New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
With Gregg Williams expected to join Jeff Fisher in STL, two DC candidates on Saints radar are Steve Spagnuolo and Mike Nolan.tenorx
Nolannal kb. ugyanott lennénk, ahol Williams-szel voltunk szerintem... Del Rioval mi van? Elkelt?Gyurma Pappa
Nagyon szeretném, ha maradna a 4-3... Spag mondjuk nagyon jó lenne, de az biztos, hogy Nolan < Del Rio.
csabi19
4-3 párti vagyok, mindenem a Giants front7 munkája, de nézzük már meg hogy az 5 legkevesebb pontot engedő csapatból idén melyik mit védekezett? Az ötből négy 3-4.
Viszont az is igaz, hogy Brees éveit nem kéne sémaváltással fecsérelni, de azért eljátszottam a gondolattal
Jordan/Franklin/Ellis fal, mögöttük a két szélen Wilson és Galette.... Már "csak" megfelelő ILB kéne

ESPN’s Adam Schefter reports impending free agent LG Carl Nicks is "expected to leave" the Saints.
Kezdődik...
Ugye korábban lehozták (azt hiszem, a PFT), hogy Colston nem fog engedni az árából, hogy Szent maradjon... Most nem kicsit sajnálom, hogy
1. Evans olyan szerződést kapott tavaly, amilyet. (Nem azt mondom, megérdemelte...)
2. Breeszel nem sikerült eddig kötni egy hosszú szerződést. (Ha tagelni kell, lesz baj.)
Colston személyében "csak" egy első elkapó veszne, viszont Nicks esetében szerintem a LT és a C játéka is visszaesne... És most nem a tegnapi meccs teljesítményéről beszélek.csabi19
Evansnek meg kellett adni azt a szerződést. Már csak azért is, mert a szerződése úgy van strukturálva, hogy minden garantált pénzt kifizettünk már a számára, ha holnaptól elfelejt focizni, nagyon könnyen kirúghatjuk.
Brees alap. Ahogy Nicks is. nagy túlzással felesleges Brees-nek új szerződést adni, ha Nicks nem lesz megtartva.
Colston nagyon fontos, de ha úszni akar a pénzben, akkor dobáljon neki Rex Grosman.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 580 — Egyéb témák lakó
Tényleg kegyes voltam 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha már itt tartunk. Röviden az idei TELJES évről:
Gyurma Pappa
Brees: a legjobb
Futók: csak azért A, mert egyik ember se every down back, talán Thomas áll a legközelebb hozzá. (ezt még a tegnapi meccs előtt olvastam: 70,3%-ban passzoltunk a szezonban ha Thomas a pályán volt, 68,9%-ban, ha Sproles és 73,4%-ban futottunk, ha Ivory ment fel). Az FB is A, csak hogy legyen még hová fejlődni.
Elkapók: A-, lehet panaszkodni pl. Henderson eltűnésére, de csak egy labda van. Henderson rendesen szállította a yardokat, amikor Colston lesérült.
TE: szintén A, A+ a Pats TE csapatrészlege 😊
OL: A+, a tegnapival is. A Frisco a szezonban 14 passzkísérletenként csinált egy sacket, tegnap 21 passzkísérletenként. Az eredménykövetőbe valami olyasmit olvastam, hogy túlértékelt a falunk, mert igazán jó passrusher ellen nem játszottunk az alapszakaszban.

Akkor nézzük a sacklista első 20 helyezettjét, boldolva az ellenünk alapszakaszban pályára lépők
Jared Allen, 22 sack, 0 ellenünk
DeMarcus Ware 19,5
Jason Babin 18.
Jason Pierre-Paul 16,5 sack, 0 ellenünk
Aldon Smith 14 (egy ellenünk tegnap)
Terrell Suggs 14
Chris Long 13 sack, 3 ellenünk, a 2. és a 3. számú T ellen
Tamba Hali 12
Connor Barwin 11,5
Von Miller 11,5
Cliff Avril 11 sack, az alapszakaszban 0 ellenünk (fél a PO-ban)
Antwan Barnes 11 sack, 0 ellenünk
Chris Clemons 11
Trent Cole 11
Julius Peppers 11 sack, 0 ellenünk
Mark Anderson 10
Andre Carter 10
John Abraham 9,5 sack, 0 ellenünk két meccs alatt
Elvis Dumervil 9,5
Robert Mathis 9,5 sack, 0 ellenünk
(Jegyezzük még meg Mario Williams nevét, aki 5 meccs alatt 5 sacket csinált, míg le nem sérült, ebből 0 ellenünk)
vagyis a 20 sackkirály 9 ellenünk vívott alapszakaszbeli meccsén összesen 3 sacket szerzett, mind a három Long nevéhez írható, aki a csere RT és a csere RT cseréje ellen játszott.
Miközben a liga egyik legtöbbet passzoló csapata vagyunk.
Szóval A+

DL: ZS. Ligaalja passzsiettetés, közepesnél rosszabb teljesítmény a futás ellen.
LB: ZS. Egészséges Vilmával más lenne, de már két éve nem az.
CB: B. Greer szuper, Robi az lesz, Porter kuka, de JP nagy ígéret. A védelem legjobb részlege ez.
SS: B-. Harper 25 évvel ezelőtt posztja legjobb hentese lett volna. De ma már az is passzol, aki nem tud, ez pedig nem teszi őt naggyá.
FS: C. Ahogy CLB is mondta, arra használjuk Jenkins-t, amire nem alkalmas.
K: B messziről már nem fogott az a tappancs
P: A+ Csak Lee mentette meg idén a PB-tól a Lábat

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
With Gregg Williams expected to join Jeff Fisher in STL, two DC candidates on Saints radar are Steve Spagnuolo and Mike Nolan.tenorx
Nolannal kb. ugyanott lennénk, ahol Williams-szel voltunk szerintem... Del Rioval mi van? Elkelt?Gyurma Pappa
Nagyon szeretném, ha maradna a 4-3... Spag mondjuk nagyon jó lenne, de az biztos, hogy Nolan < Del Rio.

ESPN’s Adam Schefter reports impending free agent LG Carl Nicks is "expected to leave" the Saints.
Kezdődik...
Ugye korábban lehozták (azt hiszem, a PFT), hogy Colston nem fog engedni az árából, hogy Szent maradjon... Most nem kicsit sajnálom, hogy
1. Evans olyan szerződést kapott tavaly, amilyet. (Nem azt mondom, megérdemelte...)
2. Breeszel nem sikerült eddig kötni egy hosszú szerződést. (Ha tagelni kell, lesz baj.)
Colston személyében "csak" egy első elkapó veszne, viszont Nicks esetében szerintem a LT és a C játéka is visszaesne... És most nem a tegnapi meccs teljesítményéről beszélek.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 580 — Egyéb témák lakó
With Gregg Williams expected to join Jeff Fisher in STL, two DC candidates on Saints radar are Steve Spagnuolo and Mike Nolan.tenorx
Nolannal kb. ugyanott lennénk, ahol Williams-szel voltunk szerintem... Del Rioval mi van? Elkelt?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
5476 yard-ot se passzolt eddig senki egy idényben :cool:clbass
Ugyan ezeket a rekordokat akartam írni! 😀 Egyszer minden megszakad/bekövetkezik!!!!!krixtofer
Miért pont jövőre?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 260 — Wrath of Khan
With Gregg Williams expected to join Jeff Fisher in STL, two DC candidates on Saints radar are Steve Spagnuolo and Mike Nolan.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Előre is sry az offtopicért, de valakinek megvan esetleg pdf-ben Payton könyve (Home Team: Coaching the Saints and New Orleans Back to Life) ? Nagyon megköszönném....
ON: Le vagyok sújtva a tegnapi meccstől...még a gondolataim se tudom összeszedni
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
nem lenne szar, Superdome-ban SB... hmmm 😀Gyurma Pappa
amerikai álom 😀 ja meg persze a miénk is 😀 Jimmy a twitteren
Jimmy Graham
Thank you fans for the unwavering support and motivation during this great season- wouldn't have gotten this far without you-we are blessed!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
nem lenne szar, Superdome-ban SB... hmmm 😀Gyurma Pappa

Ugye?! Húú belegondoltam, mi lenne, ha megnyernénk.
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 580 — Egyéb témák lakó
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
nem lenne szar, Superdome-ban SB... hmmm 😀

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
5476 yard-ot se passzolt eddig senki egy idényben :cool:clbass
Ugyan ezeket a rekordokat akartam írni! 😀 Egyszer minden megszakad/bekövetkezik!!!!!
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
5476 yard-ot se passzolt eddig senki egy idényben :cool:
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Elsőre nekem ebből úgy tűnik mintha jövőre negatív mérleggel zárnánk és mégcsak a PO közelében se lennénk majd. 😊 Óriás tettet hajtottak végre az elmúlt években kétségkívűl és még fognak is!! 😀 GO!!krixtofer
Nem lehet tudni. 2007-ben sem gondoltuk, hogy az lesz, hogy pl. Deuce a 3. meccsen megsérül és 0-3-al kezdjük az idényt...Gyurma Pappa
Hát igen sajnos nem lehet tudni, de bízzunk benne, hogy nem így lesz!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 580 — Egyéb témák lakó
Elsőre nekem ebből úgy tűnik mintha jövőre negatív mérleggel zárnánk és mégcsak a PO közelében se lennénk majd. 😊 Óriás tettet hajtottak végre az elmúlt években kétségkívűl és még fognak is!! 😀 GO!!krixtofer
Nem lehet tudni. 2007-ben sem gondoltuk, hogy az lesz, hogy pl. Deuce a 3. meccsen megsérül és 0-3-al kezdjük az idényt...

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Jövőre is lesz év. Arra gondolok, hogy a Panthers évek óta áll a szopórolleren és hogy a Ryan one and done, és máris jobb kedvem lesz 😀Gyurma Pappa
Ennyi.
Oké, keserű még a szájíz. De közben csapatok vannak 5-6-8 éve PO nélkül!
Összesen bejut 12 csapat évente a rájátszásba és az elmúlt 6 évből mi négyszer ott voltunk. Ha majd lesz energiánk visszatekinteni néhány középszerű (vagy még annál is rosszabb) idény után a mostani időszakra, akkor fogjuk igazán tudni értékelni a mostani éveket (nekem ez már most is megy :cool😊. Ez az idény mindennel együtt a Saints 3 legjobb szezonjában benne van.atapapa
Erre szerettem volna utalni! Ha visszaemlékszem 2008-ra, amikor sikerült utolsónak lennünk a csoportban, vagy előtte utolsó előttiek 7-9. Én minden meccset láttam akkor is (najó, 2008-ban nem, mert akkor elég zaklatott volt az életem 😀). Visszanéztem, minden meccset, összefoglalót, azokból az évekből, amik elérhetőek voltak, a régi, nem annyira szép időkből. És én most is, nagyon tudom értékelni ezt a csapatot. Láthattunk, már az elmúlt években is, csapatokat szárnyalni, majd eltűnni. Ne menjünk messzebb: a 2009-es Vikes, a következő évben árnyéka sem volt önmagának (egyébként csak mondom, mert sokszor felmerült, mi sem értjük azt a DPI callt, de nem fogjuk szégyellni magunkat érte, nem kell havonta felhozni).
Az én örök kedvenc példám erre az egészre, a Colts. Manning ha jól emlékszem 5-ször járt a PO-ban, minden siker nélkül. Mi négyszer voltunk, az elmúlt 6 évben, abból elsőre konferencia döntő, majd a következő PO megjelenés meg is hozta a SB-t. Nagyon nincs mire szégyenkeznünk. Tegnap is volt többször pechünk a meccsen, tényleg nem sokon múlott. És ezt, a jelenleg egyik legjobb D ellen csináltuk.

Na szóval, WHO DAT!Gyurma Pappa
Elsőre nekem ebből úgy tűnik mintha jövőre negatív mérleggel zárnánk és mégcsak a PO közelében se lennénk majd. 😊 Óriás tettet hajtottak végre az elmúlt években kétségkívűl és még fognak is!! 😀 GO!!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 580 — Egyéb témák lakó
Jövőre is lesz év. Arra gondolok, hogy a Panthers évek óta áll a szopórolleren és hogy a Ryan one and done, és máris jobb kedvem lesz 😀Gyurma Pappa
Ennyi.
Oké, keserű még a szájíz. De közben csapatok vannak 5-6-8 éve PO nélkül!
Összesen bejut 12 csapat évente a rájátszásba és az elmúlt 6 évből mi négyszer ott voltunk. Ha majd lesz energiánk visszatekinteni néhány középszerű (vagy még annál is rosszabb) idény után a mostani időszakra, akkor fogjuk igazán tudni értékelni a mostani éveket (nekem ez már most is megy :cool😊. Ez az idény mindennel együtt a Saints 3 legjobb szezonjában benne van.atapapa
Erre szerettem volna utalni! Ha visszaemlékszem 2008-ra, amikor sikerült utolsónak lennünk a csoportban, vagy előtte utolsó előttiek 7-9. Én minden meccset láttam akkor is (najó, 2008-ban nem, mert akkor elég zaklatott volt az életem 😀). Visszanéztem, minden meccset, összefoglalót, azokból az évekből, amik elérhetőek voltak, a régi, nem annyira szép időkből. És én most is, nagyon tudom értékelni ezt a csapatot. Láthattunk, már az elmúlt években is, csapatokat szárnyalni, majd eltűnni. Ne menjünk messzebb: a 2009-es Vikes, a következő évben árnyéka sem volt önmagának (egyébként csak mondom, mert sokszor felmerült, mi sem értjük azt a DPI callt, de nem fogjuk szégyellni magunkat érte, nem kell havonta felhozni).
Az én örök kedvenc példám erre az egészre, a Colts. Manning ha jól emlékszem 5-ször járt a PO-ban, minden siker nélkül. Mi négyszer voltunk, az elmúlt 6 évben, abból elsőre konferencia döntő, majd a következő PO megjelenés meg is hozta a SB-t. Nagyon nincs mire szégyenkeznünk. Tegnap is volt többször pechünk a meccsen, tényleg nem sokon múlott. És ezt, a jelenleg egyik legjobb D ellen csináltuk.

Na szóval, WHO DAT!

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Bizony nekem is keserű... Az a Graham elkapás, üvöltöttem mint a fábaszorúltféreg 😊 és egyszer csak rám fagyott az ünnep. Egyetértünk, hogy ez a szezon nagyon ott volt. Hihetetlen meccsek és fordulatok voltak. Kár, hogy vége.
A meccsre át térve. Szerintem (legalábbis a meccs képét tekintve) egyáltalán nem azon múlott, hogy most a szabadég alatt játszunk! Legfőképpen Pierre sérülése volt a kulcs. Szégény ahogy összecsuklott... áá borzalmas ilyeneket látni. (Mint, ahogy volt Graham-nél is egyszer..) Viszont én most sem értem, miért nem jött a zászló érte?? Az megvan, hogy Pierre már lefordult és ment a goal-line felé és akkor kapta, de akkor is. Lehet tudni az állapotáról valamit, hogy agyrázkódás mellet van-e valami nyaki sérülése vagy nem? Jobbulást neki.
Egy szó mint száz az ő futásai, screen-ei hiányában nagyban befolyásolta a meccset. Ez pedig még az O-t dicséri, hogy ennyit is kitudtak hozni. ( Az 5 TO-ről nem is beszélve, inkább hagyjuk...)
Hogy, én is Williamsről elmondjam a véleményemet, ugyanaz mint a többieknek. Nem először hív rosszul amikor a legeslegjobban kellene megállítani az O-t. Egyszerűen nyomás alatt a D nem tud produkálni passz ellen, és ez lehet amit többen is mondtok, hogy amiatt van, hogy amit GW. akar játszatni azt nem lehet a rendelkezésre álló játékosokból kihozni.
Nem vagyok szakértő, nem akarok és nem szeretnék kritizálni senkit sem de ez már tényleg nagyon szembetűnő. Mindenesetre tanulni kell ebből az évből is.

GO SAINTS!!

Szerk.: Természetesen Gratulálok a 49ers-nek. Nagyon össze van rakva az a védelem!
Bizony, remélem, hogy nem fogunk kicsit elszéledni ( a fő játékos mozgásokra gondolok itt, félek is emiatt).
Nagyon nagy öröm ezt a csapatot nézni. 😀 WHO DAT!
több mint 12 éve
Szilgyo 14
Engem egyelőre nem érdekel a jövő év, pláne, hogy van egy olyan érzésem, hogy ezt a csapatot így egyben utoljára láttuk.

Egy dolog vigasztal: Saints szurkolóként évek óta csodálhatom (csodálhattam?) az NFL történetének talán leglátványosabb focit játszó csapatát.

Jövőre is lesz év. Arra gondolok, hogy a Panthers évek óta áll a szopórolleren és hogy a Ryan one and done, és máris jobb kedvem lesz 😀Gyurma Pappa
Ennyi.
Oké, keserű még a szájíz. De közben csapatok vannak 5-6-8 éve PO nélkül!
Összesen bejut 12 csapat évente a rájátszásba és az elmúlt 6 évből mi négyszer ott voltunk. Ha majd lesz energiánk visszatekinteni néhány középszerű (vagy még annál is rosszabb) idény után a mostani időszakra, akkor fogjuk igazán tudni értékelni a mostani éveket (nekem ez már most is megy :cool😊. Ez az idény mindennel együtt a Saints 3 legjobb szezonjában benne van.atapapa
az biztos...rekord rekord hátán kitűnő pont gazdag meccsek egy panaszunk nem lehet (vagyis pont az hogy egy lehet..a tegnapi)Kiss
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jövőre is lesz év. Arra gondolok, hogy a Panthers évek óta áll a szopórolleren és hogy a Ryan one and done, és máris jobb kedvem lesz 😀Gyurma Pappa
Ennyi.
Oké, keserű még a szájíz. De közben csapatok vannak 5-6-8 éve PO nélkül!
Összesen bejut 12 csapat évente a rájátszásba és az elmúlt 6 évből mi négyszer ott voltunk. Ha majd lesz energiánk visszatekinteni néhány középszerű (vagy még annál is rosszabb) idény után a mostani időszakra, akkor fogjuk igazán tudni értékelni a mostani éveket (nekem ez már most is megy :cool😊. Ez az idény mindennel együtt a Saints 3 legjobb szezonjában benne van.atapapa
az biztos...rekord rekord hátán kitűnő pont gazdag meccsek egy panaszunk nem lehet (vagyis pont az hogy egy lehet..a tegnapi)

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jövőre is lesz év. Arra gondolok, hogy a Panthers évek óta áll a szopórolleren és hogy a Ryan one and done, és máris jobb kedvem lesz 😀Gyurma Pappa
Ennyi.
Oké, keserű még a szájíz. De közben csapatok vannak 5-6-8 éve PO nélkül!
Összesen bejut 12 csapat évente a rájátszásba és az elmúlt 6 évből mi négyszer ott voltunk. Ha majd lesz energiánk visszatekinteni néhány középszerű (vagy még annál is rosszabb) idény után a mostani időszakra, akkor fogjuk igazán tudni értékelni a mostani éveket (nekem ez már most is megy :cool😊. Ez az idény mindennel együtt a Saints 3 legjobb szezonjában benne van.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 580 — Egyéb témák lakó
Igazából továbbra is tartom, szarul esett a vereség, de nem keseregni rajta. Nagyon sok faszaságot adott a csapat idén, hivatalosan is, Brees az egyik legjobb irányító, ever. A Rams elleni vereség sokkal jobban zavart annak idején, és most is, mert az vezetett ide is. A Domeban egészen más a meccs. Ata jól írta, szar, mert Graham TD-je után nem gondoltam, hogy bambán kell néznem, ahogy átgyalogol a védelmen, az addig szinte teljesen reménytelen SF O. Smith egyik oldalról clutch volt, másik oldalról, ezt a meccset régen el kellett volna tennie, és 5 TO után. Szerintem ha lett volna még egy értékelhető elkapója, el is teszi a meccset... Ez megint csak a mi védelmünket minősíti.

Visszaléptünk a kezdő mezőre.

Jövőre is lesz év. Arra gondolok, hogy a Panthers évek óta áll a szopórolleren és hogy a Ryan one and done, és máris jobb kedvem lesz 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 733 — Csodabogár
nagy meccs volt, igazi PO hangulattal. fel a fejjel srácok, amit Brees leművelt néha azt tényleg csak a lenagyobbak tudják. gondolok itt a 2. TD-re, vagy Grahaméra, mikor már odaértek még pont el tudta dobni. igaz kellett ehhez Graham 2x2x2-es mérete is 😊

Smith már vezetett 5 GW drive-ot, most is bíztam benne. Blitz ellen pedig a legjobb volt az alapszakaszban. sajnos a sportban elég egy kis nem odafigyelés és egy rossz mozdulat, hibázás lerombolja az egész mérközést. 😕

valahogy úy gondolom a sors(?) visszaadta a 2010-es szeptemberi meccset, amikor mi is 4 TO-t követtünk el, és egy uccsó mp-es FG-val nyertetek. na az volt szívszagató vereség nekem 😕

remélem még sok ilyen kiváló meccsen ütközünk még.