NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Jön Teo is... :/
Van még pár középszerű FA MLB-nek?
atapapa
gyengébbek nem lennénk vele szerintem, minden erősítés ráfér a védelemre.
kapitnono
És valami újfajta felállást tervezünk, 5 MLB-vel?
Úgy érzem nem igazán csap át a mennyiség minőségbe.
Teo és Klein Robertson és Anthony mögé, miközben Zach Brown még FA.
atapapa
ebben mondjuk tényleg van valami, nem értem miért nem kell Brown senkinek sem.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 985 — #neverpunt
Jön Teo is... :/
Van még pár középszerű FA MLB-nek?
atapapa
gyengébbek nem lennénk vele szerintem, minden erősítés ráfér a védelemre.
kapitnono
És valami újfajta felállást tervezünk, 5 MLB-vel?
Úgy érzem nem igazán csap át a mennyiség minőségbe.
Teo és Klein Robertson és Anthony mögé, miközben Zach Brown még FA.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Jön Teo is... :/
Van még pár középszerű FA MLB-nek?
atapapa
gyengébbek nem lennénk vele szerintem, minden erősítés ráfér a védelemre.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 985 — #neverpunt
Jön Teo is... :/
Van még pár középszerű FA MLB-nek?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Butler ügyben tudtok valami előrelépést? Pats-es oldalakon állóvíz van a témában..
kyobalu
 twitter.com/ProFootballTalk/status/843855794026266625


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
tüsi91
Dagi Jenkins jó alapanyag, de valahogy nálunk nem tudod kiteljesedni, minden bizonnyal azért, mert szar (volt?) a tehetséggondozás a Vitt és tsa eraban. Szerintem lehet belőle jó játékos. Hicks pedig minden bizonnyal ugyanannak az áldozata volt, mint Vaccaro, Jimmy vagy Jr. Galette és inkább öltözői problémák voltak vele, mint pályán nyújtottak. De természetesen a Jenkinsnél emlegetett probléma szintén felmerülhetett nála.
Gyurma Pappa
Ha jól rémlik ekkor tájt volt séma váltás nállatok 3-4-ről 4-3-ra? Lehet ez sem volt nekik a legjobb. Látszik hogy Hicks igazán a 3-4 DE poszton érzi jól magát. Jenkins is egy igazi 3-4 NT. Aztán a HOX kaparta fel miután nem kelett nektek, de ugye az ő D-ük sem 3-4. Jenkins szerintem korrekt depth lehet nállunk és kicsit többet variálhatunk Goldmannel mert így néha kimehet DE-be és Jenkins lesz addig a nózi...
Tomcsik
De, draftoltunk egy csomó embert 3-4-re, aztán sosem játszottunk igazi 3-4-t. És milyen jól jöttünk ki ebből is! Ja, nem...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
tüsi91
Dagi Jenkins jó alapanyag, de valahogy nálunk nem tudod kiteljesedni, minden bizonnyal azért, mert szar (volt?) a tehetséggondozás a Vitt és tsa eraban. Szerintem lehet belőle jó játékos. Hicks pedig minden bizonnyal ugyanannak az áldozata volt, mint Vaccaro, Jimmy vagy Jr. Galette és inkább öltözői problémák voltak vele, mint pályán nyújtottak. De természetesen a Jenkinsnél emlegetett probléma szintén felmerülhetett nála.
Gyurma Pappa
Ha jól rémlik ekkor tájt volt séma váltás nállatok 3-4-ről 4-3-ra? Lehet ez sem volt nekik a legjobb. Látszik hogy Hicks igazán a 3-4 DE poszton érzi jól magát. Jenkins is egy igazi 3-4 NT. Aztán a HOX kaparta fel miután nem kelett nektek, de ugye az ő D-ük sem 3-4. Jenkins szerintem korrekt depth lehet nállunk és kicsit többet variálhatunk Goldmannel mert így néha kimehet DE-be és Jenkins lesz addig a nózi...

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Butler ügyben tudtok valami előrelépést? Pats-es oldalakon állóvíz van a témában..
kyobalu
Hétvége volt, néha ők is pihennek.

több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Butler ügyben tudtok valami előrelépést? Pats-es oldalakon állóvíz van a témában..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Fleener fizikai képességei adottak, emlékszem ugye pl. egy Jimmy szintű elkapására, amikor rossz helyen volt ugyan, de mégis. Nála azzal van a gond, hogy nagyon lassan tanul, ami egyetemi hátterét tekintve elég fura, de látványos. Szerintem idén elválik, hogy mire képes, én bízok benne, hogy jobb lesz.

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 985 — #neverpunt
1/11-nél az én zsebemben is nyitná a bicskát egy TE vagy bármilyen más választás az O-ba.
De 1/32-re már nem lennék morcos ha előtte jönne Butler (nyilvánvalóan nem első körért) és 1/11-re egy DE-t berántunk.
Az első kör végén egy Engram ilyen előjáték után már bajnok lenne. És nem csak azért mert Fleener nem megváltás (még lehet az).

több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Olvasom az itteni mockot. O.J. Howard TE az első körben? Ezt sosem tudnám elhinni.... Ok, hogy Fleener nem volt Jézus, de miért kellene pont TE igazolás, mikor a DEF egy vödör meleg fosch? Ez komoly? TE lehet az elsőkörös húzásunk?
Kájzerszóze
Királylány....😁😁😁




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Olvasom az itteni mockot. O.J. Howard TE az első körben? Ezt sosem tudnám elhinni.... Ok, hogy Fleener nem volt Jézus, de miért kellene pont TE igazolás, mikor a DEF egy vödör meleg fosch? Ez komoly? TE lehet az elsőkörös húzásunk?
Kájzerszóze
szerintem biztos, hogy nem fogunk TE-t húzni az első körben, de még a drafton sem szerintem. Van elég bőven a keretben.
Attól, hogy valaki itt csinált egy mock-ot attól még nem kell egyből azt gondolni, hogy az is lesz a választásunk. Szerintem min. az első két körben a védelmet kellene erősíteni, és remélem paytonék is így gondolják.
Amúgy meg pár sorral lejjebb írtam pont, hogy egy igen értelmes szakértő szerint az első két körben is irányítót fogunk húzni, szóval...


több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Olvasom az itteni mockot. O.J. Howard TE az első körben? Ezt sosem tudnám elhinni.... Ok, hogy Fleener nem volt Jézus, de miért kellene pont TE igazolás, mikor a DEF egy vödör meleg fosch? Ez komoly? TE lehet az elsőkörös húzásunk?



több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
tüsi91
Dagi Jenkins jó alapanyag, de valahogy nálunk nem tudod kiteljesedni, minden bizonnyal azért, mert szar (volt?) a tehetséggondozás a Vitt és tsa eraban. Szerintem lehet belőle jó játékos. Hicks pedig minden bizonnyal ugyanannak az áldozata volt, mint Vaccaro, Jimmy vagy Jr. Galette és inkább öltözői problémák voltak vele, mint pályán nyújtottak. De természetesen a Jenkinsnél emlegetett probléma szintén felmerülhetett nála.
Gyurma Pappa
Vaccaro?Mi volt/van vele?
PEEtör
Jajjj, elírtam 😀 Stillsre gondoltam. Ez valami tudatalatti elírás. 😊

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
tüsi91
Dagi Jenkins jó alapanyag, de valahogy nálunk nem tudod kiteljesedni, minden bizonnyal azért, mert szar (volt?) a tehetséggondozás a Vitt és tsa eraban. Szerintem lehet belőle jó játékos. Hicks pedig minden bizonnyal ugyanannak az áldozata volt, mint Vaccaro, Jimmy vagy Jr. Galette és inkább öltözői problémák voltak vele, mint pályán nyújtottak. De természetesen a Jenkinsnél emlegetett probléma szintén felmerülhetett nála.
Gyurma Pappa
Vaccaro?Mi volt/van vele?
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
tüsi91
Dagi Jenkins jó alapanyag, de valahogy nálunk nem tudod kiteljesedni, minden bizonnyal azért, mert szar (volt?) a tehetséggondozás a Vitt és tsa eraban. Szerintem lehet belőle jó játékos. Hicks pedig minden bizonnyal ugyanannak az áldozata volt, mint Vaccaro, Jimmy vagy Jr. Galette és inkább öltözői problémák voltak vele, mint pályán nyújtottak. De természetesen a Jenkinsnél emlegetett probléma szintén felmerülhetett nála.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Semmi gond, logikád alapján Breux jöhet reális áron, egy 6. körért.
tomi-tomi
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik"

Remél(t)em te az utóbbi kategóriába tartozol, még úgy is hogy az előző hsz nem erre utal... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Semmi gond, logikád alapján Breux jöhet reális áron, egy 6. körért.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ha Cooks 1/32, akkor Butler-ért a 2/10 lenne a reális... szerintem. Nincs sok a két pick között, de a két játékos sem egyenlő értéket képvisel. Már alapból, gondolom itt nem a tender-ért játszana Butler, hanem akkor rögtön kapna egy zsíros szerződést (már amennyire a sapkába belefér).
Awesome88
Én a kettőt is sokallom egy olyan játékosért 27 éves, amúgy UDFA, mellesleg az egyik legjobb edzői stábból jön, akinek közel csillagászati összeget kell adni. Harmadik lenne a reális így, várom a sok Patsest, hogy persze ezt azért mondom, mert...
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
 bleacherreport.com/articles/2698339-matt-millers-scouting-notebook-clemson-pro-day-new-2-round-mock-draft-more

Igazából nem szoktam a mock draftokat kommentelni, mert tudom, hogy leginkább csak arra szolgál, hogy melyik játékosok várhatóan hol kelnek majd el, illetve, hogy megismerjük a játékosokat.
De aki ezt csinálta vajon mennyire volt beszívva, hogy szerinte mi az első két körben is qb-t draftoljunk?


több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ha Cooks 1/32, akkor Butler-ért a 2/10 lenne a reális... szerintem. Nincs sok a két pick között, de a két játékos sem egyenlő értéket képvisel. Már alapból, gondolom itt nem a tender-ért játszana Butler, hanem akkor rögtön kapna egy zsíros szerződést (már amennyire a sapkába belefér).
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ahogy látom, végülis cseréltük Butlert Cooksért. Egyelőre ne tudom, hogy érzek a trade felől, de nagyon remélem, hogy legalább a 3-at nem küldjük vissza...
PEEtör
Abszolút nem volt itt még semmilyen trade Butlerért. Hosszú távú kapcsán még egyezkedtek vele, utána jön a Pats trade kapcsán.
Beki
Persze, hivatalosan nem. Ez a biztos trade, csak az ár kérdéses, de nagyon valószínű a 32., meg ugye a Cooks trade miatt is. Bár reménykednék egy 2. körben, de a végén még többet adunk.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ahogy látom, végülis cseréltük Butlert Cooksért. Egyelőre ne tudom, hogy érzek a trade felől, de nagyon remélem, hogy legalább a 3-at nem küldjük vissza...
PEEtör
Abszolút nem volt itt még semmilyen trade Butlerért. Hosszú távú kapcsán még egyezkedtek vele, utána jön a Pats trade kapcsán.