New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Payton ma elárulta, hogy nem ő akart megválni Williamstól, az GW döntése volt, ő megtartotta volna.
Deny
Ezt azért gondoltuk....
Ahogy nézem, elég nagy a fluktuáció. 2-3 évnél nem nagyon maradnak tovább... (persze, biztos vannak kivételek)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Payton ma elárulta, hogy nem ő akart megválni Williamstól, az GW döntése volt, ő megtartotta volna.

tök jól állunk ezzel a cap kérdéssel. mondjuk én 95%-osra veszem a Smith cutot vagy legalábbis szerződés átalakítástGyurma Pappa
Durva hogy nekünk van a legtöbb pénzünk a div-ben 😊atapapa
Ez biztos? Mert szezon során végig a Chiefs-Buccs páros volt liga szerte a legjobb helyzetben lévő, persze, nálatok most sok felszabadul, de ennyi?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
tök jól állunk ezzel a cap kérdéssel. mondjuk én 95%-osra veszem a Smith cutot vagy legalábbis szerződés átalakítástGyurma Pappa
Durva hogy nekünk van a legtöbb pénzünk a div-ben 😊
Igaz, a többieket nem fenyegeti egy Brees-Nicks-Colston szintű pénzszivattyú. Ezek hárman elkérnek majd kb. éves átlagban 30 millát összesen (már ha mindhárom marad), amivel rögtön ki is léptünk a sapkából, hacsak Loomis nem fog ügyesen machinálni bónuszokkal, struktúrákkal.

A PS-ből elkezdtük feltölteni a rostert
The New Orleans Saints have signed defensive tackle Mitch King, cornerback Kmaal McIlwain, receiver Andy Tanner, running back Chris Taylor, offensive tackle Phil Trautwein and offensive tackle Fenuki Tupou.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
tök jól állunk ezzel a cap kérdéssel. mondjuk én 95%-osra veszem a Smith cutot vagy legalábbis szerződés átalakítást

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Üdvözlet Steve, mielőtt helyet foglalnál és egyáltalán belevágnánk a beszélgetés érdemi részébe a terveidről és az elképzeléseidről, válaszolnál egy kérdésre?
A csapatod három ponttal vezet, 40 másodperc van hátra, a labda az ellenfél 33 yardos vonalán. Az ellenfélnél egy kivétellel az összes játékos 30 passzból 110 yardot kapott el, ezek közül a leghosszabb elkapás sem eredményezett 16 yardnál többet.
És van egy játékosunk 5 elkapással, 120 yarddal, aki felé az irányító blitzelés alatt, jellemzően emberfogás mellett 28 yardos átlaggal dobta a mérkőzés addigi pontjáig a labdát.
Megosztanád velünk az elképzeléseidet arról, hogy ilyen körülmények között milyen stratégiát választva védekeznél ebben a drive-ban?atapapa
Szerintem tuti megkérdezik 😀

Komolyra fordítva: ha megkínálják a Coltstól egy HC állásra, akkor nem fog idejönni. Jelenleg a Coltsnál egy nagyon kemény win-win szitu van. Ha lemondanak Manningről, akkor ott van Luck, ha nem, akkor meg Manning. Szóval Spags helyében én tuti azt vállalnám el, nálunk azért van kockázat, ahogy ezt korábban elemeztük, azért ez a védelem annyira nem combos. És akkor jöhetne JDR 😛

Najó, abbahagyom, én tényleg örülnék, ha olyan DC-nk lenne, akit érdekel is a csapat, és nem ugródeszkának tartja.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Üdvözlet Steve, mielőtt helyet foglalnál és egyáltalán belevágnánk a beszélgetés érdemi részébe a terveidről és az elképzeléseidről, válaszolnál egy kérdésre?
A csapatod három ponttal vezet, 40 másodperc van hátra, a labda az ellenfél 33 yardos vonalán. Az ellenfélnél egy kivétellel az összes játékos 30 passzból 110 yardot kapott el, ezek közül a leghosszabb elkapás sem eredményezett 16 yardnál többet.
És van egy játékosunk 5 elkapással, 120 yarddal, aki felé az irányító blitzelés alatt, jellemzően emberfogás mellett 28 yardos átlaggal dobta a mérkőzés addigi pontjáig a labdát.
Megosztanád velünk az elképzeléseidet arról, hogy ilyen körülmények között milyen stratégiát választva védekeznél ebben a drive-ban?atapapa
Óriási!! 😀
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Üdvözlet Steve, mielőtt helyet foglalnál és egyáltalán belevágnánk a beszélgetés érdemi részébe a terveidről és az elképzeléseidről, válaszolnál egy kérdésre?
A csapatod három ponttal vezet, 40 másodperc van hátra, a labda az ellenfél 33 yardos vonalán. Az ellenfélnél egy kivétellel az összes játékos 30 passzból 110 yardot kapott el, ezek közül a leghosszabb elkapás sem eredményezett 16 yardnál többet.
És van egy játékosunk 5 elkapással, 120 yarddal, aki felé az irányító blitzelés alatt, jellemzően emberfogás mellett 28 yardos átlaggal dobta a mérkőzés addigi pontjáig a labdát.
Megosztanád velünk az elképzeléseidet arról, hogy ilyen körülmények között milyen stratégiát választva védekeznél ebben a drive-ban?atapapa
A valaha volt legjobb 5 interjú kérdések közé!!!!!!! 😂zemanla
A jelenlegi helyzetben a legjobb kérdés. 😊
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Üdvözlet Steve, mielőtt helyet foglalnál és egyáltalán belevágnánk a beszélgetés érdemi részébe a terveidről és az elképzeléseidről, válaszolnál egy kérdésre?
A csapatod három ponttal vezet, 40 másodperc van hátra, a labda az ellenfél 33 yardos vonalán. Az ellenfélnél egy kivétellel az összes játékos 30 passzból 110 yardot kapott el, ezek közül a leghosszabb elkapás sem eredményezett 16 yardnál többet.
És van egy játékosunk 5 elkapással, 120 yarddal, aki felé az irányító blitzelés alatt, jellemzően emberfogás mellett 28 yardos átlaggal dobta a mérkőzés addigi pontjáig a labdát.
Megosztanád velünk az elképzeléseidet arról, hogy ilyen körülmények között milyen stratégiát választva védekeznél ebben a drive-ban?atapapa
A valaha volt legjobb 5 interjú kérdések közé!!!!!!! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Üdvözlet Steve, mielőtt helyet foglalnál és egyáltalán belevágnánk a beszélgetés érdemi részébe a terveidről és az elképzeléseidről, válaszolnál egy kérdésre?
A csapatod három ponttal vezet, 40 másodperc van hátra, a labda az ellenfél 33 yardos vonalán. Az ellenfélnél egy kivétellel az összes játékos 30 passzból 110 yardot kapott el, ezek közül a leghosszabb elkapás sem eredményezett 16 yardnál többet.
És van egy játékosunk 5 elkapással, 120 yarddal, aki felé az irányító blitzelés alatt, jellemzően emberfogás mellett 28 yardos átlaggal dobta a mérkőzés addigi pontjáig a labdát.
Megosztanád velünk az elképzeléseidet arról, hogy ilyen körülmények között milyen stratégiát választva védekeznél ebben a drive-ban?

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Egyébként nem hozunk össze egy közös SB nézést??? :rolleyes:
Most már higgadtan tudnánk élvezni a játékot, nem szorongva, izgulva.
Annyi jó fej van itt a fórumban, (mint már ezt többen tapasztaltuk! 😉 ) igazán jó alkalom lenne egy kis összejövetelre. Eszegetés (van aki ahhoz is ért! 😊 ), iszogatás, (ahhoz mindenki!), "szakmázgatás"....
Tudom, vannak földrajzi távolságok, de én nyitott vagyok, akár Sárospatakig is elmenni! 😂 (Pécs? Budapest?...
4 főt tudok szállítani!zemanla
Ha fel tudsz vinni füredről odáig akkor oké. Balatonfüredről 😀EasyGhost
Akkor legyen Füreden! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/17/steve-spagnuolo-to-meet-with-saints-wednesday/

úgy néz ki megvan az új DC-nklol
Csak interjú lesz, attól még persze elképzelhető.Deny
Még Colts is lehet....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/17/steve-spagnuolo-to-meet-with-saints-wednesday/

úgy néz ki megvan az új DC-nklol
Csak interjú lesz, attól még persze elképzelhető.
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/17/steve-spagnuolo-to-meet-with-saints-wednesday/

úgy néz ki megvan az új DC-nk

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Egyébként nem hozunk össze egy közös SB nézést??? :rolleyes:
Most már higgadtan tudnánk élvezni a játékot, nem szorongva, izgulva.
Annyi jó fej van itt a fórumban, (mint már ezt többen tapasztaltuk! 😉 ) igazán jó alkalom lenne egy kis összejövetelre. Eszegetés (van aki ahhoz is ért! 😊 ), iszogatás, (ahhoz mindenki!), "szakmázgatás"....
Tudom, vannak földrajzi távolságok, de én nyitott vagyok, akár Sárospatakig is elmenni! 😂 (Pécs? Budapest?...
4 főt tudok szállítani!zemanla
Ha fel tudsz vinni füredről odáig akkor oké. Balatonfüredről 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ide lehet jönni. Hasonló színvonalat, mint az MNF-en, bárnikor tudok, még ha nem is túl nagy (mármint a színvonal). Végre ihatnék is... 😊 és rájöhetnétek, hogy valójában mennyire vicces gyerek vagyok.hajdu
Csak kiprovokáltam! 😂
De félre a viccet. Úgy gondolnám, hogy a pataki csapat, a hétvégi pesti "szomorkodók" (és aki nem tudott eljönni), természetesen gyurma is(!) és aki még plusz bejelentkezik, azaz a teljes spektrumra gyúrok. Egy igazi magyar Saints Fan találkozóra.zemanla
Hátha lehetőség ez is nektek, de lesz Bowl.hu közös Super Bowl meccsnézés egy extra meglepetéssel (pontosabban egy nagyobbal és több kisebbel) a Sugár Pubban, pesten.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Személy szerint Te kire számítasz ill. kinek örülnél?
csabi19
Igazából, mivel szeretem emocionálisan szemlélni az ilyen dolgokat, Del Rionak örülnék a legjobban, de tényleg Nolanra számítottam a legjobban. Azt gondoltam, hogy egy Williamshez hasonló agresszív edzőt hozunk ide.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
hoppá, állítólag Nolan megy Atlantába ?!?! Érik Del Rio, nagyon.Gyurma Pappa
Spag sem esélytelen, sőt, tekintve, hogy a Philly DC még a helyén van... (És Reid van annyira jóban vele, hogy lehet, meg sem válik tőle szvsz.)
3-4 már nem lesz nagy valószínűséggel, akár örülök, akár nem (kezdtetek meggyőzni csendben, hogy jobb a 3-4 ezzel az állománnyal... :rolleyes😊, viszont az, hogy a csoportban jövőre 2 (?) 3-4-et védekező csapat is lesz... (Lehet 3 is, Tampában még semmi sem dőlt el.) Nem tudom, nem tetszik... :/csabi19
Nem vagyok benne biztos, hogy nem 3-4 lesz, ettől még... Jajj de izgulok, majdnem biztos voltam Nolanban (wishful thinking... 😀)Gyurma Pappa
Személy szerint Te kire számítasz ill. kinek örülnél?
Szerintem Spag jó annyira, hogy ne legyen baj... Na meg 4-3, de ezt nem akarom még egyszer végigjátszani... 😊
JDR? Másról nem is hallottam, hogy fölvetődött volna... Nem olvasok eleget. :/ 😕

Szerk.: Még az előző poszthoz, rájöttem, az Atlanta nem áll át 3-4-re, elvégre Smith maradt, de, hogy feléjük is elő fog fordulni az eddigihez képest sok ilyen fölállás, abban továbbra is biztos vagyok... 😊 :/

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
hoppá, állítólag Nolan megy Atlantába ?!?! Érik Del Rio, nagyon.Gyurma Pappa
Spag sem esélytelen, sőt, tekintve, hogy a Philly DC még a helyén van... (És Reid van annyira jóban vele, hogy lehet, meg sem válik tőle szvsz.)
3-4 már nem lesz nagy valószínűséggel, akár örülök, akár nem (kezdtetek meggyőzni csendben, hogy jobb a 3-4 ezzel az állománnyal... :rolleyes😊, viszont az, hogy a csoportban jövőre 2 (?) 3-4-et védekező csapat is lesz... (Lehet 3 is, Tampában még semmi sem dőlt el.) Nem tudom, nem tetszik... :/csabi19
Nem vagyok benne biztos, hogy nem 3-4 lesz, ettől még... Jajj de izgulok, majdnem biztos voltam Nolanban (wishful thinking... 😀)

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
hoppá, állítólag Nolan megy Atlantába ?!?! Érik Del Rio, nagyon.Gyurma Pappa
Spag sem esélytelen, sőt, tekintve, hogy a Philly DC még a helyén van... (És Reid van annyira jóban vele, hogy lehet, meg sem válik tőle szvsz.)
3-4 már nem lesz nagy valószínűséggel, akár örülök, akár nem (kezdtetek meggyőzni csendben, hogy jobb a 3-4 ezzel az állománnyal... :rolleyes😊, viszont az, hogy a csoportban jövőre 2 (?) 3-4-et védekező csapat is lesz... (Lehet 3 is, Tampában még semmi sem dőlt el.) Nem tudom, nem tetszik... :/

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Ide lehet jönni. Hasonló színvonalat, mint az MNF-en, bárnikor tudok, még ha nem is túl nagy (mármint a színvonal). Végre ihatnék is... 😊 és rájöhetnétek, hogy valójában mennyire vicces gyerek vagyok.hajdu
Csak kiprovokáltam! 😂
De félre a viccet. Úgy gondolnám, hogy a pataki csapat, a hétvégi pesti "szomorkodók" (és aki nem tudott eljönni), természetesen gyurma is(!) és aki még plusz bejelentkezik, azaz a teljes spektrumra gyúrok. Egy igazi magyar Saints Fan találkozóra.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
hoppá, állítólag Nolan megy Atlantába ?!?! Érik Del Rio, nagyon.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Gyurma én ismerem az egyik játékosodat?! volt szerencsém maddenbe játszani ellene 😀 S. Patrik a neve most nem akarom ide le írni a teljes nevét 😀 aszem LB-t játszikKiss
Őt már én annyira nem ismerem, talán akkoriban jött játszani, amikor én abbahagytam. Szerintem Juniorként kezdte, velük meg én nem foglalkoztam túl sokat.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ata: Pejoratív? Hogy-hogy? Miért?
krixtofer
van egy fél(?)őrült, akit (majdnem)mindenki viccesnek tart és szereti ezt a kifejezést gyakran használni.
én meg szeretem az általa látogatott topicokat kerülni, számomra egyáltalán nem szórakoztató a stílusa
atapapa
ezért is beszélgetek inkább én is itt a topikban 😉

fura, hogy emberek mit tartanak viccesnek néha...

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ide lehet jönni. Hasonló színvonalat, mint az MNF-en, bárnikor tudok, még ha nem is túl nagy (mármint a színvonal). Végre ihatnék is... 😊 és rájöhetnétek, hogy valójában mennyire vicces gyerek vagyok.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Egyébként nem hozunk össze egy közös SB nézést??? :rolleyes:
Most már higgadtan tudnánk élvezni a játékot, nem szorongva, izgulva.
Annyi jó fej van itt a fórumban, (mint már ezt többen tapasztaltuk! 😉 ) igazán jó alkalom lenne egy kis összejövetelre. Eszegetés (van aki ahhoz is ért! 😊 ), iszogatás, (ahhoz mindenki!), "szakmázgatás"....
Tudom, vannak földrajzi távolságok, de én nyitott vagyok, akár Sárospatakig is elmenni! 😂 (Pécs? Budapest?...
4 főt tudok szállítani!zemanla
Én is nagyon szeretném, bár ez most nekem nem lehetséges, úgyhogy majd a következő szezonban, 1-1 meccsekre! De akkor mindenképp!!!!!!!!!!!! 😊 Ha nincs ellene kifogás. 😊krixtofer
Kifogás nincs, de.......
Írjak ki pályázatot a "meccsnézés rendezésre"? 😀
1) kell egy hely, ahol meccset tudunk nézni
2) néhány ágy, ahol tudunk aludni
3) ha főzni is akarunk, akkor konyha.... 😀

Várom a jelentkezőket!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞