New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az NFL networkön futott egy jó sorozat, két újoncunk is szerepelt benne


több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
UDFA igazolások (Thomas és Reddick is komoly steal lehet, bár akiről találtam anyagot mindben van kurázsi)
Shawne Alston, RB, West Virginia
Ryan Griffin, QB, Tulane
Ryan Lacy, CB, Utah
Eric Martin, DE, Nebraska
Elliott Mealer, OL, Michigan
Keavon Milton, TE, Louisiana-Monroe
Kevin Reddick, LB, North Carolina
Ray Shipman, LB, Central Florida
Rod Sweeting, CB, Georgia Tech
Chase Thomas, OLB, Stanfordclbass
Chase Thomas??? Őt nem draftolták? Ráadásul éppen hozzánk került? Most vagy én értékeltem ennyire túl, vagy baromi nagy szerencsénk van vele 😀 Többi név nem igazán ismerős, de nem is ástam magam annyira bele a témába. Na de ő?
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan

Eric Martin, DE, Nebraska
clbass
Ezt a srácot Goodell szeretni fogja
 www.youtube.com/watch?v=NatKWxTxmZo
 www.youtube.com/watch?v=evYQYrCtiSwatapapa
Nem rendelkezik a legjobb méretekkel (6-1/237), de elit a gyorsasága (4.56). Ha más nem, jó ST player lehet belőle, a videóin is sok ilyen játék szerepel.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt

Eric Martin, DE, Nebraska
clbass
Ezt a srácot Goodell szeretni fogja

 www.youtube.com/watch?v=evYQYrCtiSw

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Griffin nagy örülés, jó lesz egy-két évig PS-ben is, ne felejtsük el, Drew szerződéséből 4 év csak vissza, és nem biztos, hogy Favre akar lenni.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
UDFA igazolások (Thomas és Reddick is komoly steal lehet, bár akiről találtam anyagot mindben van kurázsi)
Shawne Alston, RB, West Virginia
Ryan Griffin, QB, Tulane
Ryan Lacy, CB, Utah
Eric Martin, DE, Nebraska
Elliott Mealer, OL, Michigan
Keavon Milton, TE, Louisiana-Monroe
Kevin Reddick, LB, North Carolina
Ray Shipman, LB, Central Florida
Rod Sweeting, CB, Georgia Tech
Chase Thomas, OLB, Stanford
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerk.: Elvileg Chase Thomas, LB, Stanford, signed, ő azért bőven lehet jó igazolás, 4. kör körülre is tippelték helyenként, ha jól emlékszem...csabi19
Jobb játékosokat hozunk UDFA-ről, mint a draftról 😀
Örülés van, akartam ezt a fickót. Griffin is jó helyre kerül.
Faulkot szerettem volna még, de ő ment Mingo mellé a Clevelandbe

több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
JJ (is) örülhet
Tulane QB Ryan Griffin to the Saints
iktriad
Woohoo! Ez nagyon örülés... Miatta akartam 6. körös QB draftot. 😀 Bírom a srácot, jó is lehet, meg ugye ismeri a Saints-féle offense rendszert is... Bár sajnos kevés esélyt látok a 3 QB-ra, még kevesebbet pedig, hogy ő lesz a 2. QB TC végére, de egy év PS után remélem alakít majd. (Mármint a padon alakít majd, meg preseasonben, nyilván...)

Alapvetően tetszett ez a draft, nem is kicsit... Vaccaro sok évre lehet zsír S, OLB poszton mondjuk én túlságosan is bizakodó vagyok, talán. Armstead A+, Jenkins is tetszetős... Mondjuk nem mondom, egy McKinnie sign nyugodtabbá tenne.

Payton beszélt a következő órákban beinduló UDFA-folyamatról is, megemlítve Arian Foster esetét is 2009-ből, amikor már szinte megállapodás volt Fosterrel hogy idejön, majd az utolsó pillanatban kötött ki a Houstonnál.atapapa
Ezt nem is tudtam, de rossz... :/
Ivory miatt meg szurkolni fogok majd a Jetsnek, kemény lesz... De legalább lesz egy biztos pont a fantasy draft boardomon. 😀

Szerk.: Elvileg Chase Thomas, LB, Stanford, signed, ő azért bőven lehet jó igazolás, 4. kör körülre is tippelték helyenként, ha jól emlékszem...

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Jó kis Draft volt ez! Bízzunk a továbbiakban. 😊

Visszatérve Ivory-ra. Emlékszem amikor ő és L. Betts kapta a labdákat.. Nem kívántam magamban jókat. 😀 De azóta hihetetlen mennyit fejlődött a srác. Brutális. Megérdemli a minél több lehetőséget. Szurkolok neki, és remélem elkerülik a sérülések.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JJ (is) örülhet
Tulane QB Ryan Griffin to the Saints
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Volt Paytonnal egy sajtát, kérdezték hogy számít-e egy játékos értékelésénél, hogy az apja is focizott profi szinten, erre Payton visszakérdezett: kiről is van szó? mondták hogy Stillsről, mire ő nevetve: igen? (nem tudta hogy az apja is focizott) azt hiszem ezzel meg is válaszoltam a kérdést. 😀
Payton beszélt a következő órákban beinduló UDFA-folyamatról is, megemlítve Arian Foster esetét is 2009-ből, amikor már szinte megállapodás volt Fosterrel hogy idejön, majd az utolsó pillanatban kötött ki a Houstonnál.

Loomis azt mondta, hogy 3. kört akartak Ivoryért, a Jets persze kevesebbet kínált, majd 4. körnél egyeztek ki. Az is elhangzott, hogy Ellis, Henderson és Shanle valszeg nem jön vissza.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nekem mindkét pick tetszik, aztán majd meglátjuk 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Cuki. Az ő apja is játszott az NFL-ben, sőt, Toon apjának a csapattársa volt még az NCAA-ben.

Brees dobált neki még Chargers-játékosként egyszer Kaliforniában.
Szerintem ez jó húzás volt, viszont a 6. körös DE-ről semmit se tudok.
Johnson had 50 total tackles, 10 sacks and 17.5 tackles for a loss in 2012. Szerk: 9 meccsen.atapapa
Mindig draftolunk egy kis iskolából

@LSUFreek: Learning of a school I prev never knew existed is an annual Saints fan tradition: Bloomsburg, Towson, Wingate, Samford, Regina now, Tarletonjjncaa
Olyannyira, hogy már most is van egy játékosunk (Hakim) a keretben a Tarletonról 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Cuki. Az ő apja is játszott az NFL-ben, sőt, Toon apjának a csapattársa volt még az NCAA-ben.

Brees dobált neki még Chargers-játékosként egyszer Kaliforniában.
Szerintem ez jó húzás volt, viszont a 6. körös DE-ről semmit se tudok.
Johnson had 50 total tackles, 10 sacks and 17.5 tackles for a loss in 2012. Szerk: 9 meccsen.atapapa
Mindig draftolunk egy kis iskolából

@LSUFreek: Learning of a school I prev never knew existed is an annual Saints fan tradition: Bloomsburg, Towson, Wingate, Samford, Regina now, Tarleton


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ha jól láttam 3-4-ben és 4-3-ban is DE-t toltclbass
Johnson said teams were looking at him as an OLB in a 3-4 defense. Said he ran a 4.69 and 4.72 40-yd dash at his pro day.atapapa
akkor az olb pick is megvan 😛 álom draft...még egy szokásos udfa biztosító 7. körös kellene egy jövő éviért
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha jól láttam 3-4-ben és 4-3-ban is DE-t toltclbass
Johnson said teams were looking at him as an OLB in a 3-4 defense. Said he ran a 4.69 and 4.72 40-yd dash at his pro day.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Icipici suli növendéke...remélem Payton szabadidejének eredménye:

Ha jól láttam 3-4-ben és 4-3-ban is DE-t tolt
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Cuki. Az ő apja is játszott az NFL-ben, sőt, Toon apjának a csapattársa volt még az NCAA-ben.

Brees dobált neki még Chargers-játékosként egyszer Kaliforniában.
Szerintem ez jó húzás volt, viszont a 6. körös DE-ről semmit se tudok.
Johnson had 50 total tackles, 10 sacks and 17.5 tackles for a loss in 2012. Szerk: 9 meccsen.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
viccet félre téve mit érdemes róla tudni reportokon kívül?
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan


Itt a wrjjncaa
Ha csak ennyi...akármikor iszom ennyit 😛 most se kéne sok 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante


Itt a wr


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
parás látvány lehet látni h egy túlméretezett uzsidoboz éppen készül rád vetődni. 😀empty taxi
Uzsidoboz, nem rossz hasonlat, bár a cbs-ét nem veri: colaautomatának aposztrofálták a csávót. Ha nagyon babonás lennék, akkor sokat nem várnék Jenkinstől, az egyik legnagyobb bust a történelmünkben szintén Gerorgiaból jött, szintén erre a posztra
Payton az este utalt arra, hogy elég hasznos volt a Georgia DC-vel folytatott interjú még februárban. Bár konkrétan nem mondta ki, de én megteszem: Jarvis Jones-t diszkréten otthagytuk, Jenkinsért meg felcseréltünk…

Armsteadet nem igazán ismerem, csak a combine-eredményeire figyeltem fel picit. Ahogy olvastam róla, kicsit nyers még, de nagyon jó lehet.Tocy
Ja, Armstead nagyon nyers még, nem játszik elég mélyen, kiforratlan, screennél haszontalan lesz az elején, ha üres térbe ér, teljesen bizonytalan hogy kit blokkoljon, merre menjen. Mayock egyenesen azt mondta róla, hogy az első szezonban még jegelni kéne.
De fizikai adottságokban nem létezik nála jobb tackle, és még bőven pakolható rá izom, valamint tanulásra fogékony alkatnak tűnik.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én Jenkinsnek örülök nagyon, bár pass rushban nem az igazi, szerintem nagyon jó játékos, csak elfárad sokszor, majd lehet rotálni Bunkleyval.

Tocy
Ha lesz időd az offszezon alatt javaslom h nézd meg a legutóbbi SEC-döntőt, ha Barrett Jones egyedül volt szemben Jenkins-szel akk nem sok esélye volt megállítani a JJ-féle bull rusht. Persze azért ha át is ér a backfieldre idő mire odagurul a QB-hez, de ettől függetlenül azért parás látvány lehet látni h egy túlméretezett uzsidoboz éppen készül rád vetődni. 😀empty taxi
Persze, de egy NT erre való 😀 Ezért mondtam, hogy baromira örülök neki.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Én Jenkinsnek örülök nagyon, bár pass rushban nem az igazi, szerintem nagyon jó játékos, csak elfárad sokszor, majd lehet rotálni Bunkleyval.

Tocy
Ha lesz időd az offszezon alatt javaslom h nézd meg a legutóbbi SEC-döntőt, ha Barrett Jones egyedül volt szemben Jenkins-szel akk nem sok esélye volt megállítani a JJ-féle bull rusht. Persze azért ha át is ér a backfieldre idő mire odagurul a QB-hez, de ettől függetlenül azért parás látvány lehet látni h egy túlméretezett uzsidoboz éppen készül rád vetődni. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A legnagyobb gyakorlata Butlernek van abban, hogy visszalépjen (az se sok), Wilson meg ügye alapból MLB volt, neki se kéne elveszettnek lennie.

Ezzel az Armstead-pickkel nem tudok betelni, akár az is benne van a fickóban, hogy azt az utat járja be, amit Jahri Evans. A draft reggelén láttam vele egy interjút, végtelenül intelligens, céltudatos srác, az első kört említette meg célként 😊
Az se lett volna nagy meglepetés, ha ott a végén elhozzák, de így lett a jó.

Nem tudom mikor láttam olyat utoljára, hogy következetesen végig ennyire needre draftoljunk, ha ma jön egy pass rusher és egy WR, akkor ezt a küldetést tökéletesen végrehajtottuk.
Okafor/Brandon Jenkins fasza lenne.atapapa
Bocs ha nagy ökörség, de olyan nem lehet, hogy mondjuk Chamberlain játszik OLB-t bizonyos szituban? Vagy Vilma, vagy valaki az ILB-k közül. Mehetnek az irányítóra, de néha visszaléphetnek, ők abban jobbak. Persze ha ők állnak oda, akkor sanszosabb, hogy coverage lesz, de akkor meg meglepetésszerűen odaérhetnek. Mert tényleg mondjuk Galette ha odaáll, akkor abból nehezen lesz coverage, ha mégis, akkor felé kell dobni a labdát...

Én Jenkinsnek örülök nagyon, bár pass rushban nem az igazi, szerintem nagyon jó játékos, csak elfárad sokszor, majd lehet rotálni Bunkleyval.

Armsteadet nem igazán ismerem, csak a combine-eredményeire figyeltem fel picit. Ahogy olvastam róla, kicsit nyers még, de nagyon jó lehet. Hú de jó lenne 😊 A védelem meg: Jordan-Jenkins-Hicks fal, Butler-Lofton-Hawthorne-? LB-sor, Greer-Lewis-Vaccaro-Quddus secondary 😀 Ez tetszene. Már persze, ha mindenki úgy játszik, ahogy én gondolom 😀

Azért ma még egy lecsúszott pass rushert jó lenne szerezni, esetleg egy WR-t, de sok helyen QB-t írnak.

Két Jenkins is beválhat még a draftról, Brandon és Jelani, illetve ugye Okafor, hármójuk közül ha valaki jönne, nagyon meg lennék elégedve ezzel a drafttal.