New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000845910/article/new-orleans-saints-shopping-standout-safety-kenny-vaccaro

Amúgy ez mi a jó fasz?
PEEtör
Vaccaro tehet mindenről. /s
EasyGhost
A madámnak nem nagyon megy az üzlet a bordélyházban, ezért mindig lecseréli a lányokat, de csak nem akar javulni a helyzet...
PEEtör
Nem tudom hogy itt olvastam e valakitől vagy máshol, hogy szinte tuti hogyha elmegy Vaccaro, akkor ugyan az lesz mint Jenkinssel, sokkal jobban fog játszani mint nálunk. Ugyanezen a véleményen vagyok.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000845910/article/new-orleans-saints-shopping-standout-safety-kenny-vaccaro

Amúgy ez mi a jó fasz?
PEEtör
Vaccaro tehet mindenről. /s
EasyGhost
A madámnak nem nagyon megy az üzlet a bordélyházban, ezért mindig lecseréli a lányokat, de csak nem akar javulni a helyzet...
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000845910/article/new-orleans-saints-shopping-standout-safety-kenny-vaccaro

Amúgy ez mi a jó fasz?
PEEtör
Vaccaro tehet mindenről. /s
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xjt0ukoxbxfjx6gsggkr
New Orleans Saints shopping standout safety Kenny Vaccaro
The New Orleans Saints have been calling teams and shopping former first-round safety Kenny Vaccaro, according to multiple sources. Will the Saints actually trade him?


Amúgy ez mi a jó fasz?
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Jelen helyzetben csak Breest sajnálom az egész csapatból, ő se a régi és még a fal is romlik előtte minőségben. Ő az aki nem ezt érdemli.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Saints CB Marshon Lattimore suffered a concussion Week 2 against the Patriots.
Lattimore took a big hit from his teammate late in the game. He is officially in the protocol.

Szüntessük emg a csapatot, szántsuk be a Superdome-ot is. 😀😀😀
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
2014 óta a szeptemberi mérlegünk: 1-11

Igen, itt valakiket ki kell rúgni de hamar

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Itt. Valakit. Ki. Kell. Rúgni.

több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Úgy szeretnék már Patriots puntot látni
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Végre Peterson is fut jól.
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Elmehetünk ezzel a védelemmel a picsába
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
A lányomat szoktam így húzni a lábamon mint Gronk tette....
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Tavaly óta kapott a D egy valag erősítést, hoztunk egy csomó veteránt, vannak tehetséges újoncok, mégis szar az egész (így egy és egynegyed meccs után), talán nem kell GM-nek lenni, hogy a következtetés egyértelmű legyen.

több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Gyerekek!
Ennyi rontott szerelést........ Hihetetlen!!!!
több mint 6 éve
adam77 New Orleans Saints 633
sajnos a vikings ellen is volt egy pár homály megmozdolása. lehet ő lett a bűnbak.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Én azt nem értem, hogy minek draftolunk egy safetyt a 2. körben, ha két kezdő szintű S már a keretben van, de szakítunk a 3safetys felállással.
Lehet hogy Vaccaro amúgy az egyik legjobb védőnk, de ez inkább a D-ről állít ki rossz bizonyítványt, mint Kennyt dicséri.
Ha ezzel Bellnek csinálunk helyet (aki tavaly azt hiszem egy szerelést se hagyott ki, ami újonc safetyként elég derék stat) és valami korrekt erősítés jön cserébe, akkor tudnék vele élni.
Főleg úgy, hogy Vaccaro újoncszerződése lassan lejár, és nem biztos hogy ér annyit, amennyit majd fizetnénk neki.
atapapa
+1

Vaccaro közel sincs annyira jó, hogy ne kaphassunk jobban trade-n, főleg hogy van egy Bell a keretben.

Egyébként a 3 S felállást az elmúlt meccs alapján lehet mégsem ártana "erőltetni"...
Gyurma Pappa
Végülis Bell ugyanaz mint Vaccaro csak még 3 évig olcsóért. Jól szerel, futás ellen kiváló, passz ellen meg van még mit tanulnia.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én azt nem értem, hogy minek draftolunk egy safetyt a 2. körben, ha két kezdő szintű S már a keretben van, de szakítunk a 3safetys felállással.
Lehet hogy Vaccaro amúgy az egyik legjobb védőnk, de ez inkább a D-ről állít ki rossz bizonyítványt, mint Kennyt dicséri.
Ha ezzel Bellnek csinálunk helyet (aki tavaly azt hiszem egy szerelést se hagyott ki, ami újonc safetyként elég derék stat) és valami korrekt erősítés jön cserébe, akkor tudnék vele élni.
Főleg úgy, hogy Vaccaro újoncszerződése lassan lejár, és nem biztos hogy ér annyit, amennyit majd fizetnénk neki.
atapapa
+1

Vaccaro közel sincs annyira jó, hogy ne kaphassunk jobban trade-n, főleg hogy van egy Bell a keretben.

Egyébként a 3 S felállást az elmúlt meccs alapján lehet mégsem ártana "erőltetni"...

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én azt nem értem, hogy minek draftolunk egy safetyt a 2. körben, ha két kezdő szintű S már a keretben van, de szakítunk a 3safetys felállással.
Lehet hogy Vaccaro amúgy az egyik legjobb védőnk, de ez inkább a D-ről állít ki rossz bizonyítványt, mint Kennyt dicséri.
Ha ezzel Bellnek csinálunk helyet (aki tavaly azt hiszem egy szerelést se hagyott ki, ami újonc safetyként elég derék stat) és valami korrekt erősítés jön cserébe, akkor tudnék vele élni.
Főleg úgy, hogy Vaccaro újoncszerződése lassan lejár, és nem biztos hogy ér annyit, amennyit majd fizetnénk neki.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Elvileg trade block-ra tettük Vaccarot.
Remélem ez csak valami hülye újságíró kitalációja, nem hinném, hogy jó ötlet lenne elcserélni a védelem egyik legbiztosabb pontját Jordan mellett.


több mint 6 éve
adam77 New Orleans Saints 633
 prod.video.patriots.clubs.nfl.com///NE/videos/dct/video_audio/2017/09-September/20170915_aa_belestrator-5000k.mp4
EasyGhost
patriots all access, az öreg jól kiöltözött. pacsker very stylish 😀
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 prod.video.patriots.clubs.nfl.com///NE/videos/dct/video_audio/2017/09-September/20170915_aa_belestrator-5000k.mp4
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Von Bellel mi történt, hogy csak 6 snappet kapott?
ervinator
hanyagoljuk a 3 S felállást, és Marcus Williams játszik helyette, akinek azért jobbak a passz elleni védekezésben a képességei.


több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Von Bellel mi történt, hogy csak 6 snappet kapott?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
És amúgy nem mintha Harris egy krv nagy upradge lenne, de azért nem tudtuk rosteren tartani, mert többek között itt kellett tartani Anthony-t. Akit nem is neveztünk a meccsre, pedig tudtommal nem sérült.
PEEtör
Rajta volt a sérültlistán, már szerda óta, ha jól emlékszem.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
És amúgy nem mintha Harris egy krv nagy upradge lenne, de azért nem tudtuk rosteren tartani, mert többek között itt kellett tartani Anthony-t. Akit nem is neveztünk a meccsre, pedig tudtommal nem sérült.

Komolyan, jó krimit lehetne írni ebből az egész Anthony sztoriból, én csak azt nem értem mi a picsáért nem vágtuk ki? Úgy akarjuk elboltolni, hogy nem is játszik 1 éve?

Közben Strief out egy pár hétre, elméletileg ötödik hétre visszatérhet.

Szerkesztette: PEEtör