New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Vilma: szezon
Hargrove: 8
Smith: 4
Fujita: 3 meccsatapapa
ez határozottan nem 20+ játékos... 😮
Vilma sok, de van helyettese (bár a szerződése így már igen...), Smith kibírható, Hargrove és Fujita irreleváns számunkra... (Azért McCray kimaradása érdekes... 😀 Harperen se lepődtem volna meg, de nem haragszom, hogy játszhat... 😊)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Vilma: szezon
Hargrove: 8
Smith: 4
Fujita: 3 meccs

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A nem annyira titkos rosterfavoritom, Walker két egész meccsen is megnézhető a youtube-on
Az elsőt egy kemény ellenfél ellen tolta, nagyon kikaptak, ő se volt valami lehengerlő, bár egyszer-egyszer megvillant
http://www.youtube.com/watch?v=sKB5XS9Q5GY

A másik meccset egy nem annyira erős konferencia-rivális ellen nyomták a szezon végén. Itt is kikaptak, viszont ekkor Walker playről playre permanensen szopatta az emberét
http://youtu.be/Y8jVwuHjdXE
http://youtu.be/9kvfsOkhI0w

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Összefoglalom szívesen az eddig büntetés tárgyban megfogalmazott véleményeket. Nem lesz hosszú:
RG ott rohadjon meg a sajátos "demokratikus" jogrendszerével együtt, ahol van.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A nyomozást vezető rájött, hogy semmi értelme az egésznek, nem is történt semmi. Inkább elment horgászni.zemanla
Pontosan, születhetnek a bizonyítékok minőségére vonatkozó találgatások a döntést követően. Ha ezt összevetjük azzal, hogy Goodell hetek óta nem mer dönteni...
De mindegy, nem akarok már ezen rágódni, még az eltiltások mértékén kidühöngnöm majd magamat, aztán jöhetnek a hírek az ilyen olyan edzésekről.atapapa
Na, ez most érdekes lesz, mert szerintem nem ennyire egyszerű a helyzet. Majdnem biztos vagyok a korábbi állításomban, hogy vártnál kisebbek lesznek a büntetések. Ez a lépés teljesen ezt erősíti meg bennem.Gyurma Pappa
Ugyanazt járjuk körbe. 😊 Sztem is megússzuk komoly bünti nélkül. (már ha SP eltiltását annak lehet venni)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
A nyomozást vezető rájött, hogy semmi értelme az egésznek, nem is történt semmi. Inkább elment horgászni.zemanla
Pontosan, születhetnek a bizonyítékok minőségére vonatkozó találgatások a döntést követően. Ha ezt összevetjük azzal, hogy Goodell hetek óta nem mer dönteni...
De mindegy, nem akarok már ezen rágódni, még az eltiltások mértékén kidühöngnöm majd magamat, aztán jöhetnek a hírek az ilyen olyan edzésekről.atapapa
Na, ez most érdekes lesz, mert szerintem nem ennyire egyszerű a helyzet. Majdnem biztos vagyok a korábbi állításomban, hogy vártnál kisebbek lesznek a büntetések. Ez a lépés teljesen ezt erősíti meg bennem.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A nyomozást vezető rájött, hogy semmi értelme az egésznek, nem is történt semmi. Inkább elment horgászni.zemanla
Pontosan, születhetnek a bizonyítékok minőségére vonatkozó találgatások a döntést követően. Ha ezt összevetjük azzal, hogy Goodell hetek óta nem mer dönteni...
De mindegy, nem akarok már ezen rágódni, még az eltiltások mértékén kidühöngnöm majd magamat, aztán jöhetnek a hírek az ilyen olyan edzésekről.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A hivatalos oldalon meg lehet hallgatni egy interjút Toon apjával, aki ugye maga is NFL-játékos volt, nem is akármilyen. Focistához képest intelligens fazon (eh, ez csúnya volt ata 😛), állítólag a felesége a draft előtt pár nappal azt álmodta, hogy a gyereket a Saints draftolja. Mire a kis Nick: Tényleg? Remélem azért annál (3. kör) előbb fogok elkelni! 😊

Az apja azért vonult vissza viszonylag korán, mert több agyrázkódása is volt, viszont érdekes módon nem csatlakozott az NFL elleni perhez az ügyben.

És ezzel vissza a bountyra: állítólag már tényleg nagyon közel vagyunk az eltiltások kihirdetéséig, de addig is nagy spekulációra ad okot, hogy a nyomozást vezető fickó beadta a lemondását.atapapa
😊
... kíváncsian várjuk a következő álmát a mamának. SB?

A nyomozást vezető rájött, hogy semmi értelme az egésznek, nem is történt semmi. Inkább elment horgászni.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A hivatalos oldalon meg lehet hallgatni egy interjút Toon apjával, aki ugye maga is NFL-játékos volt, nem is akármilyen. Focistához képest intelligens fazon (eh, ez csúnya volt ata 😛), állítólag a felesége a draft előtt pár nappal azt álmodta, hogy a gyereket a Saints draftolja. Mire a kis Nick: Tényleg? Remélem azért annál (3. kör) előbb fogok elkelni! 😊

Az apja azért vonult vissza viszonylag korán, mert több agyrázkódása is volt, viszont érdekes módon nem csatlakozott az NFL elleni perhez az ügyben.

És ezzel vissza a bountyra: állítólag már tényleg nagyon közel vagyunk az eltiltások kihirdetéséig, de addig is nagy spekulációra ad okot, hogy a nyomozást vezető fickó beadta a lemondását.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mennyit kell fekvenyomni? Mármint súlyt.hajdu
Nekem? semmit, hál' Istennek! 😂

Én továbbbra sem értem a pickeket. Ahogy nézegettem, én is úgy láttam, hogy mindíg lett volna (paíron?) jobb...
Az, hogy ki, mikor, kibe "szeretett" bele, és miért???? (a méret a lényeg???? vagy látta ezeket a fiúkat vki játszani???)
Itt csak az marad, hogy várunk, ki fog ezekből a csapat környékére kerülni és ott mit fog esetleg produkálni.zemanla
Szvsz a legtöbben ezzel így vagyunk, ilyenkor az ember nem tehet mást mint hogy reménykedik abban, hogy ő volt a hülye és nem az edzők. Erre azt hiszem meg is van az esély 😊

Picit videózgattam, két ember különösen megfogott, az egyik Tyrunn Walker, a nagy Saints-szurkoló, DE-t játszik inkább, de a pass rush repertoárjának szegényességét elnézve inkább DT lehet profi szinten. Tömege meglenne hozzá, közel 300 fonttal.
Ráadásul szar, szemét dirty is, amit itt 3:10-től művel az irányítóval, azért Goodell rögtön máglyára küldené
http://youtu.be/AilFcXauTcc

A másik kedvencem a már említett Jose Gumbs, aki ST-ász lehetne, több FG-t is blokkolt, hatalmasat ütközik, markolja a fumblikat. Tetszene, ha ezt a képességét az NFL-be is át tudná konvertálni és képes lenne rosteren ragadni
http://youtu.be/UaG5AwWorGY

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Mennyit kell fekvenyomni? Mármint súlyt.hajdu
102 kiló/225 pounds

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mennyit kell fekvenyomni? Mármint súlyt.hajdu
Nekem? semmit, hál' Istennek! 😂

Én továbbbra sem értem a pickeket. Ahogy nézegettem, én is úgy láttam, hogy mindíg lett volna (paíron?) jobb...
Az, hogy ki, mikor, kibe "szeretett" bele, és miért???? (a méret a lényeg???? vagy látta ezeket a fiúkat vki játszani???)
Itt csak az marad, hogy várunk, ki fog ezekből a csapat környékére kerülni és ott mit fog esetleg produkálni.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mennyit kell fekvenyomni? Mármint súlyt.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
jól van, még az udfa-kból is sikerült egy rémgyenge listát összehozni, legalábbis én nem hallottam még a rajta szereplő egyik játékosról sem 😂 (Byrne, Thomas és Jerico Nelson kivételével)JJ Tiller
Szélsőséges egy taktikát vittünk
Az utolsó 2 draftolt falember huszonkilencet tolt fekvenyomásban. Összesen 😂 Az egyiknek 16-ra, a másiknak 13-ra futotta, plusz egyik se tudta 5,5 alatt futni a 40-t.

Az UDFA-ről viszont jött pár workout warrior
Gumbs hússzor fekve nyomott, 41-t emelkedett, 4,44 a 40 yardja
http://www.youtube.com/watch?v=6Bxs3mUU4Ps
A combine-on kb. verte volna az összes safetyt ezekben a számokban, ha kiérdemelte volna hogy részt vegyen rajta

Laron Scott egy zsebcirkáló, de 4,4-es a negyvene, jó returner lehet, 30,6-t átlagolt az FCS-ben. A Bamának is beszúrt egy 95 yardos visszahordást
http://www.youtube.com/watch?v=sqzUS12o25k

Tyrunn Walker La-i gyerek, nagy Saints-szurkoló, így megérdemli hogy pár előszezoni meccset közvetlenül az oldalvonalról nézhessen, ugyanez elmondható egykori csapattársáról, a new orleansi születésű Milton Howellről.

Állítólag Aaron Tevist (LB) elhoztuk a nagy kékségből

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
(Most nem akarok itt mélyebben belemenni, de ha jövőre sem nyer Ryan rájátszás meccset, vagy be sem jutnak, akkor mi van? Gonzo visszavonul, és mégsem húztak csak UDFA-n egy blokkoló TE-t. Több, mint fura. Lehet hogy hozzájuk megy Shockey :lol😊
Gyurma Pappa
off: Nem értem miért gond h csak jövőre húzzuk be Gonzo utódját, ink ott lesz a cink h ha idén úgy alakul h rá lehet húzni a D-re a sikertelenséget akk jön a 3-4...empty taxi
A vége a lényeg, a Gonzo kérdésnek, szerintem sem gond, hogy nem most húztátok. 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
(Most nem akarok itt mélyebben belemenni, de ha jövőre sem nyer Ryan rájátszás meccset, vagy be sem jutnak, akkor mi van? Gonzo visszavonul, és mégsem húztak csak UDFA-n egy blokkoló TE-t. Több, mint fura. Lehet hogy hozzájuk megy Shockey :lol😊
Gyurma Pappa
off: Nem értem miért gond h csak jövőre húzzuk be Gonzo utódját, ink ott lesz a cink h ha idén úgy alakul h rá lehet húzni a D-re a sikertelenséget akk jön a 3-4...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Thomas nevű UDFA az jó előjel :cool:

Igazából úgy vagyok vele, nem volt ez rossz draft. Igaza van Vittnek, kurva nagy needek nincsenek (talán a DL, de Osit még mindig akar trade-t, ha jól hallom 😛). Nyilván, vannak jobban értékelt játékosok, de valamiért őket választotta a csapat. Ez coaching kérdés, amibe mi, innen a kis Magyarországról, szerintem nem látunk bele. Én inkább nem vagyok elégedetlen, mint elégedett a posztokkal, igazából jobban örültem volna egy késői DL-nek még, én inkább T-nek G helyett, és nem így, mellette, egy tök reménytelennek tűnő emberrel, de mindegy. Hasonlóan gondolom a S/CB picket is, 4.-5. CB gondjaink vannak, ezt máshonnan is meg lehetett volna oldani, én jobban örültem volna egy valódi S projektnek, Jenkins-szel minden vagyok csak elégedett nem (nem tudom feledni a SF elleni meccset meg a 0 INT tavaly...), Harper meg... Harper.

Összességében nem egy rossz offseason ez, eltekintve a botrányoktól. Az egész csoportot tekintve szerintem a Panthers idén is jó lesz már, de megszorongatni még csak ideiglenes fogja a Falconst és minket. A Bucs inkább a jövő csapata, bár Freeman még beleszólhat a feltevésembe (kétlem). A Falconsnál pedig azt érzem, hogy ők most feltettek mindent erre az idényre. Ezt olvastam is valahol, hogy az a feltevés Atlantában, hogy a csapat jó, csak a tavalyi edzői hibák ölték meg a vérmesebb esélyeket. (Most nem akarok itt mélyebben belemenni, de ha jövőre sem nyer Ryan rájátszás meccset, vagy be sem jutnak, akkor mi van? Gonzo visszavonul, és mégsem húztak csak UDFA-n egy blokkoló TE-t. Több, mint fura. Lehet hogy hozzájuk megy Shockey :lol😊
Összességében ha az idény elején nem kezdünk az eltiltások miatt 0-6-tal vagy ilyesmi, akkor simán ott helyünk a csoport elején vagy legalábbis a WC posztért biztos. Én ebben az évben komolyan még mindig csak a Falconstól tartok.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
jól van, még az udfa-kból is sikerült egy rémgyenge listát összehozni, legalábbis én nem hallottam még a rajta szereplő egyik játékosról sem 😂 (Byrne, Thomas és Jerico Nelson kivételével)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A posztokkal szembeni várakozásaimat nagyjából hozta a draft, a kiválasztott játékosok viszont egyáltalán nem.
Vitt este arról beszélt, hogy mi mennyire jó csapat vagyunk, igazi nagy needjeink nem voltak, így mehettünk a szerintünk legjobbakra. Csak ezek a legjobbak jellemzően szinte mindig pont projektek voltak, akik egy körrel hátrébb is valszeg ott lettek volna. Minden körben volt bent legalább 4-5 név, akit gondolkodás nélkül előbb elhoztam volna.
Ez alól csak Toon kivétel, szvsz ő már az első évben tényező lehet.
A lényeg, hogy ha a többiek közül bárki robbantani fog, az meglepetés lesz számomra.

Sajnos a draftolatlanok közé se fért be olyan nagyon "akarós", bár itt már hatalmas homályban mozgok
Laron Scott, CB, Georgia Southern
Braylon Broughton, OLB, TCU
Johnny Thomas, S, Ok State
Travaris Cadet, WR, Appalachian State
CJ Gable, RB, USC
Adarius Simmons, OT, ASU
Jerico Nelson, S, Arkansas
Jose Gumbs, S, Monmouth
Tyrunn Walker, DL, Tulsa
Kadarron Anderson, ILB, Furman
Brian Folkerts, OL, Washburn
Jacob Byrne, TE, Wisconsin
DeOn’Tae Pannell, OL, Penn State
A.J. Davis, CB, Jacksonville St
Stephen Johnson, LB, Temple
400 font, basszus, és azzal még focizott?? 😊
Gyurma Pappa
Nem, ebből fogyott le, egy sérülés miatt ment rá ennyi,
Aubrayo Franklinnel mi újság? Lelépett, vagy újraigazoltuk, vagy wtf van?Tocy
Legutoljára a Falconsnál járt viziten

több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
SS nyilatkozata szerint Corey White-ra nem S-ként, hanem cornerként számítunk, ez is volt az eredeti posztjaatapapa
ÍGY eléggé tetszik ez a pick... Safety poszton se állt túl fényesen a csapat, ő meg tud mindkettőt játszani, ez nekem plusz pont. (Hogy reach-e vagy nem... Nyilván fogalmam sincs. 😀)
DT kellett nem kicsit, Szóval Hicks-szel sincs különösebb bajom, sőt. (Először DE-nek olvastam, ott kicsit érdekeset néztem, de megnyugodtam, hogy DT... 😀)
Toonnak viszont nagyon nem örülök, AA már van, ha kell Colston-csere, deep threat meg 0 éppen... Ehh. :/
Tiller zsír, Jones pick érthetetlen (T szerintem nem kellett...)
Moore-t is lehozhatnánk, az alacsonyabb QB-k szeretnek Brees körül lenni, azt hiszik múlik rajta valamiatapapa
Ő már oroszlán sajnos, bár én a Daniel-Canfield párossal jól elvagyok Brees mögött. 😊
Aubrayo Franklinnel mi újság? Lelépett, vagy újraigazoltuk, vagy wtf van?Tocy
Érdeklődött utána néhány csapat, de sehova nem írt alá... Szvsz nem is lesz visszaigazolva.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem vártam sokat ettől a draft-tól, de ennél azért többet 😊 Hoztunk két monstrumot, akik valszeg a közelébe se lesznek a kezdőnek, egy CB-t, aki már most arc, egy lightos elkapót...nem az igazi.

Aubrayo Franklinnel mi újság? Lelépett, vagy újraigazoltuk, vagy wtf van?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Hicks, Toon, White, Tiller, Jones - oké, hogy nem volt sok és jó pickünk, de én ennél antipatikusabb draftot nem tudnék elképzelni 😀 Tillernek azért drukkolok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
A 7. körben kíváncsi vagyok hogy berántjuk-e Moore-t, már ha akkor még elérhető lesz.atapapa
Inkább hoztunk még egy csibét a falba

Mayock most mondta, hogy ez a Tiller gyerek még 400 font körül is mérlegelt néhány éve :o
SS nyilatkozata szerint Corey White-ra nem S-ként, hanem cornerként számítunk, ez is volt az eredeti posztja

UDFA-k közül megérné egy pillantást venni az LSU-s Petersonra (TE), Moore-t is lehozhatnánk, az alacsonyabb QB-k szeretnek Brees körül lenni, azt hiszik múlik rajta valamiatapapa
Nem baj, én nem bánom az OL draftokat, remélem valamelyik tud C-t játszani, mert Tennant-t nem akarja megszállni az ihlet.

Ha White tényleg jó run supportban, akkor nagy segítség lehet 3-4. CB-ként, akár a nickelben 2009-ben amikor volt itt volt Gay, akkor többet játszottunk ilyen felállásban, mert arra jó volt Randall. Lehet White-ra is így számítunk.

400 font, basszus, és azzal még focizott?? 😊

Nagyon többet nem vártam ettől a draftól, mivel az embereket konkrétan nem ismerem, ezért csak posztok+felmérő+leírások alapján tudom mondani, hogy Alientől tartok, annyira nyers és képzetlen, hogy nem értem miért kellett ennyire, tuti belezúgtak valamiért, a többiek meg bizonyítsanak TC-ben, egyelőre különösebben rosszat vagy jót sem tudok mondani.

De azért JJ majd mondd úgyis valamit, amitől elmegy az életkedvem is 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A 7. körben kíváncsi vagyok hogy berántjuk-e Moore-t, már ha akkor még elérhető lesz.atapapa
Inkább hoztunk még egy csibét a falba

Mayock most mondta, hogy ez a Tiller gyerek még 400 font körül is mérlegelt néhány éve :o
SS nyilatkozata szerint Corey White-ra nem S-ként, hanem cornerként számítunk, ez is volt az eredeti posztja



UDFA-k közül megérné egy pillantást venni az LSU-s Petersonra (TE), Moore-t is lehozhatnánk, az alacsonyabb QB-k szeretnek Brees körül lenni, azt hiszik múlik rajta valami

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
jobban meglepődtem volna, ha nem húzunk egyetlen OL-t sem... projektekből nincs hiány... egyikükben sem látom, hogy idén kezdő lehet, de a coachok jobban tudják ezt...Gyurma Pappa
Ninxs hiány? Csak projekt van...... (de reméljük, az van)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞