New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Ánzálóni azért leht jó pick, mert
- a potenciál meg van benne, hogy akár 3 down LB legyen, ha bírja a terhelést (akár 3S felállásban is)
- Óriási depth player. Mindhárom poszton bevethető
Harmadik körben azért sokkal több nem kell 😉
clbass
Igazából a játékossal nincs probléma,de
van vagy 6 lb a csapatban nélküle is
egy szezont nem tudott még végigjátszani egészségesen
pass rusht meg gondolom majd brees fog generálni.


több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Én az első nappal teljesen elégedett vagyok, Lattimore ha egészséges lesz akkor nagyon sokat fejlödhet vele a sec főleg ha Pj is egészséges tud maradni. Ramczyk pedig szerintem remek pótlása lesz Striefnek. A második naptól nagyon sokat vártam, ezért egy picit csalódott vagyok mert én maradéktalanul csak a Williams pickkel vagyok elégedett, Kamara nagyon jó kis játékos de így hogy jött AP nem éreztem akkora neednek a RB-t, a 6.körben igaz vártam egyet de ez szerintem korai volt. Anzalonet nem tudom hova tenni, ha már LB-t húztunk akkor örültem volna Beckwithnek az LSU-ról, én amúgy is mindig várok egy LSU playert de valamiért nem nagyon preferáljuk őket...bezzeg a csoportriválisaink, Riley és Beckwith is csoportriválisnál kötött ki..mind1 én LB helyett DE-t draftoltam volna. Hendrickson szerintem meg nem lesz rossz. Kiváncsian várom a 3.napot. Who dat!


több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ánzálóni azért leht jó pick, mert
- a potenciál meg van benne, hogy akár 3 down LB legyen, ha bírja a terhelést (akár 3S felállásban is)
- Óriási depth player. Mindhárom poszton bevethető
Harmadik körben azért sokkal több nem kell 😉

Szerkesztette: clbass
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Leigazoltuk Warfordot, AP-t, Draftoltunk egy OT-t az első körben, draftoltuk Kamarát, ott van még nekünk Ingram. Ha ezek után sem futunk 20-25 X egy meccsen tökön szúrom magamat.

M.Williams pick tetszik szép karriert futott be Utah-ban, jók a méretei meg az ösztönei is. Gondolom így akkor ha nincs sérülés marad a 3 S felállás, Vaccaro meg Bell marad a box-ban meg a TE-en Williams meg marad hátul zónázni.

A másik két pick-re nem nagyon tudok mit mondani, szerintem a FA-n hoztunk már annyi lb-t hogy oda nem kellett volna még egyet draftolni. Pass rushert meg hozhattunk volna előbb is szerintem.
Hendricksonban és nem sokat látok, de cáfoljon meg.
Marad megint az UDFA, hátha sikerül idén is összeszedni valami jó kis játékost.


több mint 7 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Jelen pillanatban 8 DE és 5 OLB van rosteren (érdekes, hogy Anthony is OLB-ként szerepel), biztos nem mind minőségi, de hátha sikerül ebből passrusht generálni
 www.nfl.com/teams/roster?d-447263-n=1&d-447263-o=2&team=NO&d-447263-p=1&d-447263-s=persons.primary_Position.id.position_Id
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Treynek ha kicsot hosszabb a karja, szerintem boven korabban megy ki 😊 tessek sokat jatszatni

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Anthonyval meg ezek után tényleg nem értem mit akarunk...vagyis gondolom, csak nem tudja átfogni a tudatom, hogy hogyan tarthat az első éve után ott, ahol.

Amúgy kis szerencsével akár majd az is elképzelhető, hogy PJ, Breaux, Lattimore egyszerre lesz sérült, de kell a 451. LB is nekünk (aki amúgy maga is jó eséllyel tartózkodik majd IR-en).
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Cadet korántsem biztos hogy megéli az 53-t. Ahogy AP-re se tenném az életem, Champ Bailey-féle pályaív is összejöhet neki nálunk.
Williams és Kamara szerintem nagyon jó húzás, ami utána jött, azt nem értem. Főleg Hendricksont érzem reachnek.
Ez a DE-poszt kezd olyan lenni, mint amilyen éveken át volt a G, ordas nagy need volt mind az FA-időszakban, mind a drafton de szartuk le magasról.

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szóval van Ingram, AP, Kamara (aki egyébként elég jó player), de ha ezek után sem fogunk meccsenként legalább 20at futni, akkor Payton elmehet a ...
Aztán hozzuk Anzalone-t, egy LB-t, csak hova??? Emellett a 3. komolyabb sérülésveszélyes játékost az 5 pickünkből, az orvosi stáb melóját nem bízzuk a véletlenre. Mindhárom komoly potenciál, de láthatjuk mit érünk Armsteaddel is IR-en. Lattimore-t mondjuk hozni kellett, ez tiszta sor.
És végre hozunk egy depth/borderline starter pass rushert a 6. (!!!) picckel. Hozzáteszem, a legjobb a bent maradtakból, csak hát...

Aludva rá egyet Williams pick is elég jó, és a 2. nappal sem lenne bajom, ha Anzalone helyett egy pass rushert hozunk még (Williams, Basham, Rivers is bent volt még).
Most már viszont akkor tradeljünk vissza de nagyon gyorsan Jake Buttért (vagy Ejuan Price-ért, de nagy összegben fogadnék rá, hogy ez kb esélytelen), ha már Kamaraért tudtunk ilyet tenni, aztán call it a day.

A legnagyobb need az edge rusher volt, mint már évek óta és képtelenek voltunk ezt megoldani az offseasonben, mint már évek óta...

Szerk.:most nézem, hála az égnek Kamaranak is van injury historyja.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
a futó hát minek????
AP a legjobb futó ever. Talán még van benne valami, de Ingram épp 1000 yardos szezonból jön. aha. Kellett futó is. Tényleg. Persze okosabbak vagyunk mint ők, nyilván, de én ezt akkor sem értem....

Mahomest sajnálom még mindig. Az szép meglepi lett volna.....
Kájzerszóze
Kamara >>> Cadet...Sokat fogunk futni 😉
több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
a futó hát minek????
AP a legjobb futó ever. Talán még van benne valami, de Ingram épp 1000 yardos szezonból jön. aha. Kellett futó is. Tényleg. Persze okosabbak vagyunk mint ők, nyilván, de én ezt akkor sem értem....

Mahomest sajnálom még mindig. Az szép meglepi lett volna.....



több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
a második kör oké.
a futó oké.
anzalone-t nem tudom hova tenni.. mégha depth-re lett volna szükség, de az sem.. elküldjük stupart, te'o-t, anthony-t, vagy hogy? (húztunk volna cornert inkább. bent volt még moreau)
a rusher ott elfogadható.

így a végére lesz egy c, vagy b- darftunk
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezek szerint a 3S felállás nem kényszer volt...vagy csak megtetszett útközben 😀
LB innentől kezdve kilőve. Már most túl vagyunk töltve.
3. körben jön egy kanadai project DE és jók is leszünk, amennyiben a két 3. körrel nem jövünk vissza Mixonért a 2-ba 😉
clbass
Úgy tűnik nagyon bízik az office a mostani keretben.
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ezek szerint a 3S felállás nem kényszer volt...vagy csak megtetszett útközben 😀
LB innentől kezdve kilőve. Már most túl vagyunk töltve.
3. körben jön egy kanadai project DE és jók is leszünk, amennyiben a két 3. körrel nem jövünk vissza Mixonért a 2-ba 😉
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Na, legalább lesz emberünk secbe, akik próbálják levédekezni a lasztikat, amiket a nemlétező DE pickjeink által nem generált nyomás miatt el tudnak engedi az ellenfél kúbik.

De ha már nem DE, akkor még véletlenül se Melifonwu legyen, aki egy freak, és akár cornert is tudna játszani, ááááh, ne. Első nap:A, második: D.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Ja és pár ember szerint akik a War Roomba voltak nagyon akartuk Mahomest a 11.-el csak a chiefs beelőzött. Meg elvileg a 32-nél Fostert akartuk volna húzni, már fel is hívtuk telefonon, hogy draftoljuk, csak a 49ers itt is beelőzött.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Demarcus Walker, Tanoh Kpassagnon, meg Jordan Willis még benn van. Szerintem a 2-3 kör valamelyikében tuti húzunk rushert, payton is mondta, hogy a DE meg a CB posztot muszáj megoldani, az egyik már megvan..

Lattimore pick nagyon tetszik, szerencsések lehetünk, hogy lecsúszott hozzánk. Néztem az OSU-n egyész évben, eléggé, meggyőzően játszott, mindössze 1 td-t engedett a Michigan ellen a hosszabbításban, de rengeteg nagy játékot is bemutatott ezen kívül. Remélem beválik nálunk.

A Ramczyk picken először kicsit vakartam a fejemet, hogy miért nem a D-be húzunk? De aztán ahogy nézegettem, hogy ki maradt benn, max B.Baker vagy Melifonwuért adtam volna még oda a picket. Legalább az O-line is meg lesz oldva a későbbiekben, vagy ne adj isten sérülés esetén.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Értem én, hogy a 32. pick előtt már 5 DE-t kihúztak, de más értékelhető passrusher nem maradt mostanra???
:-/ :-/ :-/
Rutin
Szerintem kiment a top 5 pick, onnantól kezdve nincs nagy különbség a top5-10 és a top10-15 között. Szóval én nem bánom, hogy BPA-ztunk, bár ezek után lehet, hogy Peat tényleg G marad.
Gyurma Pappa
Jó helyen van ott 😉 Ha Armstead kibírja épségben liga elit falunk lehet!
clbass
És még a korábbiakhoz képest is extra pontzuhatagos meccseket fogunk játszani... Aztán vagy nyerünk, vagy nem...
Rutin
Mert most az offseasonban rosszabbak lettünk D-téren, vagy Lattimore teszi rosszabbá az egységünket? Nem értem.
PEEtör
Nem erre gondoltam, hanem arra, hogy vajon lett-e, lesz-e így a D elég jó...
Rutin
Továbbra is tartom, hogy nincs olyan nagy különbség a top2 DE utáni felhozatalban, hogy a 2-3. körben ne lehessen majdnem-olyan-jó, vagy akár jobb játékost húzni. Pláne, hogy a kivitt első körös DE-k között is vannak raw prospectek, akikből vagy lesz valami, vagy nem.
Ezzel szemben Lattimore-ban konkrétan egy ritka shutdown corner potenciálja rejlik, ami viszont az utána levőkben egyáltalán nincs nem igazán van meg.
PEEtör
Nem a 11., hanem a 32. húzásunktól húzom a számat. Lattimore teljesen oké nekem is.
Rutin
Hát de a 32-nél nem voltak már első körös prospectek, illetve lásd az előző hsz-m első két mondatát.
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Értem én, hogy a 32. pick előtt már 5 DE-t kihúztak, de más értékelhető passrusher nem maradt mostanra???
:-/ :-/ :-/
Rutin
Szerintem kiment a top 5 pick, onnantól kezdve nincs nagy különbség a top5-10 és a top10-15 között. Szóval én nem bánom, hogy BPA-ztunk, bár ezek után lehet, hogy Peat tényleg G marad.
Gyurma Pappa
Jó helyen van ott 😉 Ha Armstead kibírja épségben liga elit falunk lehet!
clbass
És még a korábbiakhoz képest is extra pontzuhatagos meccseket fogunk játszani... Aztán vagy nyerünk, vagy nem...
Rutin
Mert most az offseasonban rosszabbak lettünk D-téren, vagy Lattimore teszi rosszabbá az egységünket? Nem értem.
PEEtör
Nem erre gondoltam, hanem arra, hogy vajon lett-e, lesz-e így a D elég jó...
Rutin
Továbbra is tartom, hogy nincs olyan nagy különbség a top2 DE utáni felhozatalban, hogy a 2-3. körben ne lehessen majdnem-olyan-jó, vagy akár jobb játékost húzni. Pláne, hogy a kivitt első körös DE-k között is vannak raw prospectek, akikből vagy lesz valami, vagy nem.
Ezzel szemben Lattimore-ban konkrétan egy ritka shutdown corner potenciálja rejlik, ami viszont az utána levőkben egyáltalán nincs nem igazán van meg.
PEEtör
Nem a 11., hanem a 32. húzásunktól húzom a számat. Lattimore teljesen oké nekem is.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Értem én, hogy a 32. pick előtt már 5 DE-t kihúztak, de más értékelhető passrusher nem maradt mostanra???
:-/ :-/ :-/
Rutin
Szerintem kiment a top 5 pick, onnantól kezdve nincs nagy különbség a top5-10 és a top10-15 között. Szóval én nem bánom, hogy BPA-ztunk, bár ezek után lehet, hogy Peat tényleg G marad.
Gyurma Pappa
Jó helyen van ott 😉 Ha Armstead kibírja épségben liga elit falunk lehet!
clbass
És még a korábbiakhoz képest is extra pontzuhatagos meccseket fogunk játszani... Aztán vagy nyerünk, vagy nem...
Rutin
Mert most az offseasonban rosszabbak lettünk D-téren, vagy Lattimore teszi rosszabbá az egységünket? Nem értem.
PEEtör
Nem erre gondoltam, hanem arra, hogy vajon lett-e, lesz-e így a D elég jó...
Rutin
Továbbra is tartom, hogy nincs olyan nagy különbség a top2 DE utáni felhozatalban, hogy a 2-3. körben ne lehessen majdnem-olyan-jó, vagy akár jobb játékost húzni. Pláne, hogy a kivitt első körös DE/OLB-k között is vannak raw prospectek, akikből vagy lesz valami, vagy nem.
Ezzel szemben Lattimore-ban konkrétan egy ritka shutdown corner potenciálja rejlik, ami viszont az utána levőkben egyáltalán nincs nem igazán van meg.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Értem én, hogy a 32. pick előtt már 5 DE-t kihúztak, de más értékelhető passrusher nem maradt mostanra???
:-/ :-/ :-/
Rutin
Szerintem kiment a top 5 pick, onnantól kezdve nincs nagy különbség a top5-10 és a top10-15 között. Szóval én nem bánom, hogy BPA-ztunk, bár ezek után lehet, hogy Peat tényleg G marad.
Gyurma Pappa
Jó helyen van ott 😉 Ha Armstead kibírja épségben liga elit falunk lehet!
clbass
És még a korábbiakhoz képest is extra pontzuhatagos meccseket fogunk játszani... Aztán vagy nyerünk, vagy nem...
Rutin
Mert most az offseasonban rosszabbak lettünk D-téren, vagy Lattimore teszi rosszabbá az egységünket? Nem értem.
PEEtör
Nem erre gondoltam, hanem arra, hogy vajon lett-e, lesz-e így a D elég jó...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Értem én, hogy a 32. pick előtt már 5 DE-t kihúztak, de más értékelhető passrusher nem maradt mostanra???
:-/ :-/ :-/
Rutin
Szerintem kiment a top 5 pick, onnantól kezdve nincs nagy különbség a top5-10 és a top10-15 között. Szóval én nem bánom, hogy BPA-ztunk, bár ezek után lehet, hogy Peat tényleg G marad.
Gyurma Pappa
Jó helyen van ott 😉 Ha Armstead kibírja épségben liga elit falunk lehet!
clbass
És még a korábbiakhoz képest is extra pontzuhatagos meccseket fogunk játszani... Aztán vagy nyerünk, vagy nem...
Rutin
Mert most az offseasonban rosszabbak lettünk D-téren, vagy Lattimore teszi rosszabbá az egységünket? Nem értem.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Értem én, hogy a 32. pick előtt már 5 DE-t kihúztak, de más értékelhető passrusher nem maradt mostanra???
:-/ :-/ :-/
Rutin
Szerintem kiment a top 5 pick, onnantól kezdve nincs nagy különbség a top5-10 és a top10-15 között. Szóval én nem bánom, hogy BPA-ztunk, bár ezek után lehet, hogy Peat tényleg G marad.
Gyurma Pappa
Jó helyen van ott 😉 Ha Armstead kibírja épségben liga elit falunk lehet!
clbass
És még a korábbiakhoz képest is extra pontzuhatagos meccseket fogunk játszani... Aztán vagy nyerünk, vagy nem...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Értem én, hogy a 32. pick előtt már 5 DE-t kihúztak, de más értékelhető passrusher nem maradt mostanra???
:-/ :-/ :-/
Rutin
Szerintem kiment a top 5 pick, onnantól kezdve nincs nagy különbség a top5-10 és a top10-15 között. Szóval én nem bánom, hogy BPA-ztunk, bár ezek után lehet, hogy Peat tényleg G marad.
Gyurma Pappa
Jó helyen van ott 😉 Ha Armstead kibírja épségben liga elit falunk lehet!
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Értem én, hogy a 32. pick előtt már 5 DE-t kihúztak, de más értékelhető passrusher nem maradt mostanra???
:-/ :-/ :-/
Rutin
Szerintem kiment a top 5 pick, onnantól kezdve nincs nagy különbség a top5-10 és a top10-15 között. Szóval én nem bánom, hogy BPA-ztunk, bár ezek után lehet, hogy Peat tényleg G marad.