New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Vízválasztó meccs lesz, mert ha véletlenül nyerünk, akkor a gyengécskébb Raiders ellen odaérhetnénk 50%-ra. A 0-4 után ez reménykeltő is lenne, ha az Oaklandet követően sorban nem 3, jelenleg divízióelső csapat következne. atapapa
Igazából a sorsolás nehézségére már az idény előtt lehetett számítani.

Én, ha minden rendben lenne, mostanra úgy számoltam, hogy 6-3-mal állunk, a KC és a WAS vereséggel nem számoltam (most ezt úgy nézzétek, hogy a CAR-t az idény előtt én sokkal erősebbnek gondoltam, tavaly is voltak nehézségeink velük az első meccsen). Arra nem számítottam, hogy a Falcons 8-0-val fog állni, kb. arra számítottam, hogy ez a meccs dönt majd az ideiglenes csoport elsőségről.

Igazából mostanra tényleg igaz: ha PO-ba akarunk jutni, akkor keményen meg kell dolgozni érte. Sokkal keményebben, mint vártuk, de elvi esélyek meg vannak. Tény, hogy ehhez ember feletti kell. Ez a meccs azért érdekes, mert ha itt a Falcons meg tudjuk verni, úgy hogy tényleg jobbak vagyunk, én elégedett leszek. Lehetséges-e a PO? Nem tudom megmondani. A védelem szarul néz ki nagyon, de egy-egy jó meccsel fontos pillanatokban, egy kis szerencsével meg lehet, bár számítani nem számítok rá, egy másodpercre sem.

Sokkal jobban menő idényben is küzdöttünk keményet az Atlantával, shawnka jól írta beharangozóban: ez több lesz, mint egy egyszerű meccs.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
nemsokára

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
mikor lesz már 7óra??????



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ha most fantasyznék, és nálam lenne Gonzo, már előre röhögnék az ellenfelem, sajnos őt maximum lassítani tudjuk. Korábban is sok gondunk volt vele, de idén ihletett formában játszik. Turnernek lehet, hogy nincs nagy éve, de a Panthers ellen is megrázta magát, múlthéten McCoy is nyomatta, sajnos a szélső futások még nem 100%-osak. Reméljük Vilma egyre jobb formában lesz, és akkor javulni fogunk ebben. (btw most hogy Vilmának kisebb felelőssége van középen, és talán jobban tud figyelni a coverage-re, mindenképp érdemes lehet őt használni Gonzo ellen, Harper helyett)Gyurma Pappa
Tony utóbbi néhány meccse viszonylag halk volt, persze azzal, hogy ezt leírtam, rögtön lesz 250 yardja este.
Vilma fénykorában elég jól levette a TE-ket, logikus lenne őt tartani rajta.
Kár, hogy Tony nélkül is ott az esély a komoly WR-pofonokra.

Vízválasztó meccs lesz, mert ha véletlenül nyerünk, akkor a gyengécskébb Raiders ellen odaérhetnénk 50%-ra. A 0-4 után ez reménykeltő is lenne, ha az Oaklandet követően sorban nem 3, jelenleg divízióelső csapat következne.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!


Saints fan Katy Blake had a dream to meet Drew Brees and give him her painting. That dream came true today!

We encourage all our fans to LIKE Katy’s Page: Help Katy back to rehab, check out her inspiring blog  rehabforkaty.org/ and show her support during her rehab!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
nyugi, a széle felé nem futunk, arra fele tudunk yardokat szerezni, teljesen abszurd ötlet! 😀peach
legyen így 😊

érdekes meccs lesz, mini-SB a Saintsnek szvsz

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
nyugi, a széle felé nem futunk, arra fele tudunk yardokat szerezni, teljesen abszurd ötlet! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Lofton: When I was with the Falcons, I hated the Saints. Now I'm with the Saints, I hate the Falcons.atapapa
Egyrészt: Curtis, ez kölcsönös 😊

Másrészt Roddy is elmondta, hogy mennyire utálja a Saintset, NO, még a csapat színeit is. Sírtam is kicsit emiatt.

Nem bízok benne 100%-os, de persze 1000%-osan szeretném, hogy megverjük a Falconst holnap. A védelemnek nem kell úgy játszania, mint a Philly ellen, de jó lenne ha a levegőben jók lennénk, még akkor is, ha a pass rush minden bizonnyal nem lesz annyira hatékony. Az O-tól viszont kb. azt szeretném látni, amit a héten: sok futás, alacsony kockázatú passzok, és várni a jó PA lehetőségre.

Ha most fantasyznék, és nálam lenne Gonzo, már előre röhögnék az ellenfelem, sajnos őt maximum lassítani tudjuk. Korábban is sok gondunk volt vele, de idén ihletett formában játszik. Turnernek lehet, hogy nincs nagy éve, de a Panthers ellen is megrázta magát, múlthéten McCoy is nyomatta, sajnos a szélső futások még nem 100%-osak. Reméljük Vilma egyre jobb formában lesz, és akkor javulni fogunk ebben. (btw most hogy Vilmának kisebb felelőssége van középen, és talán jobban tud figyelni a coverage-re, mindenképp érdemes lehet őt használni Gonzo ellen, Harper helyett)

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
volt közös meccsnézés?Kiss
Volt. 😊 2 liter tekila ment el valamint 35 töltöttkáposzta pedig csak tán hatan voltunk. és abbaól kettő nem is ivott 😊hajdu
2 liter??? ne má'! Akkor a pultos kislány is ivott??? 😀
zemanla
Másfél liter volt alapból és emlékszel, hogy újat kellett bontani. Az már gold volt és abból is ment 3 v 4 kör. 😊hajdu
biztos? 😛

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Legendás meccs volt, örülök hogy más is linkelget LSU-s videókat rajtam kívül 😊

A liga egy fillérre se büntette Wilsont, kvázi elismerve, hogy kamu volt a flag, amit h2h-re dobtak a bírók egy sikertelen 3rd down kísérlet után, viszont Vicknek benyújtották a számlát a Harperen elkövetett szerelése miatt.

Lofton: When I was with the Falcons, I hated the Saints. Now I'm with the Saints, I hate the Falcons.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner


10 éve történt Hendersonnal, (Hogy túlélte azt a mázsa zuhatagot a TD után. 😀 )
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt


😀 😀 😀keke
La. unikális hely 😊
Florio szerint 2008 óta ez lesz az első hazai meccsünk, amikor a fogadóirodák szerint nem mi vagyunk az esélyesek.
A Katrina utáni 2006-os újranyitást követően lejátszott 55 hazai meccsből pedig mindössze 4 alkalommal nem mi voltunk a favorit.

Nem játszik a 7végén Sproles, Galette és Strief. Utóbbi helyett Brown kezd, erre nagyon kíváncsi leszek. A szezon eleji falproblémák idején követeltem őt a kezdőbe, de a Phili ellen a semmiből beugorva nem volt meggyőző.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
WHO DAT NATION!!!

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Ebből is látszik, hogy nem vettük félvállról sem Imre napját, sem a meccset 😀



több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
volt közös meccsnézés?Kiss
Volt. 😊 2 liter tekila ment el valamint 35 töltöttkáposzta pedig csak tán hatan voltunk. és abbaól kettő nem is ivott 😊hajdu
2 liter??? ne má'! Akkor a pultos kislány is ivott??? 😀
zemanla
Másfél liter volt alapból és emlékszel, hogy újat kellett bontani. Az már gold volt és abból is ment 3 v 4 kör. 😊hajdu
Enyje és pont Patakon hol marad a Tokaji 😛 😉?dande
Nem szeretem a bort 😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
volt közös meccsnézés?Kiss
Volt. 😊 2 liter tekila ment el valamint 35 töltöttkáposzta pedig csak tán hatan voltunk. és abbaól kettő nem is ivott 😊hajdu
2 liter??? ne má'! Akkor a pultos kislány is ivott??? 😀
zemanla
Másfél liter volt alapból és emlékszel, hogy újat kellett bontani. Az már gold volt és abból is ment 3 v 4 kör. 😊hajdu
Enyje és pont Patakon hol marad a Tokaji 😛 😉?
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
volt közös meccsnézés?Kiss
Volt. 😊 2 liter tekila ment el valamint 35 töltöttkáposzta pedig csak tán hatan voltunk. és abbaól kettő nem is ivott 😊hajdu
2 liter??? ne má'! Akkor a pultos kislány is ivott??? 😀
zemanla
Másfél liter volt alapból és emlékszel, hogy újat kellett bontani. Az már gold volt és abból is ment 3 v 4 kör. 😊
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
volt közös meccsnézés?Kiss
Volt. 😊 2 liter tekila ment el valamint 35 töltöttkáposzta pedig csak tán hatan voltunk. és abbaól kettő nem is ivott 😊hajdu
2 liter??? ne má'! Akkor a pultos kislány is ivott??? 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
keke New Orleans Saints 22
 videos.nola.com/times-picayune/2012/11/new_orleans_saints_black_and_g_28.html
11:00-tól 😊atapapa
Beszarás, gratula! 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
 videos.nola.com/times-picayune/2012/11/new_orleans_saints_black_and_g_28.html
11:00-tól 😊atapapa
gratula, ennyi örömöd legyen vasárnap előtt, rászolgálsz 😊
Mit nyertél ha szabad tudni?berger90
Fogalmam sincs, talán a felvétel is mai. Nem kell nagy dologra gondolni, jobb posztert vagy ehhez hasonló dolgot küldenek.
Nem is a nyeremény izgatott, hanem hogy a helyi "kisnyilvánosság" lássa, hogy a Föld másik oldalán is szurkolnak a csapatuknak. A cél sikerült, mint látszik meg is lepődtek 😊

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Húúú, Ez fantasztikus. Gratulálok Ata!!! 😊
Nem is Far, far away... 😀
Képet mindeképp!!! 😀
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
volt közös meccsnézés?Kiss
Volt. 😊 2 liter tekila ment el valamint 35 töltöttkáposzta pedig csak tán hatan voltunk. és abbaól kettő nem is ivott 😊
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 videos.nola.com/times-picayune/2012/11/new_orleans_saints_black_and_g_28.html
11:00-tól 😊atapapa
gratula, ennyi örömöd legyen vasárnap előtt, rászolgálsz 😊
Mit nyertél ha szabad tudni?

Mindig jövőre
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 videos.nola.com/times-picayune/2012/11/new_orleans_saints_black_and_g_28.html
11:00-tól 😊atapapa
Grat! 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
 videos.nola.com/times-picayune/2012/11/new_orleans_saints_black_and_g_28.html
11:00-tól 😊atapapa
lol 😀 😀 😀 she? 😀Gyurma Pappa
Holder szerint ez uniszex név 😉

 videos.nola.com/times-picayune/2012/11/new_orleans_saints_black_and_g_28.html
11:00-tól 😊atapapa
Ez nem semmi 😂 ketten voltatok csak a kalapban? 😊
Természetesen gartulálok 😉
clbass
Több szokott lenni, de ez nem volt egyszerű kérdés, ráadásul a helyes válasz pont változott az előző műsor napján Camarillo leigazolásával.