New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Ja, és Anthony meg szinte 100%, hogy cut...mi lett vele...
PEEtör
Ha Nolan nem tudott vele mit kezdeni, minden bizonnyal igazak a híresztelések, és tényleg tök hülye szegény.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Lutz és az alacsony kick visszatért. 😀 Hogy nem tudják belőle ezt kinevelni, nagyon rossz emlékeket ébresztett fel ez a mostani.
Muhammad megint sacket ért el, de megy róla a vita, hogy megérje-e az 53-at, amit én egyszerűen nem is értek.

Ja, és Anthony meg szinte 100%, hogy cut...mi lett vele...

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jelenleg inkább név mint játékos Haden. Az elmúlt két szezonja alapján akár a mi védelmünkbe is játszhatott volna...

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
A Browns kirakta a cb Joe Haden-t és elvileg minket mondanak a legnagyobb érdeklődőnek.
Hát nem tudom, a megfelelő ár mellett egy évre szerintem jöhetne, hogy kipróbáljuk mit tud még.
Bár ha a sérülések elkerülnek cb poszton meglennénk szerintem, csak ugye az utóbbi években pont ott nem nagyon kerültek el minket.
kapitnono
Azt hiszem februàrban még a traderől szóltak a hírek a két csapat között érte... Most csak a fizuja, fàjhatna.
Egyetértek, hogy megvagyunk cb-ben ezen belül még tehetségben is, de ahogyan írtad sérülékeny egység nàlunk, így pedig kell oda a mélység.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
A Browns kirakta a cb Joe Haden-t és elvileg minket mondanak a legnagyobb érdeklődőnek.
Hát nem tudom, a megfelelő ár mellett egy évre szerintem jöhetne, hogy kipróbáljuk mit tud még.
Bár ha a sérülések elkerülnek cb poszton meglennénk szerintem, csak ugye az utóbbi években pont ott nem nagyon kerültek el minket.


több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Cseréltünk egy LS-ért a Philivel 😊 ilyen sincs mindennap.
atapapa
A jets is a colts-al 😊
LS run van... 😊
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Cseréltünk egy LS-ért a Philivel 😊 ilyen sincs mindennap.
atapapa
"Dorenbos became famous last year when he advanced to the finals of America's Got Talent as a magician."

Szóval na, nemhiába. 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 565 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cseréltünk egy LS-ért a Philivel 😊 ilyen sincs mindennap.
atapapa
Az hagyján, de nem is akár milyen LS-t. Becsüljétek meg 😉 Ő volt a mi McAffe-nk.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Cseréltünk egy LS-ért a Philivel 😊 ilyen sincs mindennap.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Az utóbbi kb öt évben egyedül a 2013 2014 es szezonban volt értelmes védelmünk a preseasonban, és akkor ezt a formát át tudtuk vinni az egész regular seasonra. Reméljük ez most is így lesz.


több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Eldőlt, megyek a Vikings és a Pats elleni meccsekre!!!
Nagyon nem szeretnék 0-2-vel hazaérni...
😁😁😁

(+ még Seahawks @Packers , a Lambeau-n)

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
De könnyedén zárójelbe rakhatja ezt az egészet az első két hét...Gyurma Pappa
en 1-1el teljesen boldog lennek
diceman
Az oké, ez a két hét talán a legbrutálisabb szezon kezdés ever. Engem majd a mutatott játék jobban érdekel majd, azért a szezon igazán fontos része távolabb van.
Gyurma Pappa
Szerintem azért pont nem a vikes O tól kellene félni, hogy szétszedi a védelmünket, ha mégis így lenne akkor nem érdemes miről beszélni szerintem.
A Pats már egy másik kérdés, de otthon hátha összejönne valami bravúr, bár az az egyik olyan meccs a szezonban amit a hazai pálya ellenére szinte biztos L re vettem.
kapitnono
Nem is így értettem. Lesz egy nehéz hétfő esti rangadó a Vikes ellen, ott az egy igen jó D van, aztán hazajönni és játszani a regnáló bajnok ellen sosem kellemes, sőt extrém nehéz. 1-1-gyel tuti mindenki kiegyezne, de ha úgy lesz 0-2, hogy nüanszokon megy el, akkor én még reménykedek, hogy ebben a szezonban fel tudunk állni, mert azért ez egy tényleg extrém nehéz kezdés, és lesz ennél jóval kellemesebb szakasza is az évnek. De ez nem csak erre a két meccsre igaz, sokkal inkább az első 4-re. Ha London után 2-2-vel állunk, jó játékkal, akkor minden lehet, sőt még annál is több.

több mint 6 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Szerintem azért pont nem a vikes O tól kellene félni, hogy szétszedi a védelmünket, ha mégis így lenne akkor nem érdemes miről beszélni szerintem.
kapitnono
Milyen védelmünket? 😊 (Nem hagyhattam ki.)

Amúgy tényleg elég biztatónak néz ki eddig ez a #D. Csak a szezon érdemi részében is, ideje lenne már, ha így vélekednénk róluk.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
De könnyedén zárójelbe rakhatja ezt az egészet az első két hét...Gyurma Pappa
en 1-1el teljesen boldog lennek
diceman
Az oké, ez a két hét talán a legbrutálisabb szezon kezdés ever. Engem majd a mutatott játék jobban érdekel majd, azért a szezon igazán fontos része távolabb van.
Gyurma Pappa
Szerintem azért pont nem a vikes O tól kellene félni, hogy szétszedi a védelmünket, ha mégis így lenne akkor nem érdemes miről beszélni szerintem.
A Pats már egy másik kérdés, de otthon hátha összejönne valami bravúr, bár az az egyik olyan meccs a szezonban amit a hazai pálya ellenére szinte biztos L re vettem.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
De könnyedén zárójelbe rakhatja ezt az egészet az első két hét...Gyurma Pappa
en 1-1el teljesen boldog lennek
diceman
Az oké, ez a két hét talán a legbrutálisabb szezon kezdés ever. Engem majd a mutatott játék jobban érdekel majd, azért a szezon igazán fontos része távolabb van.

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
De könnyedén zárójelbe rakhatja ezt az egészet az első két hét...Gyurma Pappa
en 1-1el teljesen boldog lennek

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Amikor láttam nem hittem a szememnek, nem is tudom mikor volt ilyen utoljára (még ha csak előszezon is) hogy 0 ponton tartottunk valakit. 😊
ackrisz17
Ha jól emlékszem: 2012. December 16.: Buccaneers 0 - Saints 41.

Egyébként meg annyit erről, hogy a korábbi években a védelmünk minden ZS offense-től képes volt kikapni előszezonban, szóval ez nagy előrelépés. De könnyedén zárójelbe rakhatja ezt az egészet az első két hét...

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Amikor láttam nem hittem a szememnek, nem is tudom mikor volt ilyen utoljára (még ha csak előszezon is) hogy 0 ponton tartottunk valakit. 😊


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
0 ponton tartottuk a Texanst, a D megint aprított, de a Houston a top 3 elkapója és TE nélkül állt fel, szal...
PEEtör
Egy shutout-ot szerintem nem kell megmagyarázni, mindegy kik nélkül állt fel a Texans. A D jó volt megint jött a nyomás mindenhonnan, a db-k 11 passzt ütöttek le, volt legalább 3 olyan play amikor a védők simán int-et csinálhattak volna ha nem ejtik el a lasztit. Én nagyon bizakodó vagyok a D-vel kapcsolatban.
Az O-ban meg azért volt egy kis fennakadás, reméljük Unger és Ramczyk /a későbbiekben Armstead/ visszatérésével az O is gördülékenyebben játszik majd.


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
0 ponton tartottuk a Texanst, a D megint aprított, de a Houston a top 3 elkapója és TE nélkül állt fel, szal...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jól làtom, hogy az első Minnesota, és a màsodik NE meccs között csak 5 nap van?
Alapból nem könnyed meccseknek tünnek, ràadàsul utazàs is van benne. Azért ez így kissé bizarabb menet lesz.
Fattyu
Összeesküvés elméletek ide, igazságos sorsolási rendszer oda, szerintem a liga mindig szopat minket a menetrenddel, évek óta.
PEEtör
Nem is ez a durva, hanem hogy ugye miénk a nyitó meccs, így nekünk konkrétan 10 napunk lesz cserébe előtte. Na az már difi 😊 És az idény elején ugye az nem para, hogy csütörtökön van meccsünk, mert nem rövid hétről érkezünk meg rá

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Payton elmondása szerint Brees, Ingram,Peterson és Jordan is játszani fog vasárnap hajnalban a Houston ellen, igaz azt nem mondta, hogy mennyi időt fognak a pályán tölteni.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hát igen ennyit számít Nolan, LB-ben rendben leszünk úgy hiszem, Vitt-nek még a szeme sem állt jól 😀 Lattimore meg kéri hogy dobáljanak rá többet mert ezen a meccsen egy labdát se dobtak felé😀, reméljük később azért nem fognak mert olyan lesz mint Revis 😊 Te'o rendesen aprított ezen a meccsen, azért nem hiába volt az egyetemen sztár, csak maradjon végre ő is egészséges, kiváncsi leszek hogy Nolan mit tudott kezdeni Anthonyval, kár lenne érte ha kárba vészne. Minden esetre én bizakodó vagyok (mondjuk minden szezon előtt...) az offense rendben lesz és nem csak a levegőben hanem a földön is Kamara még a végén David Johnson féle játékos lesz és szerintem elég sok snapet fog kapni, Michael Thomas-t már az előző szezonban is nagyon bírtam hihetetlen a srác masszív 1200+-os szezont és 10 + td-s szezont várok tőle. A támadofalnál nyugodtabb lennék ha végre egészséges lenne Armstead de talán nem lesznek annyira rosszak. 😊 Ma reggel újra megtekintettem a menetrendünket és elgondoltam hogy hol milyen eredményt fogunk elérni ha végre minden klappolna akkor talán kijöhetne egy 10-6 😊 Kemény szezon lesz, remélem végre kicsit ismét lesz okunk az örömre.


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Jól làtom, hogy az első Minnesota, és a màsodik NE meccs között csak 5 nap van?
Alapból nem könnyed meccseknek tünnek, ràadàsul utazàs is van benne. Azért ez így kissé bizarabb menet lesz.
Fattyu
Összeesküvés elméletek ide, igazságos sorsolási rendszer oda, szerintem a liga mindig szopat minket a menetrenddel, évek óta.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Jól làtom, hogy az első Minnesota, és a màsodik NE meccs között csak 5 nap van?
Alapból nem könnyed meccseknek tünnek, ràadàsul utazàs is van benne. Azért ez így kissé bizarabb menet lesz.