New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 372 — situational football
Nem áll neki olyan rosszul a piros 😊




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szolgálati közlemény!

Van egy eladó Wizz Air repjegyem Londonba.
Oda szombat délelőtt, vissza hétfő délután.

Szóljon, ha valakit esetleg érdekel.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Így azért az ember fia optimistábban megy Londonba. 😀

A csapat már ma megérkezik oda amúgy...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem az volt a kulcs, hogy a Panthers O nem szaladt el hamar és így volt idő arra, hogy ne kezdjen el kapkodni Brees és Payton, mindenki fel tudta venni a ritmust.
Fejből nem tudom, hogy egy meccsen 3 int-t láttunk-e régebben vagy azt, hogy egymást követő 3 meccsen nem adott el labdát az O.

Szerkesztette: atapapa

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Azt is jó volt látni hogy össz vissz 2 büntetést kaptunk, azért ez sem mellékes.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nagyon nincs miről beszélni, a Panthers D évente betlizik 1-t, most pont jól jött ki nekünk. Örüljünk, várjuk nagyon a jövő hetet, és bízzunk abban, hogy 2-2-vel tudunk fordulni a bye-ra. Ha visszaolvastok, én ezt 0. héten aláírtam volna, a szezon következő időszaka valamivel jobb ritmusban telik majd.

| Nagyon érdekes lesz ez az idény, mert pl. benne van a pakliban, hogy pozitív szezont zárunk, mégis lemaradunk a PO-ról. |

Persze ne rohanjunk ennyire előre, mindig egy meccset kell megnyerni.

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Ez rendben volt! Nem is tudom mikor láttam utoljára hogy a védelmünk három interceptiont szerez. 😊 Most jó volt a futójáték is, és a kapitány amikor kellett könyörtelenül büntetett. Crawley játéka kellemes meglepetés volt , szerintem igen jól játszott. Az O line-al vannak még gondok, és sokszor a pass rush is súlytalan, de most visszatért a remény, a dolphinst ütni kell. Who dat!


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az első 4 hétből a jövő heti a legkönnyebb papíron, pláne, hogy a Miami játékosok beutazzák a fél világot a szezonkezdet óta...
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Még ha nem is gondolom hogy világverő csapatunk lett néhány nap alatt, de azért más szájízzel indulhatunk neki így a Wembleynek.
atapapa
Főleg, hogy a Miami ma 6 pontot ért el a New York Jets ellen......

Szerkesztette: Thomas80
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Még ha nem is gondolom hogy világverő csapatunk lett néhány nap alatt, de azért más szájízzel indulhatunk neki így a Wembleynek.
atapapa
Sokat számít ez most nekünk




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Még ha nem is gondolom hogy világverő csapatunk lett néhány nap alatt, de azért más szájízzel indulhatunk neki így a Wembleynek.

több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Egy hosszabb cikk a Saints D-ről és a gondokról. Geer és Shanle is kifejti valamennyire a véleményét.

Szerintem, sajnos ütközik az érdeke a Defensenek és SP-nek. SP azonnali javulást akar, ami a fiatal játékosok kárára megy, nincs türelmünk, nincs ideje Paytonnak hogy megvárja amig felépül egy defense( ami vicces, mert pont lett volna elég ideje eddig), és folyamatosan rotálodik a kezdő, nincsenek összeszokva a játékosok, nem tudnak annyira hatékonyan kommunikálni egymással, hogy csak a cikket ismételgessem. Személy szerint én látom az egyéni potenciálokat, Anzalone szerintem egy jó játékossá fejlődhet, itt van AJ Klein akinek be kell illeszkednie, Williams és Lattimore is többet kell hogy együtt játszon Bell/Vaccaroval. Ahogy a cikkben is meg an említve Shanle és Vilma is imádott volna Vaccaroval játszani, lehet hogy inkonzisztens, de szerintem ez csökken minél több a tapasztalat illetve összeszokottabb a secondary.

szerk.: Ja és még annyi, hogy SP-nek látszólag sokkal több türelme van az offense játékosokhoz, például Ingram is az elején igen szegényesen produkált, de kitartott mellette, és azért most egy igen szolid RB.

https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0921%2Fr262046_1296x729_16-9.jpg
What's behind the downfall of the Saints' defense?
The Saints have played awful defense for nearly all of Sean Payton's tenure, with an ever-changing cast of characters on the field and at coordinator.


Szerkesztette: EasyGhost
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 twitter.com/nick_underhill/status/911690165759995904
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Hát Newton karierrcsúcs meccset fog hozni. Nem negatívat.... De most nem fogom végig szenvedni a meccset. A múlt héten a Pats könyörületes volt a végére. A cicák nem lesznek...



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nos a sérültlistàs CB-ek nem jàtszanak holnap!
Hàt el kell rebegni egy két imàt, hogy Cam tovàbbra is idény eleji formàt mutasson és ne legyen megint 500+ yardos meccse a védelemnek. Vajon hogy àll fel a sec? Jön a mindenki kedvence 3S-es felàllàs?
Fattyu
Van rá esély, mivel, hogy mindössze 3 cb maradt a keretben. Gondolom Williams meg Crawley megy kívülre, Harris meg a slot-ba.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Nos a sérültlistàs CB-ek nem jàtszanak holnap!
Hàt el kell rebegni egy két imàt, hogy Cam tovàbbra is idény eleji formàt mutasson és ne legyen megint 500+ yardos meccse a védelemnek. Vajon hogy àll fel a sec? Jön a mindenki kedvence 3S-es felàllàs?

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/SandoESPN/status/910739905369780224
EasyGhost
már csak egy jó edzőre lenne szükség
adam77
Igen, mert egyébként tehetségesnek tünnek, vagy egy egy playben nagyon jól toljàk, de nagyon nincs meg az összhang csapatszinten.
Valahol olvastam, hogy Lattimore kifejezetten jó szàmokat produkàl, de egyéni mutatókkal nem lehet nyerni! Làsd az egyik légfàjóbb statisztika az 5000y, és semmit nem értünk vele.
Fattyu
Igen amúgy, mert ha embert kell fogni akkor egész jók a db-ink, de ha embert kell fogni akkor van baj. És ez valamilyen szinten szerintem az edző hibája, mert szerintem sokkal tehetségesebb játékosokból áll ez a D mint ahol most tart.
kapitnono
processing error
empty taxi
Semmi gond, Én tudom mire gondolt kapitnono 😀😀 Zónàban tavaly sem ment túlsàgosan.
Amúgy lehet túl is bonyolítjàk a védelmisémàt, egyszerűen kellene tólni, amíg szintet nem lehet lépni!
Fattyu
igen bocsi, javítva is lett 5 perc múlva 😀


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
 twitter.com/SandoESPN/status/910739905369780224
EasyGhost
már csak egy jó edzőre lenne szükség
adam77
Igen, mert egyébként tehetségesnek tünnek, vagy egy egy playben nagyon jól toljàk, de nagyon nincs meg az összhang csapatszinten.
Valahol olvastam, hogy Lattimore kifejezetten jó szàmokat produkàl, de egyéni mutatókkal nem lehet nyerni! Làsd az egyik légfàjóbb statisztika az 5000y, és semmit nem értünk vele.
Fattyu
Igen amúgy, mert ha embert kell fogni akkor egész jók a db-ink, de ha embert kell fogni akkor van baj. És ez valamilyen szinten szerintem az edző hibája, mert szerintem sokkal tehetségesebb játékosokból áll ez a D mint ahol most tart.
kapitnono
processing error
empty taxi
Semmi gond, Én tudom mire gondolt kapitnono 😀😀 Zónàban tavaly sem ment túlsàgosan.
Amúgy lehet túl is bonyolítjàk a védelmisémàt, egyszerűen kellene tólni, amíg szintet nem lehet lépni!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/SandoESPN/status/910739905369780224
EasyGhost
már csak egy jó edzőre lenne szükség
adam77
Igen, mert egyébként tehetségesnek tünnek, vagy egy egy playben nagyon jól toljàk, de nagyon nincs meg az összhang csapatszinten.
Valahol olvastam, hogy Lattimore kifejezetten jó szàmokat produkàl, de egyéni mutatókkal nem lehet nyerni! Làsd az egyik légfàjóbb statisztika az 5000y, és semmit nem értünk vele.
Fattyu
Igen amúgy, mert ha embert kell fogni akkor egész jók a db-ink, de ha embert kell fogni akkor van baj. És ez valamilyen szinten szerintem az edző hibája, mert szerintem sokkal tehetségesebb játékosokból áll ez a D mint ahol most tart.
kapitnono
processing error


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/SandoESPN/status/910739905369780224
EasyGhost
már csak egy jó edzőre lenne szükség
adam77
Igen, mert egyébként tehetségesnek tünnek, vagy egy egy playben nagyon jól toljàk, de nagyon nincs meg az összhang csapatszinten.
Valahol olvastam, hogy Lattimore kifejezetten jó szàmokat produkàl, de egyéni mutatókkal nem lehet nyerni! Làsd az egyik légfàjóbb statisztika az 5000y, és semmit nem értünk vele.
Fattyu
Igen amúgy, mert ha embert kell fogni akkor egész jók a db-ink, de ha zónázni kell akkor van baj. És ez valamilyen szinten szerintem az edző hibája, mert szerintem sokkal tehetségesebb játékosokból áll ez a D mint ahol most tart.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
...és iszunk rá valamit Londonban!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Számomra nagyon egyszerű a kérdés hétvégére. Ha nyerünk akkor még érdekelnek a további eredmények, ha nem nyerünk, akkor már nem érdekelnek, mert ez a szerzon meghalt. Akkor csak hátradőlök, és élvezem a Kapitány utolsó évét.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Tegnap kivágtátok, így most egy darabig nem is fog lehetőséget kapni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A,úgy az is érdekes, hogy Kuhn miért kap ilyen kevés snapet. Tavaly sokkal többet használtuk, pl a blokkolásban elég nagy segítség volt.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Én mindíg Payton pártolója voltam, de azt mondom hogy szezon végén mennie kell, egyszerűen úgy érzem megfásult ez a kapcsolat, és persze Allen nek is mennie kell jó lenne ha a szezon végét sem várnák meg vele....Az Offensen teljesen el vagyok hűlve,egyértelmű hogy Carmichaelnek kellene hívnia a játékokat.
ackrisz17

Ami a legjobban "tetszik", az Kamara teljesen indokolatlan és értelmetlen erőltetése.
PEEtör
Hát nagyon sok a gond az O-ban is, a két meccsen szinte egy normális futást nem láttam kis túlzással, szerintem AP idehozatala nem tett jót ingramnek sem, másrészt kamarát lehetne kicsit többet használni mondjuk elkapásoknál, Ingram úgy gondolom megbízhatóan futott az utóbbi években, én sokkal több labdát adnék neki. A másik meg hogy rendkívül várom hogy Armstead és Strief visszatérjen és stabil legyen a line mert eddig az is rossz...
ackrisz17
Nem gondoltam volna, de Snead hiàny picit meglàtszott