New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mi vagyunk idén az első csapat, amely első körben draftolt játékost leigazolt. Jenkinsen kívül mindegyik draftolt újonc leszerződött már, a dagi szerződésébe vélhetően bele akarunk tenni pár rendelkezést a versenysúlyára vonatkozóan.

35 játékost hozunk az újoncok edzőtáborába. Az érdekesebbek köztük:
- két rúgó is lesz, az egyik Mexikóból, a másik az LSU-ról érkezett
- John Beck (QB) is itt lesz, őt 2007-ben draftolta a Miami a második körben. A profi sikereiről mindent elmond, hogy 31 évesen rookie campbe megy
- Chris Carter fia (aki szintén WR) is nálunk próbálkozik az NFL-lel (korábban úgy volt hogy a Vikings viszi)
- a DL-edzőnk fia, Billy Johnson is kap egy esélyt (long snapper)
- Eric Norwood (DE) is kap egy lövést, még a Panthers 4. körös választottja volt 3 éve

És egy impresszív stat Stills-ről: az Oklahomában 204 elkapása volt 3 év alatt, ennek a 204-nek a 65%-a vagy first downt vagy TD-t hozott...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mi ez a vihar előtti csend?
Hétvégén az újoncok "táboroznak", legalább 1-2 kép erejéig valami történni fog biztosan

Elvonási tünetben szenvedőknek ajánlok két videót, Armstead produkciója a Shrine game-en, 78-asban a fal bal oldalán

Itt meg a senior bowlon szintén bal oldalon, de 71-ben


Harper mindeközben nagyon érezheti a vesztét, mert mostanában óránként teleszemeteli a twitteremet mindenféle inspiráló, motiváló szarsággal (általában csak azokat a játékosainkat követem, akik csak akkor írnak ki valamit, ha tényleg van mondanivalójuk, Roman kezd kilépni ebből a körből a draft óta 😊)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Visszakanyarodva Stillsre: ha idén Toon egészséges lesz, és Stills tényleg beváltja a reményeket, akkor azért 5 használható WR-ből Brees már tud kihozni valamit, feltéve persze, hogy Morgan használható lesz tavalyi szerepkörében.Gyurma Pappa
Szerintem még Morgan nélkül is pofás lehet ez a WR corp, ha Toon tud hozni valami elfogadhatót.
Viszont Morgan a PFF szerint kegyetlenül jól blokkol futáshoz. Annyira nem figyeltem ezt meg, de szerintük a csapatban az összes WR-t és az összes TE-t(!) messze felülmúlta futásblokkolásban tavaly.


Armsteadről azt írtátok, hogy nagyon jó képességű, de jelenleg lehet, hogy a rostert sem éri meg. Én őt nem ismerem, de máshol meg azt olvastam, hogy kezdő lehet akár már idén is...Tocy
Valami nagy dolognak kéne történnie, hogy egy harmadik körös, részben projektnek is draftolt játékos ne ragadjon meg az 53-as kereten. Legalább egy év türelem lesz vele szemben.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Stills steallel én is egyet értek, Vaccarohoz nagy reményeket fűzök, de igazából nem idén, inkább azt mondom, hogy rövid távon, főleg ha átveszi Harpertől a kezdő helyet. Jenkins és Armstead szintén jónak tűnnek, mondjuk én utóbbihoz nagyobb reményeket fűzök, az eddigi DL draftjaink közül egyedül Jordan néz úgy ki, hogy hosszútávon is lesz belőle valami. Tény, hogy Smithnek voltak jó időszakai, de azért első köröshöz képest akkora hatást nem gyakorolt az NFL-re. Ellist meg ugye... Csak hogy a mai is rosteren lévőket említsem.

Visszakanyarodva Stillsre: ha idén Toon egészséges lesz, és Stills tényleg beváltja a reményeket, akkor azért 5 használható WR-ből Brees már tud kihozni valamit, feltéve persze, hogy Morgan használható lesz tavalyi szerepkörében.Gyurma Pappa
Szerintem meg Jenkins simán lehet kezdő, én benne is sokat látok. Armsteadről azt írtátok, hogy nagyon jó képességű, de jelenleg lehet, hogy a rostert sem éri meg. Én őt nem ismerem, de máshol meg azt olvastam, hogy kezdő lehet akár már idén is...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Stills steallel én is egyet értek, Vaccarohoz nagy reményeket fűzök, de igazából nem idén, inkább azt mondom, hogy rövid távon, főleg ha átveszi Harpertől a kezdő helyet. Jenkins és Armstead szintén jónak tűnnek, mondjuk én utóbbihoz nagyobb reményeket fűzök, az eddigi DL draftjaink közül egyedül Jordan néz úgy ki, hogy hosszútávon is lesz belőle valami. Tény, hogy Smithnek voltak jó időszakai, de azért első köröshöz képest akkora hatást nem gyakorolt az NFL-re. Ellist meg ugye... Csak hogy a mai is rosteren lévőket említsem.

Visszakanyarodva Stillsre: ha idén Toon egészséges lesz, és Stills tényleg beváltja a reményeket, akkor azért 5 használható WR-ből Brees már tud kihozni valamit, feltéve persze, hogy Morgan használható lesz tavalyi szerepkörében.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hangsúlyozom nem ezen múlik, bármi lehet az idei újoncokból, de Loomis pár dicséretet begyűjtött az elmúlt napokban
Kiper az ESPN-ről 3. kör legjobb húzásának Jenkinst tartotta
Gil Brandt az nfl.comról Vaccarot az első kör egyik legjobb választásaként aposztrofálta, nem mellékesen a legjobb száz játékosról felállított listájából öt van a csapatunkban, az első három draftoltunk, valamint Thomas és Reddick
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tmqexzvdtsqau8telmqu
Hot 100 + 25: Luke Joeckel, Ziggy Ansah still top 2013 draft class
Heading into the 2013 NFL Draft, Gil Brandt runs through the 100 best prospects in this class -- plus an extra 25 -- one more time. Are Luke Joeckel and Ezekiel "Ziggy" Ansah still on top?

Vagyis az ő értékítélete szerint 5 olyan játékos jött a keretünkbe, aki top 3 kört ért.
Matt Bowennek szintén az egyik kedvenc választása volt Vaccaro, szerinte azon kevés újoncok egyike, akik az első pillanattól kezdve nagy hasznára válnak majd a csapatuknak.

Szintén nfl.com, Brooks így nyit: New Orleans Saints fill needs with studs
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xuedxhzcvq74hfwarr6s
NFC South draft grades: New Orleans Saints fill needs with studs
The NFC South still runs through Atlanta? Not if New Orleans has any say. Bucky Brooks believes the Saints just got much better by adding safety Kenny Vaccaro. Check out the division's draft grades.

Szerinte Stills az idei legnagyobb steal a divízióban

A scout.com szerint a legjobb nem draftolt játékos Reddick volt, de Thomas is top20-ban van
 cfn.scout.com/2/1286839.html


Itt meg egy tábla a mock draftokról, mennyire jöttek be
 duelingdata.blogspot.hu/2013/04/best-first-round-mock-draft.html
Ez alapján Jenkinst sikerült 56 hellyel hátrébb draftoltuk, mint ahová a szakik konszenzusa várta, Armsteadet pedig 49 hellyel lejjebb szereztük meg a belőtt értékénél.


Ismétlem, ezek csak vélemények, 2011-ben is agyondicsértek minket, és Jordanen kívül az az év komoly bukónak néz ki eddig.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Van egy UDFA-nk, akiről érdemes még pár szót szólni: Glenn Foster névre hallgat az illető. A csávó egy igazi szörnyeteg, legalábbis a felmérőkön. 286 font a fickó, 6,3 magas. A combine-ra nem hívták el, de a pro day-en sikerült elámítania a megjelenteket: futott egy szerény 4,79-s 40 yardot, 39,5 inchet emelkedett, ugrott 10,9-t, 3 cone drill 7,09. 20-yard shuttle: 4.45.
Viszonyításképpen: az ugrószámokban a combine-on nemhogy az összes DT-t, de az összes DE-t is leverte volna, egy 280 font feletti játékos se futott 4,8 alatt 40 yardot vagy nála jobb 3 cone-t. Csak fekvenyomásban nem lett volna a legjobb DT.
Ezután minden megfigyelő rohant vissza filmeket elemezni, miért is nem vettük észre eddig ezt az embert? Megnéztem én is meccs közben… Siralmasan használja a karjait, kis túlzással abból áll a tudása, hogy lehajtja a fejét és megpróbálja feldönteni az ellenfelet. Blokkról leválni egyáltalán nem tud.
Szóval nem ok nélkül maradt draftolatlan, de ha valaki meg tudná tanítani focizni, ember legyen a talpán, aki megállítja.
Még Rayford Shipmant találtam érdekesnek. Újabb volt kosaras, mielőtt LB lett volna, hátvédet játszott a parketten (Zemanla: Gator volt 😊), ennek megfelelően elég jó lábmunkája van, elvileg nem okoz neki gondot emberezni. Nem is hülye (C-USA All-Academic Team), 4,7-es 40 yard.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kenny vs Kenny
lol
Ez a texasi D végtelenül hasonlít a tavalyi védelmünkre :o

nagyon szívesen válaszolok, de nem tudom, mire....?
nem látok mailt.... 😕zemanla
Kvázi "rendszerüzenetként" ment ki arra a címre, amivel regelve vagy a ligában, szal valahol ott kell lennie (spam?)

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Off:
A WEFL ligában érdekelt tulajdonosok legyenek szívesek e-mailt nézni és a küldött ligamenedzseri üzenetre értelemszerűen válaszolni (azok, akik még nem tették meg). Köszönettel.hajdu
nagyon szívesen válaszolok, de nem tudom, mire....?
nem látok mailt.... 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Kenny vs Kenny


- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Off:
A WEFL ligában érdekelt tulajdonosok legyenek szívesek e-mailt nézni és a küldött ligamenedzseri üzenetre értelemszerűen válaszolni (azok, akik még nem tették meg). Köszönettel.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Érdekesség mára: Armstead érkezése kapcsán felmerült, hogy Roaf draftolása óta csak egyszer volt olyan LT-nk, aki nem volt se pro bowlos vagy all pro, egy bizonyos Wayne Gandy (de még ő se volt kutyaütő, első körös választott volt).
Turley, Jammal Brown és Bushrod is kapott legalább egy szezonvégi elismerést.

Vagyis elég nagy a kabát, amit valakinek hordania kéne, Roaf azért küldött egy sms-t Armsteadnek rögtön azután, hogy a Saints draftolta: Stay humble and hungry. It's time to go to work.

Loomis azt mondta, hogy nem zárná ki azt, hogy Armstead kezdjen LT-poszton szeptemberben, de hogy ez mennyire nem egyszerű, azt jelzi hogy se Roaf, se Turley, se Jammal Brown nem játszott LT-t az első évében (Bushrod meg pályára se lépett), mind a hárman a jobb oldalon edződtek újoncként.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez olyan édes, a fele meg sem éli a rostert 😊Gyurma Pappa
Valamiben játszani kell az előszezonban 😊

Mezszámok:
CB Rod Sweeting - 38
LB Kevin Reddick - 52
krixtofer
Thomas-on kívül ennek a két embernek szorítok még nagyon.
Reddick nagyon passzolna 34-be, ha kijönne neki a lépés, az egyik legjobban blitzelő ILB lehetne profi szinten is, az LB-k között a harmadik legjobb időt csinálta a combine-on 10 yardon.

Sweeting is fasza atléta (4. legjobb 10 yardos idő a DB-k között), a videók alapján benne érzem még azt, hogy tudna érvényesülni valamennyire az NFL-ben is.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
ha valaki Ryan Griffinről szeretne olvasni egy egészen részletes elemzést
 mattwaldmanrsp.com/2013/02/04/tulane-qb-ryan-griffin-and-the-disconnect-between-evaluating-and-drafting-talent/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez olyan édes, a fele meg sem éli a rostert 😊

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Mezszámok:

S Kenny Vaccaro - 32
OT Terron Armstead - 72
DT John Jenkins - 92
WR Kenny Stills - 84
OLB Rufus Johnson 59

QB Ryan Griffin - 4
CB Ryan Lacy - 29
RB Shawne Alston - 34
CB Rod Sweeting - 38
LB Rayford Shipman - 46
LB Kevin Reddick - 52
OLB Chase Thomas - 58
C Elliot Mealer - 61
OG Tim Lelito - 68
DE Glenn Foster - 74
TE Keavon Milton - 83
TE Josh Hill - 89
LB Eric Martin - 55
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az ESPN kinyomott ma egy infót, ami helyre teszi a Harper-cut esélyeit: azzal hogy márciusban is rosteren volt, garantálttá vált egy 2,5 milliós tétel a szerződésében az idei évre.
Magyarul: erre a szezonra 7,1 milliót visz a sapkából, ha kidobjuk, akkor is bent hagy a sapkában 4,3 milliót idén és jövőre 1,7 milliót.
Ettől még persze kidobhatjuk majd, csak sokkal kevesebbet tudunk rajta spórolni idén

Az a véleményem, hogy hiba volt nem kitenni március előtt, kisebb spórolásért is rúgtunk már ki játékost. Harper talán annyit ér, amennyi garantálttá vált a szerződésében most (2,5M)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Annak idején a drafttopicba lett linkelve ez, nem nagy cucc, bár az nem semmi, hogy PP-t is veri tolatásból előremenetbe váltva

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az a 4,9-es 40 yard nagyon nem kellett volna neki, szerintem attól riadtak meg sokan.atapapa
Pedig szerintem gyorsabb annál...nem futóbajnok de azért nem olyan lassú.Tocy
Hááát, ha egyszer valaki elment mellette, azt már nem nagyon éri utol. Pont a sokat tárgyalt Moore az, aki gyorsabbnak tűnik, mint 4,9-5 másodperc. Thomas viszonylag hamar felveszi a sebességét, de feljebb nem tud kapcsolni, üldözésben hatástalan. Ez akkor nem feltűnő, amikor az iránytóra küldik, minden más esetben nem lehet nem észrevenni, hogy ő a leglassabb játékos a back 7-ben. Ebből a szempontból inkább olyan, mint egy 43 end, csak nyomokban emlékeztet LB-re

Ettől még nagyon örülök neki, szvsz fogjuk tudni használni. Beszédes, hogy az nfl.com rangsora szerint a draft legjobb 75 játékosa között volt, és ő volt a legjobb nem draftolt játékos

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én csak videókat néztem meg róla. Azokból kiindulva, nekem eléggé darabos a mozgása és néhol körülményes.
Csiszolni kell és beválhat.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az a 4,9-es 40 yard nagyon nem kellett volna neki, szerintem attól riadtak meg sokan.atapapa
Pedig szerintem gyorsabb annál...nem futóbajnok de azért nem olyan lassú.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az a 4,9-es 40 yard nagyon nem kellett volna neki, szerintem attól riadtak meg sokan.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Talán kicsit korán is hoztuk el, lehet meg kellett volna próbálni hátracserélni.
Átlagosan B körülire értékelik a draftunkat (kb. ez a reális), a walterfootball viszont megvan értünk őrülve
 walterfootball.com/offseason2013no.phpatapapa
Yesssss! 😀
Ch. Thomas miért nem kelt el? Nem látok komoly porblémát vele. (Probléma lehet, hogy van, na de porbléma.....? 😀 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Talán kicsit korán is hoztuk el, lehet meg kellett volna próbálni hátracserélni.
Átlagosan B körülire értékelik a draftunkat (kb. ez a reális), a walterfootball viszont megvan értünk őrülve
 walterfootball.com/offseason2013no.php

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Johnson helyi történelmet írt? 😀
 www.tarletonsports.com/news/2013/4/27/FB_0427132152.aspx




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞