New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Nicks minden pénzt megér, nélküle nem csak Brees-nek lenne sietősebb, de kiderülne hogy a futóinkat túlértékeltük 😊
De Loomis is nagyon jól tudja, hogy manapság már a kiemelkedő falembereket kell megfizetni és nem a kiemelkedő futókat, belőlük egy topfal mellett elég a közepes is.atapapa
igen, igen és igen! ezért is tartom többre a mostani 3-headed-monstert, egy AP-nél (aki minden idők egyik legjobbja szerintem!)

Sproles óriási arc, de ezek a számok nem véletlenül itt jöttek össze. Nicks és Colston maradása borítékolható nálam, ahogy Smith búcsúja is. Vilmaval kapcsolatosan nem tudom mi lesz. Egy ikonról beszélünk, senki nem felejti el, ahogy áthívta a playt a Vikes ellen az utolsó pillanatban, a Porter INT előtt. De nem látom, hogy lenne jövője. Még egy rossz "lépés" és megint elszáll a térde... Ahhoz drága.

2-3-4 körös rookie-kat fog Loomis szerezni a védelembe, talán lesz valami "Cinderella story" DT vagy DE FA (lásd Hargrove, kis túlzással Sharper idehozása is ilyen volt, az ő pályája arra az évre már, khm, leszálló ágban volt), akit idehoz egy jó évért, ehhez is jó szeme van.

Sokadszor írom le ugyanazt, tudom hogy kicsit mantrázok, de ha ez kell, hogy valóra váljon 😛

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
ahogy mondod, még ha ez kellemesebb probléma is, mint sok pénzzel a sapkában, szar játékosokkal a keretben lesni a jó FA-ket. így csak marad a draft, amiért minden évben lelkesedni tudok, de úgy nem az igazi, hogy a második kör végén jutunk először szóhozatapapa
Persze, most kellemesebbnek találjuk, de ha mondjuk Nicks elmegy, akkor azért mindannyian kissé jobban fogunk vakarózni.
Gyurma Pappa
Ha Brees-t megfogtuk szerződéssel, akkor Nicks is marad, legalább taggel.
Ha Nicks nem marad, akkor felesleges Brees-nek is maradnia. 😛
Na de tényleg, ha van egy nagy értéked, az az első hogy kötsz rá biztosítást. Ahogy a PFF írta: The duo of Jahri Evans and Carl Nicks allowed just four sacks and four hits in the regular season this year. 17 individual guards allowed as many or more combined sacks/hits this year.

Nicks minden pénzt megér, nélküle nem csak Brees-nek lenne sietősebb, de kiderülne hogy a futóinkat túlértékeltük 😊
De Loomis is nagyon jól tudja, hogy manapság már a kiemelkedő falembereket kell megfizetni és nem a kiemelkedő futókat, belőlük egy topfal mellett elég a közepes is.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
ahogy mondod, még ha ez kellemesebb probléma is, mint sok pénzzel a sapkában, szar játékosokkal a keretben lesni a jó FA-ket. így csak marad a draft, amiért minden évben lelkesedni tudok, de úgy nem az igazi, hogy a második kör végén jutunk először szóhozatapapa
Persze, most kellemesebbnek találjuk, de ha mondjuk Nicks elmegy, akkor azért mindannyian kissé jobban fogunk vakarózni.

De nézd a rangomat, és rájössz, hogy ezt még lehetőségként sem tartom számon 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Graham pénze lehet hogy kevés, de nem UDFA volt, egy nagy szezon után 3. körösért nem sűrűn robbantanak bankot. Hogyismondjam, ez a Jimmys-cikk kicsit elhamarkodott, már csak azért is, mert ha jól emlékszem az új CBA szerint a draftolt játékos leghamarabb a 3. éve után tárgyalhatja újra az újoncszerződését.atapapa
Egyetértünk, de a lényegen nem változtat, jövőre a probléma fenn fog állni.Gyurma Pappa
ahogy mondod, még ha ez kellemesebb probléma is, mint sok pénzzel a sapkában, szar játékosokkal a keretben lesni a jó FA-ket. így csak marad a draft, amiért minden évben lelkesedni tudok, de úgy nem az igazi, hogy a második kör végén jutunk először szóhoz

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Graham pénze lehet hogy kevés, de nem UDFA volt, egy nagy szezon után 3. körösért nem sűrűn robbantanak bankot. Hogyismondjam, ez a Jimmys-cikk kicsit elhamarkodott, már csak azért is, mert ha jól emlékszem az új CBA szerint a draftolt játékos leghamarabb a 3. éve után tárgyalhatja újra az újoncszerződését.atapapa
Egyetértünk, de a lényegen nem változtat, jövőre a probléma fenn fog állni.

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
érdekes, h ez a posztom kapta eddig a legtöbb lájkot 😀

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=267266393343855&set=a.256682231068938.56587.198437683560060&type=1&theater

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ez a rosterbónuszos dolog Will-bátyánkkal eddig nem volt publikus. Repülni fog.

Graham pénze lehet hogy kevés, de nem UDFA volt, egy nagy szezon után 3. körösért nem sűrűn robbantanak bankot. Hogyismondjam, ez a Jimmys-cikk kicsit elhamarkodott, már csak azért is, mert ha jól emlékszem az új CBA szerint a draftolt játékos leghamarabb a 3. éve után tárgyalhatja újra az újoncszerződését.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Pat Yasinkas leírta pontosan, hogy mi a szitu a csoportban, a játékos piac megnyitása előtt. Ez a cikk épp a nagy "elengedésekről" szól. Két érdekes szám:

- Smith elengedése 6,15 milliót szabadítana fel a sapkában
- Vilma elengedése 5,2 milliót

Bárhogy számolom, ez Nicks (őt szinte biztosra veszem, hogy tagelni fogjuk, akkor az is 9 millió) vagy Colston fizetése... És a szívem szakad bele, de jelenleg mindketten fontosabbak a csapatnak.

Szintén Pat világít rá egy kérdésre: Jimmy idén és jövőre is, olyan jó 500-600 ezer körül keres, ami az ő teljesítményével... hát talán mondhatjuk, hogy arcpirítóan kevés 😊 Na most a Gonzo egyéves hosszabbítását vesszük figyelembe (7 millió), akkor ez sem lesz könnyű móka Loomisnak. (Az mondjuk megnyugtat, hogy Gronkowskival is lesz baja a Patsnek :lol😊

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
A macska rúgja meg! Majdnem bemákoltam...
hayden
😀 Vitray lefoglalta a nickedet?atapapa
Jah, itt ül mellettem az öreg. 😀
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Laci, engem lehajrázni? Túl vagyok értékelve feltűnően. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A macska rúgja meg! Majdnem bemákoltam...
hayden
😀 Vitray lefoglalta a nickedet?

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
A macska rúgja meg! Majdnem bemákoltam...

Gratulálok én is!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
basszus, még egy hármast kellett volna eltalálnom, és akkor lehetne egy fél sapkám 😂

grat Zemanla 😀Gyurma Pappa
Köszönöm az ünneplést, de ez tényleg a vak tyúk (kakas?) effektus...
Ha végre egyszer találkozunk személyesen, ígérem, felpróbálhatod! 😀
Azért hajdút lehajrázni... nem kis büszkeséggel tölt el. 😛




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
basszus, még egy hármast kellett volna eltalálnom, és akkor lehetne egy fél sapkám 😂

grat Zemanla 😀

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Yessssssssssssss!
Győztem! Győztem!!! 😀
Milyen 3 pontos kérdések??????? :cool:

Köszönöm. Ez a pancserok (pancserek?) szerencséje!zemanla
Gratulálok zemanla 😉 Jó kis satyi :cool:
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Yessssssssssssss!
Győztem! Győztem!!! 😀
Milyen 3 pontos kérdések??????? :cool:

Köszönöm. Ez a pancserok (pancserek?) szerencséje!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A tippverseny végeredménye
16 pont: Zemanla
15 pont: Kájzer és hayden
14 pont: hajdu
13 pont: Gyurma
10 pont: clb
7 pont: adam77
6 😂 pont: szerénységem
úgy tűnik a tavalyi első helyezésem baleset volt 😛 Így jár aki túl pesszimista egy ilyen ragyogó szezonra

Az alapszakasz vége felé az akkor összesíthető eredmények alapján még hajdu vezetett, viszont zemanla mind a három 3 pontos kérdésbe beletrafált, így huszáros hajrával megelőzte az összes előtte lévő embert.
Gratulálok neki, a közeljövőben át is adom neki a nyereményét


több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Az a Tampa mondjuk jobb csapat volt az akkori Saints-nél.atapapa
Erről beszéltem 😊
Gyurma Pappa
igen? 😊 jó. viszont szvsz az idei Saints jobb volt, mint a Giants 😛 kiegészítve azzal, hogy a NY biztosabban hozta a tudásának javát minden körülmények között, mi meg nem. Ők már 2007-ben is az összes meccsüket idegenben nyerve jutottak a döntőbe, ahogy egy kivételével idén is, ugye mi meg soha nem nyertünk PO-meccset idegenben.atapapa
Szokásosan nem tudom elmondani, amit szeretnék. Szóval azt mondtam, hogy amikor szarabbak voltunk, akkor is megvertük kétszer az az évi bajnokot, most hogy jobbak vagyunk, akkor nincs min csodálkozni, csak hát a PO, az PO 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az a Tampa mondjuk jobb csapat volt az akkori Saints-nél.atapapa
Erről beszéltem 😊
Gyurma Pappa
igen? 😊 jó. viszont szvsz az idei Saints jobb volt, mint a Giants 😛 kiegészítve azzal, hogy a NY biztosabban hozta a tudásának javát minden körülmények között, mi meg nem. Ők már 2007-ben is az összes meccsüket idegenben nyerve jutottak a döntőbe, ahogy egy kivételével idén is, ugye mi meg soha nem nyertünk PO-meccset idegenben.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Az a Tampa mondjuk jobb csapat volt az akkori Saints-nél.atapapa
Erről beszéltem 😊

és egy zsebkendős, tegnap az SB előtt adta le az NBC 😕
http://www.youtube.com/watch?v=LSS10h0BKigatapapa
Nagyon örültem neki, hogy előkerült ez a sztori, és hogy beszélnek róla. Két okból: egyrészt az ALS-szel foglalkozni kell, mert egy nagyon szörnyű kór, amiről kevesen tudnak, illetve kevesen tudnak eleget. A második ok, az maga Gleason: nagyon komoly figura, óriási szívvel, és tényleg a saját nehézségei mellett foglalkozik másokkal, ahogy a riport végén is mondják. Nagyon fontos, hogy ez a történet sokszor elhangozzon, és az emberek igenis támogassák a Team Gleasont. Elvileg (ahogy linkeltem korábban egy cikket) van/lesz gyógymód, legalábbis lassítani lehet majd a leépülést, de mire ebből ténylegesen gyógymód lesz, sok embernek tud segíteni Gleason és az alapítványa.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
és egy zsebkendős, tegnap az SB előtt adta le az NBC 😕
http://www.youtube.com/watch?v=LSS10h0BKigatapapa
Ez nagyon durva...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
de idegesítő, h a SB bajnokot 25 ponttal vertük..lol
erre inkább büszke vagyok. számomra csak a védekezés Davisen volt idegesítő, de most már mindegy
de idegesítő, h a SB bajnokot 25 ponttal vertük..lol
Nem számít, a PO az PO. 😊 2002-ben kétszer vertük meg a későbbi győztes Tampát 😊Gyurma Pappa
Az a Tampa mondjuk jobb csapat volt az akkori Saints-nél. Az a Saints olyan volt, mint a 2008-as, bárkit megvert, bárkitől kikapott: abban a szezonban 7, később PO-ba jutó csapattal játszottunk, és ebből a 7-ből ötöt megvertünk.... De kikaptunk a 2-14-es Cincitől, a 3-13-as Detroittól. Ekkor volt hogy 6-1-es mérleggel kezdtünk, de lesérült Brooks, a hülye Haslett meg úgy is játszatta Delhomme helyett. Aztán 3 fordulóval a vége előtt még mindig 9-4 voltunk, és 9-7 lett a vége PO nélkül.


Két videó a tarsolyban, először a könnyebb hangvételű
http://www.latenightwithjimmyfallon.com/video/Football-Target-Toss-with-Drew-Brees-and-Taylor-Lautner-2212/1382966

és egy zsebkendős, tegnap az SB előtt adta le az NBC 😕
http://www.youtube.com/watch?v=LSS10h0BKig

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
de idegesítő, h a SB bajnokot 25 ponttal vertük..lol
Nem számít, a PO az PO. 😊 2002-ben kétszer vertük meg a későbbi győztes Tampát 😊

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
de idegesítő, h a SB bajnokot 25 ponttal vertük..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
A NFL Honors választáson, azért az a 7 "szavazót" is csókoltatom, aki képes volt OPY címért is Rodgersre szavazni 😊

Továbbra sem magyarázta meg senkit, hogy miért lett ez így, de szerintem nem is érdekes. Ettől még Brees és a Saints neve van mindenhol a rekordkönyvekben 😊