New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Na, hétfőtől buli van. Március 5-ig nagyon sok minden ki fog derülni. Amit én várok: Smith, Vilma, Porter, Colston viszlát, Brees szerződés, Nicks egyelőre tag (szerintem még idén szerződés).

Ha Loomis elveszti Brees-t, akkor ugye le is mondhat. Ha elveszti Nickset, és az idény szarul sikerül, akkor év végén teheti meg ugyanezt. Ezt nem csak én tudom, de ő is.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az még hagyján, hogy nekem, de ha csapattag vagyok azóta is Bradyben ülnék... hajdu
ez a szöveg 😂

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Igen. Egszerűen nem tudok mit kezdeni azzal a vereséggel, mert annak valójában győzelemnek kellett lennie. Jóformán feldolgozhatatlan. Az még hagyján, hogy nekem, de ha csapattag vagyok azóta is Bradyben ülnék... Mit élhetett át Brees vagy Payton... - hogy mást ne mondjak, :mad:
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Mennyire haragszom Williamsre, el sem tudom mondani. Pedig már elvileg enyhülnie kéne. De nem tud.hajdu
Nehéz 😐 Ez a mix is úgy ér véget, mintha elvágták volna, csináljuk a meccsnyerő TD-t, nagy öröm és boldogság, aztán sötétség.atapapa
Sajnos ez az év ilyen lesz. Tavaly belefér a vereség, magyarázható volt: sok volt a sérült, Breesnek sem volt élete éve (összehasonlítva ezzel vagy a 2009-es évvel), kicsit "fürdött" a csapat még a SB-ban. Ezt a meccset viszont meg lehetett volna nyerni, sőt igazából meg is nyerte Brees és Graham. Bár utólag örültem volna, ha a Graham leül az 1 yardoson, és csak 40 sec múlva lesz TD 😊 Nyilván ezt akkor senki nem tudhatta.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mennyire haragszom Williamsre, el sem tudom mondani. Pedig már elvileg enyhülnie kéne. De nem tud.hajdu
Nehéz 😐 Ez a mix is úgy ér véget, mintha elvágták volna, csináljuk a meccsnyerő TD-t, nagy öröm és boldogság, aztán sötétség.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sproles, ember... Elképesztő, amit tud. Szerintem 3 mp alatt éri el a 100 km/órát... 😊 mint a rajzfilmfigurák...
Mennyire haragszom Williamsre, el sem tudom mondani. Pedig már elvileg enyhülnie kéne. De nem tud.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
ilyenkor kell megnézni az összes előző szezonbeli TD-t
http://youtu.be/ttC0D9cubcg

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
szintén zenész :rolleyes: minden nap jövök erre, de sehol semmi...ezeket a heteket nagyon nem szeretem :mad:
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Nem bánnám, ha a szakírók szakértenének végre valamit. 😊hajdu
Neked is elvonási tüneteid vannak? 😀zemanla
Háháháháháháháháháháháháháháháháhháháháháháhháháháháááááááá 😀 😀 Úgyszintén! 😊
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ha Brees nem marad, akkor minek kezdünk bele a következő szezonba? Ez a lehetőség nyilván komolyan fel sem merül. Mindenesetre érdekes lenne egy szezon Daniellel és Nicks nélkül. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Nem bánnám, ha a szakírók szakértenének végre valamit. 😊hajdu
Nincs még mit 😊

Megy a mantra, attól függően, hogy ki, mennyire szimpatizál a csapattal, polemizálnak arról, hogy miként fog elmenni Nicks vagy Colston. Lényegtelen hülyeségek, gyakorlatilag senki nem tud semmi érdemlegeset mondani, így nem is mond. Szerintem nagyon figyel Loomis is, hogy idő előtt semmi ne szivárogjon ki.

Jövő hét végén már szerintem lesznek hírek, főleg hogy kiderül: megegyezünk-e Brees-zel vagy sem (meg fogunk), és akkor rávágjuk-e Nicksre a taget vagy sem (rá fogjuk). Ezt most jósolom szépen 😊

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nem bánnám, ha a szakírók szakértenének végre valamit. 😊hajdu
Neked is elvonási tüneteid vannak? 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem bánnám, ha a szakírók szakértenének végre valamit. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az, hogy itt járt, még tényleg nem jelent semmit 😊
Gyurma Pappa
annyit biztosan, hogy újítani akarunk azon a poszton. Azért írtam Vilmát, mert ez az első kézzelfogható jele a vele kapcsolatos "szándékainknak".

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
La Canfora szerint Tatupu hétfőn New Orleans-ban jártatapapa
ez mondjuk még nem jelent semmitGyurma Pappa
lehet ezzel az állítással Vilma elvitázna egy picit 😉
atapapa
Az, hogy itt járt, még tényleg nem jelent semmit 😊

Egyébként a off field problémák nem érdekelnek, itt még Jeremy is jó fiú tudott lenni. A térde az más kérdés.

Vilma meg szerintem enélkül is aggódik 😊 Továbbra is sajnálnám, de Lofa az az ember, akivel még meg is tudnám emészteni a cserét 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
La Canfora szerint Tatupu hétfőn New Orleans-ban jártatapapa
ez mondjuk még nem jelent semmitGyurma Pappa
lehet ezzel az állítással Vilma elvitázna egy picit 😉
Ha mindenáron Seattle-ből akarnak Loomisék embert szerezniundisputedly
ezt a célt már kipipáltuk tavaly Heringgel 😊 Hawthorne tetszene, viszont ő többet kérne mint Tatu, és ez idén nálunk fontos szempont lesz

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
La Canfora szerint Tatupu hétfőn New Orleans-ban jártatapapa
hoppá. ez mondjuk még nem jelent semmit, de érdekesnek érdekes.Gyurma Pappa
jobb idő van, mint Seattleben... 😀zemanla
Nagy kérdés a térde, és az off-field problémák. Ha mindenáron Seattle-ből akarnak Loomisék embert szerezni, akkor figyeljék Hawthorne szerződését. FA lett , és a stáb gyorsabb embert akar középre. Vele jól járna a Saints.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
La Canfora szerint Tatupu hétfőn New Orleans-ban jártatapapa
hoppá. ez mondjuk még nem jelent semmit, de érdekesnek érdekes.Gyurma Pappa
jobb idő van, mint Seattleben... 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
La Canfora szerint Tatupu hétfőn New Orleans-ban jártatapapa
hoppá. ez mondjuk még nem jelent semmit, de érdekesnek érdekes.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
La Canfora szerint Tatupu hétfőn New Orleans-ban járt

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
amellett, h a a falatokat minimum el kell h ismerjem, azért furcsa h annó burner jött a chargersből az nfc southba és mi lett belőle... most meg jött sproles hozzátok... lehet h turnerék a gyökerek?! 😀peach
Breest ne hagyd ki, ha már itt tartunk 😀 😀 😀Gyurma Pappa
Ezt már Atával kitárgyaltuk! 😀zemanla
Ja, a Chargers a fiókcsapatunk 😛

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
amellett, h a a falatokat minimum el kell h ismerjem, azért furcsa h annó burner jött a chargersből az nfc southba és mi lett belőle... most meg jött sproles hozzátok... lehet h turnerék a gyökerek?! 😀peach
Breest ne hagyd ki, ha már itt tartunk 😀 😀 😀Gyurma Pappa
Ezt már Atával kitárgyaltuk! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
amellett, h a a falatokat minimum el kell h ismerjem, azért furcsa h annó burner jött a chargersből az nfc southba és mi lett belőle... most meg jött sproles hozzátok... lehet h turnerék a gyökerek?! 😀peach
Breest ne hagyd ki, ha már itt tartunk 😀 😀 😀

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
amellett, h a a falatokat minimum el kell h ismerjem, azért furcsa h annó burner jött a chargersből az nfc southba és mi lett belőle... most meg jött sproles hozzátok... lehet h turnerék a gyökerek?! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Hogy egy hangyanemiszervnyit fokozzam az optimizmust: állítólag az új CBA megengedi az előző évi capben maradt pénz következő évi felhasználását. Ami ha nem is ránt ki minket a kátyúból, de valamennyit enged a szorításon, olyan 3-4 millió maradt a 2011-es sapiban.