New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
http://www.youtube.com/watch?v=IRMioyyFtVkkrixtofer
Thomas egy állat, kaphatna egy kicsit több figyelmet

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
http://www.youtube.com/watch?v=IRMioyyFtVk
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
... mi voltunk az első csapat, amelyben nem volt fekete LB 😀
atapapa
Már ha Fujita fehér😊deacon75
pedig az 😊 Fehér, csak japánok fogadták örökbe, innen a név is. Mikor nálunk játszott és éppen minket hívtak amerika csapatának, akkor ő ezt frappánsan úgy fogalmazta meg, hogy a Saints Amerika adoptált csapata 😊

Brees nem csak a pályán termékeny, a nyárra várják a harmadik gyereket.atapapa
Valamikor a bye week környékén készülhetett 😀

(Laza kapcsolat, de mi is akkorra várjuk 😊 )Gyurma Pappa
mire nem jó a bye week?! 😀
Gratula




New Orleans Saints quarterback Drew Brees honored with three NFLPA awards
New Orleans Saints quarterback won three awards at the 2012 NFL Players Association's PULSE Awards on Friday in Los Angeles, including the prestigious Byron "Whizzer" White Award. That award is presented annually to the player who serves his team, community and country in the spirit of the late Supreme Court Justice.

Brees also received the Fan's Choice Heart of the Game award, based on online voting. And he also received one of the annual "JB" awards for community service, named for CBS Sports announcer James Brown.

A Byron "Whizzer" White NFL Man of the Year díjat elég régen kapta utoljára Saints-játékos, még az öreg Manning 1977-ben.

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Brees nem csak a pályán termékeny, a nyárra várják a harmadik gyereket.atapapa
Hát behaltam ezen... 😀 😀 😂 😂 😂 😂krixtofer
A termelt yardok után most a gyerekek...
Vajon ebben mi az NFL rekord?😀
Cromartie-nak 9 kölyke van, 8 nőtől...bele kell húznia Drewnak
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
(Laza kapcsolat, de mi is akkorra várjuk 😊 )Gyurma Pappa
Én is gratulálok nektek!
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
(Laza kapcsolat, de mi is akkorra várjuk 😊 )Gyurma Pappa
Gratulálok!! 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Brees nem csak a pályán termékeny, a nyárra várják a harmadik gyereket.atapapa
Valamikor a bye week környékén készülhetett 😀

(Laza kapcsolat, de mi is akkorra várjuk 😊 )

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
... mi voltunk az első csapat, amelyben nem volt fekete LB 😀
atapapa
Már ha Fujita fehér😊
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Brees nem csak a pályán termékeny, a nyárra várják a harmadik gyereket.atapapa
Hát behaltam ezen... 😀 😀 😂 😂 😂 😂
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ok, Shanlet nem védem többet. De Simoneau sokkal nagyobb ciki volt az idejében.deacon75
Régi szép idők, jó öreg Snow patrol. Szvsz a polgárjogi küzdelmek kiteljesedése óta mi voltunk az első csapat, amelyben nem volt fekete LB 😀



Brees nem csak a pályán termékeny, a nyárra várják a harmadik gyereket.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Ok, Shanlet nem védem többet. De Simoneau sokkal nagyobb ciki volt az idejében.deacon75
😀 😀 😀

Most hogy mondod, már el is kezdtem szeretni Shanle-t 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ok, Shanlet nem védem többet. De Simoneau sokkal nagyobb ciki volt az idejében.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Gondolom a Shanle ügyben csak vicceltél. Nem a legnagyobb playmaker az ok, de azért sok éven át kezdőnek maradni talán a legnehezebb poszton, hatalmas teljesítmény.

Dallas. Mégegy jó példa arra, hogy 34-es védelmekről sem beszélhetünk már. A Dallas 34-e pont olyan volt, ami masszívan a gyorsaságra épített egy elulméretezett 1gap NT-vel és egy rush LB-vel. Mondhatjuk 43-nak ahol a Rush DE két pontosból indul. (Ott a Rush zóna funkcióját éppen Sean Lee váltja ki, aki nagyon ügyesen mozog a sekély zónákban).deacon75
Shanle-ügyben nem is lehetnék komolyabb. Ha mondani kéne egy kezdőjátékost a védelemből, aki a legmesszebb van az NFL-átlagtól lefelé, az Shanle. A legnagyobb szégyenünk hogy ő kezdő tudott még mindig lenni. Láthatatlan passrushban, a legtöbb yardot engedi az LB-ink közül elkapásban, tackle-ben se váltja meg a világot.

Azt hiszem a pff statjaiban is 117 LB közül a 115. helyen van OVRL, ami mondjuk annyira nem mérvadó, szidtam az ő osztályozásukat többször, de szvsz Shanle-ben nem járnak messze az igazságtól. A mentségére annyit tudok felhozni, hogy nála érzem hogy van intelligenciája a játékhoz.

Na, a Dallas-ban teljesen egyetértünk.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fletchert arany-feketében látni, egy régi álmom teljesülése lenne 😊Gyurma Pappa
nekem is.
és most már csak azért is kellene még egy prototipus ILB, hogy Dunbar OLB poszton játszhasson mindig.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Smith mehetne, mert kb ugyanazt tudja nyújtani mint Jordan. Én Avrilt vagy Abrhamaot venném meg helyette. Talán Mathist.
Shanle is mehetne, mert bár nem vagyok annyira ellene mint ti, de van pár jó név a piacon. És tök mindegy hány éves, tök mindegy mennyibe kerül, lecsapnék London Fletcher-re.deacon75
Igazából Shanle-val az a nagy baj, hogy sokszor látványosan gyenge dolgokat csinál, amivel feledteti azt a középszert, amit egyébként hozni tud.

Egyébként szerintem Jordan jobb futás ellen, mint Smith, és most már nagyon bízom benne, hogy tényleg menni fog. Nem csak azért, mert már itt is mindenki ezt mondja, de simán a legegyszerűbb formális logika is azt kívánja, hogy vágja ki Loomis.

Fletchert arany-feketében látni, egy régi álmom teljesülése lenne 😊

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
...És tök mindegy hány éves, tök mindegy mennyibe kerül, lecsapnék London Fletcher-re.deacon75
még nem láttam olyat a Snyder érában, hogy a 'skins meg akart tartani egy FA-t... és nem sikerült!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezzel egyetértek!

Az alap problémánk akkor is megmarad, hogy vannak olyan játékosok, akik konkrétan egy-egy feladatra, szitura alkalmasak. Gyurma Pappa
Na akkor az én "két fillérem":
Ha idén már Spagnuolo lett volna már a DC akkor simán el tudtam volna képzelni, hogy
deacon75
Szerinted ki az, aki az idei rosterről ki kéne vágni, és ki az (illetve pontosabban, milyen típust, alkatot stb.) kellene hozni? Megéri pl. Smitht ennyiért megtartani?Gyurma Pappa
Smith mehetne, mert kb ugyanazt tudja nyújtani mint Jordan. Én Avrilt vagy Abrhamaot venném meg helyette. Talán Mathist.
Shanle is mehetne, mert bár nem vagyok annyira ellene mint ti, de van pár jó név a piacon. És tök mindegy hány éves, tök mindegy mennyibe kerül, lecsapnék London Fletcher-re.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gondolom ezért is volt mániája Williamsnek hogy a játékosai - főleg a front7-ben - sokoldalúak legyenek. Erre a sokoldalúságra a legjobb példa Shanle ugye, aki passrushban, coverage-ban és futás ellen is egyaránt használhatatlan 😀

Érdekes amit mondasz, erre fordítottan rímel (képzavar) szvsz, hogy 3/4-ben bizonyos OLB-k a snapek 95%-ban az irányítóra mennek és szinte soha nem lépnek vissza, pl. Ware. Pedig mennyire szeretik hangsúlyozni sokan, hogy a 3/4 változatosabb blitzsémákra alkalmas.

néztem egy videót a Rams edzőtáborából, Willams állandó ordítozása és fuckolása után érdekes lesz, hogy SS egy pillanatra sem emeli fel a hangját.atapapa
Gondolom a Shanle ügyben csak vicceltél. Nem a legnagyobb playmaker az ok, de azért sok éven át kezdőnek maradni talán a legnehezebb poszton, hatalmas teljesítmény.

Dallas. Mégegy jó példa arra, hogy 34-es védelmekről sem beszélhetünk már. A Dallas 34-e pont olyan volt, ami masszívan a gyorsaságra épített egy elulméretezett 1gap NT-vel és egy rush LB-vel. Mondhatjuk 43-nak ahol a Rush DE két pontosból indul. (Ott a Rush zóna funkcióját éppen Sean Lee váltja ki, aki nagyon ügyesen mozog a sekély zónákban).
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Nem a pozíció számít, hanem a feladat.deacon75
Ezzel egyetértek!

Az alap problémánk akkor is megmarad, hogy vannak olyan játékosok, akik konkrétan egy-egy feladatra, szitura alkalmasak. Gyurma Pappa
Na akkor az én "két fillérem":
Ha idén már Spagnuolo lett volna már a DC akkor simán el tudtam volna képzelni, hogy
deacon75
Szerinted ki az, aki az idei rosterről ki kéne vágni, és ki az (illetve pontosabban, milyen típust, alkatot stb.) kellene hozni? Megéri pl. Smitht ennyiért megtartani?

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Nincs túlértékelve, tényleg kiváló deff coord, de az nyilvánvaló, h elit pass-rusher nélkül az ő rendszere nem lesz hatékony. (megjegyzem sztem manapság jó pass-ruh nélkül nem is lehet hatékony védelmet kialakítani).Szesze
1.Mondjuk ki volt elit pass rusher a Rams-ben?
2. Mikor lehetett jó pass rush nélkül hatékony védelmet kialakítani az utóbbi 40 évben?deacon75
1. Chris Long
2. arra utaltam, h manapság pass-heavy fele megy az egész liga, így még fontosabb a pass-rush, mint korábban.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Köszi Szesze, +1

egy LB-t használjon WDE ponton pass rushra
deacon75
Wilson (esetleg Galette)
-Will Smith-et beforgatná DT-nek,
deacon75
ez nem tudom mennyire működne. Gyanítom jobban, mint amikor Gipsz 4/3 OLB-ben próbálgatta 😀
- Erős oldalon hagyná Jordant futás ellen
deacon75
alap
- Harpert big nickelként a boxban tartaná a cross routokra, blitzelni és futás ellen.
deacon75
mondom hogy LB-t csinálunk belőle 😉

Egy a baj. Kurvára messze van a szeptember

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nincs túlértékelve, tényleg kiváló deff coord, de az nyilvánvaló, h elit pass-rusher nélkül az ő rendszere nem lesz hatékony. (megjegyzem sztem manapság jó pass-ruh nélkül nem is lehet hatékony védelmet kialakítani).Szesze
1.Mondjuk ki volt elit pass rusher a Rams-ben?
2. Mikor lehetett jó pass rush nélkül hatékony védelmet kialakítani az utóbbi 40 évben?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem a pozíció számít, hanem a feladat.deacon75
Ezzel egyetértek!

Az alap problémánk akkor is megmarad, hogy vannak olyan játékosok, akik konkrétan egy-egy feladatra, szitura alkalmasak. OGyurma Pappa
Na akkor az én "két fillérem":
Ha idén már Spagnuolo lett volna már a DC akkor simán el tudtam volna képzelni, hogy
-egy LB-t használjon WDE ponton pass rushra,
-Will Smith-et beforgatná DT-nek,
-Ellist rotálná Rogers-szel 2gap/1 gap szitutól függően.
- Erős oldalon hagyná Jordant futás ellen
- fent hagyná Dunbart és Vilmát, W/M
- Harpert big nickelként a boxban tartaná a cross routokra, blitzelni és futás ellen.

És máris egy olyan arculata lenne ami nem hazuttolja meg a DC múltját mégis kihozható a rosterből.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Én pont azért félek egy kicsit SS túlértékelésétől, mert a hírnevét megalapozó védelem nélküle is közel annyira hatékony több évvel később.
atapapa
Nincs túlértékelve, tényleg kiváló deff coord, de az nyilvánvaló, h elit pass-rusher nélkül az ő rendszere nem lesz hatékony. (megjegyzem sztem manapság jó pass-ruh nélkül nem is lehet hatékony védelmet kialakítani). A mi védelmünk teljesen más irányt vett az ő távozása után (ahogy az érkezte előtt is az volt), így a Fewell féle rendszer nem sokban hasonlít az övéhez, a hasonlóság csak ott van, h jelenleg a 4 emberes pass-rush közel ugyanolyan hatékony tud lenni, mint anno Spangli idejében, de ez nem a deff séma kérdése, hanem h három sztár DE van most is és volt akkor is a csapatban. Spangli sokkal több blitzet hívott, mint Fewell (kizártnak tartom, h Harpert ne használja ki e téren, sőt!) , az ő rendszerében sokkal fontosabbak voltak az LBk, mint a secondary, az volt a lényeg h akkora nyomást fejtsen ki a front 7, h az ellenfél QBnak csak rövid passzra legyen ideje amit csírájában el tudtunk fojtani. Hátránya az volt a rendszerének, h ha nem érvényesült az agresszív védekezés akkor baj volt, így az erősebb OL-el rendelkező csapatok még egy közepes QBval is komoly gondot tudtak okozni.
Fewell-el alapvetően megváltozott ez a rendszer, most alig blitzelünk, viszont sokkal erősebbek vagyunk coverben. SZóval ez a rendszer már régen nem Spangli hagyatéka, sőt merőben megváltozott az ő idejéhez képest.
Kíváncsi vagyok nálatok mit fog tudni kihozni ebből a játékosanyagból, de gyaníthatóan sokkal agresszívebb védelmet próbál majd összerakni ami az elején azért nálunk is gondot okozott neki, eltartott egy ideig míg összeállt a kép, amíg nem volt meg az összhang sorozatban szoptuk a big playeket, aztán egyszer csak összeállt a rendszer aminek a vége SB győzelem lett. Reméljük Fewell is hasonló utat jár be idén 😉
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Nem a pozíció számít, hanem a feladat.deacon75
Ezzel egyetértek!

Az alap problémánk akkor is megmarad, hogy vannak olyan játékosok, akik konkrétan egy-egy feladatra, szitura alkalmasak. Ott van pl. Wilson, tök jó pass rusher, de futás ellen olyan, mintha még valahol a fősuli elején leragadt volna. Mondjuk Jordan most úgy néz ki, hogy csak futás ellen használható, de szerintem mondjuk ez egy teljes offseasonnel és Spags-szel kiegészülve... hmm, én pl. benne nagyon bízok. Smithben továbbra sem...

Shanle meg...