4,46-ot futott a pro day-en. Breeland csak 4,62-őt 😀

A rotoworldon Saints emblémával van fenn:
 www.rotoworld.com/player/nfl/13436/arrion-springs
Kájzerszóze
Na, még a végén teljesül a kívánságom 😀 Jó lenne talán slotba. Írták róla hogy nem is értik miért nem kelt el a drafton.


több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Vasárnaptól mit vártok?
gondolom nagyon nem vagytok betojva? 😊
papíron tiétek a jobb O a miénk a jobb D , de pont azok a gyengéink amik Breesnek kedveznek..
nincs 4 man rush csak a blitz , itt szép lehetőségek adódnak majd neki, nincs cover LB és a secondary is hiányos!
nem véletlenül vagytok Vegasban sem esélyesebbek !ha otthon lennétek azt hiszem nem lenne kérdés így NY-ban azért talán megnehezíthetjük a dolgotokat...
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Van egy bizonyos Arrion Springs, újonc és állítólag az előszezonban elég jól tolta de kivágták, és a packersnél Breeland,Amerson és Springs volt visiten , de végülis Breelandot választották. Szerintem mind a kettőt le kéne igazolnunk, kell a corner ,most pedig kevés van próbát megér.
ackrisz17
4,46-ot futott a pro day-en. Breeland csak 4,62-őt 😀

A rotoworldon Saints emblémával van fenn:
 www.rotoworld.com/player/nfl/13436/arrion-springs

Szerkesztette: Kájzerszóze



több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Van egy bizonyos Arrion Springs, újonc és állítólag az előszezonban elég jól tolta de kivágták, és a packersnél Breeland,Amerson és Springs volt visiten , de végülis Breelandot választották. Szerintem mind a kettőt le kéne igazolnunk, kell a corner ,most pedig kevés van próbát megér.


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Breeland már aláirt GB-be, most olvasom.



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Elég silány felhozatal...



több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Le kellene igazolnunk Breelandot a piacról, hátha jobb mint Crawley vagy PJ....
ackrisz17
Sterling Moore látogat...
Gyurma Pappa
meg az a David Amerson, akit a Chiefs (!) vágott ki.
PEEtör
Neki anno a Raidersben volt vállalható szezonja....meglátjuk


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Le kellene igazolnunk Breelandot a piacról, hátha jobb mint Crawley vagy PJ....
ackrisz17
Sterling Moore látogat...
Gyurma Pappa
meg az a David Amerson, akit a Chiefs (!) vágott ki.
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
valami olyasmit, hogy season ending...
Kájzerszóze
Ja, most olvasom hogy Bokatörés, IR....


több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Brees eddig életében csak 1x szerzett 2 futott TD-t egy meccsen.
2009-ben történt a dolog... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
valami olyasmit, hogy season ending...



több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Mondjuk Moore lehet slotba jön Robinson helyett, nem tudom milyen súlyos a sérülése, hallottatok valamit?


több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Le kellene igazolnunk Breelandot a piacról, hátha jobb mint Crawley vagy PJ....
ackrisz17
Sterling Moore látogat...
Gyurma Pappa
ajjaj 😀