New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi történik a képen, ami miatt király? Komolyan.
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ez a löket McCray mutatványra emlékeztet, amikor szegény Kurt nem tudta hány óra van. Ez tényleg lights out 😀 😀 😀 😀



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem a védelemnek nem kellett nagy lökés, elég pár percet hallgatni White nyilatkozatait, aki arra nem pörög fel, az vonuljon vissza.

Az O-ban továbbra is a backekre kihegyezett kreatív playhívás a kulcs szerintem, még Ivorynak is kétszer annyi elkapása van idén, mint a korábbi két évében (2*1 😊)
Nagyon tetszett, amikor Cadet kiment a szélre, elkapta az oldalpasszt, majd pár play múlva a másik szélen ugyanezt a playt imitáltuk, Cadet még fel is ugrott, mintha tényleg menne felé a passz, majd indult a bomba az üresen maradt Jimmynek.
 www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/0ap2000000093808/QB-Brees-to-TE-Graham-29-yd-pass-TD

Carmichael nagy formában van, ezt Payton se csinálná sokkal jobban.
A pass rush a szokásosnál jobb volt, de a védelem által a 11 leütött passz az, ami igazán derék. Meccsenként átlagban kb. 5 DP-t csinálunk, a KC ellen volt eddig a legtöbb, 10.

Azt nem tudom vettétek-e, hogy Ivory futásánál Abrahamre mekkora löketet mért Henderson 😊




Ez a kép meg fenomenális 😀

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Csak én érzem úgy amugy, hogyha nincs tegnap Ivory, akkor nincs ilyen meccsünk, mintha az egész csapatot kicsit felrázta volna, és átragadt mindenkire ez a nagyon bizonyítani akarás, de főleg a D-re.EasyGhost
Én úgy érzem, ha nincs Ivory, nincs Ingram teljesítménye. 4,2-os átlag az már elég korrekt szint, ha meccsenként hozná, akkor én már elégedett lennék.
Gyurma Pappa
Szerintem Vitt visszatérése, ezáltal Kromer eredeti pozíciójának betöltése a kulcs a futás és Ingram feljavulásában. Gyanúsan azóta kezdett el működni a dolog.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Csak én érzem úgy amugy, hogyha nincs tegnap Ivory, akkor nincs ilyen meccsünk, mintha az egész csapatot kicsit felrázta volna, és átragadt mindenkire ez a nagyon bizonyítani akarás, de főleg a D-re.EasyGhost
Én úgy érzem, ha nincs Ivory, nincs Ingram teljesítménye. 4,2-os átlag az már elég korrekt szint, ha meccsenként hozná, akkor én már elégedett lennék.

Ami zavar: a sok drop. Jimmynek volt legalább egy kulcsdropja, Hendersonnak kettő. Egyiknél sem volt sok köze a DB-nek ahhoz, hogy nem kapta el a labdát.

A másik kicsit érdekes Thomas visszaesése. Ha SP lenne HC, akkor gyanakodnék, hogy titkolunk valami sérülést, így is gyanakszom, de azért kevésbé.

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Csak én érzem úgy amugy, hogyha nincs tegnap Ivory, akkor nincs ilyen meccsünk, mintha az egész csapatot kicsit felrázta volna, és átragadt mindenkire ez a nagyon bizonyítani akarás, de főleg a D-re.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hgyományosan a gyengébbektől kapunk ki. Tavaly előtt pl. a Browns és a Cards, idén ugye a bivalyerős Kansas, Carolina meg a formálódó Wash.
Én nem aggódnék a helyedben. hajdu
Akkor a Raiders-től szívunk vasárnap? 😊

Ivory 56 yardjánál a Payton-korszak alatt csak Deuce-nak volt hosszabb futása, 2006-ban a Tampa ellen, 57 yardnyi.
Brees és Colston eddig 55 TD-n osztozik, ami ugyanannyi, mint ahány "közös" TD-t Marino és Duper, vagy Montana és Rice összehozott.


Ezek érdekesek
Lofton:
“A rivalry? I wouldn’t say so because the Saints always [are] out on top of that. It’s not even. It’s a divisional game and that brings extra attitude to it, but I wouldn’t say it’s a rivalry."
😊


Shanle said the tension between the two teams began in pregame warm-ups, when several Falcons players began taunting ex-Atlanta linebacker Curtis Lofton, who joined the Saints as a free agent last March.

"They were talking [expletive] to our guy Curtis Lofton," Shanle told Y! Sports on Sunday night. "I couldn't even understand them. They were just walking all over our drills trying to mess with him. [Linebacker Jonathan] Vilma went and told their coach it was classless and they didn't even say anything. It set the tone for the day. It was classless and they got what they deserved."

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ha most fantasyznék, és nálam lenne Gonzo, már előre röhögnék az ellenfelem, sajnos őt maximum lassítani tudjuk. Korábban is sok gondunk volt vele, de idén ihletett formában játszik. Turnernek lehet, hogy nincs nagy éve, de a Panthers ellen is megrázta magát, múlthéten McCoy is nyomatta, sajnos a szélső futások még nem 100%-osak. Reméljük Vilma egyre jobb formában lesz, és akkor javulni fogunk ebben. (btw most hogy Vilmának kisebb felelőssége van középen, és talán jobban tud figyelni a coverage-re, mindenképp érdemes lehet őt használni Gonzo ellen, Harper helyett)Gyurma Pappa
Tony utóbbi néhány meccse viszonylag halk volt, persze azzal, hogy ezt leírtam, rögtön lesz 250 yardja este.
Vilma fénykorában elég jól levette a TE-ket, logikus lenne őt tartani rajta.
Kár, hogy Tony nélkül is ott az esély a komoly WR-pofonokra.

Vízválasztó meccs lesz, mert ha véletlenül nyerünk, akkor a gyengécskébb Raiders ellen odaérhetnénk 50%-ra. A 0-4 után ez reménykeltő is lenne, ha az Oaklandet követően sorban nem 3, jelenleg divízióelső csapat következne. atapapa
Hgyományosan a gyengébbektől kapunk ki. Tavaly előtt pl. a Browns és a Cards, idén ugye a bivalyerős Kansas, Carolina meg a formálódó Wash.
Én nem aggódnék a helyedben.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
VISZONT: SS összekapta a run D-t, ami eléggé jó hír, a belső futásokat szépen tartjukGyurma Pappa
Ezt ez a meccs alapján ne hamarkodd el, ugyanis alig volt olyan meccs ahol tudtunk futni.
Egyébként grat, jobbak voltatok.empty taxi
A belső futásokat az Eagles ellen is megfogtuk, a szélen futottak szét minket 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
This is our division and they will remember that today. 😊atapapa
hát ezzel azért tudnék vitatkozni, de abból, amit láttam, ma valóban jobbak voltatok. bízom benne, hogy a Superdome nagy szerepet játszott ebben, nálatok egyszerűen képtelenek vagyunk nyerni.
shawnka
Mit kéne mondani egy ilyen meccs előtt? "Lehet nyerünk, lehet nem, majd valami lesz"

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
SS azért kezdi bizonygatni, hogy hirtelen felindulásból nem kéne őt elzavarni egy szezon után. atapapa
Egyetértünk. És néha volt 4 fős passrush is, aminek kimondottan örültem. Gyurma Pappa
Smith bullrushból néhányszor okozott gondot.


Brees a meccs előtt:

This is our division and they will remember that today. 😊atapapa
hát ezzel azért tudnék vitatkoznishawnka
Nyilván nem az idei szezonra, hanem a közelmúltra gondolt.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
SS azért kezdi bizonygatni, hogy hirtelen felindulásból nem kéne őt elzavarni egy szezon után. atapapa
Egyetértünk. És néha volt 4 fős passrush is, aminek kimondottan örültem. Gyurma Pappa
Smith bullrushból néhányszor okozott gondot.


Brees a meccs előtt:

This is our division and they will remember that today. 😊atapapa
hát ezzel azért tudnék vitatkozni, de abból, amit láttam, ma valóban jobbak voltatok. bízom benne, hogy a Superdome nagy szerepet játszott ebben, nálatok egyszerűen képtelenek vagyunk nyerni.

hetek óta mondogatom, hogy az első vereség lélektanilag pont tőletek fog a legjobban jönni. már most a visszavágót várom, tippre az még epikusabb lesz.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
VISZONT: SS összekapta a run D-t, ami eléggé jó hír, a belső futásokat szépen tartjukGyurma Pappa
Ezt ez a meccs alapján ne hamarkodd el, ugyanis alig volt olyan meccs ahol tudtunk futni.
Egyébként grat, jobbak voltatok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
SS azért kezdi bizonygatni, hogy hirtelen felindulásból nem kéne őt elzavarni egy szezon után. atapapa
Egyetértünk. És néha volt 4 fős passrush is, aminek kimondottan örültem. Gyurma Pappa
Smith bullrushból néhányszor okozott gondot.


Brees a meccs előtt:

This is our division and they will remember that today. 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
grat nektek, kvja jó kis meccs volt, összességében megérdemeltétek... visszavágót már mi nyerjük 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
SS azért kezdi bizonygatni, hogy hirtelen felindulásból nem kéne őt elzavarni egy szezon után. atapapa
Egyetértünk. És néha volt 4 fős passrush is, aminek kimondottan örültem.

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
hát rég láttam ennyire koncentrált játékot a D-től.
Szép győzelem, megérdemeltük.

WHO DAT!!!!!!!!!



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Vízválasztó meccs lesz, mert ha véletlenül nyerünk, akkor a gyengécskébb Raiders ellen odaérhetnénk 50%-ra. A 0-4 után ez reménykeltő is lenne, ha az Oaklandet követően sorban nem 3, jelenleg divízióelső csapat következne. atapapa
Igazából a sorsolás nehézségére már az idény előtt lehetett számítani.
Gyurma Pappa
Így van, csak próbáltam érzékeltetni, hogy a mostani örömök után még mindig mennyire nehéz az út addig, hogy a reálisan rájátszásról beszéljünk.

SS azért kezdi bizonygatni, hogy hirtelen felindulásból nem kéne őt elzavarni egy szezon után.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
jó meccs volt, igazából ha "rendes" idényünk van, az eredmény kb. ugyanez.

VISZONT: SS összekapta a run D-t, ami eléggé jó hír, a belső futásokat szépen tartjuk

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Morstead lábát aranyba önteni. 😀 Izgalmas meccs volt, és a győzelem még édesebb hogy a Falconst vertük meg. 😊EasyGhost
Meg White kezeit
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
kibaszott jók vagyunk!!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Morstead lábát aranyba önteni. 😀 Izgalmas meccs volt, és a győzelem még édesebb hogy a Falconst vertük meg. 😊
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Shanle is inaktív ma, Hawthorne visszatér a kezdőbe?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Vízválasztó meccs lesz, mert ha véletlenül nyerünk, akkor a gyengécskébb Raiders ellen odaérhetnénk 50%-ra. A 0-4 után ez reménykeltő is lenne, ha az Oaklandet követően sorban nem 3, jelenleg divízióelső csapat következne. atapapa
Igazából a sorsolás nehézségére már az idény előtt lehetett számítani.

Én, ha minden rendben lenne, mostanra úgy számoltam, hogy 6-3-mal állunk, a KC és a WAS vereséggel nem számoltam (most ezt úgy nézzétek, hogy a CAR-t az idény előtt én sokkal erősebbnek gondoltam, tavaly is voltak nehézségeink velük az első meccsen). Arra nem számítottam, hogy a Falcons 8-0-val fog állni, kb. arra számítottam, hogy ez a meccs dönt majd az ideiglenes csoport elsőségről.

Igazából mostanra tényleg igaz: ha PO-ba akarunk jutni, akkor keményen meg kell dolgozni érte. Sokkal keményebben, mint vártuk, de elvi esélyek meg vannak. Tény, hogy ehhez ember feletti kell. Ez a meccs azért érdekes, mert ha itt a Falcons meg tudjuk verni, úgy hogy tényleg jobbak vagyunk, én elégedett leszek. Lehetséges-e a PO? Nem tudom megmondani. A védelem szarul néz ki nagyon, de egy-egy jó meccsel fontos pillanatokban, egy kis szerencsével meg lehet, bár számítani nem számítok rá, egy másodpercre sem.

Sokkal jobban menő idényben is küzdöttünk keményet az Atlantával, shawnka jól írta beharangozóban: ez több lesz, mint egy egyszerű meccs.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
nemsokára