NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A Fanspeak nevű oldalon van egy jó kis draft simulator, én is lejátszottam a saját draftomat és az alábbi lett belőle, szerintem nem lett rossz, ha bent marad még a 6.-ban Dobbs akkor őt húztam volna de ez is megteszi.

11: R1P11
EDGE DEREK BARNETT
TENNESSEE
32: R1P32
CB TRE'DAVIOUS WHITE
LSU
42: R2P10
S BUDDA BAKER
WASHINGTON
76: R3P12
WR CURTIS SAMUEL
OHIO STATE
103: R3P39
EDGE TYUS BOWSER
HOUSTON
196: R6P12
RB ELIJAH HOOD
NORTH CAROLINA
229: R7P11
G BEN BRADEN
MICHIGAN
ackrisz17
Konkértan álomdraftom. Eleinte Taco Charltont preferáltam Barnett helyett a potenciál miatt, de Barnett sokkalta inkább NFL ready plug-and-play játékos, lehet nem lesz All-Pro, de most kell nekünk robbantani.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
A Fanspeak nevű oldalon van egy jó kis draft simulator, én is lejátszottam a saját draftomat és az alábbi lett belőle, szerintem nem lett rossz, ha bent marad még a 6.-ban Dobbs akkor őt húztam volna de ez is megteszi.

11: R1P11
EDGE DEREK BARNETT
TENNESSEE
32: R1P32
CB TRE'DAVIOUS WHITE
LSU
42: R2P10
S BUDDA BAKER
WASHINGTON
76: R3P12
WR CURTIS SAMUEL
OHIO STATE
103: R3P39
EDGE TYUS BOWSER
HOUSTON
196: R6P12
RB ELIJAH HOOD
NORTH CAROLINA
229: R7P11
G BEN BRADEN
MICHIGAN
ackrisz17
Ezzel simán kiegyeznék.


több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
A Fanspeak nevű oldalon van egy jó kis draft simulator, én is lejátszottam a saját draftomat és az alábbi lett belőle, szerintem nem lett rossz, ha bent marad még a 6.-ban Dobbs akkor őt húztam volna de ez is megteszi.

11: R1P11
EDGE DEREK BARNETT
TENNESSEE
32: R1P32
CB TRE'DAVIOUS WHITE
LSU
42: R2P10
S BUDDA BAKER
WASHINGTON
76: R3P12
WR CURTIS SAMUEL
OHIO STATE
103: R3P39
EDGE TYUS BOWSER
HOUSTON
196: R6P12
RB ELIJAH HOOD
NORTH CAROLINA
229: R7P11
G BEN BRADEN
MICHIGAN


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Peterson jóllakott, kinyaralta magát és továbbállt? Vagy csak simán nem érezte a szeretetet? 😊

Albert Breer szerint pedig Butler egyre közelebb van a Saintshez.
Matthew99
Ottani idő szerint ma este lesz a vizit tudomásom szerint.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/04/saints_draw_early_kickoff_time.html

helyi idő szerint 2:30-kor fog kezdődni a meccs Londonban, csak mondom.

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Peterson jóllakott, kinyaralta magát és továbbállt? Vagy csak simán nem érezte a szeretetet? 😊

Albert Breer szerint pedig Butler egyre közelebb van a Saintshez.
Matthew99
Már Sherman trade is jó áll egyesek szerint 😀

Majd ha kész lesz, foglalkozom vele 😊
Gyurma Pappa
A Sherman, Butler páros egész jól hangzik 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Peterson jóllakott, kinyaralta magát és továbbállt? Vagy csak simán nem érezte a szeretetet? 😊

Albert Breer szerint pedig Butler egyre közelebb van a Saintshez.
Matthew99
Már Sherman trade is jó áll egyesek szerint 😀

Majd ha kész lesz, foglalkozom vele 😊

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Peterson jóllakott, kinyaralta magát és továbbállt? Vagy csak simán nem érezte a szeretetet? 😊

Albert Breer szerint pedig Butler egyre közelebb van a Saintshez.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
preseason
saints @ browns
saints @ chargers
saints vs texans
saints vs ravens
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
fúwazze, seggem verném a földhöz örömömben egy ilyen draft után

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!
Tegnap este volt a Bowl.hu-s mock draft játék, én képviseltem a Saintset. Többször pont kivitték előlem a kiszemeltet, illetve volt ahol sokáig gondolkoztam az adott picken, de így is összejött pár steal 😊. Próbáltam a needekre húzni, de igazából minden poszton BPA-ztam.

Kör Pick Csapat Játékos
1 11 Derek Barnett (DE) Tennessee
1 32 John Ross, WR (Washington)
2 42 Carl Lawson, DE (Auburn)
3 76 Adoree' Jackson CB (Southern California)
3* 103 Samaje Perine, RB (Oklahoma)
6 196 Charles Walker, DT (Oklahoma)
7 229 Brendan Langley, CB (Lamar)

A 6. ill 7.köröst már Emptyék húzták (utólag is köszi!). Annyiban lett volna más ha én húzok, hogy Dobbsot húztam vna 6.körben (még bent volt). Szerintem ő jó lehet ha vhol nem egyből kezdőként számolnak vele, hanem megkapja az időt tanulni, Brees pedig ideális tanárjelölt 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor inkább Blount jöjjön.
Pt79
Azt hiszem az nem lesz megoldható. Marad Bostonban.
Süsü
Inkább Blount? Mehehe 😊
Jobban örülnék, ha tényleg ő jönne ide, AP meg Bostonba, de sajna Süsüében több a ráció 😕

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Akkor inkább Blount jöjjön.
Pt79
Azt hiszem az nem lesz megoldható. Marad Bostonban.
több mint 7 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Akkor inkább Blount jöjjön.
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Elvileg jövő héten vizitál nálunk A.P.
kapitnono
Majdnem ingyé' jöhet!
😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Elvileg jövő héten vizitál nálunk A.P.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Hightowert behúzta a 49ers, aztán...  www.espn.com/blog/nfcsouth/post/_/id/67468/sean-payton-sees-outstanding-running-back-class-in-2017-draft

Mi lesz ebből? Húzunk előrébb egy RB-t? Samuelnek azért örülnék.
PEEtör
Samuel szerintem nem RB, inkább ilyen P.Harvin féle szerepkörben tudnám elképzelni, de inkább hajaz elkapóra az nfl-ben mintsem futóra szerintem, bármit is játszattunk vele az OSU-n. Viszont így szerintem is fogunk futót húzni, egy Mixonnak azért örülnék, bár megtippelni sem tudom mi az a reális hely az ahol ő elkelhet.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Hightowert behúzta a 49ers, aztán...
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0330%2Fr195292_1296x729_16-9.jpg
Sean Payton sees 'outstanding running back class' in 2017 draft
In a draft deep in running backs, might the Saints hope to land Alvin Kamara in the middle rounds, or could a Christian McCaffrey tempt them early?


Mi lesz ebből? Húzunk előrébb egy RB-t? Samuelnek azért örülnék.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Rafael Bush -> 1 év


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
"Kár", hogy Payton kijelentette, hogy csak sima tálálkozás volt vele, nem szándékozik őt sem leigazolni, sem meghívni a TC-re.
kapitnono
Nagyon kíváncsi lettem volna rá, hogy mit tud Payton kihozni az egyébként vitathatlanul tehetséges csávóból. De persze kicsit lehet drága kísérlett lett volna 😊 Inkább a nyugid Chase 😊
Gyurma Pappa
Egy előszezont én is megnéztem volna már csak kíváncsiságból is vele, ki tudja?


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
"Kár", hogy Payton kijelentette, hogy csak sima tálálkozás volt vele, nem szándékozik őt sem leigazolni, sem meghívni a TC-re.
kapitnono
Nagyon kíváncsi lettem volna rá, hogy mit tud Payton kihozni az egyébként vitathatlanul tehetséges csávóból. De persze kicsit lehet drága kísérlett lett volna 😊 Inkább a nyugid Chase 😊

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Barátom, mennyire jól áll neki 😊




Mondjuk az mindent elmond a még mindig körülötte lévő hypre-ról, hogy egy rakat Saints mezes képet találni, míg pl egy Desean Jacksonról egy darab Bucsos mezcsere sincs.
Matthew99
"Kár", hogy Payton kijelentette, hogy csak sima tálálkozás volt vele, nem szándékozik őt sem leigazolni, sem meghívni a TC-re.


több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Barátom, mennyire jól áll neki 😊




Mondjuk az mindent elmond a még mindig körülötte lévő hypre-ról, hogy egy rakat Saints mezes képet találni, míg pl egy Desean Jacksonról egy darab Bucsos mezcsere sincs.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
chase daniel jön haza. akkor kéne az első 3 körben legalább egy irányító, és mehet a matek 😉

Szerkesztette: adam77
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Saints GM Mickey Loomis confirmed the team is "kicking the tires" on Patriots CB Malcolm Butler.
"We’re kicking the tires, I guess is the best way to describe that," were Loomis' exact words. "We’ll see how that process works." The "process" has been going on for at least two weeks. Butler visited New Orleans on March 14. The Pats, as usual, aren't blinking, and are waiting to extract the best-possible offer. Owner Bob Kraft said on Monday it wasn't the team's "intention" to trade Butler. A restricted free agent, Butler has yet to sign his $3.91 million tender.

Nem nagyon örülök ennek.