New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 762 — No es importante
Mondják, hogy az irányítónak a pályán és azon kívül is csapata vezérének kell lennie. Na az én nfl-emben hoznék egy olyan szabályt, hogy a franchise (értsd konstansan 3-4 évig kezdő) quarterback megkapná automatikusan a gm posztot, aztán szorítsa be a sapkába a fizetését úgy, ahogy tudja 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Hát végül is most kell megkeresni a mindennapi betevőre valót... 😛 kicsit sok ez a különbség, nem tudom, hogy fognak megegyezni.....dande
nyilván ha csak a Saints-en múlna, örömmel megadnák a 22-t is, de fizetési sapkával a csodálatosan lojális játékosok is lehetnének talán engedékenyebbek

esélytelen, hogy a Brees-Colston-Nicks trióból akár kettőt megtartsunkjjncaa
Nehéz erre mondani bármit. Rémesen csalódott leszek, ha nem sikerül megoldást találni. Most már Meachem megtartásának is örülni fogok...

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 762 — No es importante
Hát végül is most kell megkeresni a mindennapi betevőre valót... 😛 kicsit sok ez a különbség, nem tudom, hogy fognak megegyezni.....dande
nyilván ha csak a Saints-en múlna, örömmel megadnák a 22-t is, de fizetési sapkával a csodálatosan lojális játékosok is lehetnének talán engedékenyebbek

esélytelen, hogy a Brees-Colston-Nicks trióból akár kettőt megtartsunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát végül is most kell megkeresni a mindennapi betevőre valót... 😛 kicsit sok ez a különbség, nem tudom, hogy fognak megegyezni.....
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
uuuh

According to Yahoo! Sports' Jason Cole, the Saints and free agent Drew Brees remain "roughly $5 million a year apart" on a new contract.
The New Orleans Times-Picayune suspects the difference could be $22 million per vs. $17 million per

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Bushrod szvsz csak akkor kap nálunk nagy zsozsót (jövőre), ha Nicks megpattan.atapapa
Akkor viszont kiderül, h a jó teljesítményéhez Nicks is kellett...Szerintem ő az aki nagyon jó rendszerember, de egyénileg nagy lóvét nem biztos h érdemelne. tőlünk nem is fog kapni szerintem.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Egy olyan év után, amit Bushrod a háta mögött tud, 5 év, közel 50 milliós szerződést kéne neki adni, legalább 20 millió garantálttal. Ez mellé nem tudsz olyan elsőéves alapfizetést tenni, amivel beljebb lennénk 2012-re.
Arról nem szólva, hogy ezzel lenne három O-falemberünk is 50 millió feletti szerződéssel... Szvsz nincs ilyen OL az egész NFL-ben, nálunk se lesz ilyen, Bushrod szvsz csak akkor kap nálunk nagy zsozsót (jövőre), ha Nicks megpattan.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Bushrodot nem hiszem, nehéz lesz pro bowlos LT-nek ennél kevesebb pénzt adni. Ha aláíratunk vele is most egy hosszút, akkor se tudnánk a mostani alá menni cap-terhelésben.
Ellis-szel meg nem tudom mit lehetne kezdeni, a szerződése utolsó éve, 2 éve megszolgálta a pénzét, tavaly nem, lövésem sincs ilyen szituban hogy lehetne közös megegyezéssel ezt a számot erre az egy évre komolyabban leszorítani. De hát ezért nem vagyok GM 😊
atapapa
Hosszabbításra számolnék Bushroddal, aláírási bónusszal, akkor egy kicsit lehetne csökkenteni (2-3 millió is pénz, elég lehet az is). Mondjuk kaphatna egy 4-5 évest, Ellist meg... hát nem tudom hosszabbítani vele is? Az a bajom vele, mint mondjuk Smith-szel: hol tök jó, "elit" évet fut, hol meg komolytalannak is alig nevezhető évet. Lásd pont a két említett embernél a tavalyi... Mondjuk sokat senki nem fog érte jövőre sem adni, hacsak nem csinál valami csodásat most.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
http://www.nola.com/saints/index.ssf/2012/03/the_will_smith_was_necessary_t.html

Ez azért jó, mert szépen össze van írva, hogy ki mennyit nyom a capben. Ezt korábban is írta már valaki, de szerintem lesz Bushrod/Ellis átdolgozás is.Gyurma Pappa
Bushrodot nem hiszem, nehéz lesz pro bowlos LT-nek ennél kevesebb pénzt adni. Ha aláíratunk vele is most egy hosszút, akkor se tudnánk a mostani alá menni cap-terhelésben.
Ellis-szel meg nem tudom mit lehetne kezdeni, a szerződése utolsó éve, 2 éve megszolgálta a pénzét, tavaly nem, lövésem sincs ilyen szituban hogy lehetne közös megegyezéssel ezt a számot erre az egy évre komolyabban leszorítani. De hát ezért nem vagyok GM 😊
Na, megjöttem a gyerekek síeltetéséből.
Semmi pozitív hír????? :/zemanla
Légy te pozitív: nem maradtál le semmiről 😊

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Na, megjöttem a gyerekek síeltetéséből.
Semmi pozitív hír????? :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
http://www.nola.com/saints/index.ssf/2012/03/the_will_smith_was_necessary_t.html

Ez azért jó, mert szépen össze van írva, hogy ki mennyit nyom a capben. Ezt korábban is írta már valaki, de szerintem lesz Bushrod/Ellis átdolgozás is.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Egyébként meg: "Saints are working on restructured deal with DE Will Smith to save $5 or $6 mill of cap $. Could be done today. No new $, just guar salary." @JasonColeYahoocsabi19
Meglátjuk mennyire lesz fogékony egy ilyen ötletre WS91. Voltak nekünk már ilyen tárgyalásaink Hornnal meg Shockeyval is 😊atapapa
Ha van benne önkritika... 😀Gyurma Pappa
Szerintem azt ő is látja, hogy nem tízmillió dolláros játékos már. A történelem azt mutatja, hogy a fizetés-csökkentéssel kapcsolatos ajánlatainkat csak a nagyon önzetlen játékosok fogadják el (Deuce), gondolom azért, mert ha egy játékossal kapcsolatban már odáig jutunk, hogy fizut vágjunk, akkor Loomis nem szégyenlős olyan számot mondani, ami mellett inkább megéri a játékosnak máshol próbálkoznia új szerződéssel.

Szerk: az jelenthet valamit Brees szerződése és a Nicks-tag szempontjából, hogy ennyire rohanunk Smith átstrukturálásával, mivel amúgy lenne idő kidobni őt/szerződést átdolgozni vele, hiszen március végén lép csak életbe az egymilliós roster bónusza.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Egyébként meg: "Saints are working on restructured deal with DE Will Smith to save $5 or $6 mill of cap $. Could be done today. No new $, just guar salary." @JasonColeYahoocsabi19
Meglátjuk mennyire lesz fogékony egy ilyen ötletre WS91. Voltak nekünk már ilyen tárgyalásaink Hornnal meg Shockeyval is 😊atapapa
Ha van benne önkritika... 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nekem pont ez a bajom, ha kilépnek a piacra, akkor nem Loomis fogja (tudni) odatolni eléjük azt az ajánlatot, amire nem tudnak nemet mondani... Kapni fog a Nicks-Colston-Meachem hármas olyan offert, hogy a gyűrűjükkel együtt lelépjenek...
csabi19
De ezt nem csak Loomis tudja 😊 Hanem a játékosok is ügynököstül és ennek megfelelően fogadnának egy, a franchise számára ésszerű ajánlatot. Ha lenne 50 millió dollár a sapkában, akkor eljátszhatnánk azzal, hogy adunk mindnek (játékosszempontból) kiváló szerződést és egyiknek se jutna eszébe tesztelni a piacot. De nincs.

Egyébként meg: "Saints are working on restructured deal with DE Will Smith to save $5 or $6 mill of cap $. Could be done today. No new $, just guar salary." @JasonColeYahoocsabi19
Meglátjuk mennyire lesz fogékony egy ilyen ötletre WS91. Voltak nekünk már ilyen tárgyalásaink Hornnal meg Shockeyval is 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Igen, Smith-szel kapcsolatosan ezt a verziót láttam valószínűnek Spags mellett. Ez jó, mert gyakorlatilag ezzel Nicks tagje nyitott.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Nekem pont ez a bajom, ha kilépnek a piacra, akkor nem Loomis fogja (tudni) odatolni eléjük azt az ajánlatot, amire nem tudnak nemet mondani... Kapni fog a Nicks-Colston-Meachem hármas olyan offert, hogy a gyűrűjükkel együtt lelépjenek...

Egyébként meg: "Saints are working on restructured deal with DE Will Smith to save $5 or $6 mill of cap $. Could be done today. No new $, just guar salary." @JasonColeYahoo

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
az sem lepne meg, ha Nicks elé letenne a FO valami olyat, amire nem tud nemet mondani, és Colston kapná a taget, vagy fordítva.Gyurma Pappa
Ez kizárt, ha Brees szerződése nem jön létre hónapokig, akkor az utóbbi kettő közül egyik se fog két nap alatt új szerződést kapni. Egyik taget kap, ha kap, és legalább az egyik ki fog lépni a piacra, ez száz.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
A hogyan tovább annál érdekesebb lesz.atapapa
Én sem Brees miatt aggódok... Mondjuk az sem lepne meg, ha Nicks elé letenne a FO valami olyat, amire nem tud nemet mondani, és Colston kapná a taget, vagy fordítva. Igazából van olyan szám, amire nem tudnak nemet mondani. NA, akkor tényleg érdekes lesz, hogy merre tovább.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Nincs visszavonultatva Archie száma? :oempty taxi
Gondolom de, emiatt is írtam. Manning-Mannig, Archie nincs ráírva 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Racionálisan nézve nincs miért aggódni. A Brees-tárgyalások kb. a nyár végén elkezdődtek, a szezon közepénél lefulladtak, egy hónapja megint zajlanak. Van olyan dolog, amiről nem volt szó ennyi idő alatt vagy amiben nem tudnak dűlőre jutni, de majd egy Brees-tag után hirtelen lesz kompromisszum? Nem hiszem.
Brees az a játékos, aki megérdemli hogy az NFL történelmének legjobban fizetett játékosa legyen, akkor is, ha emiatt nem lesz hely másik két sztárra.
Legkésőbb a hétvégén meglesz a szerződés, NFL-léptékkel mérve is rengeteg nullával. A hogyan tovább annál érdekesebb lesz.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nincs visszavonultatva Archie száma? :o


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Najó, engem egyre jobban idegesít, hogy most már a média is Brees szerződésével foglalkozik. Van abban valami, amit az ESPN Mike and Mike műsorában mondtak: ha Brees nem tud leszerződni normálisan a csapatával, akkor ki fog? Továbbra is nagyon bízom Loomisban, de 4 nap van a tag zárásig.

Azért a "viccek" is megjelentek, miszerint ha Brees elmenne (ezt ugye szinte teljesen kizárhatjuk), akkor idejöhetne Peyton Manning dobálni. Ez egyébként borzasztóan vicces szitu lenne, de bekövetkezni úgyse fog. Lehet felvenné a 8-as mezt, úgysem kell új nevet írni rá 😂 😂 😂

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
"I don't want to be franchised!!!!" tweetelte Nicks...
csabi19
ezt beszélje meg a szakszervezettel, harcolja ki legközelebb, hogy ne lehessen tagelni senkit. Vagy írjon alá évi 5millióért, és nem lesz tag 😛 atapapa
Ja, végül is a holdout az még pont hiányozna... 😛
Brees tag, Nicks megy, remélem, hogy a Colston-Meachem párosból az egyik legalább marad.
csabi19
Kemény lenne egy olyan forgatókönyv, hogy se Nicks, se Colston, se Meachem 😂atapapa
Benne van sajnos... Te híres vagy pesszimizmusodról (a topikban legalábbis tuti... 😛), én viszont tényleg elhiszem, hogy ez megtörténhet... 😕 Egyre inkább azt tudom elhinni, hogy Brees tag, Nicks a legjobban fizetett G lesz, de nem NOLA-ban, WR ügyben meg... Lehet, hogy AA lesz a no.1??? 😀
Egyébként azt még nem döntöttem el, mit szeretnék jobban, egy Colston vagy egy Meachem re-sign-t... Mintha számítana. 😂

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
"I don't want to be franchised!!!!" tweetelte Nicks...
csabi19
ezt beszélje meg a szakszervezettel, harcolja ki legközelebb, hogy ne lehessen tagelni senkit. Vagy írjon alá évi 5millióért, és nem lesz tag 😛
Brees tag, Nicks megy, remélem, hogy a Colston-Meachem párosból az egyik legalább marad.
csabi19
Kemény lenne egy olyan forgatókönyv, hogy se Nicks, se Colston, se Meachem 😂

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
"I don't want to be franchised!!!!" tweetelte Nicks...
Az elmúlt 2 nap hírei nagyon nem tetszenek... (Az AA re-sign tetszik, és, ha megy Colston és/vagy Meachem nem is irreleváns... De mégis.) Így utólag nem lett volna vele bajom, ha a topik az utolsó marad a fórumon... Hát, egyre esélyesebb, hogy Brees tag, Nicks megy, remélem, hogy a Colston-Meachem párosból az egyik legalább marad.

Gondolom még nem volt: a Cards lesz a HoF meccsen a másik résztvevő.