New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Brees megérkezett



Kiper újrajátszotta a 2006-os draft első körét. Reggie-n kívül még első kört érne szerinte Evans, Harper és Colston is. Azt én teszem még hozzá, hogy Strief is abban az évben lett kiválasztva. Micsoda draft volt ez a számunkra!
(mondjuk az sokat elárul Kiperről, hogy az 1/2-re Mangoldot tette hozzánk...)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
közben/utána kezdőnek az edzések, OTA-k stb., aztán augusztusban újra kezdődik az offseason...Gyurma Pappa
.....és Szilveszterkor mi lesz? 😊
(bocs!)
De messze van még!.....zemanla
lol, javítottam

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Akkor már legyen meg ez is:

február 20 - március 5: franchise tag osztogatás (Nagyon fontos lenne megegyezni idág Brees-zel, mert akkor Nicks megkaphatná a taget. A Dallas topicban is számolnak Nicks-szel, de én biztos vagyok a tagben most)
február 22 - 28. combine (a számunkra annyira nem fontos esemény, akik a reflektorfényben lesznek, azokra nem kell idén különösebben figyelni 😊 )
március 13.: free agency kezdete (ez akkor lesz izgalmas, ha nem tud megegyezni Loomis Brees-zel és Nicks-szel... az egyik FA oldal írta, mondjuk, hogy Breest elvinni a Saintstől max. Maddenben lehet 😀 )
április 26 - 28. draft. (26-án nézelődünk, 27 kimondottan izgalmas lesz szerintem, 28 meg figyelhetünk, ki lesz a következő Colston 😀)

közben/utána kezdőnek az edzések, OTA-k stb., aztán augusztusban újra kezdődik az offseason...Gyurma Pappa
.....és Szilveszterkor mi lesz? 😊
(bocs!)
De messze van még!.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Persze, az idei évre mondtam, hogy akár még a Panthersben is kezdhetne 😀

Najó, hagyjuk Shanle-t, szerintem ő kb. innen fog visszavonulni, 2 év múlva.

Amit írtál a hit darabszámokról... megdöbbentő. Ellisnek is szerencséje van, hogy jó szerződése van...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Porter sérülésből jött vissza, még a rövid TC-t se csinálta meg, aztán a Tampa ellen is kiütötték. De még ez a Porter is több helyen kezdő lenne, Shanle nem annyira. Ezen az alapon mondhatnám azt is, hogy Vilma mindenkinél gyengébb volt, de a folyamatos sérülése miatt ez szintén méltánytalan lenne.
Meg ha már arról beszélünk, hogy Shanle-nek rosszat tett GW stílusa, akkor szvsz ezt hatványozottan elmondhatja magáról az összes CB, a sok blitz miatt nagyon ritkán kaptak segítséget a safetyktől vagy a linebackerektől. atapapa
Távol áll tőlem, hogy Shanle-t védjem 😊
Visszaolvastam, és értem már mit írtál: tényleg, az elmúlt 3 év legrosszabb kezdője Shanle, de ebben az idényben Porter borzasztó volt, sérülés ide vagy oda. Vilma egyébként számokban tényleg elmaradt magától, de ha épp játszott, akkor azért annyira nagyon rossz nem volt.
Egyébként pl. a Panthersnél simán kezdő lenne Shanle 😀 De szerintem még a Ramsnél vagy a Hawksnál is 😂Gyurma Pappa
Ne viccelj, tudom hogy nem véded 😊 Porter a legrosszabb játékos volt a secondaryben, de a secondarynk tehetség alapján szvsz top 10-ben van. Az LB-k meg az alsó 10-ben. Szerintem ha Porter bárhová megy tőlünk, kezdő lesz, és nem csak azért, mert 2009-ben jó szezonja volt.
Vilma pedig nem csak a számokban volt rossz idén szerintem, Dunbar összességében jobb volt nála.
Hogy a Panthers-ben kezdő lenne Shanle? Mivel tele voltak sérüléssel, de egy egészséges ottani LB-sort egy másodperc gondolkodás nélkül elcserélném egy az egyben a mieinkre.
Anderson, Beason, Connor, Thomas... Ezek mögött Shanle csak a gatorade-es poharakat kínálgathatná az oldalvonal mellett 😊 A Seattle is necces, a Rams-ben igazad van, bár egy szezon után ott is ezt a posztot próbálnák először frissíteni 😊

Más: Érdekességképpen kigyűjtöttem, hogy a front 7 hányszor tudta megütni az irányítókat (PO-t is beleszámítva)
LB-k
Humber 2
W.Herring 0
M.Wilson 5
J.Casillas 8
J.Vilma 2
S.Shanle 2
J.Dunbar 1
Wilson ahhoz képest ragyogó, hogy a szezon felében kb. snapet se kapott a védelemben.

DE-k
McBride 2
J.Charleston 3
C.Jordan 4 (ebből 1 a PO-ban)
W.Smith 12 (ebből 2 a PO-ban)
J.Galette 13

viszonyításképp az első 10 (boldolva akik nem voltak a PO-ban, és így nem tudtak több hitet szerezni)
J.Pierre-Paul 30
J.Allen 28
J.Babin 28
C.Clemons 24
A.Carter 22
C.Long 21
J.Watt 20
C.Dunlap 18
E.Dumervil 18
C.Campbell 17

DT-k
T.Johnson 4
S.Ellis 3
A.Franklin 0
S.Rogers 4 (ebből 2 a PO-ban)

Johnson a kevés snaphez képest jó, de ő is csak éppen hogy befért a top40-be. Ellis teljesítménye ilyen NT-k mellett siralmas.

És végül Harper: 15 hit 😂 (kétszer annyi, mint az őt követő második safetynek a ligában)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Akkor már legyen meg ez is:

február 20 - március 5: franchise tag osztogatás (Nagyon fontos lenne megegyezni idág Brees-zel, mert akkor Nicks megkaphatná a taget. A Dallas topicban is számolnak Nicks-szel, de én biztos vagyok a tagben most)
február 22 - 28. combine (a számunkra annyira nem fontos esemény, akik a reflektorfényben lesznek, azokra nem kell idén különösebben figyelni 😊 )
március 13.: free agency kezdete (ez akkor lesz izgalmas, ha nem tud megegyezni Loomis Brees-zel és Nicks-szel... az egyik FA oldal írta, mondjuk, hogy Breest elvinni a Saintstől max. Maddenben lehet 😀 )
április 26 - 28. draft. (26-án nézelődünk, 27 kimondottan izgalmas lesz szerintem, 28 meg figyelhetünk, ki lesz a következő Colston 😀)

közben/utána kezdőnek az edzések, OTA-k stb., aztán augusztusban újra kezdődik az season...

több mint 12 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nem láttam még hogy valaki berakta volna ide, szóval a 2012es ellenfelek:

Hazai: NFC South, Eagles, Redskins, 49ers, Chiefs, Chargers

Vendég: NFC South, Cowboys, Giants, Packers, Broncos, Raiders
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.facebook.com/noshungary szóval el kezdtük LoL-al 😊Kiss
Már nyomom is a LIKE-ot!Szilgyo
toljátok! meg próbálunk napi friss híreket ki lökni az oldalra 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Porter sérülésből jött vissza, még a rövid TC-t se csinálta meg, aztán a Tampa ellen is kiütötték. De még ez a Porter is több helyen kezdő lenne, Shanle nem annyira. Ezen az alapon mondhatnám azt is, hogy Vilma mindenkinél gyengébb volt, de a folyamatos sérülése miatt ez szintén méltánytalan lenne.
Meg ha már arról beszélünk, hogy Shanle-nek rosszat tett GW stílusa, akkor szvsz ezt hatványozottan elmondhatja magáról az összes CB, a sok blitz miatt nagyon ritkán kaptak segítséget a safetyktől vagy a linebackerektől. atapapa
Távol áll tőlem, hogy Shanle-t védjem 😊
Visszaolvastam, és értem már mit írtál: tényleg, az elmúlt 3 év legrosszabb kezdője Shanle, de ebben az idényben Porter borzasztó volt, sérülés ide vagy oda. Vilma egyébként számokban tényleg elmaradt magától, de ha épp játszott, akkor azért annyira nagyon rossz nem volt.
Egyébként pl. a Panthersnél simán kezdő lenne Shanle 😀 De szerintem még a Ramsnél vagy a Hawksnál is 😂

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Entire NO #Saints OL to be honored at Super Bowl: Madden Most Valuable Protector Award.

több mint 12 éve
Szilgyo 14
http://www.facebook.com/noshungary szóval el kezdtük LoL-al 😊Kiss
Már nyomom is a LIKE-ot!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Porter sérülésből jött vissza, még a rövid TC-t se csinálta meg, aztán a Tampa ellen is kiütötték. De még ez a Porter is több helyen kezdő lenne, Shanle nem annyira. Ezen az alapon mondhatnám azt is, hogy Vilma mindenkinél gyengébb volt, de a folyamatos sérülése miatt ez szintén méltánytalan lenne.
Meg ha már arról beszélünk, hogy Shanle-nek rosszat tett GW stílusa, akkor szvsz ezt hatványozottan elmondhatja magáról az összes CB, a sok blitz miatt nagyon ritkán kaptak segítséget a safetyktől vagy a linebackerektől.

Hát nem tudom. Lehet jobb lenne ráugrani valami drága DE-re, és hagyni Shanle-t tovább szenvedni. Vilma + Smith kirúgása sem lesz elég egy jó DE + egy jó OLB leszerződtetésére. Azért úgy vagyok vele, hogy a 2-3. kör vége még egész jó lehet egy Shanle-nál jobb, de nem top OLB behúzására. Kiváló passrushert minden bizonnyal nem fogunk kapni.Gyurma Pappa
Ezért írtam, hogy Shanle-nek szerencséje van. Mindenképpen fontosabb lenne egy jó DE, mint a Shanle-pótlék, mivel Galette szituációs DE, és hiába jobb passrusher már, mint Smith, futás ellen leveszik. Meg a DE szvsz fontosabb poszt is 4/3-ban.
Azért írtam Chamberlaint, mert ő olcsó lenne, fiatal és fejlődhet még, valamint SS tudja hogy mit vesz meg vele (vagy lehet hogy éppen ezért nem is akarja az új csapatában látni 😊)

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
http://www.facebook.com/noshungary szóval el kezdtük LoL-al 😊Kiss
Köszönjük!

GO SAINTS!!!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Szerintem igazad van ebben a Shanle-féle taktikában.
Viszont Jason David 2009 nyarán történt kirúgása óta szvsz ő a legrosszabb játékos a kezdőben, vagyis 3 éve.atapapa
Érdekeset mondok: szerintem tavaly a legrosszabb kezdő Porter volt. Hogy pontos legyek, a legnagyobb visszaeső Porter volt. Az ő tényleg átlag alatti játéka nekem nagyobb szomorúság, mint az, hogy alapvetően Shanle egy olyan szituban volt kénytelen játszani, ami neki nem megy. Korábban írtam rá: nagyszerű középszer, de ennél nem több, a legjobb formájában is.

Van egy Chris Chamberlain nevű LB a Rams-ben, nem egy Weatherspoon, de idén beverekedte magát a Rams-kezdőbe, ami persze minősíti a kosok védelmét is. SS nyilván jól ismeri és talán olcsón megérné idehozni, hogy fokozzuk Shanle körül a versenyhelyzetet.atapapa
Hát nem tudom. Lehet jobb lenne ráugrani valami drága DE-re, és hagyni Shanle-t tovább szenvedni. Vilma + Smith kirúgása sem lesz elég egy jó DE + egy jó OLB leszerződtetésére. Azért úgy vagyok vele, hogy a 2-3. kör vége még egész jó lehet egy Shanle-nál jobb, de nem top OLB behúzására. Kiváló passrushert minden bizonnyal nem fogunk kapni.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szerintem igazad van ebben a Shanle-féle taktikában.
Osztom a játékának az elemzését is nagyjából. Viszont Jason David 2009 nyarán történt kirúgása óta szvsz ő a legrosszabb játékos a kezdőben, vagyis 3 éve. Tavaly is kifejeztem, hogy csalódott lennék, ha kezdő maradna, és semmi olyan nem történt a szezon során, amiért ezt egy évvel később másként kéne vélnem.

Szerencséjére idén valag pénz kell a legjobbak megtartásához, aztán csak a 2. kör végén van leghamarabb cetlink, és további gondot jelenthet egy esetleges Smith/Vilma cut okozta űr betöltése is.
Nem drága poszt a 4/3 OLB, de most még annyik sincs.

Van egy Chris Chamberlain nevű LB a Rams-ben, nem egy Weatherspoon, de idén beverekedte magát a Rams-kezdőbe, ami persze minősíti a kosok védelmét is. SS nyilván jól ismeri és talán olcsón megérné idehozni, hogy fokozzuk Shanle körül a versenyhelyzetet.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
oké, csak rémlett régebbről valami eszmecsere deacon75 és közted erről a témáról. atapapa
ja, volt ilyen 😊
mivel Payton a Saints-nél dolgozik és az ebből támadó kisebbségi érzéseit köldöknézegetős vitákkal fedi el.atapapa
írd ki, hogy irony on, mielőtt valaki félreérti 😀

Csak ugye nekünk akkor nem volt need az MLB, mivel itt játszott az egész liga által rettegett és pont a napokban felidézett Simoneau 😉atapapa
A mai napig könnyezek kicsit, ha ez a történet eszembe jut 😀

Kicsit nézzünk még hátra, reflektálva a Shanle nyilatkozatra. Egyetértek vele, és azt is értem, hogy miért szólalt meg. Meggyőződésem, hogy Shanle egyik legnagyobb baja, az egész elmúlt évével, hogy nem elég, hogy öregszik, de még szarul is használta őt GW. Shanle nem túl gyors már, de okos, ahogy írtad is. Futás ellen, ki tudja egészíteni Jordant, és ha nem is tud nagy LOS mögötti szereléseket csinálni, képes stabilan, gyakorlatilag egy helyben állni (kisarkítva a dolgot), a fizikai ereje nem megkérdőjelezhető, és a sec. egy-két tagjához képest, viszonylag stabilan szerel is. Mivel tartom elég okosnak, hogy ilyet ne nyilatkozzon "véletlenül", így úgy gondolom, hogy ezt a "coming out"-ot a szerződése érdekében lépte meg.
Na most. Ha az offseasonben nem jön a helyére megfelelő pótlás, akkor nem marad más, mint megtartani (árában, tehát feltűnően olcsón), és a megfelelően használni: nem blitzelni vele, sokadik célpontokra rakni coverageben, és futás ellen használni, mert talán ez az egy, amiben képes még mutatni valamit. Természetesen, ha sikerül szerezni univerzális SLB-t, akkor köszönjük, veterán minimumért lehet maradni, de inkább sok szerencsét kívánunk.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Peter Kinget szoktátok olvasni? Bár Gyurma utálja az SI-t, vannak jó dolgai, sok háttérinfó kiderül a foci világából.
atapapa
Kinget szoktam olvasni, nem szeretem a SI-t, de hülye azért nem vagyok, hogy Kinget ne olvasssak 😊 Mondjuk úgy vagyok az egész SI-vel, mint a bulvárral általában: szűröm. Persze azért az SI túl van a bulváron, de vannak ennél komolyabb olvasmányok. (ESPN insider cikkek, csak szerintem megint nem fizettem elő, de már vagy két hónapja nem volt időm olvasni 😀 lehet tényleg most már kéne egy két éveset csinálnom...)
Gyurma Pappa
oké, csak rémlett régebbről valami eszmecsere deacon75 és közted erről a témáról.
Kinget és a Monday Morning QB-t már csak azért is olvasni kell, mert az SB-szezon előtti nyáron Payton helyettesítette Kinget egy cikk erejéig. Aki rögtön neki is ment Kingnek az általa alkotott power ranking miatt (24. helyre tett minket), ami természetes, mivel Payton a Saints-nél dolgozik és az ebből támadó kisebbségi érzéseit köldöknézegetős vitákkal fedi el.

- Kivel és minek? Ami need, abból sokkal jobbat nem kapunk az első kör végén se, és nem látok olyan D prospectet, akiért el kéne szórakoznunk mondjuk a következő draftot is 😊
Gyurma Pappa
Szerintem pont ő is így gondolja, ezért fogalmazott így 😊
Talán csak egy komolyabb needes esésnél lehet értelme a felcserének, ha lesz idén is egy 2007-es Posluszny-féle zuhanás, akkor rá ellőném a jövő évi első kört
Csak ugye nekünk akkor nem volt need az MLB, mivel itt játszott az egész liga által rettegett és pont a napokban felidézett Simoneau 😉

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
...... én meg alapból (elvből) nem vagyok a Fbookon.
Majd a lányaim elmondják mik a hírek. 😀
Addig csak írjatok ide minél többet!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.facebook.com/noshungary szóval el kezdtük LoL-al 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Peter Kinget szoktátok olvasni? Bár Gyurma utálja az SI-t, vannak jó dolgai, sok háttérinfó kiderül a foci világából.
atapapa
Kinget szoktam olvasni, nem szeretem a SI-t, de hülye azért nem vagyok, hogy Kinget ne olvasssak 😊 Mondjuk úgy vagyok az egész SI-vel, mint a bulvárral általában: szűröm. Persze azért az SI túl van a bulváron, de vannak ennél komolyabb olvasmányok. (ESPN insider cikkek, csak szerintem megint nem fizettem elő, de már vagy két hónapja nem volt időm olvasni 😀 lehet tényleg most már kéne egy két éveset csinálnom...)

Na, ő írta ma, hogy ugye szerdán volt SS-interjúja, de akkor még nem derült ki hogy vállalja-e a munkát, majd másnap felhívta Paytont, de nem úgy kezdte a beszélgetést, hogy Szia Sean, itt Steve, vagy ehhez hasonló, hanem így szólt bele a telefonba bemutatkozás helyett: Let's go win a Super Bowl!atapapa
Amikor kiderült a hír, akkor mondtam, hogy a legutóbbi DC cserénél SB-t nyertünk 😉 (Jó, azért az eléggé nagy minőségi csere volt 😂

Félig viccesen megjegyezte: I'd probably be out of a job, if Brees left Saints
Nem lehetetlen, hogy felcseréljünk az első körbe, de nem valószínű
Kiderült hogy mit kaptunk Bush-ért cserébe: the Saints swapped 2012 sixth-round draft picks w/Miami in Reggie Bush trade.atapapa
- Viccelődik: most még 😊
- Kivel és minek? Ami need, abból sokkal jobbat nem kapunk az első kör végén se, és nem látok olyan D prospectet, akiért el kéne szórakoznunk mondjuk a következő draftot is 😊
- najó, ezen már röhögni sem tudok

még nem avattam fel, szóval akinek lenne kedve szerkesztgetni (kitenni új cikkeket, egy-két soros híreket, képeket, videókat), az szóljon (gondolok itt atapapára, Gyurmára, vagy bárkire, aki szánna napi pár percet a csapatra).lol
örülök neki, hogy ilyenekbe belefogtok, de én már így is egészségtelenül sokat foglalkozom a Szentjeimmel, nem akarok további dologba belekapni. meg amúgy se szeretem a fészt, ez a felület bőségesen elég számomra a csapat körüli eszmecseréhez.atapapa
tisztelettel megköszönöm, hogy gondoltatok rám, de egyelőre a saját, céges oldalamat sincs komolyan időm karbantartani 😊 ennyi időm van a csapatra, az nfl-re, amit itt láttok tőlem a fórumon, plusz a meccsnézések (de aközben szoktam dolgozni) 😊

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
végülis annyit meg tudunk csinálni ,hogy ha itt fórumra írnak vmi hírt akkor azt ki rakjuk vagy ha valamelyik nfles oldalon találunk hírt ki rakjuk ha gondolod abban tudok segítkezni 😉Kiss
ment pm

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
srácok itt nem gondolkoztatok még hogy a facebookon csinálni kéne egy New Orleans Saints magyar oldalt?Kiss
én csináltam már 😀

még nem avattam fel, szóval akinek lenne kedve szerkesztgetni (kitenni új cikkeket, egy-két soros híreket, képeket, videókat), az szóljon (gondolok itt atapapára, Gyurmára, vagy bárkire, aki szánna napi pár percet a csapatra).lol
végülis annyit meg tudunk csinálni ,hogy ha itt fórumra írnak vmi hírt akkor azt ki rakjuk vagy ha valamelyik nfles oldalon találunk hírt ki rakjuk ha gondolod abban tudok segítkezni 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én szoktam olvasni Kinget.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Peter Kinget szoktátok olvasni? Bár Gyurma utálja az SI-t, vannak jó dolgai, sok háttérinfó kiderül a foci világából.

Na, ő írta ma, hogy ugye szerdán volt SS-interjúja, de akkor még nem derült ki hogy vállalja-e a munkát, majd másnap felhívta Paytont, de nem úgy kezdte a beszélgetést, hogy Szia Sean, itt Steve, vagy ehhez hasonló, hanem így szólt bele a telefonba bemutatkozás helyett: Let's go win a Super Bowl!

Loomis most fejezte be a sajtótájékoztatóját
Félig viccesen megjegyezte: I'd probably be out of a job, if Brees left Saints
Nem lehetetlen, hogy felcseréljünk az első körbe, de nem valószínű
Kiderült hogy mit kaptunk Bush-ért cserébe: the Saints swapped 2012 sixth-round draft picks w/Miami in Reggie Bush trade.

még nem avattam fel, szóval akinek lenne kedve szerkesztgetni (kitenni új cikkeket, egy-két soros híreket, képeket, videókat), az szóljon (gondolok itt atapapára, Gyurmára, vagy bárkire, aki szánna napi pár percet a csapatra).lol
örülök neki, hogy ilyenekbe belefogtok, de én már így is egészségtelenül sokat foglalkozom a Szentjeimmel, nem akarok további dologba belekapni. meg amúgy se szeretem a fészt, ez a felület bőségesen elég számomra a csapat körüli eszmecseréhez.

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
srácok itt nem gondolkoztatok még hogy a facebookon csinálni kéne egy New Orleans Saints magyar oldalt?Kiss
én csináltam már 😀

még nem avattam fel, szóval akinek lenne kedve szerkesztgetni (kitenni új cikkeket, egy-két soros híreket, képeket, videókat), az szóljon (gondolok itt atapapára, Gyurmára, vagy bárkire, aki szánna napi pár percet a csapatra).

- new orleans saints hungary - sig gallery -