New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem tudom mikor láttam olyat utoljára, hogy következetesen végig ennyire needre draftoljunk, ha ma jön egy pass rusher és egy WR, akkor ezt a küldetést tökéletesen végrehajtottuk.
Okafor/Brandon Jenkins fasza lenne.atapapa
Éppen ezen gondolkodtam én is, hogy Goodell lehet jót tett nekünk azzal, hogy Sean pihent egy kicsit, így most jobban összeszedettnek tűnik a draft is 😊

Szerintem lehet esélyünk, hogy feltradelünk (akár egy jövő pickért mondjuk) Okaforért, WR-t talán még akkor is tudunk a 7. körben kukázni, egyszer már bejött 😛

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A legnagyobb gyakorlata Butlernek van abban, hogy visszalépjen (az se sok), Wilson meg ügye alapból MLB volt, neki se kéne elveszettnek lennie.

Ezzel az Armstead-pickkel nem tudok betelni, akár az is benne van a fickóban, hogy azt az utat járja be, amit Jahri Evans. A draft reggelén láttam vele egy interjút, végtelenül intelligens, céltudatos srác, az első kört említette meg célként 😊
Az se lett volna nagy meglepetés, ha ott a végén elhozzák, de így lett a jó.

Nem tudom mikor láttam olyat utoljára, hogy következetesen végig ennyire needre draftoljunk, ha ma jön egy pass rusher és egy WR, akkor ezt a küldetést tökéletesen végrehajtottuk.
Okafor/Brandon Jenkins fasza lenne.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Igazából Ryan rendszere annyira nem kiélezett, mint mondjuk a 49ers védelme, az 1 gapes playeknél meg vagyunk anélkül, hogy meccsenként 5-6 sacket csinálna a front 7. Közel sem olyan high risk - high reward rendszer, mint Williams-é, és szerintem ezzel a nyomással, a megerősített secondaryvel helyt tudunk állni. Ami engem sokkal jobban zavar, hogy Galette életében nem volt még coverage-ben, és nehezen tudom elképzelni, hogy működni fog.

Szerk: kis kis öröm a végére: Ivory elment a Jets 4. köröséért, ezt és a saját 4. kört adtuk, hogy felmenjünk Jenkinsért.atapapa
2 millió vissza a sapiba, yay 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jenkins rajta volt a kívánságlistámon 😀 Neki örülök, szerintem ő nagyon jó lesz NT-nek. Az OT-pick is tetszik, csak most akkor ki is lesz a fő pass rusherünk? Minden mock drafton azt írták, és én is így gondoltam, hogy az a fő prioritás, most meg akkor max 5. körben húzhatunk valakit? Hát-hát...Butler, Galette, Wilson OLB-sor? Nem oké.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Képtelen voltam felébredni 😕 Kockázatos, de bejövős pick mind a kettő. nem hittem volna hogy 3. körben még bent lesznek.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Gleason!! 😊)

Én mondjuk jóval később vártam az OT picket..
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
És Collins kiment egy körrel előbb, mint Moore 😀

Armsteaddel sok meló lesz, de ha beválik, akkor nagyot kaszálunk vele.

Jenkinsről beszéltünk annak idején, be is jöhet, de most kellett 10 kilót leadnia, hogy emberre hasonlítson, ha elhagyja magát, szívás lesz.

Szerk: kis kis öröm a végére: Ivory elment a Jets 4. köröséért, ezt és a saját 4. kört adtuk, hogy felmenjünk Jenkinsért.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Viszont akkor szerinted Brees hátralévő mondjuk 2 év évében nagyobb hasznát vesszük Moore-nak?Tocy
Erre részben válaszoltam alább: "nem vagyok abban biztos, hogy Galette vagy Butler kiszorulna Moore miatt a kezdőből, akár idén, akár később."
De nem akarom adni az okosat, hogy Collinsból biztos játékost faragunk majd.
Moore-szintű emberek is futottak már be nagy karriert, csak nem az a tipikus.

Csináljunk először valahogy 2. kört 😛 Köcsög godHell úúúúúútállakclbass
Collins ott lesz háromra is 😛

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Csináljunk először valahogy 2. kört 😛 Köcsög godHell úúúúúútállak
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elfogadom amit írsz, és kicsit átértékelem a dolgokat. Igazad van abban, hogy Moore-t már nem nagyon lehet fejleszteni, és Collinst meg inge, bár Moore többet ér jelenleg. Viszont akkor szerinted Brees hátralévő mondjuk 2 év évében nagyobb hasznát vesszük Moore-nak?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azon továbbra sincs vita köztünk, hogy Moore ebben a pillanatban még többet ér, de nagyjából alig van benne upside.
Szigorúan az "alapanyagot" nézve: a tömegük ugyanakkora, Moore összesen egy inccsel magasabb, a combine-on Collins minden felmérőben verte Moore-t. Collinst még lehet mire tanítani, Moore-t már nem tanítod meg arra hogy 5 másodperc helyett 4,6 alatt fussa a 40-t.
A 34-nek pont az lenne a szubsztanciája, hogy az OLB ne mindig támadja az irányítót, ezzel kiszámíthatatlanabbá téve a sémát, ha az OLB nem tud elfogadhatóan visszalépni, az kis túlzással olyan, mintha 43-t játszana a csapat 270 fontos DE helyett 250 fontos OLB-vel.
Plusz ha Moore annyira jó pass rusher lenne, hogy a csapatok szemében ez kompenzálja az egyéb hiányosságait, akkor nem lenne még mindig csapat nélkül. De az Oklahoma elleni bowlmeccs óta bármit csinált, az balul sült el. Mondom ezt úgy, hogy a szezon nagy részében kitüntetett figyelemmel kísértem, és a korábban mutatottak alapján még nagyra tartottam, többször írtam ide is, hogy szertettem volna magunknak.
Nem bánnám ha draftolnánk, de nem vagyok abban biztos, hogy Galette vagy Butler kiszorulna miatta a kezdőből, akár idén, akár később.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez a kockázat minden játékosban ott van, Moore is okkal nem kelt el, 20 éves ellenfelek ellen ficánkolt, erre a felmérőkön kiderült, hogy fizikálisan fényévekre van a profi szinttől. Meg kell erősíteni a felsőtestét úgy, hogy a már most se fényes sebességéből ne veszítsen számottevően. Ez nem fog 5 perc alatt menni.
De a top10-ben elvitt Jordan és Mingo se fognak robbantani a szegényes fizikumukkal újoncként

Másrészt Collinst nem Moore-ék előtt szeretném "elhozatni", ahogy erre közvetve utaltam alább.
Talán nem is ugyanaz a poszt, Collins szinte bármely LB-poszton el tudna játszani, Moore meg szinte soha nem lépett vissza zónázni, csak az irányítót támadta.atapapa
Az "alapanyag" még mindig jobb Moore-nál, mint Collinsnál. Az meg nyilvánvaló, hogy nem lesz prime-Suggs szint egyik sem újoncként...

Az igaz, és mindenképp Collins előnye, hogy tud zónázni is. De nekünk elsősorban pass rusher kell, aki zónában sem elveszett. Ha szerintetek ő ennek megfelel, és azonnal impact lenne, akkor elfogadom, és tárt karokkal várom.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez a kockázat minden játékosban ott van, Moore is okkal nem kelt el, 20 éves ellenfelek ellen ficánkolt, erre a felmérőkön kiderült, hogy fizikálisan fényévekre van a profi szinttől. Meg kell erősíteni a felsőtestét úgy, hogy a már most se fényes sebességéből ne veszítsen számottevően. Ez nem fog 5 perc alatt menni.
De a top10-ben elvitt Jordan és Mingo se fognak robbantani a szegényes fizikumukkal újoncként

Másrészt Collinst nem Moore-ék előtt szeretném "elhozatni", ahogy erre közvetve utaltam alább.
Talán nem is ugyanaz a poszt, Collins szinte bármely LB-poszton el tudna játszani, Moore meg szinte soha nem lépett vissza zónázni, csak az irányítót támadta.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Collins abban jó, amit nem lehet tanítani. A többire ott vannak az edzőink, milyen jó védőket csiszoltak ki nekünk az elmúlt években, csak úgy aknázták ki a potenciált 😉
Carradine vagy Moore többet bizonyított persze.atapapa
Persze, csak kérdés, megéri-e nekünk várni még 2-3 évet, amikor TALÁN lesz belőle jó játékos.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Collins abban jó, amit nem lehet tanítani. A többire ott vannak az edzőink, milyen jó védőket csiszoltak ki nekünk az elmúlt években, csak úgy aknázták ki a potenciált 😉
Carradine vagy Moore többet bizonyított persze.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Favre: Mé'? Mi ebben az újság? Mi ezt is csináljuk!
Nem kezdtünk el focizni, ülünk otthon és a Szenteknek szorítunk! :😀zemanla
Csak mi nem Mississippiben születtünk 😀 Próbáltam bizonyítani a hely "tömegvonzását" 😊

Ez a pár nap már csak ilyen zombimód lesz.atapapa
Gondolj bele, ennek analógiájára, ha mi is elkezdtünk volna focizni....! 😀
Most Missisipiben ülhetnénk????? 😂
Na jó, inkább elmegyek a gyerekért.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Montgomery ( OLB )
Collinst én személy szerint nem szeretném.Tocy
Én kedvelem Montogmeryt, de ő elsősorban 43 DE.
Collins-szal mi a bajod? Prémium atléta, belőle lehetne focistát építeni. Plusz Saints-szurkoló 😊atapapa
Montgomery jogos, de szerintem 3-4 OLB-ként is játszhatna, amolyan Galette-szerűen, csak jobban 😀 De az tény, egy esetleges 2. kört nem rá tennék. Collins...gyors, agilis, a kezeit is képes használni, de szerintem ebből nem fog megélni a nagy T-k ellen. Összességében én tartok tőle, szerintem rá az NFL-ben nem vár igazán karrier, de ez inkább csak megérzés. Ha ti azt mondjátok, hogy jó lesz, hiszek nektek 😀 A Saints-szív sokat ér, de ha csak ez számítana, akkor akár mi is játszhatnánk. Ha már választani kell, Carradine-ben többet látok, csak ugye ott meg a sérülés...a legjobb Moore lenne, de ő meg nem fog hozzánk kerülni.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Favre: Mé'? Mi ebben az újság? Mi ezt is csináljuk!
Nem kezdtünk el focizni, ülünk otthon és a Szenteknek szorítunk! :😀zemanla
Csak mi nem Mississippiben születtünk 😀 Próbáltam bizonyítani a hely "tömegvonzását" 😊

Ez a pár nap már csak ilyen zombimód lesz.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Esetleg valaki, akinek a nagyszülei LA-ban élnek? 😂zemanla
Már vártalak 😛

Láttad a facebookos térképet, Mississippi is súlyosan Saints-fertőzőtt terület.
Favre is azt mondta annak idején az NFC-döntő előtt, hogy ha nem kezdett volna el focizni, valószínűleg otthon ülne és a Szenteknek szorítana.atapapa
Hajnalban, mire mi jöttünk, felébredtem. 😊
Délelőtt próbáltam utólérni magam, több-kevesebb sikerrel.... (ez a draft márcsak ilyen lesz 😕 )
Facebook????? Az mi? (de láttam, mert belinkelted, ha ugyanarról beszélünk)

Favre: Mé'? Mi ebben az újság? Mi ezt is csináljuk!
Nem kezdtünk el focizni, ülünk otthon és a Szenteknek szorítunk! :😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Esetleg valaki, akinek a nagyszülei LA-ban élnek? 😂zemanla
Már vártalak 😛

Láttad a facebookos térképet, Mississippi is súlyosan Saints-fertőzőtt terület.
Favre is azt mondta annak idején az NFC-döntő előtt, hogy ha nem kezdett volna el focizni, valószínűleg otthon ülne és a Szenteknek szorítana.

Komolyabbra fordítva, ha nem is ez a legfontosabb (általában utolsó mondatként említem meg), de ezt a körülményt szeretem szem előtt tartani, egy ilyen játékos odaadóbb tud lenni a franchise-ért, ha kell, lásd Lewis.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Esetleg valaki, akinek a nagyszülei LA-ban élnek? 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Montgomery ( OLB )
Collinst én személy szerint nem szeretném.Tocy
Én kedvelem Montogmeryt, de ő elsősorban 43 DE.
Collins-szal mi a bajod? Prémium atléta, belőle lehetne focistát építeni. Plusz Saints-szurkoló 😊

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Én azt remélem hogy a jövőévi első kört bedobjuk egy idei másodikért 😛
atapapa
Pont ezen gondolkodtam én is 😀 Lehet a Jags-et rá is lehet beszélni. 😊Gyurma Pappa
Tetszene nekem is 😉 Lenne is kiért. 2. körben rámennék OT/OLB-re, 3. körben meg jöhetne egy project hegyomlás
OT: Watson, Armstead
OLB: Moore, Carradine, Collins
NT: Brandon Williams, Montori Hughes
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Aki még bent van, és engem érdekelne:

Moore ( OLB )
Carradine ( OLB )
Jesse Williams ( NT )
Watson ( OT )
Hankins ( NT )
Jenkins ( NT )
Bailey ( WR )
Brandon Williams ( NT )
Montgomery ( OLB )

Collinst én személy szerint nem szeretném.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Én azt remélem hogy a jövőévi első kört bedobjuk egy idei másodikért 😛
atapapa
Pont ezen gondolkodtam én is 😀 Lehet a Jags-et rá is lehet beszélni. 😊