New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mielőtt félreértenétek, nem azt mondom, hogy ez nem volt semmi vagy ilyesmi. Továbbra is tartom, hogy ez nagyságrendekkel undorítóbb dolog, mint a spygate, csak valahogy a működését nem látom át. De biztos fog még több infó kiderülni erről.

Castleai01 magyarázatát tudom az eddigiek közül legjobban megérteni és elfogadni, valóban valami ilyesmi lehet a dolgok mögött, és valóban rettenetes, hogy ilyenek megtörténhetnek.

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Ezt most nem értem. Teljesen más a két szitu.Schleck
Mert most ez kérdés? Valamivel fel akarták dobni pluszban a meccseket, szinte biztos vagyok benne hogy mindenhol ez megy, max nem pénzben "játszanak". Ezek a játékosok nem agysebészek, ideje lenne már felfognijjncaa
De most nem ezt mondom. Ezzel a sok büntetéssel már üzletileg sem racionális arra menni, hogy kiüsse valaki a másikat. Több eséllyel szórják meg egy 20 ezres büntivel, mint amennyit "bounty"-kból össze tudna szedni a játékos.Schleck
Mert az ilyesmi nem is a pénzről szól... Hanem az edzők/társak "elismeréséről"... Az ilyen emberek megtennék ugyanezt egy szelet pizzáért is ha az van "feldobva" fejdíjnak...
Szeretném hinni csak elszigetelt esetről van szó és nem általános jelenség az NFL-en belül, de félek JJ-nek van igaza...

Amúgy hatalmas szégyen ez mind az érintett játékosoknak, mind az edzőknek...
Gyanítom hogy az érintettek nem is nagyon fognak újra állást találni a ligában, de lehet tényleg nagyon naiv vagyok...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
De majd most lehet megint álszenteskedni, ahogy azt a Spygate-nél is eljátszotta a liga, csúnya-csúnya szentek, miattuk vonult nyugdíjba favre isjjncaa
nem hinném, hogy álszenteskedés. egyszerűen ha nem büntetik most meg ezért a csapatot, azzal azt mondják ki, hogy ennek helye van a ligában (vagy a sportban, most mindegy). abban meg szerintem egyetértünk, hogy ez egy elég rossz üzenet lenne

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Ezt most nem értem. Teljesen más a két szitu.Schleck
Mert most ez kérdés? Valamivel fel akarták dobni pluszban a meccseket, szinte biztos vagyok benne hogy mindenhol ez megy, max nem pénzben "játszanak". Ezek a játékosok nem agysebészek, ideje lenne már felfognijjncaa
De most nem ezt mondom. Ezzel a sok büntetéssel már üzletileg sem racionális arra menni, hogy kiüsse valaki a másikat. Több eséllyel szórják meg egy 20 ezres büntivel, mint amennyit "bounty"-kból össze tudna szedni a játékos.Schleck
De milyen racionalitást keresel te azoknál az embereknél, akiket úgy vakartak ki a gettóból, a pénzüket meg azt se tudják, mire költsék? Itt nem is a lényeg, hogy most 1500 vagy 1 dollár volt a tét, hanem maga az elv, hogy ők kimondva a sérülésre bazíroztak. De majd most lehet megint álszenteskedni, ahogy azt a Spygate-nél is eljátszotta a liga, csúnya-csúnya szentek, miattuk vonult nyugdíjba favre is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
De most nem ezt mondom. Ezzel a sok büntetéssel már üzletileg sem racionális arra menni, hogy kiüsse valaki a másikat. Több eséllyel szórják meg egy 20 ezres büntivel, mint amennyit "bounty"-kból össze tudna szedni a játékos.Schleck
Mindenesetre tény, hogy működött a rendszer évekig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért kér fizetésemelést egy amúgy is milliókat kereső játékos?jjncaa
Ezt most nem értem. Teljesen más a két szitu.Schleck
Mert most ez kérdés? Valamivel fel akarták dobni pluszban a meccseket, szinte biztos vagyok benne hogy mindenhol ez megy, max nem pénzben "játszanak". Ezek a játékosok nem agysebészek, ideje lenne már felfognijjncaa
De most nem ezt mondom. Ezzel a sok büntetéssel már üzletileg sem racionális arra menni, hogy kiüsse valaki a másikat. Több eséllyel szórják meg egy 20 ezres büntivel, mint amennyit "bounty"-kból össze tudna szedni a játékos.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Brian McIntyre: "Why would a guy risk a $20,000 fine to win a $1,500 bounty?"

Ez mondjuk valóban érdekes kérdés. 😊Schleck
Miért kér fizetésemelést egy amúgy is milliókat kereső játékos?jjncaa
Ezt most nem értem. Teljesen más a két szitu.Schleck
Mert most ez kérdés? Valamivel fel akarták dobni pluszban a meccseket, szinte biztos vagyok benne hogy mindenhol ez megy, max nem pénzben "játszanak". Ezek a játékosok nem agysebészek, ideje lenne már felfogni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Bár nem hiszem hogy ezt a liga meg fogja húzni mert nem engedheti meg magának,de ez eltiltásnak kéne lennie alapból!Sean Paytonban pedig óriásit csalódtam!Az egyik legjobb edzőnek tartottam,de ha tényleg tudott róla,ez aljasság!Micsoda szégyen a sportra nézve!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Brian McIntyre: "Why would a guy risk a $20,000 fine to win a $1,500 bounty?"

Ez mondjuk valóban érdekes kérdés. 😊Schleck
Miért kér fizetésemelést egy amúgy is milliókat kereső játékos?jjncaa
Ezt most nem értem. Teljesen más a két szitu.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Adam Schefter
A safe prediction: Saints will be disciplined far worse than the Patriots were for Spygate.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
vélhetően Belichick irányított a háttérből 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Brian McIntyre: "Why would a guy risk a $20,000 fine to win a $1,500 bounty?"

Ez mondjuk valóban érdekes kérdés. 😊Schleck
én is ezen gondolkodtam

plusz egy ko (ami már eléggé súlyos sérülést sejtet magában) 1500 dollárt ér embereknek?
egy ember egészsége?
azért ez hatalmas szégyenriport


JT Daniels fan
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Brian McIntyre: "Why would a guy risk a $20,000 fine to win a $1,500 bounty?"

Ez mondjuk valóban érdekes kérdés. 😊Schleck
Miért kér fizetésemelést egy amúgy is milliókat kereső játékos?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintem ezt csak Atapapa találta ki, mert utol akarja érni a Pats topikot hsz számban. 😊GRAFI
Ahhoz le kéne igazolnom Sorbit 😀atapapa
jó taktika volt, hogy velem írattad be 😛

Schefter is azon a véleményen van közben, hogy a legóvatosabb jóslások szerint is jóval súlyosabb büntetés lesz, mint a Spygatenél.
mindenesetre nagyon durva ez az egész

Schleck: ez az, amit én sem értek. de nem hinném, hogy teljesen légből kapott, mert akkor a Detroitot szívatnák 😛

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Brian McIntyre: "Why would a guy risk a $20,000 fine to win a $1,500 bounty?"

Ez mondjuk valóban érdekes kérdés. 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem akarok rossz híreket olvasni.... (nagyon rossz érzéseim vannak, pedig ha.... szervezzünk gyűjtést? néhány 100 éves jövedelmünkből, telán valami pozitívat összedobhatnánk. 😊 )zemanla
Kár hogy egy ilyen is rögtön a Bounty alá menne.

Szerintem ezt csak Atapapa találta ki, mert utol akarja érni a Pats topikot hsz számban. 😊GRAFI
Ahhoz le kéne igazolnom Sorbit 😀

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Szerintem ezt csak Atapapa találta ki, mert utol akarja érni a Pats topikot hsz számban. 😊
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nem akarok rossz híreket olvasni.... (nagyon rossz érzéseim vannak, pedig ha.... szervezzünk gyűjtést? néhány 100 éves jövedelmünkből, telán valami pozitívat összedobhatnánk. 😊 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
a bounty program kifejezés egyébként mit takar?adam77
a bounty az kb jutalmat jelent, a bounty hunter a fejvadász... a bounty program meg kb. azt jelenti, hogy a játékosok kaptak jutalmat, ha valakit kiütöttek...Gyurma Pappa
Maga a Bounty rule az NFL-ben szerződésen felüli illegális javadalmazást jelenthet.

Ha már kiszabtam a draftbüntetésünket, az eltiltásról is intézkedem: Williams kapjon 4 hetet 😉

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
a bounty program kifejezés egyébként mit takar?adam77
a bounty az kb jutalmat jelent, a bounty hunter a fejvadász... a bounty program meg kb. azt jelenti, hogy a játékosok kaptak jutalmat, ha valakit kiütöttek...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nagyon komoly büntetések lesznek ezért. Lehet bukik a csapat draft picket is.
gsn
Egye fene, az idei első köröset beáldozzuk 😛

Hivatalosan is dirty csapat vagyunk

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 633
a bounty program kifejezés egyébként mit takar?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha ezek a hírek igazak, akkor iszonyatos nagy szégyen lenne a ligára nézve, ha kisebb büntetés lenne a vége, mint amit a Pats kapott a kamerázásért. Legalábbis szerintem.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Nagyon komoly büntetések lesznek ezért. Lehet bukik a csapat draft picket is.
22-27 játékos volt érintett az ügyben.
1500 $ járt egy KO-ért, 1000 $ egy kocsin levitt játékosért, a playoffban duplázódtak illetve triplázódtak a kifizetések.
Benson felszólította Loomist korábban, hogy hagyják abba, de a GM nem tett eleget a kérésének.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 633
és így folytatja:
"Investigation reviewed 18.000 documents totaling more than 50,000 pages. Commissioner Goodell will determine the discipline.
NFL determined that former Saints DC Gregg Williams administered the program with knowledge of other defensive coaches.
Discipline for the Saints could include fines, suspensions and forfeiture of draft choices.
NFL investigation of Saints began in 2010 when allegations were made that Saints targeted QBs such as Brett Favre and Kurt Warner."