New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Azért az ellenérték nagyon érdekelne......
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
AP-t elpasszoltuk Arizonàba. A kapott értékről még nincs hír.
Fattyu
Egy szabad rosterhely 😀

több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
AP-t elpasszoltuk Arizonàba. A kapott értékről még nincs hír.
Fattyu
Pedig már majdnem vettem egy 28-as mezt 😂
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Gondolom Sean is rájött, hogy Ingram meg Kamara is bőven meg tudják oldani.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
AP-t elpasszoltuk Arizonàba. A kapott értékről még nincs hír.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
nem tudom hogy sikerült megbundázni, de Watsont előzve Kamara lett a hét újonca...
atapapa
Igen ez azért érdekes. Nem azért mert Kamara is jól játszott, ráadásul saint 😀, de azért watson csak beállította a rookie qb rekordot 5 td-vel. Mindegy búslakodni nem fogok.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
nem tudom hogy sikerült megbundázni, de Watsont előzve Kamara lett a hét újonca...

több mint 6 éve
Vacy New Orleans Saints 10 — hortobagyi.gyula@gmail.com
Én szívesen nézegetnék képeket is az élménybeszámolók mellé.
Matthew99
Jó szórakozást!
 photos.app.goo.gl/PFd5d0rbP15xRyVE2

Szerkesztette: Vacy
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Jo kis cikk 🙌



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
A PFF szerint 4 hét után eddig Crawley és Lattimore is Top 10 CB a ligában... !!!
Crawley Nr. 1, Lattimore Nr. 7...

 www.profootballfocus.com/news/pro-how-saints-crawley-has-been-the-top-graded-cb-so-far
Rutin
Azt se felejtsd el hogy egy magyar srác írta a cikket 😀


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Mi van Pídzsével? Valami magatartási gondot olvastam.
Kájzerszóze
Következő meccsen kiderül, szerintem ő is jól tolta eddig. Remélem mindhárman egészségesek maradnak, és mindannyian a pályán tudják segíteni a csapatot.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Mi van Pídzsével? Valami magatartási gondot olvastam.



több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Jordan évek óta ott van...
Viszont a secben rendszerint az ilyen helyezéseket a lista aljáról szoktuk meg.
Főleg Crawley esetében nem vagyok biztos abban, hogy ez a minősítés megalapozott. Meg Bradyn kívül komolyabb irányító nem dobált még ellenünk. Na de majd a következő két meccs után lehet már hosszabb távra következtetni.
atapapa
Neki nagyon korai ez az értékelés, ugye nem is játszott teljes szezont, meg amúgy is, de egyszerűen nem értem, hogy nem volt ő kezdő alapból és hogy volt Harris az... Nekem nagyon tetszett preseasonben is a játéka, Lattimore is nagyon ígéretes az eddigiek alapján (és ha itt tartunk, sztem kb ugyanennyire érthetetlen, hogy Muhammad miért nem kap lehetőséget...).
Eddig úgy néz ki, sokkal, de sokkal jobban jártunk, hogy nem hoztuk Butlert, pláne mert ugye Ramczyket is draftolni tudtuk.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jordan évek óta ott van...
Viszont a secben rendszerint az ilyen helyezéseket a lista aljáról szoktuk meg.
Főleg Crawley esetében nem vagyok biztos abban, hogy ez a minősítés megalapozott. Meg Bradyn kívül komolyabb irányító nem dobált még ellenünk. Na de majd a következő két meccs után lehet már hosszabb távra következtetni.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
A PFF szerint 4 hét után eddig Crawley és Lattimore is Top 10 CB a ligában... !!!
Crawley Nr. 1, Lattimore Nr. 7...

 www.profootballfocus.com/news/pro-how-saints-crawley-has-been-the-top-graded-cb-so-far
Rutin
Ne menjünk el a tény mellett, hogy ugyanitt Jordan a #3 edge...

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A PFF szerint 4 hét után eddig Crawley és Lattimore is Top 10 CB a ligában... !!!
Crawley Nr. 1, Lattimore Nr. 7...

 www.profootballfocus.com/news/pro-how-saints-crawley-has-been-the-top-graded-cb-so-far

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Szerintem azért még simán visszatérhet, alapvetően szerintem egy térd sérülés rosszabb mint egy váll ( Nekem is volt mindkettőből sajnos) szóval én várom vissza mert biztatóan játszott. Egyszer fognánk már ki egy Vastestű LB-t 😀
ackrisz17
Ha belegondolsz idén Kamarát leszámítva mindegyik pickünk-ben benne volt a kockázat valamilyen szinten sérülés terén. Vagy bejön vagy nem.
Szerintem ebből még simán visszatérhet, és azért látszik, hogy ő azért jelentős javulást hozhat az LB sorunkba.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Szerintem azért még simán visszatérhet, alapvetően szerintem egy térd sérülés rosszabb mint egy váll ( Nekem is volt mindkettőből sajnos) szóval én várom vissza mert biztatóan játszott. Egyszer fognánk már ki egy Vastestű LB-t 😀


több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Anzalone IR-en...😕
ackrisz17
Szerintem elbúcsúzhatunk tőle, egyetemen is a vállával voltak problémák. Kockáztattunk, szokásosan nem jött be.
PEEtör
Kikahanak is van sackje idén, ne rohanjunk
Gyurma Pappa
Mert a végén még elszakítja a térdét? 😊
| Bocs, magas labda volt, természetesen távol álljon tőlem h sérülést kívánjak neki. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Anzalone IR-en...😕
ackrisz17
Szerintem elbúcsúzhatunk tőle, egyetemen is a vállával voltak problémák. Kockáztattunk, szokásosan nem jött be.
PEEtör
Kikahanak is van sackje idén, ne rohanjunk

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Anzalone IR-en...😕
ackrisz17
Szerintem elbúcsúzhatunk tőle, egyetemen is a vállával voltak problémák. Kockáztattunk, szokásosan nem jött be.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Anzalone IR-en...😕


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Én szívesen nézegetnék képeket is az élménybeszámolók mellé.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Regent Streeten viszont, úgy fél 2 körül, majd' összecsináltam magam.
zemanla
Szűk körben vagyunk és lehetsz őszinte: nem kell oda a 'majd 😛

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ráadásként egy kis színes.
A városban járva-kelve, rengeteg Saints fant lehetett látni. Ránk köszöntek: Who dat!
A Westminster tövében egy házaspár falatozás közben, a Buckingham Palace előtt egy idősebb nagydarab 60-as úr, a metró mozgólépcsőjén szemben jövő srác.... Valami összetartozás-félét érzett az ember.
A Regent Streeten viszont, úgy fél 2 körül, majd' összecsináltam magam. Épp kiérünk a sűrűsödő tömegből, már nem kell lökdösődni, furakodni, erre valaki a látókörömön kívülről, úgy fél-oldalról odaugrik elém. Már nem is emlékszem, mit kiabált, de azt jó hangosan. Lehetett éppen Who dat is!
Ata volt! 😀 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞