New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mondjuk az igazán kemény büntetés az lenne ha megtiltanák h visszaigazolják a jelenlegi FA-iket 😀empty taxi
Szerintem frappánsabb lenne a 2 Falcons elleni meccsünket le se játszani, csak be kéne írni a 2w-t a pirosaknak.atapapa
Szeretem a nemes és fair küzdelmet, nem tetszik az ötlet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
azért ez a sztori undorító. Szégyen. Az egy dolog, hogy .... néha verik az asszonyt de szándékosan - pénzért! - másoknak sérülést okozni a pályán az patkányság.Amadeus91
Te is jó helyen szocializálódhattálatapapa
a vastagon kiemeltnek semmi köze ahhoz amit a pályán csinál. Utóbbival viszont súlyos sérüléseket lehet okozni. Enélkül is veszélyes ez a sportág.Amadeus91
Mert ha egy 50 kilós nőt megver egy 120 kilós színizom játékos, ott minden rendben lesz.



Hagyjuk.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
azért ez a sztori undorító. Szégyen. Az egy dolog, hogy .... néha verik az asszonyt de szándékosan - pénzért! - másoknak sérülést okozni a pályán az patkányság.Amadeus91
Te is jó helyen szocializálódhattálatapapa
a vastagon kiemeltnek semmi köze ahhoz amit a pályán csinál. Utóbbival viszont súlyos sérüléseket lehet okozni. Enélkül is veszélyes ez a sportág.Amadeus91
mert ha vered az asszonyt, azzal nem lehet súlyos sérülést okozni, az teljesen természetes azért, mert nem a pályán történik

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
azért ez a sztori undorító. Szégyen. Az egy dolog, hogy .... néha verik az asszonyt de szándékosan - pénzért! - másoknak sérülést okozni a pályán az patkányság.Amadeus91
Te is jó helyen szocializálódhattálatapapa
a vastagon kiemeltnek semmi köze ahhoz amit a pályán csinál. Utóbbival viszont súlyos sérüléseket lehet okozni. Enélkül is veszélyes ez a sportág.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Azon gondolkoztam mióta a hír megjelent, hogy bizony komolyan perelhetőek lesznek azon játékosok, akiknek kifizetés történt a számlájára ilyen indokkal (a felbujtók is). És lám, már realizálódni is látszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
azért ez a sztori undorító. Szégyen. Az egy dolog, hogy .... néha verik az asszonyt de szándékosan - pénzért! - másoknak sérülést okozni a pályán az patkányság.Amadeus91
Te is jó helyen szocializálódhattál

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk még nem is tartom elképzelhetetlennek, hogy ez kihat majd teszem azt Breesre. 😊Stez
majd elmegy Miamibe, ha nem tér vissza Culpepper.Höri
Oda biztos nem, mert a Dolphins medical teamje megint talán valami nagy kockázatfaktort, mint pár éve. 😛
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
azért ez a sztori undorító. Szégyen. Az egy dolog, hogy vannak olyanok a ligában akik a pályán kívül füveznek, gyorshajtanak, verekednek, kurváznak, néha verik az asszonyt, ellőnek 1-2 gólyót a levegőbe részegen...de szándékosan - pénzért! - másoknak sérülést okozni a pályán az patkányság. Edzőtől kezdve mindenkit, aki "elrendelte", támogatta, végrehajtotta rúgnék picsán úgy, hogy az UFL -ben fogjon talajt.
Ha anno a Giants kapcsán ment a balhé és a fenyegetőzés az állítólagos szinészkedés miatt (1. vagy 2. hét a Rams ellen) akkor emiatt nem is tudom minek kéne jönnie...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De csak nálunk, Jacksonville-ben erre még nem volt pénzjjncaa
Vagy inkább mert Del Rio nem engedte(remélem).iktriad
Gm Gene pedig ezért vadászott wyomingi hard hitterekrejjncaa
Mikor Williams itt volt, akkor még nem ő volt a góré. GW a "csodás" (borzalmas) '08as szezonban volt nálunk DC, Smith '09 óta GM.
Ja és Prosinkskit meg ne bántsd. 😊

gratulálok, igazi sportember...iktriad
csak Faragó meg ne tudja eztHöri
Á, most mással van elfoglalva. Tuti épp Favre twitterüzeneit olvasgatja nagy áhítattal. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Williams occasionally reached into his own pocket to contribute to the bounty pool.
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/03/02/saints.bounties/index.html#ixzz1o06hZyR6iktriad
Ezért kellett neki akkora pénz, hogy az elején Payton is lemondott a sajátjából GW javára 😊
Egyértelmű hogy GW az egyik főbűnös, szvsz simán lehet hogy a korábbi munkahelyein is alkalmazta a módszert, bár JDR alatt pont nem, ő szereti uralni a D-t, ezért is jött el onnan GW.
It was a terrible mistake, and we knew it was wrong while we were doing it. Instead of getting caught up in it, I should have stopped it. I take full responsibility for my role. I am truly sorry. I have learned a hard lesson and I guarantee that I will never participate in or allow this kind of activity to happen again.

Szal GW-t ismerve nem lepett annyira meg az ügy, de az igen, hogy Loomis ilyen mélyen érintett. Belőle többet néztem ki.

Mondjuk az igazán kemény büntetés az lenne ha megtiltanák h visszaigazolják a jelenlegi FA-iket 😀empty taxi
Szerintem frappánsabb lenne a 2 Falcons elleni meccsünket le se játszani, csak be kéne írni a 2w-t a pirosaknak.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk még nem is tartom elképzelhetetlennek, hogy ez kihat majd teszem azt Breesre. 😊Stez
majd elmegy Miamibe, ha nem tér vissza Culpepper.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az igazán kemény büntetés az lenne ha megtiltanák h visszaigazolják a jelenlegi FA-iket 😀empty taxi
😂
Az komoly lenne.
Mondjuk még nem is tartom elképzelhetetlennek, hogy ez kihat majd teszem azt Breesre. 😊
De sok esély szvsz nincs erre sem.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mondjuk az igazán kemény büntetés az lenne ha megtiltanák h visszaigazolják a jelenlegi FA-iket 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gratulálok, igazi sportember...iktriad
csak Faragó meg ne tudja ezt

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
De csak nálunk, Jacksonville-ben erre még nem volt pénzjjncaa
Vagy inkább mert Del Rio nem engedte(remélem).iktriad
Gm Gene pedig ezért vadászott wyomingi hard hitterekre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De csak nálunk, Jacksonville-ben erre még nem volt pénzjjncaa
Vagy inkább mert Del Rio nem engedte(remélem).


Szóval GW (nagyon is) támogatta a dolgot - gratulálok, igazi sportember...
Williams occasionally reached into his own pocket to contribute to the bounty pool.
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/03/02/saints.bounties/index.html#ixzz1o06hZyR6
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
De csak nálunk, Jacksonville-ben erre még nem volt pénz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brian McIntyre: "Why would a guy risk a $20,000 fine to win a $1,500 bounty?"

Ez mondjuk valóban érdekes kérdés. 😊Schleck
én azt olvastam, hogy minden sérülés után kaptak ajándékba egy ilyet.

ráadásul nem szabad elfelejteni, hogy egy papírban 2 van.Höri
😂
Ennek tükrében nagyon "örülök", hogy innen jött az új DB coachunk.
Mondjuk Gregg Williamsből simán kinézem, hogy egy ilyen dolgot elnéz/megenged/támogat...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brian McIntyre: "Why would a guy risk a $20,000 fine to win a $1,500 bounty?"

Ez mondjuk valóban érdekes kérdés. 😊Schleck
én azt olvastam, hogy minden sérülés után kaptak ajándékba egy ilyet.

ráadásul nem szabad elfelejteni, hogy egy papírban 2 van.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez olyan,hogy kb minden második csapatnál előfordulhat az ilyen bounty. Az viszont már érdekesebb,hogy az edző csak szemet huny felette,vagy esetleg ő szervezi...
több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 633
drew meg írja alá a szerződését, a különbözetet majd elbountyzzuk. extra 50 ezer minden kilőtt íjász után 😛
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
😂
@Rosenberg_Mike: Imagine how rich Ndamukong Suh would be if he played for the Saints.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
De majd most lehet megint álszenteskedni, ahogy azt a Spygate-nél is eljátszotta a liga, csúnya-csúnya szentek, miattuk vonult nyugdíjba favre isjjncaa
nem hinném, hogy álszenteskedés. egyszerűen ha nem büntetik most meg ezért a csapatot, azzal azt mondják ki, hogy ennek helye van a ligában (vagy a sportban, most mindegy). abban meg szerintem egyetértünk, hogy ez egy elég rossz üzenet lenneSzobi22
Az álszenteskeskedést pl. azokra a szurkolókra értem, akik kint már a Saints SB-győzelemtől való megfosztását követelikjjncaa
jó, hát idióták mindenhol vannak, arrafelé meg ugye koncentráltan.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
De majd most lehet megint álszenteskedni, ahogy azt a Spygate-nél is eljátszotta a liga, csúnya-csúnya szentek, miattuk vonult nyugdíjba favre isjjncaa
nem hinném, hogy álszenteskedés. egyszerűen ha nem büntetik most meg ezért a csapatot, azzal azt mondják ki, hogy ennek helye van a ligában (vagy a sportban, most mindegy). abban meg szerintem egyetértünk, hogy ez egy elég rossz üzenet lenneSzobi22
Az álszenteskeskedést pl. azokra a szurkolókra értem, akik kint már a Saints SB-győzelemtől való megfosztását követelik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
De majd most lehet megint álszenteskedni, ahogy azt a Spygate-nél is eljátszotta a liga, csúnya-csúnya szentek, miattuk vonult nyugdíjba favre isjjncaa
nem hinném, hogy álszenteskedés. egyszerűen ha nem büntetik most meg ezért a csapatot, azzal azt mondják ki, hogy ennek helye van a ligában (vagy a sportban, most mindegy). abban meg szerintem egyetértünk, hogy ez egy elég rossz üzenet lenneSzobi22
Biztos hogy lesz büntetés. Bár már most pattog ki néhány tweet arról, hogy ez annyira nem is elszigetelt eset, mire a büntetést kiszabják, esetleg még több infó lesz a többiről, ami talán valamennyire tompíthatja az ügy élét. De csak nagyon talán. Nálunk tízezer oldalas nyomozati anyag van, több csapat ilyet nem fog tudni produkálni.