New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
hát ez a Pro Bowl ez egyre nevetségesebb mindenesetre jó volt látni újra a Brees-Jimmy kombinációt 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Csakúgy mondom, hogy a top20 playbe nem sikerült beleférnünk 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mi az a snow patrol?hajdu
Gúnynév 😊 A Saints történetének legjobb védelme 1987-1992 között regnált, amelynek tengelyét 4 LB képezte, minden idők egyik legjobb LB-sora volt ez, akik kiérdemelték a Dome Patrol becenevet.
http://www.youtube.com/watch?v=hOGwP-RO7go
http://www.youtube.com/watch?v=JUBWSjfXhas

Ettől erősen elütött 2006-2008 védelme, ahol 3 (hó)fehér LB vitézkedett, és ahogy kiderült az előző oldalakon, még csak nem is Shanle volt a leggyengébb köztük 😊

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi az a snow patrol?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Na, hát elmúlt napok termésére reagálva...:
A Snow Patrol Pozzal is Snow Patrol lett volna... 😂
csabi19
De mennyivel jobb lett volna! 😊 Különben fehér MLB/ILB van egy rakás jó, Poz is ez a kategória, OLB-ből viszont az átlagosnál van kb. 4-5 jobb. Össze lehet tenni egy jó fehér LB-válogatottat az NFL-ből, de egy csapatban sincs 3 vagy 4 kezdő fehér LB, és ez szvsz nem véletlen.
Kérdés: Romeus egyébként egy Galettehez hasonló szituációs játékos lehet? Nekem valamiért ez a lehetőség maradt meg, de már régen nem volt róla szó.
csabi19
Emlékeim szerint ő valamennyivel komplettebb játékos mint Galette.
Ha már pass rusher... A CBS lehozta, hogy lehetséges Umenyiora trade blockra kerülése... Úgy érzem, lenne kapcsolat.
csabi19
Értelemszerű a felvetése, de egyre többször bajlódik sérülésekkel, egy év van a szerződéséből, nyert egy SB-t, most játszik egy másikért, és már a nyáron is a nagy pénzért holdoutolt. És a nyáron is 1. és 2. körös igényeket pletykáltak vele kapcsolatban a Giants részéről, ami az új szerződésével együtt soknak tűnik.
Ha Smith szerződését "váltanánk ki" vele, akkor talán adnék érte egy jövő évi 2. kört. De még ez is meggondolandó, Smith fizetése idén 7 millió, jövőre 9, 2 év múlva 10 és fél millió dollár. Lenne.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Na, hát elmúlt napok termésére reagálva...:
A Snow Patrol Pozzal is Snow Patrol lett volna... 😂

Kérdés: Romeus egyébként egy Galettehez hasonló szituációs játékos lehet? Nekem valamiért ez a lehetőség maradt meg, de már régen nem volt róla szó. (Értem én, hogy hetedik kör vége volt, szóval sima cut is lehet, de azért érdeklődöm a benne lévő potenciál potenciáljáról. 😀)
Ha már pass rusher... A CBS lehozta, hogy lehetséges Umenyiora trade blockra kerülése... Úgy érzem, lenne kapcsolat. 😀 De tényleg, őt megszerezni nem lenne rossz... Jövő évi pick árán mondjuk.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
20 HoF-er szavazott, akik között nem igazán van a Saints reprezentálva.
kicsit szemét leszek: a végeredmény bizonyítja, hogy a játékoskarrier utáni mentális állapot érdekében tényleg harcolni kell a fejsérülések ellenatapapa
megfogadtam hogy nem bosszantom fel magam ilyeneken, de ezen nehéz volt nemGyurma Pappa
vedd úgy, hogy más meg akkor bosszankodik, amikor Evans meg Faulk Saints-es szemellenzővel szakért rólunk :cool:
Azt el tudom fogadni, hogy Big Ben meg Tebow bizony 40 éve is játszhatott volna sikeresen a ligában (bár Tibow most se sikeres 😛), de akkor mit keres a 20-ban Manning vagy Brady? Vagy az olyan passz ellen villogó DB-k, mint Reed vagy Revis? Az a Reed hogy élt volna meg 30 éve, aki idén a PFF szerint 90 safety közül a legrosszabbak között volt misstackle-ben?

szerk: ha már elfogultság, végignéztem, hogy a szavazók közül ki hol játszott jellemzően, mely csapatban volt meghatározó fénykora idején, egyetlen egy div csapatai nem voltak képviselve: nfc south 😊
(hacsak olyanokat nem veszünk figyelembe, mint Young két jelentéktelen Tampában eltöltött évét vagy hogy Ditka pár évig minket is edzett, de finoman fogalmazva nem az itteni leégése miatt lett HoF. Az is igaz, hogy a HoF nem az NSOUTH csapatainak játékosaitól hemzseg)
és mily véletlen egybeesés, a top 20-ba csak az NFC South nem ad játékost a 8 divízióból

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
20 HoF-er szavazott, akik között nem igazán van a Saints reprezentálva.
kicsit szemét leszek: a végeredmény bizonyítja, hogy a játékoskarrier utáni mentális állapot érdekében tényleg harcolni kell a fejsérülések ellenatapapa
megfogadtam hogy nem bosszantom fel magam ilyeneken, de ezen nehéz volt nem

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
20 HoF-er szavazott, akik között nem igazán van a Saints reprezentálva.
kicsit szemét leszek: a végeredmény bizonyítja, hogy a játékoskarrier utáni mentális állapot érdekében tényleg harcolni kell a fejsérülések ellen

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
egy hangyapöcsnyi hiányérzet támadt bennem
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7403655/no-1-ravens-lb-ray-lewisatapapa
ez most valami vicc ugye?Gyurma Pappa
Tebow, Bigben > Brees ???? :o 😂 Ez egy nagy rakás ...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
egy hangyapöcsnyi hiányérzet támadt bennem
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7403655/no-1-ravens-lb-ray-lewisatapapa
ez most valami vicc ugye?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
egy hangyapöcsnyi hiányérzet támadt bennem
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7403655/no-1-ravens-lb-ray-lewis

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Találtam szezon összefoglalókat a csapatról 1991-1992-2002-2003-2004-2005 akit érdekel írjon üzit és dobok linket

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Jó lenne ha nem kéne az FA-időszak után WR-t és OG-t a listára írnom 😐atapapa
Legyél optimista. Brees maradni akar (ezt elég egyértelműen kijelentette), és ha ő is úgy akarja (elvileg úgy akarja), akkor a szerződése alkalmas lesz arra, hogy maradjon Nicks és Colston. Hülyeség lenne elengedni őket, ezt Loomis is jól tudja. Nicks olyan taget fog kapni, hogy rossz lesz nézni.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ladarius Green, TE, (Louisiana-Lafayette) 3-4, kör
Nem pontosan tudom, hogy ha felépül (?) D. Thomas, akkor kell-e nekünk még TE.
Gyurma Pappa
Thomas ugye állandóan agyrázkódással küszködik, és a liga szigorodó szabályait tekintve nem látok előtte nagy jövőt. Aztán mostanában nagyot fejlődik a TE-játék, Brady a passzolt yardjainak közel felét ez a poszt kapta el. Jimmy is gyakran megy ki a szélre, és ha Colston lelép, akkor Brees-nek egyetlen, "klasszikus" red zone célpontja marad. Greennel lenne egy újabb.

Alfonzo Dennard, CB (Nebraska) 1. kör
Szerintem őt el fogják vinni a 2. körös pickünk előtt, de ő sem nagy need. Igazából nem rossz CB, és elvileg pont az a típus, akit Spags szeret.
Gyurma Pappa
CB-t csak akkor választanék, ha Porter elmegy, akkor se az elején. Az elmúlt 4 évben 3 CB-t is választottunk az első három kör valamelyikében, elég lesz 😊

Összegezve a véleményemet, újra felteszem a draft idején évek óta recsegősre játszott slágerlemezemet: BPA-t a front7-be, konkrétabban: OLB, passrusher falember, MLB
Jó lenne ha nem kéne az FA-időszak után WR-t és OG-t a listára írnom 😐

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
K.Robinsont az eagles is nagyon nézegeti

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
itt végig lehet nyálazni (szándékosan ezt a kifejezést használom 😛) a csapatok által a PB-ra küldött lányokat.
úgy vélem, nem vallottunk szégyent 😉
http://www.nfl.com/photoessays/09000d5d8263cf5a/pro-bowl-cheerleadersatapapa
😀 a houstoni lány úgy néz ki, mintha most lépett volna ki bármelyik, random kisvárosi tinisorozatból 😀

Összekerestem a scout reportokat (nem tudtam aludni 😀), a "pletykák" alanyaihoz (tudom hogy értelme nem sok van, de tényleg unatkoztam 😀):

Ladarius Green, TE, (Louisiana-Lafayette) 3-4, kör
Nem pontosan tudom, hogy ha felépül (?) D. Thomas, akkor kell-e nekünk még TE.

Terrence Ganaway, RB (Baylor) 4-5. kör
nem kommentálom, mondjuk simán lehet UDFA

Alfonzo Dennard, CB (Nebraska) 1. kör
Szerintem őt el fogják vinni a 2. körös pickünk előtt, de ő sem nagy need. Igazából nem rossz CB, és elvileg pont az a típus, akit Spags szeret.

Trenton Robinson, S (Michigan St.) 4. kör
Na, nekem ő nagyon tetszik, kiváló backup lehet Jenkins mögött. Lelki szemeimmel látom a szép nickel blitz packageketet, ahol Harper legyalulja a QB-t 😂

Keenan Robinson, LB (Texas) 3-4. kör
Ha bent lesz a 3. körben, ő tökéletes pick lenne szerintem, pontosan olyan LB-nek tűnik, akiről írtam korábban, ilyen mindenre jó típus.

Mike Martin, DT (Michigan) 4. kör
Érdekesnek tűnik, hogy NT-vel beszélgetünk. A tavalyi éve elég jól sikerült, szerintem ő el fog kelni korábbi körben, de ha Rogers/Franklin marad, pont nem tudom hogy kell-e.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
pletykák arról, hogy kik vannak a radarunkon a senior bowlon
Ladarius Green, TE, egy "helyi" egyetemről (Louisiana-Lafayette)
Terrence Ganaway, RB (Baylor) ezt minek? bízunk abban hogy UDFA lesz? 😊
Alfonzo Dennard, CB (Nebraska)
Trenton Robinson, S (Michigan St.)
Keenan Robinson, LB (Texas)
Mike Martin, DT (Michigan)

itt végig lehet nyálazni (szándékosan ezt a kifejezést használom 😛) a csapatok által a PB-ra küldött lányokat.
úgy vélem, nem vallottunk szégyent 😉
http://www.nfl.com/photoessays/09000d5d8263cf5a/pro-bowl-cheerleaders

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
nekünk már csak ilyen képek jutottak





több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Nagyon sok pénznek kéne ott lennie, ha a D legerősebb részét építenéd tovább 😊 Bár az is egy érdekes elképzelés, hogy szar passrush mellé tennénk uralkodni egy Grimes-Greer-Robinson triót. Kipróbálnám 😛 atapapa
that's the spirit 😀
Szép 80 alatti átlagos éves QB ratinget látok lelki szemeimmel 😊 Átnevezhetnék a város incomplete townnak 😛

The quarterback broke NFL passing records and helped New Orleans recover from Katrina to take first place on our list of most powerful athletes
http://www.businessweek.com/finance/drew-brees-tops-the-power-100-in-2012-01252012.html
Erre a linkelésre se fognak emlékezni azok, akik szerint a Saints szurkolói állandóan az elismerések hiánya miatt keseregnekatapapa
😉
Én már semmin nem kesergek. Mióta Payton azt mondta Spagsnak, hogy "Let's win the Superbowl" és Brees is megjegyezte, hogy az ő szerződése nem lesz akadály, innentől \o/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/52801/all-nfc-south-team-defenseKiss
Esetleg erről vélemény? 😀 Ata biztos most vigyorog a gép előtt Greer miatt. 😀EasyGhost
😊 mert egy szaki "osztja a véleményemet" valamiről? Yasi sok meccset néz tőlünk és van ideje észrevenni, hogy azért mert Greer nem szed hetente egy int-t, attól még nagyon hatékony tud lenni. Hogy vitázzak is vele: szvsz Harper idén jobb volt, mint Jenkins.

Az offense-rész jobban sikerült, 12 posztból 8-t viszünk 😂
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/30743/all-nfc-south-team-offense-2

Imádom, hogy fél amerikai szakértői gárda arról cikkezik, hogy nem fogjuk tudni megtartani Nickset. Nem akarom el hinni, i believe in Loomis 😊 Jó lenne már egy-két hír.Gyurma Pappa
Schefter kb. naponta kinyomja twitterre, hogy Nicks elmegy innen, az ő véleményére pedig - joggal - sokan adnak. Talán nem hallotta Brees-t, amikor pár napja arról beszélt hogy fontosnak tartja a csapat magját egyben tartani és szerinte ennek az ő szerződése se lesz akadálya.
Hozzáteszem, ha lenne pénz a capben, már rég verném a dobokat, hogy miért nem megy rá Loomis Grimesra, már csak azért is, hogy ne a Falconsban játsszon 😀 Gyurma Pappa
Nagyon sok pénznek kéne ott lennie, ha a D legerősebb részét építenéd tovább 😊 Bár az is egy érdekes elképzelés, hogy szar passrush mellé tennénk uralkodni egy Grimes-Greer-Robinson triót. Kipróbálnám 😛

The quarterback broke NFL passing records and helped New Orleans recover from Katrina to take first place on our list of most powerful athletes
http://www.businessweek.com/finance/drew-brees-tops-the-power-100-in-2012-01252012.html
Erre a linkelésre se fognak emlékezni azok, akik szerint a Saints szurkolói állandóan az elismerések hiánya miatt keseregnek

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/52801/all-nfc-south-team-defenseKiss
Esetleg erről vélemény? 😀 Ata biztos most vigyorog a gép előtt Greer miatt. 😀EasyGhost
Vicces, hogy olyan csoport vagyunk, ahol Jenkins az "All Pro" FS és DeCoud az "All Pro" SS. Ez a véleményem 😊 A többi része a listának igazából nem érinti a Saintset, Greer egyértelműen oda való, a front7-be meg finoman mondva.... ezt kielemeztük már.

Az egész csoportban nincs igazán jó D. A Bucs és a Panthers a liga legrosszabb teljesítményei között vannak, a Saints D ismerjük. Az Atlanta egy viszonylag kemény egységgel rendelkezik, akik szerintem idén maguk alatt teljesítettek. Ott a legnagyobb gond a hektikus (mert szarnak nem nevezném) secondary, és hogy az egyébként tényleg jó passrush majdnem semmit sem csinált (kis túlzással) egész évben. Hozzáteszem, ha lenne pénz a capben, már rég verném a dobokat, hogy miért nem megy rá Loomis Grimesra, már csak azért is, hogy ne a Falconsban játsszon 😀 (Lofton azért nem kell, mert Fletcher kell XD)

több mint 12 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/52801/all-nfc-south-team-defenseKiss
Esetleg erről vélemény? 😀 Ata biztos most vigyorog a gép előtt Greer miatt. 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Imádom, hogy fél amerikai szakértői gárda arról cikkezik, hogy nem fogjuk tudni megtartani Nickset. Nem akarom el hinni, i believe in Loomis 😊 Jó lenne már egy-két hír.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/52801/all-nfc-south-team-defense

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/