New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
szerintem verhetitek a segg*teket a földhöz, ebből nagy olcsón tudtatok kijönni... pics*ba! 😀peach
Nektek nyilván az lenne megfelelő, ha a SD-ot lebontanák, a csapatot pedig - úgy ahogy van - száműznék Korzikára. Megértem. Máshogy nincs esélyetek csoportgyőzelemre (sem). 😊hajdu
az arc a baj...
Btw tényleg olcsó volt ez a bünti játékos szempontból. A szezon előtt meg felőlem szájkaratézhatunk, úgyis a pályán dől el h WTF.empty taxi
Arc? Milyen arc? A vastagbetűs???? 😂
használjátok ti is a hangulat jeleket! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
szerintem verhetitek a segg*teket a földhöz, ebből nagy olcsón tudtatok kijönni... pics*ba! 😀peach
Nektek nyilván az lenne megfelelő, ha a SD-ot lebontanák, a csapatot pedig - úgy ahogy van - száműznék Korzikára. Megértem. Máshogy nincs esélyetek csoportgyőzelemre (sem). 😊hajdu
az arc a baj...
Btw tényleg olcsó volt ez a bünti játékos szempontból. A szezon előtt meg felőlem szájkaratézhatunk, úgyis a pályán dől el h WTF.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
szerintem verhetitek a segg*teket a földhöz, ebből nagy olcsón tudtatok kijönni... pics*ba! 😀peach
Nektek nyilván az lenne megfelelő, ha a SD-ot lebontanák, a csapatot pedig - úgy ahogy van - száműznék Korzikára. Megértem. Máshogy nincs esélyetek csoportgyőzelemre (sem). 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
off: jó az új avatarod ata 😊
Gyurma Pappa
thx

Engem Vilma egy éve nem lepett meg különben Payton egy éve után. Előtte valszeg sokkolt volna ez is.

Nagyon bízol Walkerben... (nem érzem, hogy ez most enyhe irónia, vagy komoly.......de hol az a csere DE? 😊zemanla
egyharmad irónia, egyharmad komoly, egyharmad remény, vagy valami ilyesmi.
Csere DE? Romeus, McBride, Galette. És persze Walker 😉

szerintem verhetitek a segg*teket a földhöz, ebből nagy olcsón tudtatok kijönni... pics*ba! 😀peach
Ja, Georgiában már azt számoltátok, hogy Brees hány meccset kap 😀

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
szerintem verhetitek a segg*teket a földhöz, ebből nagy olcsón tudtatok kijönni... pics*ba! 😀peach
Épp azt tesszük! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
szerintem verhetitek a segg*teket a földhöz, ebből nagy olcsón tudtatok kijönni... pics*ba! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Minek DE, jön Walker haverom, aztán tarol mindenkit 😛
Nem igazán parázom Smith miatt, mivel a liga összes csere-endje leteszi azt az asztalra, amit ő az elmúlt 2 évben.
Smith és Vilma fizuja is nagyot nő jövőre, kizárt hogy ne legyen újracsinálva a szerződésük, ha itt akarnak játszani akkor is


Olvasok pár játékos-reakciót az elitlásokról... Sokan ki van akadva, nem csak a szentek.

Reggie
I bet you won't find one NFL Player who agrees with these suspensions
You want something less physical go watch basketball or baseball! This is what we do! Period!
Next thing you know we'll be playing two hand touch football!

LaMarr Woodley
Vilma suspended a whole yr FOR PLAYING FOOTBALL???? cmon man!!!!!atapapa
Nagyon bízol Walkerben... (nem érzem, hogy ez most enyhe irónia, vagy komoly.......de hol az a csere DE? 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
off: jó az új avatarod ata 😊

on: nekem ez a kedvencem:
David Akers
I am just blown away by the decision to suspend Vilma for an entire year. All I can say is WOW!! I hope the @NFLPA @DeSmithNFLPA fight this!

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Minek DE, jön Walker haverom, aztán tarol mindenkit 😛
Nem igazán parázom Smith miatt, mivel a liga összes csere-endje leteszi azt az asztalra, amit ő az elmúlt 2 évben.
Smith és Vilma fizuja is nagyot nő jövőre, kizárt hogy ne legyen újracsinálva a szerződésük, ha itt akarnak játszani akkor is


Olvasok pár játékos-reakciót az elitlásokról... Sokan ki van akadva, nem csak a szentek.

Reggie
I bet you won't find one NFL Player who agrees with these suspensions
You want something less physical go watch basketball or baseball! This is what we do! Period!
Next thing you know we'll be playing two hand touch football!

LaMarr Woodley
Vilma suspended a whole yr FOR PLAYING FOOTBALL???? cmon man!!!!!

több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Én örülnék egy Umenyiora tradenek például, az lehet, hogy csak naivitásom miatt, de tetszene... Bár idén/jövőre neki is kellene új szerződés, az meg nem feltétlen pálya... Ha FA, akkor viszont jöjjön vissza Charleston, szimpatikus gyerek.
De szvsz DE annyira nem kell, Galette, Romeus, Jordan fiatalok, McBrideban bízok még... Na jó, mégis kellene valaki, bocsi. 😊

Vilmának én amúgy a jövő évi fizetésére gondoltam, az átszabással valami 6 millió (?) körül kap jövőre, az meg esélytelen, hogy maradjon... Simán el tudom képzelni, hogy megvolt Vilma utolsó meccse, mint Szent... :/ Bár szeretném viszontlátni még (egy csekélyebb szerződéssel).

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
😊
Hol nézegessünk?zemanla
azt se tudom, kik vannak FA-k, elvi szinten beszéltem 😛Gyurma Pappa
ESPN szerint veterán FA pl: R.Brock (SEA), S. Eliis (NE), A. Carter (NE)
Vagy ez már túl sok lenne...? (nem ismerem a fentiek és csapataik kondícióit, terveit, úgyhogy csak FA és kor alapján írtam, példaként)zemanla
Carter ha fel tud épülni akkor kezdő szint.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
lol... ez fing... Vilma legalább felépül 😊

Smith helyére kéne egy olcsóbb veterán, és semennyire sem félelmetes már az első pár meccs.
Gyurma Pappa
😊
Hol nézegessünk?zemanla
azt se tudom, kik vannak FA-k, elvi szinten beszéltem 😛Gyurma Pappa
ESPN szerint veterán FA pl: R.Brock (SEA), S. Eliis (NE), A. Carter (NE)
Vagy ez már túl sok lenne...? (nem ismerem a fentiek és csapataik kondícióit, terveit, úgyhogy csak FA és kor alapján írtam, példaként)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Vilma: szezon
Hargrove: 8
Smith: 4
Fujita: 3 meccsatapapa
lol... ez fing... Vilma legalább felépül 😊

Smith helyére kéne egy olcsóbb veterán, és semennyire sem félelmetes már az első pár meccs.
Gyurma Pappa
😊
Hol nézegessünk?zemanla
Pl. http://nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Vilma: szezon
Hargrove: 8
Smith: 4
Fujita: 3 meccsatapapa
lol... ez fing... Vilma legalább felépül 😊

Smith helyére kéne egy olcsóbb veterán, és semennyire sem félelmetes már az első pár meccs.
Gyurma Pappa
😊
Hol nézegessünk?zemanla
azt se tudom, kik vannak FA-k, elvi szinten beszéltem 😛

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Vilma: szezon
Hargrove: 8
Smith: 4
Fujita: 3 meccsatapapa
lol... ez fing... Vilma legalább felépül 😊

Smith helyére kéne egy olcsóbb veterán, és semennyire sem félelmetes már az első pár meccs.
Gyurma Pappa
😊
Hol nézegessünk?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Vilma: szezon
Hargrove: 8
Smith: 4
Fujita: 3 meccsatapapa
lol... ez fing... Vilma legalább felépül 😊

Egy dolgot sajnálok: így Shanle lehet, hogy kezdő lesz megint :o bár, ha Chamberlain sem sokkal jobb, akkor pont nem érdekes. Smith helyére kéne egy olcsóbb veterán, és semennyire sem félelmetes már az első pár meccs.

Aminek örülök: Greer, Harper, Jenkins megúszták.

Ja igen: fellebbezés is lesz, a liga még okosan kisírhat valamit akár.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Najó, az előszezonra szóló eltiltás nem eltiltás lenne, hanem ajándék 😊
Viszont Loomis félszezonos eltiltásával pont ezért jártunk jól, igazolásokkal, drafttal viheti a boltot a szezon kezdetéig, szeptemberben meg mehet nyugodtan vakációra.


Ha Brees-ről lenne bármi, attól zengene a topic.

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Smith esetében a preseason beleszámít a büntibe, vagy csak a regular?lol
Ahogy az előre sejthető volt, csak az éles szezonra vonatkoznak a nem egész szezonra szóló eltiltások. Előszezonban mehet a móka.atapapa
köszi.
hát nagy kár, így azért picit könnyebb lett volna.

Brees-ről van már valami hír?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Smith esetében a preseason beleszámít a büntibe, vagy csak a regular?lol
Ahogy az előre sejthető volt, csak az éles szezonra vonatkoznak a nem egész szezonra szóló eltiltások. Előszezonban mehet a móka.

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Smith esetében a preseason beleszámít a büntibe, vagy csak a regular?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Vilma: szezon
Hargrove: 8
Smith: 4
Fujita: 3 meccsatapapa
ez határozottan nem 20+ játékos... 😮
Vilma sok, de van helyettese (bár a szerződése így már igen...), Smith kibírható, Hargrove és Fujita irreleváns számunkra... (Azért McCray kimaradása érdekes... 😀 Harperen se lepődtem volna meg, de nem haragszom, hogy játszhat... 😊)csabi19
Hargrove kivételével mindannyian voltak a D csapakapitányai, a Liga valszeg erre utazott

McCray visszavonult. Fujita ahhoz képest vaskos, hogy csak egy évet szolgált Williams alatt.
Vilma kiesésével 1,6 millió szabadult fel a sapiban.

több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Vilma: szezon
Hargrove: 8
Smith: 4
Fujita: 3 meccsatapapa
ez határozottan nem 20+ játékos... 😮
Vilma sok, de van helyettese (bár a szerződése így már igen...), Smith kibírható, Hargrove és Fujita irreleváns számunkra... (Azért McCray kimaradása érdekes... 😀 Harperen se lepődtem volna meg, de nem haragszom, hogy játszhat... 😊)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Vilma: szezon
Hargrove: 8
Smith: 4
Fujita: 3 meccs

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A nem annyira titkos rosterfavoritom, Walker két egész meccsen is megnézhető a youtube-on
Az elsőt egy kemény ellenfél ellen tolta, nagyon kikaptak, ő se volt valami lehengerlő, bár egyszer-egyszer megvillant
http://www.youtube.com/watch?v=sKB5XS9Q5GY

A másik meccset egy nem annyira erős konferencia-rivális ellen nyomták a szezon végén. Itt is kikaptak, viszont ekkor Walker playről playre permanensen szopatta az emberét
http://youtu.be/Y8jVwuHjdXE
http://youtu.be/9kvfsOkhI0w

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Összefoglalom szívesen az eddig büntetés tárgyban megfogalmazott véleményeket. Nem lesz hosszú:
RG ott rohadjon meg a sajátos "demokratikus" jogrendszerével együtt, ahol van.