New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
 pbs.twimg.com/media/DGqprguUMAEskTg.jpg

Itt az első nem hivatalos depth chart.
Engem mondjuk meglep, hogy Cadet Kamara előtt van az eddigi TC teljesítmény alapján, de azért, hogy Ken Crawley a No.1. Cb, ott azért van baj.
kapitnono
Hàt szerintem ez amolyan adjunk a népnek valamit szerzemény! 😁
Akartam kérdezni az egyik hozzàszólàsodnàl, hogy V. Bell-el nem szàmolsz S téren?
Fattyu
De természetesen számolok vele, csak szerintem Williams sokkal jobb a passz ellen mint Bell. És mivel elvileg Vaccaroval rendes SS ként számolunk, így szerintem Bell lesz a box ban többet, mivel továbbra is a 3S felállást fogjuk preferálni.


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 pbs.twimg.com/media/DGqprguUMAEskTg.jpg

Itt az első nem hivatalos depth chart.
Engem mondjuk meglep, hogy Cadet Kamara előtt van az eddigi TC teljesítmény alapján, de azért, hogy Ken Crawley a No.1. Cb, ott azért van baj.
kapitnono
Ezeken az első DC-ken a rookiek szinte minden csapatnál hagyományosan hátul vannak, szóval olyan sokat nem kell erre adni.
Ami meglep viszont h Ginn Snead előtt van.
empty taxi
Elvileg elnyerte Brees bizalmát, szeret neki dobni, összességében nagyon pozitívan beszélnek róla, de ennek ellenére is valószínűleg ő csak egy home-run speedster lesz, Snead továbbra is nagy szerepet fog kapni slotban, csak kevesebbet tudott edzeni eddig.
Ahol viszont óriási bajban leszünk, az a center poszt, ha Unger kidől szezon során. Mindenki botrányos azon a poszton, bár G és T téren sem állunk túl fényesen, de azt csak-csak meg tudnánk oldani.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 pbs.twimg.com/media/DGqprguUMAEskTg.jpg

Itt az első nem hivatalos depth chart.
Engem mondjuk meglep, hogy Cadet Kamara előtt van az eddigi TC teljesítmény alapján, de azért, hogy Ken Crawley a No.1. Cb, ott azért van baj.
kapitnono
Ezeken az első DC-ken a rookiek szinte minden csapatnál hagyományosan hátul vannak, szóval olyan sokat nem kell erre adni.
Ami meglep viszont h Ginn Snead előtt van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
 pbs.twimg.com/media/DGqprguUMAEskTg.jpg

Itt az első nem hivatalos depth chart.
Engem mondjuk meglep, hogy Cadet Kamara előtt van az eddigi TC teljesítmény alapján, de azért, hogy Ken Crawley a No.1. Cb, ott azért van baj.
kapitnono
Hàt szerintem ez amolyan adjunk a népnek valamit szerzemény! 😁
Akartam kérdezni az egyik hozzàszólàsodnàl, hogy V. Bell-el nem szàmolsz S téren?

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!


Itt az első nem hivatalos depth chart.
Engem mondjuk meglep, hogy Cadet Kamara előtt van az eddigi TC teljesítmény alapján, de azért, hogy Ken Crawley a No.1. Cb, ott azért van baj.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Én azóta boldog vagyok hogy nem kell Pat(kány) Robinsont nézni 😀 😀
Kájzerszóze
Ejj amikor Keenan Lewis még egészséges volt , na meg elötte Greer 😊


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Én azóta boldog vagyok hogy nem kell Pat(kány) Robinsont nézni 😀 😀



több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ilyen a mi szerencsénk...Lattimorenál én féltem nagyon hogy állandóan sérült lesz, remélem ez a mostani csak egy kis sérülés és később rendben lesz mert nagyon kellene ő, de egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen sérülékenyek a CB-k nálunk, nagyon remélem hogy idén nem Harrist és Crawleyt kell nézni a kezdőben állandóan mert akkor rosszul leszek 😀
ackrisz17
Crawley es Harris egyáltalán nem olyan rossz, kb egy gyenge közepes szintek. Inkább őket nézem, mint a gyökkető sebességű Moore-t. Breaux is túl van értékelve, Lattimore-ra vagyok kíváncsi, de sztem 6-nál tuti kevesebb meccset fog játszani, ahogy szerintem Williams karrierjének is vége.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Ilyen a mi szerencsénk...Lattimorenál én féltem nagyon hogy állandóan sérült lesz, remélem ez a mostani csak egy kis sérülés és később rendben lesz mert nagyon kellene ő, de egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen sérülékenyek a CB-k nálunk, nagyon remélem hogy idén nem Harrist és Crawleyt kell nézni a kezdőben állandóan mert akkor rosszul leszek 😀


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Na akkor úgy tűnik a teljes kezdő cb sorunk lesérült, Breaux, Lattimore és Pj Williams sem edzett már egy ideje.Alakul ez...


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Darius Victor, úgy néz ki, hogy a TC egyik felfedezettje..., Lehet meg kell jegyezni a nevét.
Fattyu
Az egyetemi edzője mondta, hogy a rövidyardos szituk gyakorlásánál levette a pályáról, mert a saját játékostársainak okozott sérülést. "Egyedül több agyrázkódásért volt felelős, mint az összes ellenfél együttvéve"

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Azért azt tegyük hozzá, hogy a lentebb említett úriemberek a meleg miatt lettek rosszul, vagy éppen begörcsöltek.
De a rosszul lévők listán amúgy rajta volt még Klein meg Pj Williams meg Jack Allen is.
De elvileg egyikkel sincs semmi komoly probléma

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én már tényleg belenyugodtam, hogy a secondary megint egy ementáli sajt lesz idén is (hogy sok legyen a jóból, P.J. Williams se fejezte be az edzést), de legalább az a rohadt D-Line összeállna, de neeeem, előbb Fairley, most meg még Rankins is.

Kabaré az egész rendszerünk, hogyha egy évben történik, hogy ennyi sérültünk van (és hol az idei vége), azt mondom balszerencse, de hogy rendszeresen??? Alapjaiban van elbaszva valami az egészségügyi stábbal.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kemény:

@HerbieTeope: Saints DT Sheldon Rankins walking off the field with a trainer. Heading to locker room.

@HerbieTeope: Larry Warford just left the field on a cart. Trainers took him in locker room.

@HerbieTeope: Just moments later, LB A.J Klein arrives witn a trainer on a cart. He's also in the locker room now.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/20625185_1442559589124935_2402423560841723904_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=gHGQgf2LQboQ7kNvgGUryWc&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBNJDwWoGRdX3ZwSi9_Gdy1pGzDlQ8Yn7XCA6FG5MRzHA&oe=6636491F
Marcus Williams INT | Rookie Marcus Williams picks off Drew Brees! | By New Orleans SaintsFacebook
Rookie Marcus Williams picks off Drew Brees!


Marcus Williams szép pick-je, nagyon izgatott vagyok vele kapcsolatban, jól teljesít eddig a TC-n a leírások alapján, szinte minden nap van valami szép megmozdulása/INT,PBU,sack,tfl/ remélem beválik éles helyzetben, és vaccaro-val együtt évekik biztos pontok lesznek a sec-ben.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
""I think he'll be fine," Payton said. "It won't be long."

Lattimore, the 11th overall pick in this year's draft, "tweaked" his knee, according to Payton. "

Kb szóról szóra ugyanezt mondta Spiller és Byrd esetében... Persze várjuk ki a végét, és örültem neki, mert hatalmas steal volt tehetség alapján, de ugye hatalmas rizikó is.

Tudom, hogy ez nem hamstring, ami volt neki, de talán, ha ez az év lemegy érdemes lenne olyan játékost választani végre, aki kvázi vasember. Minden évben óriásit rizikózunk injury-prone játékosokkal, vagy a drafton, vagy FA, vagy mindkettő, de SOHA nem jön be. Kicsit már a fsz kivan.

Persze még mindig lehet elkiabálom, de akkor is ideje lenne változtatni a stratégiánkon.
PEEtör
Azért azt tegyük hozzá, hogy míg a fent említett két úriembert kocsival vitték le a sérüléseik után a TC-ben, addig Lattimore segítség nélkül hagyta el a pályát, ami azért nem sejtet olyan súlyos sérülést.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Darius Victor, úgy néz ki, hogy a TC egyik felfedezettje..., Lehet meg kell jegyezni a nevét.
RB-ben nincs hiàny, lesz harc a csapatba kerülésért.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
""I think he'll be fine," Payton said. "It won't be long."

Lattimore, the 11th overall pick in this year's draft, "tweaked" his knee, according to Payton. "

Kb szóról szóra ugyanezt mondta Spiller és Byrd esetében... Persze várjuk ki a végét, és örültem neki, mert hatalmas steal volt tehetség alapján, de ugye hatalmas rizikó is.

Tudom, hogy ez nem hamstring, ami volt neki, de talán, ha ez az év lemegy érdemes lenne olyan játékost választani végre, aki kvázi vasember. Minden évben óriásit rizikózunk injury-prone játékosokkal, vagy a drafton, vagy FA, vagy mindkettő, de SOHA nem jön be. Kicsit már a fsz kivan.

Persze még mindig lehet elkiabálom, de akkor is ideje lenne változtatni a stratégiánkon.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
franklin nem húzta sokáig.. pedig elkélne a segítség
adam77
Ha nincs sérülés, belül megvagyunk szerintem.


több mint 6 éve
adam77 New Orleans Saints 633
franklin nem húzta sokáig.. pedig elkélne a segítség
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Eközben.

The New Orleans Times-Picayune reports that Michael Thomas has been "creating separation and making catches against whomever he faces" in Saints camp.
It's just a reminder that Thomas is #good. The Saints' new No. 1 receiver finished as a WR1 in both PPR and standard last season. He just turned 23 in March. The sky is the limit for Thomas' 2017
Mondjuk ez nem olyan nagy szó, tekintve a DB állományt, de akkor is jó ezt látni. Breaux egyébiránt nagyon gyenge, kb az nem veri meg, aki nem akarja.

Trey Hendrickson, Muhammad és Justin Zimmer pedig jól teljesítenek eddig, főleg előbbi kettő, igaz, backupok ellen.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Jól làttam Kikaha is tolta a tréninget? Jól is mozgott.
Ha Fairley-t megfelelő módon pótoljuk, és nincs több kiesés, akkor ez a D elég erőteljes lehet, mert a DB -k sem tünetek elveszettnek, mondjuk ez még csak egymàsközti.
Basszus jó àllomàny ez, ha ebből sem hoznak ki semmit, akkor....
De csak pozitívan...😁😁
Fattyu
Főleg úgy hogy tegnap Breaux meg Lattimore is lesérült 😀

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Jól làttam Kikaha is tolta a tréninget? Jól is mozgott.
Ha Fairley-t megfelelő módon pótoljuk, és nincs több kiesés, akkor ez a D elég erőteljes lehet, mert a DB -k sem tünetek elveszettnek, mondjuk ez még csak egymàsközti.
Basszus jó àllomàny ez, ha ebből sem hoznak ki semmit, akkor....
De csak pozitívan...😁😁

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Olvasgatom, hogy ugye Kamara Cadet-tel "küzd" ( 😀 ) a pass-catcher RB munkáért. Meg hogy vele majd jobb lesz a screen játék, stb stb.

Itt van ugye Ingram, Peterson, akik elméletileg run first játékosok. Kamarat ezek után valószínűleg nem akarjuk/fogjuk/tudjuk futásra használni, szóval megint adott lesz a szituáció, mint tavaly, meg előtte, hogyha bejön Kamara lesz a pályán, akkor tuti jön a screen.
Nem igazán látom, hogy javulna így a screen játék...

SP amúgy dícsérte a játékintelligenciáját.
PEEtör
Csak pozitívan 😁😉! Majd az első meccs után, jöjjön a kritika!!
Addig bizakodàs!! 😀

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Olvasgatom, hogy ugye Kamara Cadet-tel "küzd" ( 😀 ) a pass-catcher RB munkáért. Meg hogy vele majd jobb lesz a screen játék, stb stb.

Itt van ugye Ingram, Peterson, akik elméletileg run first játékosok. Kamarat ezek után valószínűleg nem akarjuk/fogjuk/tudjuk futásra használni, szóval megint adott lesz a szituáció, mint tavaly, meg előtte, hogyha bejön Kamara lesz a pályán, akkor tuti jön a screen.
Nem igazán látom, hogy javulna így a screen játék...

SP amúgy dícsérte a játékintelligenciáját.
PEEtör
Ahogy olvasgattam Ingramet meg Petersont is sokat használtuk screen játékoknál edzésen, meg Kamara is futott párat.
De azért remélem, hogy tényleg nem az lesz mint 2 éve, ha bejön spiller pl akkor tuti rb screen lesz rá hívva.