New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
szép pick!JJ Tiller
insider pick 😊 A Syracuse HC pár éve még nálunk volt OC, tuti hogy több infónk volt a srácról, mint bárki másnak az NFL-ben


Ezt egy hónapja írtam 😛
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=503891#p503891
A Payton ittléte óta eltelt 6 drafton összesen csak két alkalommal nem draftoltunk embert az OL-be, az egyik tavaly volt, vagyis valaki ismét esélyes ide.
A sec-be minden évben draftoltunk, Porter elengedésével ez a poszt idén is aktuális lehet, Harper esetleges eltiltásával pedig kötelező lesz ide találni embert, bár állítólag safetyben nagyon gyenge az idei felhozatal.

Az utolsó draftolt WR-ünk Arrington 2008-ból, Meachem lelépésével ez a poszt is nagyobb prioritást kaphat.atapapa

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Csak én nem értem?..... 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
szép pick!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Arca azért van
Quick from Corey White: When asked about Drew Brees, he said, "I can't wait to pick him off in practice." 😂atapapa
áhh, szóval PS sztár akar lenni 😀Gyurma Pappa
szegény nem hallott még arról, hogy ha ilyen álmai vannak, ahhoz először el kéne jutni edzésen az első csapatig. Brees nem fog a 3. számú védelemnek dobálni 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 614 — Egyéb témák lakó
Arca azért van
Quick from Corey White: When asked about Drew Brees, he said, "I can't wait to pick him off in practice." 😂atapapa
áhh, szóval PS sztár akar lenni 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Arca azért van
Quick from Corey White: When asked about Drew Brees, he said, "I can't wait to pick him off in practice." 😂

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Corey White. Hmmm... Nem mondom hogy meglepett a pick, mármint a pozíciót tekintve, a játékost nem ismerem. A jellemzése alapján eléggé projektszagú ő is, de meglátjuk, plusz kb. egy kicsivel gyorsabb Harpernek tűnik nekem... A vezetékneve nem tetszikGyurma Pappa
a felmérőkön aratott
40 yard: 4,55 (5.)
emelkedés: 37,5 (2.)
távolugrás: 10,6 (3)
3 cone: 6,72 (3)
Fekvenyomásban volt csak a gyengébbek között.

Ha más nem, ST-ben elegerészik majd. Az nagy baj lenne, ha neki kéne kezdenie

Közben Toon-t Vitték is Colstonhoz hasonlították, állítólag Payton még a combine-on találkozott a sráccal, szal van némi köze a pickhez

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 614 — Egyéb témák lakó
Corey White. Hmmm... Nem mondom hogy meglepett a pick, mármint a pozíciót tekintve, a játékost nem ismerem. A jellemzése alapján eléggé projektszagú ő is, de meglátjuk, plusz kb. egy kicsivel gyorsabb Harpernek tűnik nekem... A vezetékneve nem tetszik

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ez Meachem pótló pick volt?
zemanla
Az a baj hogy nem :/
Ha szentes hasonlatot kéne keresnem, akkor ő egy Colston-light, Meach szerepét vele nem tudjuk kipipálni sajna

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Látom én is , de hozzászólni nem tudok.... Ez Meachem pótló pick volt?
Megtiszteltetés lesz Breessel edzenie is?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Toon

Két év alatt a harmadik draftolt játékosunk, akinek az apja meghatározó profi játékos volt. Adunk a vérvonalra na
(A végén még valami faj- vagy vérelméletet is ránk kennek)

Nem rossz, Alien után főleg, bár én jobb szerettem volna valamelyik közvetlenül utánunk következő CB-t.
De ez már csak nyavalygás.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 614 — Egyéb témák lakó
Majd UDFA-n kárpótol minket Loomis 😛

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha Hicks nincs bent, állítólag hátra is cseréltünk volna :rolleyes: Pont Hicksért kellett volna lecserélni basszus.atapapa
Ha ő lett volna a negyedik-ötödik draftolt játékosunk...jjncaa
... a 6-7. körben 😀

Nos igen, nagyjából így vagyok a projektekkel. Ezek után már jöhet Green is a negyedikben 😛
De tényleg, kezdjünk már el BPA-t húzni az Isten szerelmére (ezt Hajdunak 😊)

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
BPA
Egy "törpe" 😂
6'4⅝"
Height
318 lbs
Weight35.1"
Arm Length
10.2"
Hand Size
zemanla
Az a 35,1 wingspan komoly.

csak azért nem volt wtf, mert ismerem és ex-lsu playajjncaa
Erről pont a saints draftja elleni casus bellid, Al Woods története jutott eszembe, aki szintén nagy ígéretként jött az NCAA-be, csak ő játszott is ott, egyetemi bajnok is lett, és nem a harmadik, hanem a negyedik körben hoztuk el, hogy kivágjuk egy nyár után...
Ha Hicks nincs bent, állítólag hátra is cseréltünk volna :rolleyes: Pont Hicksért kellett volna lecserélni basszus.atapapa
Ha ő lett volna a negyedik-ötödik draftolt játékosunk, akkor semmit nem szólnék, de ez így nagyon meredek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
BPA
Egy "törpe" 😂
6'4⅝"
Height
318 lbs
Weight35.1"
Arm Length
10.2"
Hand Size
zemanla
Az a 35,1 wingspan komoly.

csak azért nem volt wtf, mert ismerem és ex-lsu playajjncaa
Erről pont a saints draftja elleni casus bellid, Al Woods története jutott eszembe, aki szintén nagy ígéretként jött az NCAA-be, csak ő játszott is ott, egyetemi bajnok is lett, és nem a harmadik, hanem a negyedik körben hoztuk el, hogy kivágjuk egy nyár után...
Ha Hicks nincs bent, állítólag hátra is cseréltünk volna :rolleyes: Pont Hicksért kellett volna lecserélni basszus.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 614 — Egyéb témák lakó
csak azért nem volt wtf, mert ismerem és ex-lsu playa, de a felmérőkön nagyon elveszett volt, nem tudom mit lát benne a csapat...jjncaa
értem... mondjuk a felmérők overratedek 😛

bízzunk benne, hogy tudják mit csinálnak

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
csak azért nem volt wtf, mert ismerem és ex-lsu playa, de a felmérőkön nagyon elveszett volt, nem tudom mit lát benne a csapat...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 614 — Egyéb témák lakó
Vitt: He's raw, we love his work ethic. Excited about him. Big body player. If sean were here we'd probably have an offense playerzemanla
Nagy fanja vagyok a csiszolatlan gyémántoknak - 6.-7. körben. De legalább nem RB.

Na, majd jön JJ és talán megmondja, hogy ez wtf volt.

szerk.: megnéztem a videót, annyira nem esett kétségbe JJ, mint mondjuk a PatRob picknél 😛

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
BPA
persze

Vicces, de sajnos nem fake
atapapa
Tényleg ő volt a BPA???

Egy "törpe" 😂
6'4⅝"
Height
318 lbs
Weight35.1"
Arm Length
10.2"
Hand Size

Vitt: He's raw, we love his work ethic. Excited about him. Big body player. If sean were here we'd probably have an offense player




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
BPA
persze

Vicces, de sajnos nem fake

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Leitatunk? Akkor kapsz egy stampedli Heinekent... 😉
zemanla
csak óvatosan wazze, a végén a detoxban végzem 😀

Annak ellenére hogy BPA a cél, közös kedvencünk, Flanagan néni nemrég mondta az NFL Networkön, hogy várhatóan ez védő lesz a harmadik körbenatapapa
Váááááooo! micsoda meglepetés lenne.... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Leitatunk? Akkor kapsz egy stampedli Heinekent... 😉
zemanla
csak óvatosan wazze, a végén a detoxban végzem 😀

Annak ellenére hogy BPA a cél, közös kedvencünk, Flanagan néni nemrég mondta az NFL Networkön, hogy várhatóan ez védő lesz a harmadik körben

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Leitatunk? Akkor kapsz egy stampedli Heinekent... 😉
Ja. én is néztem a csapatfórumokat, de hát sok témánk most nem volt.... egyrészről sajnos, másrészről hál' Istennek...

A fotelek tényleg jók. de a kivetítőn sem a Barátok közt megy.
(és a papír pohár? Egészségedre! 😀 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Rendben, a következő közös meccsnézésre viszek egy teknőnyi tatárt. Cserébe leitattok 😛
Olyan csend van a fórumunkon a többihez képest. Mitől van ez? 😊
zemanla
Délutánig a két legalsó csapattopic a miénk és a Raiders-é volt, egyikünknek se volt tegnap dolga.

Loomisék bementek azért dolgozni, de a laptop mellett lévő controller érdekes időtöltésre ad gyanút


Egy ilyen széket azért az irodába bevinnék

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én azt hiszem, nem is várok a mai drafttól semmit... persze, egy jó tatárbifsztek jól jönne. 😊zemanla
én is kérek....Kájzerszóze
😂 Ataaaaaaaaaa!
Két bifsztek rendel!

Olyan csend van a fórumunkon a többihez képest. Mitől van ez? 😊

Potential Mid to Late Round Draft Targets for the Saints:

http://www.canalstreetchronicles.com/2012/4/27/2959761/random-observations-defensive-ends-and-tackles




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞