New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Tiszta BPA-s első kör.
Lattimore-tól csak a sérülése miatt fázom, Ramczyktől meg azért, mert nem DE 😊

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000800216/article/with-marshawn-lynch-in-mix-will-raiders-have-nfls-best-offense-in-2017

Személy szerint egy kicsit mérges vagyok, hogy ennyire mellőznek minket minden évben a "neves" " szakértők" (1 említett minket, több közülük még a Packerst!!! is felhozta), tekintve, hogy tavalyi évben is csak a madarak voltak jobbak nálunk statokat tekintve.
PEEtör
nfl.com-t nem szabad így olvasni, ott minden a hyperól szól, ugorjunk

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/i4bcb2gaqglxmzkhre2z
With Marshawn Lynch in mix, will Raiders have NFL's best offense in 2017?
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Személy szerint egy kicsit mérges vagyok, hogy ennyire mellőznek minket minden évben a "neves" " szakértők" (1 említett minket, több közülük még a Packerst!!! is felhozta), tekintve, hogy tavalyi évben is csak a madarak voltak jobbak nálunk statokat tekintve.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
A draft közeledtével olvasgattam néhány mock-ot, hogy kit jósolnak hozzánk. A NOLA-n találtam egy egészen kiválót.
Round 1 (No. 11 overall): DE Derek Barnett, Tennessee
Round 1 (No. 32): CB Tre'Davious White, LSU
Round 2 (No. 42): S Obi Melifanwu, UConn
Round 3 (No. 76): CB Teez Tabor, Florida
Round 3 (No. 103): DE Tanoh Kpassagnon, Villanova
Round 6 (No. 196): RB Elijah McGuire, ULL
Round 7 (No. 229): G Ben Braden, Michigan

Ezt hol kell aláírni?
kapitnono
Szenzációs, csak ott meg fog bukni, hogy a Bengals elviszi Barnettet. Nagyon mondják hozzájuk és eléggé fit is lenne.
PEEtör
Benne van. Viszont ha elviszik előlünk Lattimore-t meg Barnettet is akkor nem nagyon tudom, hogy kit húzzunk 11.-re. Cb-k közül sérülés vagy egyéb okok miatt sokan ki estek a top 10-ös értékelésből, DE-nek én sem McKinleyt sem Charlton nem tartom top 15 játékosnak, bár Charltonnak legalább a súlya megvan a poszthoz. LB poszton Reuben Foster érhetne max top 15-öt de ő ugye a sérülések meg a füves gondjai miatt tuti lejjebb csúszik.
Mindenképp a védelembe draftolnék először, csak ha kiviszik előlünk a célpontjainkat akkor nincs ötletem, hogy kit húzhatnánk.
Barnett-ben mindenképp bízok a 11.helyen.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A draft közeledtével olvasgattam néhány mock-ot, hogy kit jósolnak hozzánk. A NOLA-n találtam egy egészen kiválót.
Round 1 (No. 11 overall): DE Derek Barnett, Tennessee
Round 1 (No. 32): CB Tre'Davious White, LSU
Round 2 (No. 42): S Obi Melifanwu, UConn
Round 3 (No. 76): CB Teez Tabor, Florida
Round 3 (No. 103): DE Tanoh Kpassagnon, Villanova
Round 6 (No. 196): RB Elijah McGuire, ULL
Round 7 (No. 229): G Ben Braden, Michigan

Ezt hol kell aláírni?
kapitnono
Szenzációs, csak ott meg fog bukni, hogy a Bengals elviszi Barnettet. Nagyon mondják hozzájuk és eléggé fit is lenne.
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
A draft közeledtével olvasgattam néhány mock-ot, hogy kit jósolnak hozzánk. A NOLA-n találtam egy egészen kiválót.
Round 1 (No. 11 overall): DE Derek Barnett, Tennessee
Round 1 (No. 32): CB Tre'Davious White, LSU
Round 2 (No. 42): S Obi Melifanwu, UConn
Round 3 (No. 76): CB Teez Tabor, Florida
Round 3 (No. 103): DE Tanoh Kpassagnon, Villanova
Round 6 (No. 196): RB Elijah McGuire, ULL
Round 7 (No. 229): G Ben Braden, Michigan

Ezt hol kell aláírni?
kapitnono
Az első 5 húzásban kizártnak tartom, hogy dupla-duplázunk. Én oda várok egy speedy wr/rb-t.
Idén csak az első két körig követtem a játékosokat, így nem álmodozom a hátsó körökre, de egy ilyen többváltozós forgatókönyvnek tudnék örülni...
Round 1 (No. 11 overall): DE Barnett / CB Conley / RB McCaffrey
Round 1 (No. 32): CB Moreau / DE TJ Watt / CB Tre'Davious White / QB Mahomes
Round 2 (No. 42): RB Mixon / WR Samuel / DE Harris / S Budda Baker / S Melifonwu
Round 3 (No. 76): OT/SLB/S
Round 3 (No. 103): S/SLB/OT
Round 6 (No. 196): CB/BPA
Round 7 (No. 229): BPA/CB
Korai körös duplázást akkor tudok elképzelni, ha az adott pozícióra először hi risk/hi reward playat húzunk.

UI:
AP a fedélzeten 😮 Passzt blokkolni nem most fog megtanulni, és a srceen játéka se lesz már jobb, mégis egymásra talált a két elképzelés, így a legkevésbé se bánom! Ha egészséges marad, az büntetni fog, DE kell ide egy agilis 3.downRB egy kis upside-val....Mixon-t imádnám! Azt mondják tovább tudott lépni a múltján, és tehetsége alapján SP rendszerében 1000 syard környékén mondanék neki rookie évében 😊
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
7 millió. Baszki. Sok, de cáfoljon rám.
Így viszont kb tuti, hogy Butler nem jön, aminek örülök.

Szerk, hirtelen azt hittem egy évre hét, hát így nem rossz, csak ne sérüljön le.
PEEtör
Majd amikor rommáfutják Ingrammel a Falconst nem lesz 😉
Toca
Feltehetően így 56 - 48-ra nyerünk csak... 😂😂😂


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
A draft közeledtével olvasgattam néhány mock-ot, hogy kit jósolnak hozzánk. A NOLA-n találtam egy egészen kiválót.
Round 1 (No. 11 overall): DE Derek Barnett, Tennessee
Round 1 (No. 32): CB Tre'Davious White, LSU
Round 2 (No. 42): S Obi Melifanwu, UConn
Round 3 (No. 76): CB Teez Tabor, Florida
Round 3 (No. 103): DE Tanoh Kpassagnon, Villanova
Round 6 (No. 196): RB Elijah McGuire, ULL
Round 7 (No. 229): G Ben Braden, Michigan

Ezt hol kell aláírni?


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
7 millió. Baszki. Sok, de cáfoljon rám.
Így viszont kb tuti, hogy Butler nem jön, aminek örülök.

Szerk, hirtelen azt hittem egy évre hét, hát így nem rossz, csak ne sérüljön le.
PEEtör
Jó ez a 3 körüli, a potenciához képest teljesen vállalható. Nyilván nem a régi már, de nem is első számúnak hoztuk, szóval jó lesz így.
Gyurma Pappa
Szerintem azért választhatott minket, mert úgy gondolta, hogy a mi offensünkben még tud valamit nyújtani a hátralévő éveiben és nem feltétlenül a gyűrű miatt/Bár titkon még reménykedek, hogy Brees visszavonulása előtt szerez még egyet/
Ha feltétlenül gyűrűt akart volna mostanság, akkor szerintem NE-be, Oaklandbe, vagy akár a Seahawks-hoz ment volna.
Remélem egyészséges marad, és sokat hozzá tud tenni a csapat játékához.
Sok sikert neki.


több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
7 millió. Baszki. Sok, de cáfoljon rám.
Így viszont kb tuti, hogy Butler nem jön, aminek örülök.

Szerk, hirtelen azt hittem egy évre hét, hát így nem rossz, csak ne sérüljön le.
PEEtör
Majd amikor rommáfutják Ingrammel a Falconst nem lesz 😉
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
7 millió. Baszki. Sok, de cáfoljon rám.
Így viszont kb tuti, hogy Butler nem jön, aminek örülök.

Szerk, hirtelen azt hittem egy évre hét, hát így nem rossz, csak ne sérüljön le.
PEEtör
Jó ez a 3 körüli, a potenciához képest teljesen vállalható. Nyilván nem a régi már, de nem is első számúnak hoztuk, szóval jó lesz így.

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
7 millió. Baszki. Sok, de cáfoljon rám.
Így viszont kb tuti, hogy Butler nem jön, aminek örülök.

Szerk, hirtelen azt hittem egy évre hét, hát így nem rossz, csak ne sérüljön le.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
schefter azt mondja kétéves szerződést adtunk petersonnak

Szerkesztette: adam77
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/04/saints_adrian_peterson_1.html




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Én a második kört adnám Butlerért simán.
Kit érdekel hogy mennyi a fizuja Brees maradék éveire, perpill jó ha van egy biztos cornerünk, az is sérülékeny, hiába jó a DB-felhozatal, mind nagyobb lutri Butlernél, de nem hinném hogy bármelyik rögtön lehozná azt, amit Butler ma tud.
Így a legelső pick mehetne egy DE-re, ami a másik égető need.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
És még arra is rájönnek, hogy a védelem 3-4-re lenne alkalmasabb 😊
gabokocka
amúgy igen, ha mindenki egészséges, akkor 3-4 ben jobbak lennénk. Mert Kikaha és Okafor is inkább 3-4 olb mint 4-3 DE. Jordan, Fairley meg Rankins tudna játszani 3-4-es DE-t is. /Bár Jordan már bebizonyította,hogy tud./
kapitnono
Konkrétan Jordan sztem a legjobb szezonját 3-4-ben hozta....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Besides Malcolm Butler likely staying with #Patriots this year, #Rams CB Trumaine Johnson, subject of trade talks, is also staying for '17

Pont most kezdtek el cikkezgetni arról, hogy Butler valószínűleg marad a Pats-ben. Nem is baj.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
És még arra is rájönnek, hogy a védelem 3-4-re lenne alkalmasabb 😊
gabokocka
amúgy igen, ha mindenki egészséges, akkor 3-4 ben jobbak lennénk. Mert Kikaha és Okafor is inkább 3-4 olb mint 4-3 DE. Jordan, Fairley meg Rankins tudna játszani 3-4-es DE-t is. /Bár Jordan már bebizonyította,hogy tud./


több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
És még arra is rájönnek, hogy a védelem 3-4-re lenne alkalmasabb 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Azért Cam Jordant oda sorolnám 😀
A többivel teljesen egyetértek.
kapitnono
Jó, Fairley is 43., Jordan 31., a lényegen nem sokat változtat 😀
Gyurma Pappa
Idén már Rankins is ott lesz. Meg Kikaha is visszatér. 😊

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Azért Cam Jordant oda sorolnám 😀
A többivel teljesen egyetértek.
kapitnono
Jó, Fairley is 43., Jordan 31., a lényegen nem sokat változtat 😀

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Semmilyen trade-ért nem rajongok, meg is mondom hogy miért: hosszútávú cap okokból. Kis túlzással, még ha egy QB-t húzunk 1/11-re annak is jobban örülnék, mert 5 évig úgyis töredéke lenne, mint amibe Butler kerülni fog, és ugye ki tudja, hogy beválik-e. Azt meg nem hiszem, hogy egy éves szerződésért tradelnék érte.

Ha és tényleg csak Butler hiányozna a képletből, hogy megint bajnokok legyünk, akkor azt mondom, hogy hajrá, cseréljünk érte, húzzunk még egy gyűrűt, aztán indulhat a rebuilding a post-Brees erara, de erről szó sincs. Sokkal több mindent kell megoldani (pass rush, az mi?).

Szóval én nem szeretném ezt a trade-t, nem akarokm egy QB fizetésű DB-t a rosteren, miközben nincs pass rusherünk liga top 50-ben sem.
Gyurma Pappa
Azért Cam Jordant oda sorolnám 😀
A többivel teljesen egyetértek.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Semmilyen trade-ért nem rajongok, meg is mondom hogy miért: hosszútávú cap okokból. Kis túlzással, még ha egy QB-t húzunk 1/11-re annak is jobban örülnék, mert 5 évig úgyis töredéke lenne, mint amibe Butler kerülni fog, és ugye ki tudja, hogy beválik-e. Azt meg nem hiszem, hogy egy éves szerződésért tradelnék érte.

Ha és tényleg csak Butler hiányozna a képletből, hogy megint bajnokok legyünk, akkor azt mondom, hogy hajrá, cseréljünk érte, húzzunk még egy gyűrűt, aztán indulhat a rebuilding a post-Brees erara, de erről szó sincs. Sokkal több mindent kell megoldani (pass rush, az mi?).

Szóval én nem szeretném ezt a trade-t, nem akarokm egy QB fizetésű DB-t a rosteren, miközben nincs pass rusherünk liga top 50-ben sem.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Butler:Reiss believes it will come down to whether the Saints are willing to trade the No. 32 overall pick (which they received from the Patriots in last month's Brandin Cooks trade) or No. 42 and another pick with New England throwing in a late-rounder.

Utóbbi verzió még tetszene is, aztán a 11-ről letradelünk, aztán felébredek és a kezem a biliben.
PEEtör
Én nem tradelnék mostmár inkább Butlerért, mondjuk az elején sem rajongtam az ötletért. Mély a db class idén, inkább a draftról hoznék egy fiatal játékost aki 5 évig olcsóért játszana.
Ha valakit a draftról hozunk szerintem ugyanannyi esélye van, mint Butlernek hogy beválljon. Mert lehet, hogy NE-ben jó játékos, de az nem jelenti azt, hogy a mi rendszerünkben is ugyanolyan király lesz. Lásd pl.: Byrd.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Butler:Reiss believes it will come down to whether the Saints are willing to trade the No. 32 overall pick (which they received from the Patriots in last month's Brandin Cooks trade) or No. 42 and another pick with New England throwing in a late-rounder.

Utóbbi verzió még tetszene is, aztán a 11-ről letradelünk, aztán felébredek és a kezem a biliben.

Szerkesztette: PEEtör