New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Én igen, mert brees a qb-m fantasyban. #meghasonulás
peach
Inkább #megvilágosodás 😉
Gyurma Pappa
Most üvöltöm, hogy sohaaa! - olyan palpatinosan 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én igen, mert brees a qb-m fantasyban. #meghasonulás
peach
Inkább #megvilágosodás 😉

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Első meccsen meg is mutathatják mit tudnak a Vikes O ellen. Azért valljuk meg nem egy veretes trsaságról beszélünk, és ha esetleg még őket sem tudjuk megfogni, akkor sajnos nincsen miről beszélni.
Az O részéről szerintem nem lesz kérdés, szerintem Brees gond nélkül fogja az O-t 25+ pont felé vezetni, a kérdés, hogy a D tudja-e ennyi alatt tartani a Vikest.
Mindenesetre a legtöbb szakértő a mi javunkra tippel, átlagosan 10 pontos győzelmet várnak.
Így legyen.
kapitnono
A Vikes otthonában én nem vennék mérget arra, hogy 25+ fölé megyünk, pláne nem gond nélkül. De ha 3-0-ra nyerünk csak, én nem leszek szomorú.
PEEtör
Én igen, mert brees a qb-m fantasyban. #meghasonulás



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nem tudom, mit tol az ember, de én is kipróbálnám... 😀

 www.nfl.com/videos/good-morning-football/0ap3000000840022/Dark-Horse-Super-Bowl-Contender-New-Orleans-Saints
Rutin
kemény az biztos 😀
Bár abban igaza lehet, ha működni fog a futójáték, és a 3 futót megfelelően rotáljuk, akkor lejjebb vehetjük a terhet Brees válláról, és egész sokáig eljuthatunk.


több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nem tudom, mit tol az ember, de én is kipróbálnám... 😀

 www.nfl.com/videos/good-morning-football/0ap3000000840022/Dark-Horse-Super-Bowl-Contender-New-Orleans-Saints

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
És akkor a tavalyi tippjáték eredménye
1. Gézu, 20 pont
2. Rutin, 19 pont
3. Drew Brees, 17 pont
4. clbass, 15.5 pont
5. adam77, Somos: 14 pont
7. Kájzer 13 pont
8. Gyurma: 12,5 pont
9. Gabo, 12 pont
10. Slynz, 11 pont
11. Fattyú, 10 pont
12. ata, 9,5 pont

Gratulálok Gézunak, akivel majd priviben kontaktolok a nyeremény ügyében
atapapa
Nagy grat a győztesnek, és köszönjük Atának a játékot...! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Első meccsen meg is mutathatják mit tudnak a Vikes O ellen. Azért valljuk meg nem egy veretes trsaságról beszélünk, és ha esetleg még őket sem tudjuk megfogni, akkor sajnos nincsen miről beszélni.
Az O részéről szerintem nem lesz kérdés, szerintem Brees gond nélkül fogja az O-t 25+ pont felé vezetni, a kérdés, hogy a D tudja-e ennyi alatt tartani a Vikest.
Mindenesetre a legtöbb szakértő a mi javunkra tippel, átlagosan 10 pontos győzelmet várnak.
Így legyen.
kapitnono
A Vikes otthonában én nem vennék mérget arra, hogy 25+ fölé megyünk, pláne nem gond nélkül. De ha 3-0-ra nyerünk csak, én nem leszek szomorú.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Első meccsen meg is mutathatják mit tudnak a Vikes O ellen. Azért valljuk meg nem egy veretes trsaságról beszélünk, és ha esetleg még őket sem tudjuk megfogni, akkor sajnos nincsen miről beszélni.
Az O részéről szerintem nem lesz kérdés, szerintem Brees gond nélkül fogja az O-t 25+ pont felé vezetni, a kérdés, hogy a D tudja-e ennyi alatt tartani a Vikest.
Mindenesetre a legtöbb szakértő a mi javunkra tippel, átlagosan 10 pontos győzelmet várnak.
Így legyen.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
A D előszezon teljesítményényéről egy kis összefoglaló videó:
 www.youtube.com/watch?v=UBdY2cZxDZs&t=25s
Remélem ez a forma nem csak reménykeltésre volt jó! Nagy potencia van ebben a D-ben, hàt làssuk is belőle valamit a szezonban!

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ami még meglepett, hogy Armstead-et nem raktuk PUP-ra, vagyis arra számítunk, hogy még a 6.hét előtt visszatér, ami elég jó hír lenne.
Reméljük Ramczyk megoldja valahogy addig. Mondjuk kénytelen lesz mert ő meg Strief a két T a rosteren egyedül. Jó kényszerhelyzetben Peat-et is be lehetne ott vetni.
kapitnono
Én örülök, hogy erre számítunk, de eddig szinte mindig korábban jött vissza szerintem, és rásérült a korábbiakra...
PEEtör
Most azért annyi kivétellel, hogy megműtette magát. Eddig mindig csak arra vártak, hogy "majd meggyógyul magától".Reméljük a legjobbakat, mert azért nagyobb biztonságban látnám őt Brees vakoldalán.


több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
És akkor a tavalyi tippjáték eredménye
1. Gézu, 20 pont
2. Rutin, 19 pont
3. Drew Brees, 17 pont
4. clbass, 15.5 pont
5. adam77, Somos: 14 pont
7. Kájzer 13 pont
8. Gyurma: 12,5 pont
9. Gabo, 12 pont
10. Slynz, 11 pont
11. Fattyú, 10 pont
12. ata, 9,5 pont

Gratulálok Gézunak, akivel majd priviben kontaktolok a nyeremény ügyében
atapapa
Köszönöm. Nem gondoltam volna hogy ilyen profik között labdába rúghatok.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ami még meglepett, hogy Armstead-et nem raktuk PUP-ra, vagyis arra számítunk, hogy még a 6.hét előtt visszatér, ami elég jó hír lenne.
Reméljük Ramczyk megoldja valahogy addig. Mondjuk kénytelen lesz mert ő meg Strief a két T a rosteren egyedül. Jó kényszerhelyzetben Peat-et is be lehetne ott vetni.
kapitnono
Én örülök, hogy erre számítunk, de eddig szinte mindig korábban jött vissza szerintem, és rásérült a korábbiakra...
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Grat Gézu!

Másrészt: londoni meccsel kapcsolatban megpróbálom itt, hátha. Szóval van két jegyünk a feleségemmel, az egyik a BK 111-es a másik a BK 113-as szektorba. Ha esetleg valakinek van szóló jegye bármelyik szektorba, és neki mindegy vagy más okból elcserélné, vagy tud erre fórumot, ahol ezt kultúráltan el lehet intézni, vagy esetleg van róla infója, hogy meg lehet ezt a helyszínen oldani valahogy, az ne maradjon néma, köszi 😊
Gyurma Pappa
Szia!

Esetleg próbáld meg itt  www.ticketexchangebyticketmaster.com/NFL/default.aspx

A helyszínen csak jegyüzérek vannak.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Grat Gézu!

Másrészt: londoni meccsel kapcsolatban megpróbálom itt, hátha. Szóval van két jegyünk a feleségemmel, az egyik a BK 111-es a másik a BK 113-as szektorba. Ha esetleg valakinek van szóló jegye bármelyik szektorba, és neki mindegy vagy más okból elcserélné, vagy tud erre fórumot, ahol ezt kultúráltan el lehet intézni, vagy esetleg van róla infója, hogy meg lehet ezt a helyszínen oldani valahogy, az ne maradjon néma, köszi 😊

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Gratu Gézu!!!



több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
És akkor a tavalyi tippjáték eredménye
1. Gézu, 20 pont
2. Rutin, 19 pont
3. Drew Brees, 17 pont
4. clbass, 15.5 pont
5. adam77, Somos: 14 pont
7. Kájzer 13 pont
8. Gyurma: 12,5 pont
9. Gabo, 12 pont
10. Slynz, 11 pont
11. Fattyú, 10 pont
12. ata, 9,5 pont

Gratulálok Gézunak, akivel majd priviben kontaktolok a nyeremény ügyében

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ami még meglepett, hogy Armstead-et nem raktuk PUP-ra, vagyis arra számítunk, hogy még a 6.hét előtt visszatér, ami elég jó hír lenne.
Reméljük Ramczyk megoldja valahogy addig. Mondjuk kénytelen lesz mert ő meg Strief a két T a rosteren egyedül. Jó kényszerhelyzetben Peat-et is be lehetne ott vetni.


több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
vicces lenne ha megközelítené Cooks leendő számait

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Carr-ra érdemes lesz odafigyelni, nagyon jó dolgokat mutatott az előszezonban.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Okos:
Saints claimed WR Austin Carr from Pats
És:
The #Saints added a QB: Its former #Packers QB Taysom Hill.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lesz itt pár érdekesség még a hét elején, szerintem Anthony helye se olyan biztos.
Összesen egy idei UDFA fogott rostert, ennél nem egyszer volt több a közelmúltban. Talán azért is van ez így, mert az idei draftunk az előszezon alapján nagyon jól sült el

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Megtörtént a szelelektàlàs, 37 fő nem került az 53-as keretbe:
 www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/New-Orleans-Saints-make-37-roster-moves/772dc16b-7962-4363-b7a8-85db4dd37f90
Bighill és Victor sem, de Anthony maradt!
Gondolom ezek közül pàrat viszont làthatunk még PS- be /tarcsiban 😀/. A fent említett kettő jó lenne ha maradna.
Amúgy nincs olyan veretes meglepetés az elküldött el között!
Íme a jelenlegi roster:
 www.neworleanssaints.com/team/roster.html

több mint 6 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
közben Mauti cut
Snead 3 meccses eltiltás.. fasza

......
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Anthony szerintem is cutolva lesz, sokan írják, hogy helyette A.Bighill fog helyet kapni, amit szerintem a preseason alatt ki is érdemelt.
Lutz-al szerintem nem lesz gond, ez volt az első rontott rúgása, és ott egyiknél sem volt probléma a magassággal.
QB depth továbbra is kérdéses, mondjuk az szerintem nem kérdés, hogy Daniel lesz a No2. qb, viszont ha netalántán Brees megsérülne, nem biztos hogy nyugodt szívvel látnám őt a kezdőben.
Ugynilyen probléma szerintem az O-line depth is szerintem, mert pl T-ben nem nagyon van értelmes opció a kezdők mögött, G-ban még csak-csak megoldanánk valahogy.
Muhammad-nak meg szerintem mindenképpen rostert kellene fognia ilyen TC és PS után, főleg hogy vezeti a ligát sack-ek terén, és emellett eléggé hasznosan is játszik.
Mindenesetre érdekes 2 napnak nézünk elébe, hogy mi lesz a végső 53-as keret.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Muhammad megint sacket ért el, de megy róla a vita, hogy megérje-e az 53-at, amit én egyszerűen nem is értek.
PEEtör
tudom hogy csak előszezon, de vezeti a ligát sackben.
Nincs az az Isten, hogy ne maradjon az 53-on