NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Rapoport szerint Unger összeszedett vmi lábsérülést, így PUP-on kezdi a szezont.
Beki
Fasza, végre összeállhatna normálisan az O-line, erre Unger legalább 5 hónapra kidőlt.
Nem tudom ki az aki pótolhatná őt. Jack Allen-t írják elsősorban. Vagy Nick Mangold is elérhető FA piacon.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint Unger összeszedett vmi lábsérülést, így PUP-on kezdi a szezont.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
The Ringer's Mike Lombardi disputed reports 49ers first-round pick Reuben Foster (shoulders) has a clean bill of health.
Foster claimed he doesn't need more surgery after the 49ers drafted him, but USA Today and Lombardi have both reported otherwise. "The 49ers should count their lucky stars they didn't pick Reuben Foster at the third pick overall," Lombardi said. "Because Foster may require surgery before the season even begins. People are saying he's fine, everything's gonna be good. That's not what I'm told by a lot of teams in the league. That's why he slipped." Lombardi indicated NFL teams have concerns about both of Foster's shoulders, regarding his labrum and rotator cuff.

Nem kifejezetten minket érint, de a draft előtt is azon a véleményen voltam, hogy nagyon rizikós ide a játékstílusával meg pláne, áldottam az eget, hogy a Frisco bejött elénk. Meg hát ugye Foster sem akart itt lenni, szal triplán jóság. Persze aztán lehet, hogy ő lesz a vasember, Lattimore meg IR visszajáró.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Az eddigi UDFA érkezők, úgy látom a pass rushereket itt is hanyagoljuk, és az O embereket részesítjük előnyben.

Colin Buchanan, OL, Miami (Ohio)

Travin Dural, WR, LSU

Ahmad Fulwood, WR, Florida

Andrew Lauderdale, OT, New Hampshire

Devaroe Lawrence, DT, Auburn

Cameron Lee, G, Illinois State

Art Maulet, CB, Memphis

Sae Tautu, LB, BYU

Cameron Tom, C, Southern Miss
kapitnono
Még hárman csatlakoztak hozzájuk:
Chase Dominguez – Long Snapper, Utah (6-5, 240)
John Robinson-Woodgett – Fullback, Massachusetts (6-1, 247)
Clint Van Horn – Guard, Marshall (6-5, 314)
Hmmm tàmadófalember vadàszat van..
Fattyu
igen védőket nem nagyon keresgéltünk, bár tény, hogy cserének kellenek, mert azok nem nagyon vannak.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Az eddigi UDFA érkezők, úgy látom a pass rushereket itt is hanyagoljuk, és az O embereket részesítjük előnyben.

Colin Buchanan, OL, Miami (Ohio)

Travin Dural, WR, LSU

Ahmad Fulwood, WR, Florida

Andrew Lauderdale, OT, New Hampshire

Devaroe Lawrence, DT, Auburn

Cameron Lee, G, Illinois State

Art Maulet, CB, Memphis

Sae Tautu, LB, BYU

Cameron Tom, C, Southern Miss
kapitnono
Még hárman csatlakoztak hozzájuk:
Chase Dominguez – Long Snapper, Utah (6-5, 240)
John Robinson-Woodgett – Fullback, Massachusetts (6-1, 247)
Clint Van Horn – Guard, Marshall (6-5, 314)
Hmmm tàmadófalember vadàszat van..

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Nézegettem Muhammad-ről egy két videót. Ő egy igazi szörny lehetne, ha sikerül a helyes úton terelgetni. Remélem bejön!


Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Duralra kíváncsi vagyok, neki ennél fényesebb karrier nézett ki, de az LSU passzjátéka sok WR megítélését alávágta volna.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
A legnagyobb név közülük szerintem Colin Buchanan OG akit a 3. körre saccoltak.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Az eddigi UDFA érkezők, úgy látom a pass rushereket itt is hanyagoljuk, és az O embereket részesítjük előnyben.

Colin Buchanan, OL, Miami (Ohio)

Travin Dural, WR, LSU

Ahmad Fulwood, WR, Florida

Andrew Lauderdale, OT, New Hampshire

Devaroe Lawrence, DT, Auburn

Cameron Lee, G, Illinois State

Art Maulet, CB, Memphis

Sae Tautu, LB, BYU

Cameron Tom, C, Southern Miss


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
The #Saints, along with Chiefs, Lions, Ravens & Redskins, are 1 of 5 teams to not select at least 1 #LSU player in the NFL Draft since 2010.
zemanla
UDFA-ban csak megcsíptünk egy LSU WR-t Travin Dural-t.


több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
The #Saints, along with Chiefs, Lions, Ravens & Redskins, are 1 of 5 teams to not select at least 1 #LSU player in the NFL Draft since 2010.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"He got in a fight after the spring game, probably with a teammate, not sure this article doesn't say, and then he was suspended for receiving what is probably a free rental car from hertz. He isn't exactly a thug, I'm sure he will be just fine in Nola."

"Had he not had issues and other violations relating to gifts, he would probably have gone in the 3rd round"

Kommentek a nola-ról.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Na ez az igazi fejvakarós húzás. És Ejuan Price még ott volt...
PEEtör
Én akár Kaaya-ra is rápróbáltam volna, itt már szinte úgyis mindegy.
Sokat nem várok Muhammad Al-kaidától, ahogy olvastam volt ügye rendesen, nem csoda hogy kitették a Miamitól.
kapitnono
Micsoda? Hát 5-szörös SB győzteseket lehet itt húzni kéremszépen! De a mi húzásunknak sajnos anger management problémái vannak csak jelenleg. 😀
Épp most írtamvolna , hogy reménykedjünk egy szerencsés undraftedben, meg hogy talán Bucky Hodges leesik majd nekünk, ha már ennyit csúszott, amikor pont elviszi a Vikings.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Na ez az igazi fejvakarós húzás. És Ejuan Price még ott volt...
PEEtör
Én akár Kaaya-ra is rápróbáltam volna, itt már szinte úgyis mindegy.
Sokat nem várok Muhammad Al-kaidától, ahogy olvastam volt ügye rendesen, nem csoda hogy kitették a Miamitól.


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Na ez az igazi fejvakarós húzás. És Ejuan Price még ott volt...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Ahogy nézem Kamara videóit, nekem inkább P.Thomas jut eszembe, kicsit gyorsabb-erősebb kiadásban! Az pedig nem rossz 😉 Újra lesz screen játékunk
clbass
csak, nehogy annyira egyértelműen mint spillerrel. Amikor a pályán volt biztos, hogy screen passz jött, meg sem próbáltuk futtatni.
Nekem is tetszik Kamara, így meg Ingrammel és AP-vel, meg egy elég jó O-line-al, kíváncsi vagyok mit fog tudni kihozni belőlük Peyton.


több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ahogy nézem Kamara videóit, nekem inkább P.Thomas jut eszembe, kicsit gyorsabb-erősebb kiadásban! Az pedig nem rossz 😉 Újra lesz screen játékunk
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Én a Kamara pickig teljesen elégedett vagyok, mint a személyekkel, mint az értékkel. Lattimore instant kezdő, Ramyczk (Ram-CHECK, ahogy az nfl.com volt kedves elmagyarázni a kiejtést 😀) szerintem abszolút steal lehet, Williams pont az a fajta S, aki hiányzott, Kamara pedig egy Sproles-light, Cadet évi egy nagy játékra képes, egyébként meg csak tölti a rostert.

Azért ha arra gondolok, hogy jövőre nem Stupar lesz a kezdő MLB, nem szorul össze a gyomrom a kétségbe eséstől. Lehet húzni a szánkat az Anzalone picktől, de jelenleg ő az egyetlen LB a keretben, akinek legalább papíron leírva van képessége arra, hogy coverageben is védekezzen, ami nagy szó lenne, hiszen Vilma óta erre senki nem volt képes.

Hendricksonon kicsit felhúztam a szemöldököm, de egyébként Nolan kezei között ő egy elég jó alapanyag lehet, és simán van benne edge rush potenciál, el tudom képzelni, hogy megint hibrid védelmet fogunk játszani, az emberanyag alkalmas rá.

Nekem is nagyon hiányzik a klasszikus edge rusher (szándékosan nem DE-t írtam) a draftról, de alapvetően én biztos vagyok abban, hogy a rush hiánya kb. ugyanannyira volt a coaching hibája, mint a játékosállományé, és hiszek benne, hogy Nolan képes lesz valamit kihozni ebből a keretből is.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Mayock rangsora és, hogy hol húztuk:
Marshon Lattimore #6 Drafted 11
Ryan Ramyczk #21 Drafted 32
Marques Williams #45 Drafted 42
Alvin Kamara #27 Drafted 67
Alex Anzalone #60 Drafted 76
Trey Hendrickson # 67 Drafted 103
Nem egy sexy draft, de nekem nagyon bejövős!
Ōrülnék még pár picknek cb/de/speedy wr még jó lenne...
clbass
Én úgy làtom, hogy az elmúlt évekhez képest megvàltozott a draftstratégiànk. Àtgondoltabbnak tünik.
A többi meg a tehetséggondozàson múlik...
Az LB poszton meg kemény versenyhelyzet lesz és ennyi!
Abszolult nem szàmít, de mióta nézegettem a draftot, összességében nem kaptunk jó értékeléseket az NFL.COM-tól , most meg 2 nap utàn A- .

Szerkesztette: Fattyu

több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Mayock rangsora és, hogy hol húztuk:
Marshon Lattimore #6 Drafted 11
Ryan Ramyczk #21 Drafted 32
Marques Williams #45 Drafted 42
Alvin Kamara #27 Drafted 67
Alex Anzalone #60 Drafted 76
Trey Hendrickson # 67 Drafted 103
Nem egy sexy draft, de nekem nagyon bejövős!
Ōrülnék még pár picknek cb/de/speedy wr még jó lenne...
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Viszont kb. 40 érintésre jut egy fumble nála, ami nem túl vidám.
PEEtör
Az sima petersoni átlag 😉

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Anzalonet nem tudom hova tenni, ha már LB-t húztunk akkor örültem volna Beckwithnek az LSU-ról, én amúgy is mindig várok egy LSU playert de valamiért nem nagyon preferáljuk őket...bezzeg a csoportriválisaink, Riley és Beckwith is csoportriválisnál kötött ki..mind1 én LB helyett DE-t draftoltam volna.
ackrisz17
Nagy plusz1, bottal nem piszkálunk LSU-játékost lassan egy évtizede, miközben a legtöbb esetben minimum megérik a rájuk áldozott cetlit.

Kamara nagyon jó kis játékos de így hogy jött AP nem éreztem akkora neednek a RB-t, a 6.körben igaz vártam egyet de ez szerintem korai volt
ackrisz17
Nem ugyanaz a poszt. Kamara a Sproles-csere óta betöltetlen szerepre érkezik elsősorban. Igaz, nem annyira gyors, viszont komplettebb back. Beszédes adat Kamraráról: tavaly a 103 futáskísérletével 26 rontott szerelésbe hajszolta az ellenfeleket, a 40 elkapásából pedig 23 kihagyott tackle-t harcolt ki.
atapapa
Viszont kb. 40 érintésre jut egy fumble nála, ami nem túl vidám.
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Anzalonet nem tudom hova tenni, ha már LB-t húztunk akkor örültem volna Beckwithnek az LSU-ról, én amúgy is mindig várok egy LSU playert de valamiért nem nagyon preferáljuk őket...bezzeg a csoportriválisaink, Riley és Beckwith is csoportriválisnál kötött ki..mind1 én LB helyett DE-t draftoltam volna.
ackrisz17
Nagy plusz1, bottal nem piszkálunk LSU-játékost lassan egy évtizede, miközben a legtöbb esetben minimum megérik a rájuk áldozott cetlit.

Kamara nagyon jó kis játékos de így hogy jött AP nem éreztem akkora neednek a RB-t, a 6.körben igaz vártam egyet de ez szerintem korai volt
ackrisz17
Nem ugyanaz a poszt. Kamara a Sproles-csere óta betöltetlen szerepre érkezik elsősorban. Igaz, nem annyira gyors, viszont komplettebb back. Beszédes adat Kamraráról: tavaly a 103 futáskísérletével 26 rontott szerelésbe hajszolta az ellenfeleket, a 40 elkapásából pedig 23 kihagyott tackle-t harcolt ki.

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Igazából egy kulcsszó van itt:egészség. Mert ha mindenki az a mostani keretben, akkor sokra vagyunk hivatottak, csak az a gázos, hogy a kezdő(kalibere)k közül jópár olyan játékosunk van, akik alapjáraton sem éppen vasembernek tűnnek, aztán megint marad a második-harmadik hullám, meg a fogadkozás, hogy majd jövőre, ha...

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Ánzálóni azért leht jó pick, mert
- a potenciál meg van benne, hogy akár 3 down LB legyen, ha bírja a terhelést (akár 3S felállásban is)
- Óriási depth player. Mindhárom poszton bevethető
Harmadik körben azért sokkal több nem kell 😉
clbass
Igazából a játékossal nincs probléma,de
van vagy 6 lb a csapatban nélküle is
egy szezont nem tudott még végigjátszani egészségesen
pass rusht meg gondolom majd brees fog generálni.