New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A Seahawks tradelné Grahamet? Hülye kérdés de nekünk nem kellene? Fleener nem valami ász.....
Gézu
Szegény Jimmy-vel szemben óriási kib.szás volt annak idején az trade... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
A Seahawks tradelné Grahamet? Hülye kérdés de nekünk nem kellene? Fleener nem valami ász.....
Gézu
Fleenert szerintem max év végén kitesszük. Évi 9 milliót nem ér amit csinál. Inkább adjuk Vaccaronak a pénzt.
Szívesen nézegetném itt Jimmyt megint, ha meg tudnánk egyezni a Hawks-al normális áron persze.


több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
A Seahawks tradelné Grahamet? Hülye kérdés de nekünk nem kellene? Fleener nem valami ász.....
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én mennék Pécsre is, de nem csütörtökön...😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Én mennék! Már nem Pécsre.......
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Nekem necces egy budapesti túra. De ha eljöttök Pécsre 😀

több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Én benne vagyok! TNF-re fel!
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nekem a csütörtök nem olyan jó....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nézzünk optimistán a jövőbe...

December 7-én éjjel TNF-t játszunk a vörös kányák ellen.
Meg merem előlegezni, hogy akkor még minimum versenyben leszünk a PO-ért... 😀

Nem nézzük vhol együtt? 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Hàrman kihagytàk az edzést. Mindenki màs fullban tolta.
Kihagyta:
Armstead, gondolom őt még kímélik biztos ami biztos alapon.
M. Thomas és Warford a màsik kettő.

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez egy nagyon szépen megoldott szituáció volt. Az első félidős két időkérés pedig az abszolút bizalom a D-ben, én örülök, hogy ezt meg meri csinálni SP, ez azt jelenti, hogy most már ő is érez elég erőt bennük.Gyurma Pappa
Rég voltam olyan dühös, mint akkor 😀
Teljesen felesleges volt, az egyik serpenyőben volt az, hogy kap az O fél percet egy drive-ra, a másikban meg egy potenciális 3 pontos benyelése a félidő előtt.
Ha első és tízre a 31 yardosunkon nem hoz össze a GB egy OPI-t, akkor ezt be is kaptuk volna.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Sokkal jobb így felkelni 😊 Épp azt mondtam a nejemnek, hogy sokkal jobbak úgy a vasárnapjaim, hogy nem azzal várom az estét, hogy "jajj csak ne kapjunk ki 30-cal".

Persze, ettől még minden elromolhat, simán lehet ez egy újabb 7-9-es szezon, de azért maradjunk annyiban, hogy a mutatott játék alapján ez nem úgy néz ki.


Gyurma Pappa
ezt néztem én is és a pontkülönbség az ami külön is tetszik!!!



több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Sokkal jobb így felkelni 😊 Épp azt mondtam a nejemnek, hogy sokkal jobbak úgy a vasárnapjaim, hogy nem azzal várom az estét, hogy "jajj csak ne kapjunk ki 30-cal".

Persze, ettől még minden elromolhat, simán lehet ez egy újabb 7-9-es szezon, de azért maradjunk annyiban, hogy a mutatott játék alapján ez nem úgy néz ki.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Na, ez most az a coaching volt, ami miatt Paytont annyira szeretjük. Gyönyörűen hangolta újra az O-t. Értem mit akart csinálni az elején a csapat (lerohanni a Packerst és hibára kényszeríteni őket a saját támadós sorukban), a megvalósításba némi hiba csúszott. Csodálatosan váltottunk tempót, látszott, hogy a levegőben semmit nem fog tudni kezdeni a Packers. A futást pont annyira fogtuk meg, hogy nem engedtünk nagy playeket a második negyedben, és ez épp elég volt.

Most már én is #optimistavagyok
Gyurma Pappa
Osztom!
A félidei 2 időkérést kivéve most meg kell dicsérni az edzői stàbot! Rég làtott módon menedzselték a meccset!
Fattyu
Valaki megkérdezte, hogy mi volt az a QB sneak 1 és goal szituban, hát szerintem az egyik legjobb jele, hogy SP újra köztünk van. El is mondom, hogy miért: abban a helyzet elég valószínű volt, hogy ponttal fejezzük be az akciót, de a lényeg már ott is volt, hogy 5 perc körüli időből minél több elfogyjon. Ha futunk, rendesen, abból "véletlenül" is lehet TD, így SP egy olyan megoldást választott, ami rákényszeríti a GB-t arra, hogy 1) időt kérjen 2) hagyja futni az órát. Szerintem ha nem kérnek időt, akkor megpróbáltunk volna egy sima középső futást, megint időt húzni, de miután látta SP, hogy mindenképp időkérnek, választott egy kevésbé kiszámítható szélső futást, amiből valahol jobban is jöttünk ki, hogy nem lett egyből TD, mert ezzel még egy idő elment a levesbe.

Ez egy nagyon szépen megoldott szituáció volt. Az első félidős két időkérés pedig az abszolút bizalom a D-ben, én örülök, hogy ezt meg meri csinálni SP, ez azt jelenti, hogy most már ő is érez elég erőt bennük. Jó, tegyük hozzá, a tegnapi GB elég kevés volt, az első félidős két eladott labda nélkül túl sok izgalom nem maradt volna, szépen felőröltük őket, a második félidőre visszatérve, nem sok esélyt adtunk a fáradt GB védelemnek.

Én azért tartok a Bearstől, remélem nem kapja a védelmük a fonalat most hétvégén is, illetve Brees abbahagyja a INT dobálást, és akkor lesz egy nyugis meccsünk, öreg vagyok én már izgulni minden héten 😊

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Funfact a hétvége elé...

Mitchell Trubisky összesen 4 jó passzt jegyzett tegnap. Múlt héten összesen 8-at. Viszont mindkét meccset megnyerte a Bears...

Szóval "valszeg" futni fognak...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Lattimore-t ismét leírom, hogy egy élmény nézni
PEEtör

atapapa
Shutdown potenciál a srác. Nem is nagyon szeretnek az irányába dobni, ezt annyira furcsa látni a meccseinken. 😀 És ugye ez óriási segítség az egész D-nek, be tudnak segíteni a gyengébb oldalra,láthattuk Crawley-nak kellett (volna) is.
Meg az is előny, hogy van ideje a pass rushnak odaérni az ellen irányítóhoz, nagyon nagy szerepe van a defenseben.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Na, ez most az a coaching volt, ami miatt Paytont annyira szeretjük. Gyönyörűen hangolta újra az O-t. Értem mit akart csinálni az elején a csapat (lerohanni a Packerst és hibára kényszeríteni őket a saját támadós sorukban), a megvalósításba némi hiba csúszott. Csodálatosan váltottunk tempót, látszott, hogy a levegőben semmit nem fog tudni kezdeni a Packers. A futást pont annyira fogtuk meg, hogy nem engedtünk nagy playeket a második negyedben, és ez épp elég volt.

Most már én is #optimistavagyok
Gyurma Pappa
Osztom!
A félidei 2 időkérést kivéve most meg kell dicsérni az edzői stàbot! Rég làtott módon menedzselték a meccset!

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lattimore-t ismét leírom, hogy egy élmény nézni
PEEtör

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Csak azért nyertünk, mert Londonban megwoodooztátok a bandát 😀
Kájzerszóze
De meg ám!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Csak azért nyertünk, mert Londonban megwoodooztátok a bandát 😀



több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Tampa L, Car L, remélem ATL is L.
Nyertünk, a két ronda pick nem hiányzott....
De valóban lábraálltunk, behúztuk a muszájnyerni meccset.
WHO DAT!!!!!



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
És ami tényleg igazán tetszik, hogy kb 4 év után nem csak Breesnek kell megnyernie a meccset, hanem a D-re is lehet számítani.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Megkövetem magam. Őszintén a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hoyg egyáltalán .500-on leszünk ilyenkor, nemhogy 4-2-vel vezetjük a csoportot.

De rég volt már ilyen, de jó érzés.

Lattimore-t ismét leírom, hogy egy élmény nézni, de Jordan játékát is, meg úgy a D-t.
PEEtör
Egyetértek, eddig Jordan, Vaccaro és Lattimore is pro bowl szinten játszik szerintem.


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Megkövetem magam. Őszintén a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hoyg egyáltalán .500-on leszünk ilyenkor, nemhogy 4-2-vel vezetjük a csoportot.

De rég volt már ilyen, de jó érzés.

Lattimore-t ismét leírom, hogy egy élmény nézni, de Jordan játékát is, meg úgy a D-t.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Na, ez most az a coaching volt, ami miatt Paytont annyira szeretjük. Gyönyörűen hangolta újra az O-t. Értem mit akart csinálni az elején a csapat (lerohanni a Packerst és hibára kényszeríteni őket a saját támadós sorukban), a megvalósításba némi hiba csúszott. Csodálatosan váltottunk tempót, látszott, hogy a levegőben semmit nem fog tudni kezdeni a Packers. A futást pont annyira fogtuk meg, hogy nem engedtünk nagy playeket a második negyedben, és ez épp elég volt.

Most már én is #optimistavagyok