New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nolan biztos hogy pluszt hozott a D-be, Vitt mínuszához képest főleg.
A front7 tényleg jó volt most, de nem tudom mennyire lehet ezt komolyan venni, mindenki csinálta a sacket, még az utcáról berángatott játékosok is ledarálták a hazai O-falat.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nem izgat, hogy preseason volt-e, régen láttam a D-t ilyen jónak, és nem csak a kezdőket.
kapitnono
Érdekes, hogy Vitt eltávolítása lehet-e ekkora különbség, de ezek szerint lehet

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
 www.youtube.com/watch?v=YGXFD92_KBQ

Itt egy 10 perces Saintses összefoglaló annak aki nem látta a tegnapi meccset.
Nem izgat, hogy preseason volt-e, régen láttam a D-t ilyen jónak, és nem csak a kezdőket.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
A tegnapi meccsről röviden:
A védelem nagyon nagyot játszott, 0 pontot engedett az ellenfélnek, az a 7 engedett pont egy pick six után történt.
A védelem csinált 8 sacket, 1int-et és egy FF-t, végig nyomás alatt tartva az ellenfél qb-ját.
Nagyon tetszettek Allen hívásai, sok volt a blitz és szinte mindegyik LB-nk szerzett sacket, de a DL részéről is voltak szép pressure-ok.
Az O részéről, Kamarát szerintem nem kell ragozni, első play-re 50 yardos futott TD, összesen asszem 5 futás 61yard, 1 elkapás 22 yarddal zárt.
Az irányítók közül viszont senkit sem lehet kiemelni, a két irányítónk/Daniel és Nassib/ összesen 135 passzolt yarddal 0TD-vel és 1int-el zártak amiből ugye a pick six is lett. Reméljük Brees nem sérül meg mert jelenleg nem tudom kire merném rábízni az O-t nyugodt szívvel.
Bemutatkozott Ramczyk is aki a teljes első félidőben játszott, Kamara futásánál nagyot blokkolt, volt ellene 2 holding penalty, meg volt hogy Bosa/Ingram páros valamelyike megverte, de összességében szerintem nem játszott rosszul.
ST-ben pedig Lutz személyében végre találtunk egy jó rúgót, a TC-ben is nagyon biztatóan játszott eddig tegnap is értékesített 2 FG-t ebből az egyik 53 yardról volt. Eddig nagyon magabiztos, reméljük így is marad.
A lényeg hogy zsinórban 10 elvesztett preseason meccs után végre győztünk, és tudomásom szerint a meccs alatt senki sem sérült meg.
kapitnono
Tetszett a meccs, de mivel előszezon meccs így még vàrok az első tétmérkőzésig a bizakodàssal, amikor a kész csapat jàtszik.
A védelmet rég làttam így jàtszani, A F7 aprított rendesen, így a secondary is türhetően működött. Ki kell emelni Te'o- t aki a meccs embere a D részéről szerintem, és Muhammadet aki màr asszem 3 körüli sacket hozott össze a két meccsen.
O részéről futottunk rendesen, van bőven alternatíva. Az OL elment, főleg futàsnàl működtek! Viszont a paszjàték gyengus volt egy kicsit, hàt igen a Kapitànynak még nincs igazàn màsodtisztje 😁.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
A tegnapi meccsről röviden:
A védelem nagyon nagyot játszott, 0 pontot engedett az ellenfélnek, az a 7 engedett pont egy pick six után történt.
A védelem csinált 8 sacket, 1int-et és egy FF-t, végig nyomás alatt tartva az ellenfél qb-ját.
Nagyon tetszettek Allen hívásai, sok volt a blitz és szinte mindegyik LB-nk szerzett sacket, de a DL részéről is voltak szép pressure-ok.
Az O részéről, Kamarát szerintem nem kell ragozni, első play-re 50 yardos futott TD, összesen asszem 5 futás 61yard, 1 elkapás 22 yarddal zárt.
Az irányítók közül viszont senkit sem lehet kiemelni, a két irányítónk/Daniel és Nassib/ összesen 135 passzolt yarddal 0TD-vel és 1int-el zártak amiből ugye a pick six is lett. Reméljük Brees nem sérül meg mert jelenleg nem tudom kire merném rábízni az O-t nyugodt szívvel.
Bemutatkozott Ramczyk is aki a teljes első félidőben játszott, Kamara futásánál nagyot blokkolt, volt ellene 2 holding penalty, meg volt hogy Bosa/Ingram páros valamelyike megverte, de összességében szerintem nem játszott rosszul.
ST-ben pedig Lutz személyében végre találtunk egy jó rúgót, a TC-ben is nagyon biztatóan játszott eddig tegnap is értékesített 2 FG-t ebből az egyik 53 yardról volt. Eddig nagyon magabiztos, reméljük így is marad.
A lényeg hogy zsinórban 10 elvesztett preseason meccs után végre győztünk, és tudomásom szerint a meccs alatt senki sem sérült meg.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Max Unger átment a fizikai felmérőn, aktiváltuk a PUP listáról, így mostmár elkezdhet edzeni, és remélhetőleg a jövő héten akár már pályára is léphet.
kapitnono
Remélhetőleg normális fizikai felmérőt tartottunk neki, és nem sérülten küldjük vissza. 😊
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Max Unger átment a fizikai felmérőn, aktiváltuk a PUP listáról, így mostmár elkezdhet edzeni, és remélhetőleg a jövő héten akár már pályára is léphet.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
gyalázatos....



több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ilyen komolyan van????????

sok mindent megmagyaráz
Na ja, sokan viccelődtek is az orvosi stábbal, de hogy ténylegesen megtörténhet ilyen a világ legprofibb sportjában, ahol az orvosi stábnak kiemelkedő szerepe van??? Teljesen le vagyok döbbenve.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ne. Neeee.
Ez a legalja.
atapapa
Mondjuk sok mindent megmagyaráz az elmúlt évekből, tegyük hozzá.

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ne. Neeee.
Ez a legalja.

több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Kabaré amit a sérültekel művelünk...épp itt volt az ideje, hogy valaki viselje is a következményeket! Kár, hogy ebből az egyik Breaux (és még sokan az elmúlt évekből)...lyen blamát 😕 Mondjuk nekünk magyaroknak ez nem olyan megdöbbentő 😀
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Breaux sérülését félrediagnosztizálték, és félrekezelték. Edzéseken törött szárkapoccsonttal próbált meg részt venni.
Most megműtik és kb 4-6 hét múlva térhet vissza.
Az esetért felelős 2 ortopéd sebészt természetesen kirúgták.


több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Breaux 4-6 hétre kiesett,
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
További hír, hogy elvileg el akarjuk cserélni Breaux-t, és ehhez keresünk partnereket. Kíváncsi vagyok mit kaphatnánk érte, mert szerintem nem sokat, így nem lenne nagy ötlet elcserélni. Max egy 5-6. körre tudok gondolni. Idei az utolsó éve a szerződéséből, 615.000-ért játszik idén ami szinte bagó, és ha egészséges akkor az egyik legjobb cornerünk. Bár tény ami tény, hogy az első évét leszámítva mindig sérült volt. Kíváncsi vagyok mi lesz vele.
kapitnono
Volt egy mondhatni jobb éve, de bőven nem olyan jó játékos ő, már ha tud játszani néhanapján. Plusz most is sérült. Kétlem, hogy bárki adna érte valamit.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
További hír, hogy elvileg el akarjuk cserélni Breaux-t, és ehhez keresünk partnereket. Kíváncsi vagyok mit kaphatnánk érte, mert szerintem nem sokat, így nem lenne nagy ötlet elcserélni. Max egy 5-6. körre tudok gondolni. Idei az utolsó éve a szerződéséből, 615.000-ért játszik idén ami szinte bagó, és ha egészséges akkor az egyik legjobb cornerünk. Bár tény ami tény, hogy az első évét leszámítva mindig sérült volt. Kíváncsi vagyok mi lesz vele.
kapitnono
Nagy corneréhség lehet a piacon, ha egy valaha törött nyakú, és amúgy is sérülékeny játékosért bármi komolyat remélünk.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Unger teljes felszerelésben edzett ma, igaz még csak pozíciós edzéseket végzett, a 11v11 nél nem volt a többiekkel. Peyton azt mondta, hogy tervei szerint mindenképpen fog játszani a preseasonban, szerinte a 3. vagy a 4.meccsre rendben lesz.
Lattimore is felépülni látszik, igaz még csak az erőnléti edzőkkel dolgozott, de Peyton elmondása szerint ő is nagyon közel van a visszatéréshez, és szeretné ha ő is játszana a preseason-ban.

További hír, hogy elvileg el akarjuk cserélni Breaux-t, és ehhez keresünk partnereket. Kíváncsi vagyok mit kaphatnánk érte, mert szerintem nem sokat, így nem lenne nagy ötlet elcserélni. Max egy 5-6. körre tudok gondolni. Idei az utolsó éve a szerződéséből, 615.000-ért játszik idén ami szinte bagó, és ha egészséges akkor az egyik legjobb cornerünk. Bár tény ami tény, hogy az első évét leszámítva mindig sérült volt. Kíváncsi vagyok mi lesz vele.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Wow.
 twitter.com/ESPNNFL/status/896462356196110337
iktriad
Egy nyugdíjastól ez simán alap 😊



több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.
 twitter.com/ESPNNFL/status/896462356196110337
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
1. félidőt néztem végig...bemelegítés szagú 😛 Pár észrevétel azért...
+Kamara nagyon jó lesz! Nem csak elakpásoknál fogjuk használni 😉
+Tommylee mindent elkapott ( az a diving catch anyám 😮 )
+A kezdő védelem ígéretesnek tűnt (1. negyedben nem engedtek first down-t)
+RDE pozícióból is volt nyomás (Okafor/Kikaha)
+ LB sor igen mély lesz
- Várjuk vissza Ungert
- Nem nyerő, ha a kezdő LT és a cseréje is sérült...
- Ginn sima TD-t ejtett
- Crawley mindig a wr nyakán van, de sok a PI
- GG a büdös életben nem lesz még 2.számú sem
clbass
Graysont szerintem is szenvedés volt nézni,
a D az szerintem elég jól ment a teljes első félidőben. Kizer is csak a cserék cseréit tudta szétdobálni.


több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Köszönöm!
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
1. félidőt néztem végig...bemelegítés szagú 😛 Pár észrevétel azért...
+Kamara nagyon jó lesz! Nem csak elakpásoknál fogjuk használni 😉
+Tommylee mindent elkapott ( az a diving catch anyám 😮 )
+A kezdő védelem ígéretesnek tűnt (1. negyedben nem engedtek first down-t)
+RDE pozícióból is volt nyomás (Okafor/Kikaha)
+ LB sor igen mély lesz
- Várjuk vissza Ungert
- Nem nyerő, ha a kezdő LT és a cseréje is sérült...
- Ginn sima TD-t ejtett
- Crawley mindig a wr nyakán van, de sok a PI
- GG a büdös életben nem lesz még 2.számú sem
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Valaki látta az esti meccset? Milyen volt?
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ingram,Peterson és Brees sem játszik este a Browns ellen.
Biztos félünk Williams bosszújától 😀


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 pbs.twimg.com/media/DGqprguUMAEskTg.jpg

Itt az első nem hivatalos depth chart.
Engem mondjuk meglep, hogy Cadet Kamara előtt van az eddigi TC teljesítmény alapján, de azért, hogy Ken Crawley a No.1. Cb, ott azért van baj.
kapitnono
A rokkant Armstead az első számú LT a listán.
Ennyire kell komolyan venni.