New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Majd bizonyos playekről videót vetítünk a játékosnak és azzal kapcsolatban mennek a kérdések.
(Megjegyzem korábban több játékos is beszélt arról, hogy a combine alatti interjúk során a Saints szokta feltenni a legfurcsább, legváratlanabb kérdéseket). atapapa
Ebben nem lennék olyan biztos 😊 : Lane Johnson talks strange Bengals combine interview

Amúgy a karakterproblémák és a családi háttér megismerése céljából a Steelers idén már a kiszemelt játékosokat college recruiting szerűen családi környezetben is felkereste (főleg mert egyre jobban fel vannak készítve a combine interjúkra). Asszem a tavalyi draft előtt is pár játékosnál ejtettek már meg ilyet, de a 2012es Ta'amu és Rainey balhék után ezt idén sokkal komolyabban vették. Mondjuk azt nem tudom, hogy ha ezt nem tiltja semmi, akkor miért csak mostanában kezdték el.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Visszatérve a National Football Scoutingra, az ő egyik megfigyelőjük Joey Vitt is. Igen, ő a mi Vittünk fia, így hát a Saints felderítő részlegének is dolgozik. Ennek én mondjuk nem örülnék a maradék 20 csapat helyében, mi van ha a kis Vitt visszatart vagy manipulál bizonyos infókat egyes játékosokról, míg a Saints ezeket tisztán megkapja? atapapa
Ha jól tudom a National Football Scouting stábjához minden csapat adhat megfigyelőt, aki tagja a szervezetnek, így is csökkentve a költségeket.

Miként fest egy ilyen vizit?
A játékost felveszik a reptéren, elhelyezik egy belvárosi szállodában, majd együtt vacsizik a megfigyelővel vagy a pozíciós edzővel. Másnap 1-2 órát töltenek a többi edzővel és csinálnak pár gyakorlatot. atapapa
Én még olyat olvastam korábban a szabályozás kapcsán, hogy csapatnál tett látogatásnál pozíciós gyakorlatok, felmérők nem végezhetők a játékossal. Csak orvosi viszgálat és elméleti brainstorming.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Saints kicsit kárpótolta a médiát és beengedte őket a színfalak mögé, leírták a játékos-megfigyelés, ezen belül is Vaccaro feltérképezésének mechanizmusát.
Legelőször az a Josh Lucas figyelte meg Vaccarot, aki a csapat általános délnyugati játékos-megfigyelője volt a korábbi években (a fickó nem mellékesen a Harvardon végzett és az ottani csapatban játszott is WR-t és DB-t). Persze a végzős évükig a játékosokat csak akkor figyelik komolyabban, ha várhatóan korábban kijönnek a draftra, így Vaccaro is csak egy volt a sok közül 2012 előtt.
Az első konkrét elemzés Vaccaroról tavaly tavasszal futott be a csapathoz National Football Scouting névre hallgató cégtől. Ők azzal foglalkoznak, hogy az összes fociprogramot futtató iskolát figyelik és minden év elején kábé 1200 végzősről adnak elemzést az NFL-csapatoknak jó pénzért cserébe. Pontosabban csak 21 csapatnak, a maradék 11 más céggel dolgoztat.

Vaccarot, mint végzős játékost komolyabban először Rick Reiprish figyelte meg tőlünk tavaly szeptemberben, ő nem kis hal a tóban, ő vezeti az egyetemi játékosok feltérképezésével foglalkozó részleget a Saints-nél. Már ekkor az volt a véleménye, hogy könnyű őt értékelni, mert csinál szinte mindent: szerel, felmegy a boxba, embert fog cornerként, stb.
Ezt követte Mike Baugh, az új délnyugati területért felelős scout személyes élményein alapuló riportja, aztán jött újra Josh Lucas elemzése.
Visszatérve a National Football Scoutingra, az ő egyik megfigyelőjük Joey Vitt is. Igen, ő a mi Vittünk fia, így hát a Saints felderítő részlegének is dolgozik. Ennek én mondjuk nem örülnék a maradék 20 csapat helyében, mi van ha a kis Vitt visszatart vagy manipulál bizonyos infókat egyes játékosokról, míg a Saints ezeket tisztán megkapja?

Az egyetemi szezon végével jött a combine, ahol ugye minden csapat kiválogathat 60 játékost, akikkel 15 percig beszélhet. Reiprish elmondta, hogy egy ilyen interjún részt szokott venni Loomis, Payton, a DC vagy az OC, az adott pozíciós edző és az a scout, akinek a területén a játékos játszik.
Az interjút esetleges sérülésekre és/vagy karakterproblémákra irányuló kérdésekkel kezdik, esetleg a játékos családi vagy egyéb személyes hátteréről is tudakozódnak.
Majd bizonyos playekről videót vetítünk a játékosnak és azzal kapcsolatban mennek a kérdések.
(Megjegyzem korábban több játékos is beszélt arról, hogy a combine alatti interjúk során a Saints szokta feltenni a legfurcsább, legváratlanabb kérdéseket).
Reiprish szerint Vaccaro interjúján egyértelműen kiderült (amit egy texasi edzőtől is olvastam), hogy rendkívül komolyan veszi a focit, nem csak szórakozás meg játék számára ez a sport. Ami nem mindegy, legutoljára a Texasról első körben Ricky Williamst draftoltuk, aki nem titkolta, hogy a kedvenc sportja a baseball…

Következett a texasi pro day, ahol 40 yardot nem tudott futni egy kisebb sérülése miatt, de a pozíciós gyakorlatokon jól mozgott.
Végül jött a vizitre New Orleans-ba, nem sokkal a draft előtt. A csapatok 30 játékost fogadhatnak a draft előtt ilyen módon, Reiprish megjegyezte, hogy gyakran vádolják őket azzal, hogy olyan játékosokat hoznak vizitre, akikkel kapcsolatban a szándékuk nem komoly, csak el akarják terelni a többi csapat figyelmét a ténylegesen kiszemelt játékosokat illetően (mivel a vizitáló játékosok listája nyilvános). Reiprish ezt határozottan tagadta, azt mondja, előfordul hogy olyat draftolnak, aki nem vizitált náluk, de ez azért van, mert az adott játékossal kapcsolatban nem merült fel komolyabb kérdés, minden megfelelő adat a rendelkezésre áll.
Miként fest egy ilyen vizit?
A játékost felveszik a reptéren, elhelyezik egy belvárosi szállodában, majd együtt vacsizik a megfigyelővel vagy a pozíciós edzővel. Másnap 1-2 órát töltenek a többi edzővel és csinálnak pár gyakorlatot.
Vaccaro már a vacsorán lenyűgözött minket azzal, ahogyan az idei draftra érkező többi játékosról beszélt, az erősségeikről, gyengéikről, milyen volt ellenük játszani, kb. úgy beszélt a többiekről, mint egy scout.
Még ennél is mélyebb nyomott hagyott a Saints-ben az, hogy másnap Vaccaro korán reggel felkelt a szállodában és lenyomott egy edzést, mielőtt bement volna a Saints főhadiszállásra. Na ezt nem csinálja meg mindegyik újonc, sőt, jellemző, hogy a draft előtt fáradtan városról városra repkedő srácok az esti vacsora után későn ébrednek és hiába voltak még kirobbanó formában a combine-on, a draftra többen leeresztenek (ugye mindenki emlékszik még arra, hogy Meachem annak idején teljesen formán kívül és túlsúllyal érkezett az újoncok edzőtáborába).
Így jött el a draft éjszakája, amikor 4 olyan játékost írtak össze Paytonék, akik elérhetőek lehetnek 1/15-nél, ebből kettő kiment, a harmadik Vaccaro volt, és a hírek szerint a negyedik se a Jarvis Jones névre hallgatott

több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
@MikeGarafolo: #Saints signed veteran LB Baraka Atkins after a rookie camp tryout.

plusz: WR Brent Leonard, DB Korey Lindsey, K Jose Maltos, RB Khiry Robinson and G Jeremiah Warren. The club has also waived RB Shawne Alston, CB Ryan Lacy and C Ryan Lee.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
A koreai atomtitkot nem őrzik annyira, mint a hétvégi újonctábor infóit. Az egészet elzárták a médianyilvánosság elől, még utána se tartottak sajtótájékoztatót, eddig még a hivatalos oldalra se tettek fel egy darab képet sem az eseményről.atapapa
 www.canalstreetchronicles.com/2013/5/13/4324884/new-orleans-saints-2013-rookie-minicamp-recap

😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A koreai atomtitkot nem őrzik annyira, mint a hétvégi újonctábor infóit. Az egészet elzárták a médianyilvánosság elől, még utána se tartottak sajtótájékoztatót, eddig még a hivatalos oldalra se tettek fel egy darab képet sem az eseményről.

több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Na, akkor kikukázjatom a T-home előfizetésemet.....B@ssz@meg!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem kizárólagos a szerződés, épp ezért érdeklődhet a digi
jjncaa
Na ez jó hír

A fő cél valószínűleg szokásos digis taktikaként nem is a nézettség maximalizálása lenne, hanem hogy odapörköljenek a sport tévénekjjncaa
Amíg a fogyasztó nyer rajta, addig ez nem érdekel 😊 (vagyis de, örülök neki)

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Nem kizárólagos a szerződés, épp ezért érdeklődhet a digi
A fő cél valószínűleg szokásos digis taktikaként nem is a nézettség maximalizálása lenne, hanem hogy odapörköljenek a sport tévének


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 www.nola.com/saints/team/1368154695-191-827/my-predicted-53-roster-with.html
Erről vélemény? 53-as keretben Walker, Reddick, Thomas, Rufus Johnson, Leonhard, viszont nincs Harper és Chamberlain.Tocy
Egyik kiskedvencem Walker nem tudom miként tudna megragadni 34-ben, Harper meg az idei garantált pénzével már nincs akkora veszélyben szerintem, aztán sok minden történhet még szeptemberig. Chamberlain abszolút esélyes, ő tipikus 43 OLB szvsz, komoly sérülésből is jön vissza.

De állítólag a Digi érdeklődik pár 7 órás meccsért.krixtofer
Az nem tudom mennyire reális, mennyire kizárólagos a magyar csatornák közül a sport TV szerződése az NFL-re, plusz a vasárnap esti soccerdömpingben furcsa lenne, ha a digi a kevésbé nézett NFL-t adná.

Az egész azért bosszantó, mert az ESPNA egész Európában csak Angliában és Írországban marad, pont ott, ahol a Sky Sport is ad dögivel NFL-t.
Pedig néha még baseballt is leültem nézni, annyira szép képe volt HD-ben az ESPN-nek.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Az idei szezontól ha minden jól alakul, már lesz bowl.hu-s pregame show is, a drafthoz hasonlóan tv-stúdióban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
Nekem sajnos nem volt eddig se. De állítólag a Digi érdeklődik pár 7 órás meccsért. (Mondjuk engem az se érint. 😀) Marad továbbra is a stream. Az az igazi, akárki akármit mond. 😀krixtofer
nem is feltétlenül a meccsek hiánya bánt, bár azokat is ott volt a legjobb nézni (körítés, minőség), hanem az elemzések, az ismétlések és a sok egyéb extra (draft, NFL Live, NFL 32, Prematch Show, Game Day, stb.). nem tudom mi lehet a háttérben, de az nfl számára ez jelentős visszalépés lesz a népszerűsítést illetően. az elmúlt időkben pedig már direkt az európai közönség számára gyártott reklámok is futottak, amit akár jó jelnek is tekinthettünk volna.. erre tessék.. elszomorító.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Végül "A Dagi" (ez óriási! 😀) is megkapta a szerződést.

origo írja ( www.origo.hu/teve/20130510-kivonul-ket-sportteve.html), hogy nem lesz júniustól espn america. teljesen el vagyok keseredve. kb. emiatt van tv-m. nagyon fontos kapocs volt ehhez a sporthoz nekem. kíváncsi vagyok beindul-e valami mozgolódás az üresen maradt térben... 😕adam77
Nekem sajnos nem volt eddig se. De állítólag a Digi érdeklődik pár 7 órás meccsért. (Mondjuk engem az se érint. 😀) Marad továbbra is a stream. Az az igazi, akárki akármit mond. 😀
több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
origo írja ( www.origo.hu/teve/20130510-kivonul-ket-sportteve.html), hogy nem lesz júniustól espn america. teljesen el vagyok keseredve. kb. emiatt van tv-m. nagyon fontos kapocs volt ehhez a sporthoz nekem. kíváncsi vagyok beindul-e valami mozgolódás az üresen maradt térben... 😕
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 www.nola.com/saints/team/1368154695-191-827/my-predicted-53-roster-with.html

Erről vélemény? 53-as keretben Walker, Reddick, Thomas, Rufus Johnson, Leonhard, viszont nincs Harper és Chamberlain.
több mint 10 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
35 játékost hozunk az újoncok edzőtáborába. Az érdekesebbek köztük:
...atapapa
Robert Maci kimaradt... 😀
Purdue (tehat nem lehet rossz arc 😊 ) LB, mar csak a neve miatt is orulnek neki... 😀

Valamelyik nap pont azon gondolkodtam, hogy lehet pont az Aso failed sign is hozzasegithetett a Vaccaro pickhez... (Amugy is valszeg o jott volna, tiszta, de megis...) Jenkins mehet 3rd eseten nickelbe, IAQ FS, Vaccaro pedig SS-ben... Nem lenne rossz szerintem.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó

Nem Vaccaro kell Jenkins helyére, hanem IAQatapapa
A mezszáma alapján tuti 😛

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Norwood jó lehet OLB-nek 3-4-be, nálunk nem nagyon volt posztja, pedig jó játékos volt nagyon egyetemen.gabokocka
Bezony, annak idején nem is értettem, miért draftoltátok 43-ba

Egyébként több helyen azt írják, hogy Jenkins helyére akarjuk Vaccarot, de ennek nem igazán látom értelmét, Vaccaro k jó a LOS közelében is, pazarlás lenne hátul használni.Gyurma Pappa
Vaccaro legnagyobb hiányossága szerintem (ezért is tartottam az ő kiválasztásától), hogy nem nagyon tud mélységben zónázni. Mondjuk Jenkins sem 😀
Vaccaro a LOS-hoz közel megoldja, embert is tud fogni, de hogy pl. cover 1-ben ő legyen leghátul...
Nem Vaccaro kell Jenkins helyére, hanem IAQ

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Harpernek elég sok motivációs üzenetre lesz szüksége, hogy kicsit is biztonságban érezze magát jövőre 😊

Egyébként több helyen azt írják, hogy Jenkins helyére akarjuk Vaccarot, de ennek nem igazán látom értelmét, Vaccaro k jó a LOS közelében is, pazarlás lenne hátul használni.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Norwood jó lehet OLB-nek 3-4-be, nálunk nem nagyon volt posztja, pedig jó játékos volt nagyon egyetemen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mi vagyunk idén az első csapat, amely első körben draftolt játékost leigazolt. Jenkinsen kívül mindegyik draftolt újonc leszerződött már, a dagi szerződésébe vélhetően bele akarunk tenni pár rendelkezést a versenysúlyára vonatkozóan.

35 játékost hozunk az újoncok edzőtáborába. Az érdekesebbek köztük:
- két rúgó is lesz, az egyik Mexikóból, a másik az LSU-ról érkezett
- John Beck (QB) is itt lesz, őt 2007-ben draftolta a Miami a második körben. A profi sikereiről mindent elmond, hogy 31 évesen rookie campbe megy
- Chris Carter fia (aki szintén WR) is nálunk próbálkozik az NFL-lel (korábban úgy volt hogy a Vikings viszi)
- a DL-edzőnk fia, Billy Johnson is kap egy esélyt (long snapper)
- Eric Norwood (DE) is kap egy lövést, még a Panthers 4. körös választottja volt 3 éve

És egy impresszív stat Stills-ről: az Oklahomában 204 elkapása volt 3 év alatt, ennek a 204-nek a 65%-a vagy first downt vagy TD-t hozott...

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mi ez a vihar előtti csend?
Hétvégén az újoncok "táboroznak", legalább 1-2 kép erejéig valami történni fog biztosan

Elvonási tünetben szenvedőknek ajánlok két videót, Armstead produkciója a Shrine game-en, 78-asban a fal bal oldalán

Itt meg a senior bowlon szintén bal oldalon, de 71-ben


Harper mindeközben nagyon érezheti a vesztét, mert mostanában óránként teleszemeteli a twitteremet mindenféle inspiráló, motiváló szarsággal (általában csak azokat a játékosainkat követem, akik csak akkor írnak ki valamit, ha tényleg van mondanivalójuk, Roman kezd kilépni ebből a körből a draft óta 😊)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Visszakanyarodva Stillsre: ha idén Toon egészséges lesz, és Stills tényleg beváltja a reményeket, akkor azért 5 használható WR-ből Brees már tud kihozni valamit, feltéve persze, hogy Morgan használható lesz tavalyi szerepkörében.Gyurma Pappa
Szerintem még Morgan nélkül is pofás lehet ez a WR corp, ha Toon tud hozni valami elfogadhatót.
Viszont Morgan a PFF szerint kegyetlenül jól blokkol futáshoz. Annyira nem figyeltem ezt meg, de szerintük a csapatban az összes WR-t és az összes TE-t(!) messze felülmúlta futásblokkolásban tavaly.


Armsteadről azt írtátok, hogy nagyon jó képességű, de jelenleg lehet, hogy a rostert sem éri meg. Én őt nem ismerem, de máshol meg azt olvastam, hogy kezdő lehet akár már idén is...Tocy
Valami nagy dolognak kéne történnie, hogy egy harmadik körös, részben projektnek is draftolt játékos ne ragadjon meg az 53-as kereten. Legalább egy év türelem lesz vele szemben.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Stills steallel én is egyet értek, Vaccarohoz nagy reményeket fűzök, de igazából nem idén, inkább azt mondom, hogy rövid távon, főleg ha átveszi Harpertől a kezdő helyet. Jenkins és Armstead szintén jónak tűnnek, mondjuk én utóbbihoz nagyobb reményeket fűzök, az eddigi DL draftjaink közül egyedül Jordan néz úgy ki, hogy hosszútávon is lesz belőle valami. Tény, hogy Smithnek voltak jó időszakai, de azért első köröshöz képest akkora hatást nem gyakorolt az NFL-re. Ellist meg ugye... Csak hogy a mai is rosteren lévőket említsem.

Visszakanyarodva Stillsre: ha idén Toon egészséges lesz, és Stills tényleg beváltja a reményeket, akkor azért 5 használható WR-ből Brees már tud kihozni valamit, feltéve persze, hogy Morgan használható lesz tavalyi szerepkörében.Gyurma Pappa
Szerintem meg Jenkins simán lehet kezdő, én benne is sokat látok. Armsteadről azt írtátok, hogy nagyon jó képességű, de jelenleg lehet, hogy a rostert sem éri meg. Én őt nem ismerem, de máshol meg azt olvastam, hogy kezdő lehet akár már idén is...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Stills steallel én is egyet értek, Vaccarohoz nagy reményeket fűzök, de igazából nem idén, inkább azt mondom, hogy rövid távon, főleg ha átveszi Harpertől a kezdő helyet. Jenkins és Armstead szintén jónak tűnnek, mondjuk én utóbbihoz nagyobb reményeket fűzök, az eddigi DL draftjaink közül egyedül Jordan néz úgy ki, hogy hosszútávon is lesz belőle valami. Tény, hogy Smithnek voltak jó időszakai, de azért első köröshöz képest akkora hatást nem gyakorolt az NFL-re. Ellist meg ugye... Csak hogy a mai is rosteren lévőket említsem.

Visszakanyarodva Stillsre: ha idén Toon egészséges lesz, és Stills tényleg beváltja a reményeket, akkor azért 5 használható WR-ből Brees már tud kihozni valamit, feltéve persze, hogy Morgan használható lesz tavalyi szerepkörében.