New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
 twitter.com/SandoESPN/status/910739905369780224
EasyGhost
már csak egy jó edzőre lenne szükség
adam77
Igen, mert egyébként tehetségesnek tünnek, vagy egy egy playben nagyon jól toljàk, de nagyon nincs meg az összhang csapatszinten.
Valahol olvastam, hogy Lattimore kifejezetten jó szàmokat produkàl, de egyéni mutatókkal nem lehet nyerni! Làsd az egyik légfàjóbb statisztika az 5000y, és semmit nem értünk vele.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
DNP: OT Strief(Knee) ; OT Armstead(Shoulder) ; CB Lattimore(Concussion) ; CB Moore(Chest)
LP: DE Hendrickson(Knee)

Remek.
EasyGhost
Szerencsére Newton nincs nagy formában passzok terén, úgyhogy itt a nagyszerű alkalom, hogy beindítsuk a Panthers offenset. 😊
PEEtör
Annyi vàltozott màra, hogy Moore is LP.
Viszont Hoomanawanaui aki teljesen kihagyta a tréninget.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
DNP: OT Strief(Knee) ; OT Armstead(Shoulder) ; CB Lattimore(Concussion) ; CB Moore(Chest)
LP: DE Hendrickson(Knee)

Remek.
EasyGhost
Szerencsére Newton nincs nagy formában passzok terén, úgyhogy itt a nagyszerű alkalom, hogy beindítsuk a Panthers offenset. 😊
több mint 6 éve
adam77 New Orleans Saints 633
 twitter.com/SandoESPN/status/910739905369780224
EasyGhost
már csak egy jó edzőre lenne szükség
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 twitter.com/SandoESPN/status/910739905369780224
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
DNP: OT Strief(Knee) ; OT Armstead(Shoulder) ; CB Lattimore(Concussion) ; CB Moore(Chest)
LP: DE Hendrickson(Knee)

Remek.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Én mindíg Payton pártolója voltam, de azt mondom hogy szezon végén mennie kell, egyszerűen úgy érzem megfásult ez a kapcsolat, és persze Allen nek is mennie kell jó lenne ha a szezon végét sem várnák meg vele....Az Offensen teljesen el vagyok hűlve,egyértelmű hogy Carmichaelnek kellene hívnia a játékokat.
ackrisz17

Ami a legjobban "tetszik", az Kamara teljesen indokolatlan és értelmetlen erőltetése.
PEEtör
Hát nagyon sok a gond az O-ban is, a két meccsen szinte egy normális futást nem láttam kis túlzással, szerintem AP idehozatala nem tett jót ingramnek sem, másrészt kamarát lehetne kicsit többet használni mondjuk elkapásoknál, Ingram úgy gondolom megbízhatóan futott az utóbbi években, én sokkal több labdát adnék neki. A másik meg hogy rendkívül várom hogy Armstead és Strief visszatérjen és stabil legyen a line mert eddig az is rossz...


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én mindíg Payton pártolója voltam, de azt mondom hogy szezon végén mennie kell, egyszerűen úgy érzem megfásult ez a kapcsolat, és persze Allen nek is mennie kell jó lenne ha a szezon végét sem várnák meg vele....Az Offensen teljesen el vagyok hűlve,egyértelmű hogy Carmichaelnek kellene hívnia a játékokat.
ackrisz17

Ami a legjobban "tetszik", az Kamara teljesen indokolatlan és értelmeteln erőltetése.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Én mindíg Payton pártolója voltam, de azt mondom hogy szezon végén mennie kell, egyszerűen úgy érzem megfásult ez a kapcsolat, és persze Allen nek is mennie kell jó lenne ha a szezon végét sem várnák meg vele....Az Offensen teljesen el vagyok hűlve,egyértelmű hogy Carmichaelnek kellene hívnia a játékokat.


több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Kendall Langford érkezett egy évre erősítésnek (?)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
5. körös a kapott pick Rapoport szerint
Igor
Végülis Jimmy egy 5. körért és Ungerért került a 'Hawkshoz. Good deal Sean, good deal.
Gyurma Pappa
Akkor ha egy Hall of Fame-játékost húztok ott majd, akkor elmondható, hogy mocskosul lehúztátok a Seahawkst 😀

Amúgy Unger>Graham, 5. kör nélkül is 😛

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Mindeközben Lamaar Houston vizitál.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
5. körös a kapott pick Rapoport szerint
Igor
Végülis Jimmy egy 5. körért és Ungerért került a 'Hawkshoz. Good deal Sean, good deal.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Amúgy az elmúlt évek fa buktái, ill draft bustjai, az érzésre kissé szétesett öltöző, ill az, hogy ezáltal brees utolsó éveire nem sikerült csapatot a kapitány alá/mögé rakni loomis eltávolítását is előre vetíti, vagy csak peyton alatt remeg a pad? Azért kérdezem mert egyetértek azzal amit írtatok korábban viszont sztem a kialakult helyzetben a gm is benne van vastagon.
peach
Ez egy érdekes kérdés, mert Loomis nem "football guy". Ha normális FA-kat kellett volna leigazolnia, akkor minden bizonnyal megoldotta volna azt is jobban. Arról nem tehetett, hogy Browner teljesen reménytelen volt itt, vagy hogy Byrd képtelen volt egy idénytél többet játszani. Ő összerakta a legjobb elérhető lehetőséget, amit az adott játékossal lehetett, tehát gondolom hiába mondta volna, hogy Byrd szerződés szar, attól még meg kellett kötnie.

Brees szerződése mai szemmel még majdnem kedvező is volt, kulcs FA-t nem vesztettünk igazán (Nicks ügye szerencsétlen volt) stb.

Idén a Butler ügy már jól jelzi, hogy van változás ezen a téren, a "mindenáron" szerződések már nincsenek divatban. Loomist megtartanám, mert egy másik HC is tudja használni a "matektudását".

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Amúgy az elmúlt évek fa buktái, ill draft bustjai, az érzésre kissé szétesett öltöző, ill az, hogy ezáltal brees utolsó éveire nem sikerült csapatot a kapitány alá/mögé rakni loomis eltávolítását is előre vetíti, vagy csak peyton alatt remeg a pad? Azért kérdezem mert egyetértek azzal amit írtatok korábban viszont sztem a kialakult helyzetben a gm is benne van vastagon.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mivel az 5. körben jobb játékosokat húzunk, ez így teljesen érthető.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Néha azt érzem, hogy a Saints csak azért pickel az első körben, hogy majd pár év múlva eltudják adni egy 5. körért.
tenorx
Jóhogy csak néha érzed úgy, én állandóan.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Néha azt érzem, hogy a Saints csak azért pickel az első körben, hogy majd pár év múlva eltudják adni egy 5. körért.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Anthonyt Maimban kötött ki, az ellenértékről még nem tudni csak annyit, hogy 2018-as draft Pick. Kétlem, hogy első körös az a cetli...

Vajon ez azt jelenti hogy csak szabadulni akartunk tőle, vagy helyet csinàltunk egy màsik tradenek, hogy hozzunk valami "értelmét" a védelembe...?

Fattyu
Nem lepne meg ha idén vagy jövőre a pro bowlon látnám.


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"Saints CB Sterling Moore suffered a pectorals injury in the Week 2 loss to the Patriots.
The team is still trying to determine the severity of the injury. Moore is the Saints' No. 3 corner and was the team's highest-graded cover man by Pro Football Focus last season. They can ill afford to lose Moore."

Okééééééééééééééééé
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
srácok évekkel ezelőtt lementettem az alábbi pólódizájnt egy amerikai oldalról, de azóta egyszerűen képtelen vagyok megtalálni... van valakinek esetleg ötlete?



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ha pozitív akarok maradni, akkor azt mondom, hogy több mint a semmi amit kaptunk volna év végén.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
5. körös a kapott pick Rapoport szerint

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Anthonyt Maimban kötött ki, az ellenértékről még nem tudni csak annyit, hogy 2018-as draft Pick. Kétlem, hogy első körös az a cetli...

Vajon ez azt jelenti hogy csak szabadulni akartunk tőle, vagy helyet csinàltunk egy màsik tradenek, hogy hozzunk valami "értelmét" a védelembe...?

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Két meccs volt eddig, de szerintem ez lesz Brees utolsó jó éve, jövőre kezd a decline nála, ha nem már idén. Mondjuk szerintem nem lesz olyan durva, mint Manningnél, de QB-k esetében simán előfordulhat.

És igen, nem csak, hogy a védelmünk volt szar eddig, hanem most már az O is... ezek a nonszensz playcallok mind-mind Payton sara.
Carmichael-nek kéne átengednie, de most megint nagyon magához vette az irányítást.