New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Átnéztem a statisztikákat. Az egyetlen borzasztó dolog az egész meccsben, hogy két mutatóban kaptunk ki: a TO-kban, és a végső pontokban. A legmegdöbbentőbb, mert a meccs képe nem ez volt, de többször sackeltük Smith-t, mint az SF védelem Brees-t. Innentől kezdve úgy érzem, hogy a sack egy kicsit túlértékelt stat. Most nem találtam meg a hit/siettetés statisztikákat, de ha valaki belinkelni (jelentőségteljesen nézek atára 😀), akkor lehetne okosat mondani.Gyurma Pappa
és ez a legfájóbb az egészben ,hogy még az 5 TO ellenére is jobbak voltunk mint a frisco..dühítő így kiesni..nagyon de nagyon...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 581 — Egyéb témák lakó
Átnéztem a statisztikákat. Az egyetlen borzasztó dolog az egész meccsben, hogy két mutatóban kaptunk ki: a TO-kban, és a végső pontokban. A legmegdöbbentőbb, mert a meccs képe nem ez volt, de többször sackeltük Smith-t, mint az SF védelem Brees-t. Innentől kezdve úgy érzem, hogy a sack egy kicsit túlértékelt stat. Most nem találtam meg a hit/siettetés statisztikákat, de ha valaki belinkelni (jelentőségteljesen nézek atára 😀), akkor lehetne okosat mondani.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Egyébként, így visszanézve a meccset ha L. Betts lett volna futónk akkor se lettünk volna előrébb... 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 581 — Egyéb témák lakó
Nem temetem, sőt.
Gyurma Pappa
sarkosan fogalmaztam, de a lényeg hogy ezzel nem értek egyet
"Greer liga elit, de már nem a régi a sebessége, és a reakció ideje is ki-kihagy"
atapapa
Igazából azt írtam, hogy liga elit, de a sebessége nem régi (ez igaz, már tavaly is lassabb volt, mint 2009-ben), és voltak neki is hibái, amit inkább tudok be a korosodásnak, mint annak, hogy rosszabb játékos lett volna, vagy elfelejtett volna játszani. Szerintem egy teljesen offseason nagyon jót fog tenni neki is.


Főleg a falak munkáját figyeltem, Bushrodra néhány sárgát rádobhattak volna simán, bár néha odaát is bepislogtak pár fogást, ám higgadtan nézve összességében semmi panaszunk nem lehetett a zebrákra: 0 büntetéssel úsztunk meg egy idegenbeli meccset a rájátszásban.atapapa
Én is végignéztem, igazából miután ismerem a végét, annyira nem zavar semmi 😊
Én is ezt figyeltem, Bushrod simán kaphatott volna 2 holdingot, amit én bedobtam volna. A másik oldalon volt egy defensive holding, amit simán elengedtek (Sprolest húzta vissza egy DL, az volt az a play, ahol Brees reklamált egy late hitet, de az nem volt az szerintem), meg már a közvetítésben is kiszúrtam egy illegal use of handset a SF OL-ban, asszem az egyik Vernon elkapás előtt volt, de persze nem írtam fel. A 49ers OL nagyon szépen dolgozott, ott talán egy határeset holdingot láttam, de azt én nem dobtam volna be.

Will Smith súlytalan. Gyurma, ha még fociznál, követelném hogy változtass mezszámot 😉
A cornerekre nem tudok egy rossz szót mondani, a secből csak a safetyk érdemelnek megrovást, többet is, még ha arról nem Jenkins vagy Harper tehet, hogy Davis-re rendre nem adott nekik segítséget Williams. atapapa
Nem játszom már, de a hátamról nehezen tudom levakarni a számot, az ott marad most már örökre a bal lapockámon 😊

Utólag már kevésbé haragszom Jenkinsre vagy Harperre, ez bizony leginkább tényleg G hibája. A CB-k jók voltak, sok dolguk mondjuk nem volt, Crabtree erősen közepes WR, Williams még az se, Ginn meg a sérülése előtt sem volt igazán érdekes. Amit hiányolok az a PatRob INT, és az hogy nem hajtottunk sokkal agresszívebben a labdaszerzésre. De ez nem csak ezen a meccsen zavar...

Szerintem ha a Giants Davis-re koncentrál és sikerül Gore-t limitálnia, akkor a mostani forma alapján könnyen a Super Bowlban találhatja magát. Persze ehhez lesz hozzáfűznivalója a Friscó védelmének is.atapapa
+1, nem lesz annyi pont, mint a mi meccsünkön, de szerintem nagyon fog rá figyelni a Giants, ha GW drivera kerülne a sor, akkor vigyázzon Davisre 😊
Mondjuk én a védelem dominanciája miatt, inkább a SF-re tippelek, és még egy érvem van: Akers 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem temetem, sőt.
Gyurma Pappa
sarkosan fogalmaztam, de a lényeg hogy ezzel nem értek egyet
"Greer liga elit, de már nem a régi a sebessége, és a reakció ideje is ki-kihagy"
Ja, tudom. Ha ők a mennek, akkor ki lesz a falban? 😊
Gyurma Pappa
Nicks 😛 Annyi pénzért

Valaki volt annyira mazochista hogy visszanézze a meccset?
Én igen, komolyan mondom, csak Wilsonért megérné 3-4-re átállni, mit aprított az a gyerek néha :o Viszont amikor vissza kellett lépnie, nagyon nem érezte magát otthon, Gore egy testcsele után a fél csapat azon dolgozott, hogy a következő snapig mihamarabb kibogozzák a lábait.
Főleg a falak munkáját figyeltem, Bushrodra néhány sárgát rádobhattak volna simán, bár néha odaát is bepislogtak pár fogást, ám higgadtan nézve összességében semmi panaszunk nem lehetett a zebrákra: 0 büntetéssel úsztunk meg egy idegenbeli meccset a rájátszásban.
Will Smith súlytalan. Gyurma, ha még fociznál, követelném hogy változtass mezszámot 😉
A cornerekre nem tudok egy rossz szót mondani, a secből csak a safetyk érdemelnek megrovást, többet is, még ha arról nem Jenkins vagy Harper tehet, hogy Davis-re rendre nem adott nekik segítséget Williams.

Szerintem ha a Giants Davis-re koncentrál és sikerül Gore-t limitálnia, akkor a mostani forma alapján könnyen a Super Bowlban találhatja magát. Persze ehhez lesz hozzáfűznivalója a Friscó védelmének is.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 581 — Egyéb témák lakó
Greert ne temessük előre 😊 Már Gyurmánál szemet szúrt, aztán most Easy is (örülök hogy feltűntél, imádom az aláírásodat), a leggyorsabb elkapókkal is tartotta a lépést a szezonban. Nem lesz fiatalabb, de 2-3 évet talán még eljátszik ezen a színvonalon (ha nem sérül le, mert az sajnos nem áll távol tőle).
atapapa
Nem temetem, sőt.

Rogers-Franklin... Oda még el se jutottunk itt a Brees/Nicks/Colston pénzszámolás között, előbb meg kéne őket (valamelyiket) tartani 😀 Rogers ugye piaci ár alatt érkezett, Franklin meg arra várt, hogy több éves nagy szerződést kapjon, nem jött össze, ezért a siker érdekében (na meg annak a pénzfelhajtó tulajdonsága miatt gondolom) aláírt ide. atapapa
Ja, tudom. Ha ők a mennek, akkor ki lesz a falban? 😊

Hogy ez most nem a QB-k rájátszása? A többiek teljesítményétől eltekintve azért a San Francisco az alapszakasz során egy meccsen se kapott többet 27 pontnál, ez a mi 32 pontunknak ad némi súlyt. Ha meg kell jelölni azt, hogy hol ment el igazán a meccs, akkor a védelmen kívül a két ST-labdavesztés a neuralgikus pont. Azon túl hogy labdabirtoklást vesztettünk, hiába fogta meg őket rögtön a D, 6 pontot "automatikusan" kaptunk belőle. atapapa
Egyetértünk, ironizáltam, reflektálva a Packers kiesésére. Legközelebb odaírom 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Greert ne temessük előre 😊 Már Gyurmánál szemet szúrt, aztán most Easy is (örülök hogy feltűntél, imádom az aláírásodat), a leggyorsabb elkapókkal is tartotta a lépést a szezonban. Nem lesz fiatalabb, de 2-3 évet talán még eljátszik ezen a színvonalon (ha nem sérül le, mert az sajnos nem áll távol tőle).

Rogers-Franklin... Oda még el se jutottunk itt a Brees/Nicks/Colston pénzszámolás között, előbb meg kéne őket (valamelyiket) tartani 😀 Rogers ugye piaci ár alatt érkezett, Franklin meg arra várt, hogy több éves nagy szerződést kapjon, nem jött össze, ezért a siker érdekében (na meg annak a pénzfelhajtó tulajdonsága miatt gondolom) aláírt ide.

Hogy ez most nem a QB-k rájátszása? A többiek teljesítményétől eltekintve azért a San Francisco az alapszakasz során egy meccsen se kapott többet 27 pontnál, ez a mi 32 pontunknak ad némi súlyt. Ha meg kell jelölni azt, hogy hol ment el igazán a meccs, akkor a védelmen kívül a két ST-labdavesztés a neuralgikus pont. Azon túl hogy labdabirtoklást vesztettünk, hiába fogta meg őket rögtön a D, 6 pontot "automatikusan" kaptunk belőle.

És hogy tovább erősítsük magunkat abban, hogy miért kell mennie Williams-nek
New Orleans defensive linemen rushed the passer 159 times in this game while registering none of the Saints’ four sacks, three hits, and seven pressures. For the Saints to re-establish this defense, they need to upgrade their pass rush to allow themselves to put their back seven into better situations to cover.

Plusz egy rövid interjú Davis-szel, 55 másodpercnél egy kérdés Bradshaw-tól (akinek amúgy közel áll a szívéhez a Saints) és rá a kurta válasz... :/ Köszi mindent Gregg, sok sikert St. Louis-ban.
http://msn.foxsports.com/video/shows/nfl-on-fox?vid=fe9fe7b7-c85b-498f-a86d-6feb0277b044

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 581 — Egyéb témák lakó
Az biztos, hogy eredménykövetőt sem nagyon olvasok többet, főleg rájátszás meccsen.Gyurma Pappa
Akkor nem is tudod milyen magasröptű szakmázgatást hagysz ki idén. 😀peterk2005
Azt láttam, de engem annyira ez nem szórakoztat 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 581 — Egyéb témák lakó
Emlékszem egy vitámra Gyurmával jó régről, még Williams előttről, én akkor is a 4/3-at istenítettem és álmaimban a NYG fala fekete-aranyban futott ki a gyepre, de abban igaza volt neki, hogy a jó 4-3-as fal nehezen megfizethető. Sőt, jelenleg sokkal több fasza 3-4 OLB van, mint Allen/Peppers típusú end.
atapapa
Na igen. Mondom, szerintem a DC választásnál el fog dőlni mi történik. A nagy kérdés az LB sor belseje mellett, a DL. Jelenleg Jordan 3-4 DE, de Ellis, Rogers, Franklin hármasból ki megy ki szélre? Na hát igen. Az a baj, azzal, amiről beszélgetünk, hogy jelenleg, tisztán egyikhez sincs emberanyagunk, durván hangzik, de egy közepesnél kicsivel jobb front 7-t sem tudunk összerakni.

Na, tök más megjegyzés: az idei év az offense-k, a QB-k éve.

...oh wait...

több mint 12 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Sziasztok!

Régen írtam és régen olvastam már errefelé, bár elolvastam miket írtatok mostanában, ugye számunkra vége a szezonnak, nekem tetszett az idei év, én szvsz egy újabb pozitív év ami bizonyítja SP jó munkásságát és persze segítőiét, remélem nem felejtette el senki honnan kezdték! 😉 Sajnos most se jutottunk sokkal tovább mint tavaly, de ezt egy izgalmas meccsen, inkább magunkat megverve(bocsi ha ismétlek valakit nem olvastam mit írtatok a meccsről😊 ) a sok turnover miatt kikaptunk, sajna nem lehet minden meccset hibátlanul vagy kevés hibával lejátszani az offensnek lásd GreenBay... Hazai pályán szerintem simán meglett volna. 😛

Az offseason sose szerettem, főleg az első felét, amikor mennek el az emberkék, mindig 1-2 kedvenc is közte van. Szerintem Evanst és Nickset mindenképp meg kéne tartani, sokat hozzátesznek a futáshoz, és azért ha PT egészséges Sproles mellett akkor ott lehet szépeket alkotni, ahogy volt azért rá példa idén. 😊 Receiver gárdát is leginkább megtartanám akit lehet, tulajdonképpen majdnem az egész O-t a futókkal együtt, ahogy Ata írta Ivoryért sok mindent nem kapnánk és végülis annyira nem rossz futó csak ha nincs az orra előtt a lyuk akkor van a baj. 😊. Defenset amennyire pedig lehet átalakítani, legyen legalább 1 olyan ember aki le tud valahogy védekezni egy Tony Gonzalezt, egy Vernon Davist, vagy esetleg egy Megatront meg egy Roddy Whiteot (ugye nem is kérek sokat?! 😀 ) Szvsz 3-4 nem lenne olyan rossz a csapatnak, és akkor mint írtátok megválhatnánk Will Smithtől, most már ideje lenne draftolni jó kis LB-ket, vagy esetleg ha lesz valaki használható FA piacon. Vilmát nagyon szeretem de sajnos be kell látni hogy tényleg sokat sérült, de akkor se válnék meg tőle, ha kevesebbért maradna, Harpert én bírom jó ő nagyon a boxban, Greer szerintem egyre jobban vissza fog esni forma szinten egyre öregebb is lesz, Robinsonban nem látom ott a jövő sztár CB-jét sajna.. Porterben azért még ottlehetnek olyan évek mint ami volt 2009ben. Jenkinsnél én azt látom hogy egyre jobb a srác ha nem is gyorsan de fejlődik. Gatyába kell rázni ezt a defenset mint minden szezon előtt ez volt a cél most is szerintem. Mindenesetre izgatottan várom az offseason eseményeit, nem modnom hogy írni is fogok, de a híreket előre is kösz mindenkinek! 😊 Ha túl sok közhely volt közte akkor elnézést, tessék nyugodtan kritizálni. 😊
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az biztos, hogy eredménykövetőt sem nagyon olvasok többet, főleg rájátszás meccsen.Gyurma Pappa
Akkor nem is tudod milyen magasröptű szakmázgatást hagysz ki idén. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Casillas? 😊 Értem egyébként, hogy 3-4 >> 4-3, de akkor is... Valahogy szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban... Igazából lényegtelen, nekem jobban tetszik, ez van, jól érzem így magam. 😀
Ha belegondolok, a fal már megoldottnak látszik, ha Franklin marad... (Bár ez közel sem sima...) Ellisnek kell majd a nagy szezon, utolsó contract éve... Bár Porternél ez nem számított sokat. :/ Szóval a LB-ek pedig... A Galette-Dunbar-Casillas-Wilson sor határozottan nem hangzik rosszul, de továbbra sem 4-3. 😀
csabi19
Nem lenne mindennapi egy olyan LB-sor, ahol van egy 3. körben draftolt ember, és 3 UDFA 😊
Persze ettől még működhetne is akár.

Emlékszem egy vitámra Gyurmával jó régről, még Williams előttről, én akkor is a 4/3-at istenítettem és álmaimban a NYG fala fekete-aranyban futott ki a gyepre, de abban igaza volt neki, hogy a jó 4-3-as fal nehezen megfizethető. Sőt, jelenleg sokkal több fasza 3-4 OLB van, mint Allen/Peppers típusú end.

Ivoryról meg folyamatosan hallani, hogy trade candidate... Hát, nem tudom, az idei playoff is a RB sérüléseken ment el, kis ferdítéssel... Értem én, hogy fölösleges a 4. futó, de mégsem. 😊 😕
csabi19
sérülékeny, amit kapnánk esetleg érte, azzal sok mindenre nem mennénk. Ingram tartósságát elnézve jól ki fogják egészíteni egymást (de diplomatikus tudok néha lenni)
ha már Bush-t emlegeted, onnan is fog jönni valami pick, de sajnos az a teljesítményétől függetlenül lett megállapítva, szal nagy dologra nem számíthatunk.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szvsz nem volt olyan hú de rossz a védelem, ennyire rég volt 2007-2008? 😊
A szezon végére viszonylag jól összeálltunk, csak G egyszerűen nem tudott higgadt/bölcs maradni akkor, amikor kellett volna. Ahogy nem ment neki Atlantában vagy Nashville-ben sem. Csak a másik két helyen megúsztuk a végét, pedig az utolsó másodpercekben mindkét meccsen a red zone-unkban passzolhatott a W-ért az ellenfél.
atapapa
Kb. 20 hozzászólással ezelőtt emlegettem fel 😊

Igazából az a bajom, hogy jelenleg 4-3-hoz sincs igazán ember. Nincs egy közepesnél jobb LB-nk. Sőt, közepes LB-nk sem nagyon van, Vilma a 2. héttől kezdve sérült volt, ezért is volt annyira szar. Nincs all down DE-nk. Ha passz szitu van, jön be Galette vagy Wilson. Jordan is inkább 3-4 DE, őt meg fogyasztani kellett. Most akkor mi van? 3-4 LB-ket hizlalunk DE-nek, és 3-4 DE-k fogyasztünk 4-3 DE-nek?

Igazából nincs pénz sajnos újraszervezni, ezt el kell ismerni. Fogalmam sincs róla, hogy mi fog történni. Még G sem ment sehova.Gyurma Pappa
őőő, a rossz szezonokat, de nem a rossz védelmet. 2007-ben az O is rossz volt (najó, NFL-szinten átlagos), 2008-ban meg futójáték volt halovány.
de mindegy végül, a lényeg hogy sajnos lehet ennél sokkal rosszabb a D, ha a 2008-as szezon után közvetlenül csak egy idei védelem jött volna és nem az a TO-gyár, ami Sharper alatt volt, már akkor is boldogok lettünk volna mindannyian (bár az SB nem lett volna meg, de a PO igen)
Kicsit tartok attól hogy Szilgyo és Csabi pesszimizmusa fog közel állni a valósághoz, nagy meló kell az FO-tól, hogy játékosanyagban ne gyengüljünk jelentősen.

Közben Carmichael megy a Delfinekhez interjúzni a HC-poszthoz

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
4-3 párti vagyok, mindenem a Giants front7 munkája, de nézzük már meg hogy az 5 legkevesebb pontot engedő csapatból idén melyik mit védekezett? Az ötből négy 3-4.
Viszont az is igaz, hogy Brees éveit nem kéne sémaváltással fecsérelni, de azért eljátszottam a gondolattal
Jordan/Franklin/Ellis fal, mögöttük a két szélen Wilson és Galette.... Már "csak" megfelelő ILB kéneatapapa
Casillas? 😊 Értem egyébként, hogy 3-4 >> 4-3, de akkor is... Valahogy szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban... Igazából lényegtelen, nekem jobban tetszik, ez van, jól érzem így magam. 😀
Ha belegondolok, a fal már megoldottnak látszik, ha Franklin marad... (Bár ez közel sem sima...) Ellisnek kell majd a nagy szezon, utolsó contract éve... Bár Porternél ez nem számított sokat. :/ Szóval a LB-ek pedig... A Galette-Dunbar-Casillas-Wilson sor határozottan nem hangzik rosszul, de továbbra sem 4-3. 😀

...
Kezdődik...
...csabi19
Evansnek meg kellett adni azt a szerződést. Már csak azért is, mert a szerződése úgy van strukturálva, hogy minden garantált pénzt kifizettünk már a számára, ha holnaptól elfelejt focizni, nagyon könnyen kirúghatjuk.
Brees alap. Ahogy Nicks is. nagy túlzással felesleges Brees-nek új szerződést adni, ha Nicks nem lesz megtartva.
Colston nagyon fontos, de ha úszni akar a pénzben, akkor dobáljon neki Rex Grosman.atapapa
Na, az Evans szerződés részleteiről éppen lemaradtam. (Meg nem számolgattam olyanokkal, mint Ti, tehát a Vilma, Smith és egyéb potenciális kivágásokkal.) :/ 😊
Nicks remélem tényleg marad, bár, ha marad elég hely a sapkában, megkapja a pénzét... A Meachem olcsó maradás és a Colston maradás történetekhez én nem fűzök annyi reményt, de ha Colston tényleg megy, akkor Meach tudna maradni, akár minimálisan áron fölül is... Vannak nagyon gáz dropjai, de azért sok csapatban első WR lehetne... Minimális túlzással. 😊

Ivoryról meg folyamatosan hallani, hogy trade candidate... Hát, nem tudom, az idei playoff is a RB sérüléseken ment el, kis ferdítéssel... Értem én, hogy fölösleges a 4. futó, de mégsem. 😊 😕
Ha már RB, a Bush trade-Sproles sign egyre inkább win-win helyzetnek néz ki Miami-New Orleans szempontból... Ennek örülök. 😊

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Szerintem Dunbar sokat fejlődött és nagyon jó LB lett. Mellette viszont még én Cassillas-ban látok fantáziát. Ő is jó lesz.
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én szeretem Smith-t. Maradásra bírnám, bár tényleg jóval kevesebbért. Más kérdés hogy tényleg találni jobbat. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 581 — Egyéb témák lakó
Szvsz nem volt olyan hú de rossz a védelem, ennyire rég volt 2007-2008? 😊
A szezon végére viszonylag jól összeálltunk, csak G egyszerűen nem tudott higgadt/bölcs maradni akkor, amikor kellett volna. Ahogy nem ment neki Atlantában vagy Nashville-ben sem. Csak a másik két helyen megúsztuk a végét, pedig az utolsó másodpercekben mindkét meccsen a red zone-unkban passzolhatott a W-ért az ellenfél.
atapapa
Kb. 20 hozzászólással ezelőtt emlegettem fel 😊

Igazából az a bajom, hogy jelenleg 4-3-hoz sincs igazán ember. Nincs egy közepesnél jobb LB-nk. Sőt, közepes LB-nk sem nagyon van, Vilma a 2. héttől kezdve sérült volt, ezért is volt annyira szar. Nincs all down DE-nk. Ha passz szitu van, jön be Galette vagy Wilson. Jordan is inkább 3-4 DE, őt meg fogyasztani kellett. Most akkor mi van? 3-4 LB-ket hizlalunk DE-nek, és 3-4 DE-k fogyasztünk 4-3 DE-nek?

Igazából nincs pénz sajnos újraszervezni, ezt el kell ismerni. Fogalmam sincs róla, hogy mi fog történni. Még G sem ment sehova.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 581 — Egyéb témák lakó
Tavaly csináltam egy viszonylag pontos előrejelzést arról, hogy kiket kell(ene) kirakni, idén ez nehezebb, mivel nincs annyi túlfizetett játékos, viszont a pénz kell a sztárok megtartására.

Akit kirúgnék/fizut vágnék
Herring, nem nagy szerződés, de semmi hasznát nem vettük
Vilma: 5 milliót nem fizetünk néhány meccsért évente
Will Smith: jövőre 7 millert keres. Köszönjük, feleennyiért is hozza más, amit ő.
Shanle: 2 milliót kap jövőre, ami ahhoz képest nem sok hogy kezdő. De nem kéne kezdőnek lennie.
atapapa
Nem mondom kétszer, hogy Smithtől búcsút veszünk (ha még egyszer kimondja, egy kommentátor, hogy one of the best passrushers, akkor írok egy levelet az aktuális tv csatornának, hogy nézzék azt a ligát, amit én), már meg is oldható kérdés Nick szerződése. Vilma más kérdés, kiderül majd az egészségi állapota, de szerintem nem lesz már 100-as. Shanleről ismert a véleményem.
Herring több INT-et csinált, mint Harper vagy Jenkins. Egyel. És ez nem neki érdem.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Tudtok adni egy nyilvános oldalt ahol a 'salary'-ket meglehet nézni?krixtofer
http://www.rotoworld.com/teams/contracts/nfl/no/saintsempty taxi
Köszi
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
Tudtok adni egy nyilvános oldalt ahol a 'salary'-ket meglehet nézni?krixtofer
http://www.rotoworld.com/teams/contracts/nfl/no/saints


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Tudtok adni egy nyilvános oldalt ahol a 'salary'-ket meglehet nézni?
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
A legfrissebb cikk del rio-ról amit találtam annyit ír csak, hogy érdeklődünk utána.
(http://network.yardbarker.com/nfl/article_external/jack_del_rio_replacing_gregg_williams_as_dc_of_the_new_orleans_saints/9261902)

Egy kis érdekesség:
A Saints JDR-t 85-ben draftolta a 3. körben, majd 97-98 között erőnléti edző is volt nálunk.hayden
igen, erről volt szó a JAX-meccs előtt is az alapszakaszban, meg a Williams-Rams pletyka felreppenésekor írtam, hogy jelenleg is van háza NOLA-ban.
atapapa
Na erre nem emlékeztem.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Tavaly csináltam egy viszonylag pontos előrejelzést arról, hogy kiket kell(ene) kirakni, idén ez nehezebb, mivel nincs annyi túlfizetett játékos, viszont a pénz kell a sztárok megtartására.

Akit kirúgnék/fizut vágnék
Herring, nem nagy szerződés, de semmi hasznát nem vettük
Vilma: 5 milliót nem fizetünk néhány meccsért évente
Will Smith: jövőre 7 millert keres. Köszönjük, feleennyiért is hozza más, amit ő.
Shanle: 2 milliót kap jövőre, ami ahhoz képest nem sok hogy kezdő. De nem kéne kezdőnek lennie.
Galette mint LB? Vagy annyira LB mint az idén Wilson?krixtofer
Született 3-4 OLB, de rápakoltunk pár kiló izmot hogy end lehessen
A legfrissebb cikk del rio-ról amit találtam annyit ír csak, hogy érdeklődünk utána.
(http://network.yardbarker.com/nfl/article_external/jack_del_rio_replacing_gregg_williams_as_dc_of_the_new_orleans_saints/9261902)

Egy kis érdekesség:
A Saints JDR-t 85-ben draftolta a 3. körben, majd 97-98 között erőnléti edző is volt nálunk.hayden
igen, erről volt szó a JAX-meccs előtt is az alapszakaszban, meg a Williams-Rams pletyka felreppenésekor írtam, hogy jelenleg is van háza NOLA-ban.
A másik kérdés, a védelem. Ha Nolant hozzuk ide, akkor majdnem biztos vagyok abban, hogy váltunk 3-4-re, ami nekem sokkal szimpatikusabb védelmi struktúra. Ata abban nem értek veled egyet, hogy ezzel kockáztatnánk bármit. Sokkal szarabb úgy sem lehet a védelem.
Gyurma Pappa
Szvsz nem volt olyan hú de rossz a védelem, ennyire rég volt 2007-2008? 😊
A szezon végére viszonylag jól összeálltunk, csak G egyszerűen nem tudott higgadt/bölcs maradni akkor, amikor kellett volna. Ahogy nem ment neki Atlantában vagy Nashville-ben sem. Csak a másik két helyen megúsztuk a végét, pedig az utolsó másodpercekben mindkét meccsen a red zone-unkban passzolhatott a W-ért az ellenfél.
A másik problémám a sémaváltással, hogy nincs hozzá se pénz, se pick. Igaz, ahhoz sincs, hogy a mostani D-t érdemben restauráljuk.

The Saints couldn’t cover Davis, who finished with seven catches for 180 yards. That was especially true when the 49ers sent Davis downfield. On throws of 11 yards or more, Smith connected with Davis on all five attempts for 167 yards and two touchdowns. In the past four seasons, Davis never had five catches of 11 yards or more in a single game and only had one multi-touchdown game.
Egyetlen embert kellett volna megfogni... nehéz feldolgozni

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 302 — Do Your Job
Az eredménykövetőbe valami olyasmit olvastam, hogy túlértékelt a falunk, mert igazán jó passrusher ellen nem játszottun az alapszakaszban.atapapa
Az biztos, hogy eredménykövetőt sem nagyon olvasok többet, főleg rájátszás meccsen. Imádni való, ahogy mindenki lát minden holdingot, és persze a Saints azért tart ott ahol tart, mert a bírók, és egyébként is, persze, túlértékelt. Hasonló okokból nem olvastam mások eredménykövetőjét sem (hasonló megy a GB, Pats meccseken is), de most már ehhez sincs kedvem. És nem azért mert bántják a Szenteket, de tényleg nem érdekel, hogy olyan csapatok rajongói, akik már rég nincsenek versenyben, az éppen jól prosperáló csapatot szidja valaki.

Nem kell rá reagálni, csak gondoltam szólok, hogy ezért nem leszek 😊Gyurma Pappa
Nálam a Lions ellen verte ki a biztosítékot. (igaz, Ata ült a gép előtt. Nem kellett volna visszaolvasnom..... 😊)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 581 — Egyéb témák lakó
Evansnek meg kellett adni azt a szerződést. Már csak azért is, mert a szerződése úgy van strukturálva, hogy minden garantált pénzt kifizettünk már a számára, ha holnaptól elfelejt focizni, nagyon könnyen kirúghatjuk.
Brees alap. Ahogy Nicks is. nagy túlzással felesleges Brees-nek új szerződést adni, ha Nicks nem lesz megtartva.
Colston nagyon fontos, de ha úszni akar a pénzben, akkor dobáljon neki Rex Grosman.atapapa
Nicks+Brees szerződését most simán megmondom, minden más csak az ügynök ügyeskedése. Colston nem fog menni sehova, ez is hangulat keltés volt. Ha kell rá kell verni a taget, már ha sikerült megegyezni Brees-zel. Meach maradni fog, olcsóért is. Porterre teszek, szerintem ez az igazi énje, és 2009-ben volt jobb, mint egyébként.

Nem igazán kell izgulni, maradni fog ez a csapat. Loomis nagyon jó GM, meg fogja oldani.

A másik kérdés, a védelem. Ha Nolant hozzuk ide, akkor majdnem biztos vagyok abban, hogy váltunk 3-4-re, ami nekem sokkal szimpatikusabb védelmi struktúra. Ata abban nem értek veled egyet, hogy ezzel kockáztatnánk bármit. Sokkal szarabb úgy sem lehet a védelem.

Ebben az esetben viszont Will Smithre sok szükség nincs, és akár Vilma is áldozatul eshet egy váltásnak. Nem tudom mennyire lesz ő még egészséges, és azt sem tudom, hogy a fenti kettő cseréjével vagy akármivel mennyi hely szabadulna fel a sapkában. A secondary szerintem jól tudna működni 3-4 mögött, Jenkins-szel kell valamit kezdeni, Harpernek fejlődnie kell coverage-ben, de nem tudom mennyire fog haladni.