New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
srácok évekkel ezelőtt lementettem az alábbi pólódizájnt egy amerikai oldalról, de azóta egyszerűen képtelen vagyok megtalálni... van valakinek esetleg ötlete?



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ha pozitív akarok maradni, akkor azt mondom, hogy több mint a semmi amit kaptunk volna év végén.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
5. körös a kapott pick Rapoport szerint

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Anthonyt Maimban kötött ki, az ellenértékről még nem tudni csak annyit, hogy 2018-as draft Pick. Kétlem, hogy első körös az a cetli...

Vajon ez azt jelenti hogy csak szabadulni akartunk tőle, vagy helyet csinàltunk egy màsik tradenek, hogy hozzunk valami "értelmét" a védelembe...?

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Két meccs volt eddig, de szerintem ez lesz Brees utolsó jó éve, jövőre kezd a decline nála, ha nem már idén. Mondjuk szerintem nem lesz olyan durva, mint Manningnél, de QB-k esetében simán előfordulhat.

És igen, nem csak, hogy a védelmünk volt szar eddig, hanem most már az O is... ezek a nonszensz playcallok mind-mind Payton sara.
Carmichael-nek kéne átengednie, de most megint nagyon magához vette az irányítást.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Breesnek pedig kívánom, hogy mondjuk Houstonban, Minneapolisban vagy Denverben fusson még egy SB-runt, mondjuk jövőre, ha akar...

Ha viszont nem akar, akkor az a mi csapatunk nyomorúságát csak el fogja nyújtani...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Arra a meccsenként 512 yardot engedő védelemre lehet építeni.... az 1/1-et

több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Statisztákat elnézve, 2 meccs alatt Brees még mindig hozza a yardokat illetve a %-ban sem rossz az elkapási mutató, igaz egy kicsit van benne garbage time passzolgatás is. A yardok megvannak, a pontok nincsenek a táblán, egyszerűen a futás nem elég jó, persze nehéz amikor 1 negyed alatt nyelünk 20 pontot. Ez a labdabirtoklási időn is meglátszik, hiába termeljük a yardokat, a labda keveset van nálunk. Az első drivetól eltekintve a Vikings ellen, nem volt szerintem egy normálisan végigvezetett támadás, ott is a Red Zone valami förtelem. De ezt se értem, van egy Thomas, egy Fleener-Hill-Hooman TE trió, ha gyors ember kell ott van Kamara és nem tudunk elég TD-t csinálni. Szóval egy kicsit talán visszaesett a megszokott szinttől az O, de teljesen átlagot hozunk liga szinten még így is.

A Defense, hát az még a szokásosnál is sokkal szarabb jelenleg, és én teljes mértékben az edzőkre mutogatnék. 2. legtöbb engedett pont, nyeljük a yardokat a passzokból mintha 7-8-9 emberrel lennénk a pályán, 80%!-os pontosságal passzolnak ellenünk 2 meccs átlagából, siralmas. A futás elleni védekezéssel nincs is akkora baj, de az hogy oda passzolnak ellenünk ahova akarnak, ha full mismatch van felállásban akkor is tovább erőltetjük ahelyett, hogy próbálnánk valamit ellene tenni. Igaz, hogy a secondary egy kicsit hagy maga után kívánni valót, de ezzel az emberanyaggal nem itt kéne tartani.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Hónapok-évek óta próbálok rájönni, hogy mi romlott el, és hogy miként lehetne visszatalálni. Ez nyilván 100%-ban mindgame, aminek önző okai vannak (meg akarom nyugtatni a lelkem, tanulni akarok belőle stb.). A könyvtől várom, hogy talán találok benne valamit, ami segít megérteni (olvastam már 6 évvel ezelőtt, egyébként).Gyurma Pappa
Pedig szerintem elég egyszerű a válasz, csak ilyen az, mikor a vezetés nem ész alapján dönt, hanem hagyja, hogy szubjektív tényezők befolyásolják. Én megértem, hogy SP szinte hozzánőtt a csapathoz, és a franchise sose lehet eléggé hálás neki (és Brees-nek) a Super Bowl-győzelemért, sőt az a durva, hogy ez a kapcsolat még velem is elhitette ebben a holtszezonban is, hogy idén egy megújult, jobb Saints-et látunk majd, de az igazság az, hogy már minimum 2 éve HC-t kellett volna váltani.

Payton szerintem most azért szorít a legjobban, hogy a Cowboys lecsússzon valahogy a rájátszásról, és akkor átveheti végre Garrett helyét Dallas-ban... Velük még tuti képes lenne egy SB-runra, New Orleans-ban szimplán csak kitelt az ideje, van ez így.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én magunkat sajnálom, hogy végre ismét Londonban nézhetjük kedvenc csapatunkat, és a legvidámabb program a meccs utáni sörözés lesz.
(lehet, amúgy is az lenne...😊)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Várom a tippeket, hogy hány éves negatív rekordot állít be a csapat az év végén...

Én olyan 3-13-ra tippelek, de csak azért, mert az AFC East többi csapatával is játszunk az év során...
Egyébként 1 vagy 2 győzelmet mondanék...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Inkább nem mesélek a tegnapról...
Ha tévén néztem volna, asszem az első negyed után otthagytam volna az egészet...
Így csak a 3. után hagytam ott...

Fantasztikus hely a Superdome, persze, imádok ott lenni, de tegnap gyakorlatilag csak azért volt élet benn a meccs közben, mert relatíve sok Pats szurkoló jött el... Ők csinálták a hangulatot.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Jelen helyzetben csak Breest sajnálom az egész csapatból, ő se a régi és még a fal is romlik előtte minőségben. Ő az aki nem ezt érdemli.
EasyGhost
Én nem sajnálom... Az ő szerződése, szerződései is okozták az elmúlt időben a cap space problémákat...

Ettől persze még nem ő köt szar FA-szerződéseket, draftol többnyire bénán, és menedzseli a D-t...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Anthony: Lufi
Ellerbe es Teo: Üvegből van

Ata: Oké persze. Mlb azért kell hogy segítsen gatyába rázni a többieket és a pályáról segítse a kordinatort.



több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
De itt volt olyan hogy ráestünk Bradyre és mégis talált célpontot ÜRESEN, harmadik és hosszúnál.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A foci a LOS mentén dől el.
Amíg nincs pass rush, addig lehet akárki az MLB.
Rossz látni, hogy mennyire zavartalanul nézegetheti a pályát az éppen aktuális ellenfél irányítója.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Ha már Vilmát emlegetted Gyurma.

Ez például szintén nem segít a def kordinátornak, hogy nincs egy biztos kezű és szemű MLB, aki igazi vezér lehetne a védelemben....... ja erre pénzt is kell áldozni ugyebár........
Kájzerszóze
Sztem a LB posztra lett áldozva bőven, csak a siker nem jött meg. Anthony ugye első körös luft, tavaly(talán tavalyelőtt jött Ellerbe csere keretén belül), most Klein, Teo FA-n, szóval az igyekezet látszik, az eredmény nem....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ha már Vilmát emlegetted Gyurma.

Ez például szintén nem segít a def kordinátornak, hogy nincs egy biztos kezű és szemű MLB, aki igazi vezér lehetne a védelemben....... ja erre pénzt is kell áldozni ugyebár........



több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
És sztem amúgy tehetség szinten nem annyira tragikus ez a D, jó nyilván nem elit, de bőven jobban kéne muzsikálni annál, mint ami kikerül a pályára. Teljes nonszensz.
gabokocka
Ez bosszant a legjobban. Tehetségben szerintem a 2009-es bajnok D elmarad a mostanitól, vagy legalábbis pariban van vele. Najó persze, ha nem számoljuk Vilmát. 😊

A lényeg, hogy ilyen emberanyaggal már bőven nyert más csapat nemhogy meccseket, de bajnokságot is. Mi meg képesek voltunk egy értékelhető negyedet produkálni a Vikes ellen. Lehet nem kéne megvárni, hogy Allen elutazzon Londonba, szegény csak megint eléget egy csomó pénzt...

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Az a durva, hogy adva van minden idők egyik legjobb QB-ja, és éveken keresztül sikerül vele negatív mérleget produkálni egy ennyire passzorinetált ligában, ahol Hoyerek, Savagek és Tolzienek tudnak meccseken kezdő irányítók lenni. És sztem amúgy tehetség szinten nem annyira tragikus ez a D, jó nyilván nem elit, de bőven jobban kéne muzsikálni annál, mint ami kikerül a pályára. Teljes nonszensz.

Mondjuk sztem ez a no trade dolog úgy nézhet ki, ha olyan csapat tesz ajánlatot, amelyikhez lenne kedve menni Breesnek, akkor ok, csak azt előzik meg vele, hogy három első körért elcseréljék bivalybasznádra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Csak ez a csapatnak nem lenne túl jó 😕

Ilyen lehetett az első 40 éve a franchisenak, talán a helyiek ezért nem járnak még zacskóban.

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az NFL-ben nem olyan gyakori a no trade clause, nyilván nem véletlenül nyomta be Brees ügynöke.
A saját ügye ura akar maradni.
Kérdés Brees mit akar, a lé vagy egy újabb gyűrű a fontos neki.
Ha most bárhová elcseréljük, ahol QB-gond van, 10 meccsel a zsebében egy tök új rendszerben és elkapókkal nem biztos hogy tud annyit melegíteni az értékén, ami sokat hozzátenne egy új szerződéshez.
Itt még csinálhat űrszámokat decemberig, aztán elballaghat oda ahová akar tavasszal, mivel tagelni se tagelhetjük már.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Brees meg azt hiszem cserélhetetlen, van egy ilyen záradék a szerződésében emlékeim szerint.
atapapa
Megint jogászkodsz itt nekem 😉

Hát jó, az elvet szerintem érted mit akartam mondani.
Gyurma Pappa
Közös megegyezéssel mindent lehet, felbontani és cserélni is. Inkább az a kérdés, hogy Brees akar-e itt maradni. Ha igen, akkor maradni is fog, ha meg el akar menni, akkor meg kell tenni mindent azért, hogy megtehesse, mert ennyivel tartozik neki a csapat és a város is....



több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Sajnálom a Főnököt én is, hogy ilyen kilátástalan, szar csapatban tölti utolsó pár évét... 555 yardot nyeltünk be, erre nem is lehet mit mondani. Végignéztem, végigszenvedtem....
Ha temetni kell szóljatok, van egy-két ötletem........

zemanla: papírzacskó helyett esetleg szemfedőt tudok szerezni......



több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Brees meg azt hiszem cserélhetetlen, van egy ilyen záradék a szerződésében emlékeim szerint.
atapapa
Megint jogászkodsz itt nekem 😉

Hát jó, az elvet szerintem érted mit akartam mondani.