New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Bowen még egy kicsit rátett

....I’m not saying you have to agree with “bounties” in the pro game. That’s not my goal here. But let’s not be naive when it comes to winning in the NFL, they do exist and I don’t see a solution to policing this situation. These "bounties" are used as motivational tools and are most often delivered with clean hits.

The Saints got pinched on Friday, but how many other teams could have seen the same fate? Whether you want to believe it or not, this is a practice that plenty of players have grown accustomed to.

Are fines the answer? Maybe, but then again, can the league office actually differentiate a clean hit vs. an intentional one? I don’t see it, because most of these “hits” are clean by the rules. Plus, would any active players openly discuss if this goes on inside the locker room. Bounties? For cash? No…and why should they?

Deflect the question and move on.

I don’t think this is a good thing for the NFL, but can this really be stopped or even controlled? Fines or the loss of draft picks will put all thirty-two teams on notice after punishment is handed out in New Orleans. However, will it solve the real issue that players go after each other on Sundays?

I doubt it.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
jó hír, jó hír hátán...

ata: írhatjuk a needek közé a G-ot...Gyurma Pappa
Ha az elmúlt két nap után valaha bármelyik Saints-szurkoló még egyszer le mer pesszimistázni, annak erőszakkal a homlokára tetováltatok egy Falcons-lógótatapapa
Najó, erre most így konkrétan te sem számítottál.Gyurma Pappa
hát pont ezért mondom 😀


amúgy meg
Still, Nicks said he would be more than happy to re-sign with the Saints even before free agency begins on March 13 if they make a suitable offer.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Glazer: On the news side, was just told the Saints have placed the franchise tag on QB Drew Brees.vassadi
jó hír, jó hír hátán...

ata: írhatjuk a needek közé a G-ot...Gyurma Pappa
Ha az elmúlt két nap után valaha bármelyik Saints-szurkoló még egyszer le mer pesszimistázni, annak erőszakkal a homlokára tetováltatok egy Falcons-lógótatapapa
Najó, erre most így konkrétan te sem számítottál.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mélységesen csalódott vagyok. A két kedvencem közül egyik a saints, de most nagyot csalódtam bennük. És szerintem az a legnevetségesebb, ha azt mondjuk, hogy úgy is mindenki csinálja. Erre semmiféle bizonyíték nincs. Én hiszek abban, hogy az NFL-ben a csapatok és játékosok többsége a tiszta, férfias küzdelemben hisz és nem az ilyen alattomos módszerekben. Felesleges összeesküvés elméleteket koholni, hogy mentsük a saját csapatunkat. Ez a bounty szégyen. És szégyen más csapatokat is ezzel gyalázni mindenféle bizonyíték nélkül. Ennyi.zolten
Naiv vagy.... Hagyjuk már ezt a "szégyen"-t!!!! Sportfogadási botrányok????? Az nem szégyen? Soccerben kézzel gólt ütni ?a VB-n??(Maradona http://www.youtube.com/watch?v=DbbsytHDp2o&feature=fvst) Az nem szégyen? Soccer VB-n a csatárt leütni (Battison-Schumacher http://www.youtube.com/watch?v=3byTNRoxujo ) , de erre sokan már nem is emlékeznek...., 1954 Puskás: "Puskás bokája megsérült a meccs alatt, mikor a középhátvéd, Werner Liebrich a lábába rúgott. Több mérkőzés kihagyása után, annak ellenére, hogy lábsérülése még nem jött helyre, ismét játszott a németek elleni berni döntőben."
Nem kell senkit és senkit menteni. Aki bűnös, bűnhődni fog. A csapat, a Saints maradni fog. (hogy ki fog játszani...?? :/ )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Glazer: On the news side, was just told the Saints have placed the franchise tag on QB Drew Brees.vassadi
jó hír, jó hír hátán...

ata: írhatjuk a needek közé a G-ot...Gyurma Pappa
Ha az elmúlt két nap után valaha bármelyik Saints-szurkoló még egyszer le mer pesszimistázni, annak erőszakkal a homlokára tetováltatok egy Falcons-lógót

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
U.u.i.: az új avatarod "ütős" ata 😛Csabiii
ata, légy férfi! Tedd csak vissza a Williams-es avatárt, amit asszem az SB-győzelem után használtál! 😊Szabler
erre van pár válaszom
- őőő, az a kép már elveszett 😛
- majd akkor, ha te visszateszed Wili mesterének, Bounty King Ryannek a képét a tiedbe
- kicsit komolyabban: összességében azt a képet nem mindenki ismerné fel, erről mindenki vágja hogy mi van, szvsz ez is elég bevállalós

Azért nem semmi hogy milyen memóriád van az avatarjaimhoz, emlékszel a két évvel ezelőttire, Scaliat is kiszúrtad, minden elismerésem.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én csak kapkodom a fejem össze-vissza... Nem is tudok, nem is akarok a témához (bounty csoki) hozzászólni!
Ezekután is "csak egy csapat" van! A Saints marad örökre!!!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Erre semmiféle bizonyíték nincs. zolten
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8275bb0f/article/saints-pay-for-performance-system-commonplace-in-nfl?module=HP11_cp

több mint 12 éve
gsn 3 548
Exkluzív lesz, ez azt jelenti, hogy nem a hivatalos tag szám lesz az irányadó, hanem az FA érdemi része, és az RFA aláírási periódus után fennálló top 5 QB bér átlaga. És ugye így nem is tárgyalhat vele senki a Saintsen kívül.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Glazer: On the news side, was just told the Saints have placed the franchise tag on QB Drew Brees.vassadi
jó hír, jó hír hátán...

ata: írhatjuk a needek közé a G-ot...

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Glazer: On the news side, was just told the Saints have placed the franchise tag on QB Drew Brees.
több mint 12 éve
zolten Green Bay Packers 228
Mélységesen csalódott vagyok. A két kedvencem közül egyik a saints, de most nagyot csalódtam bennük. És szerintem az a legnevetségesebb, ha azt mondjuk, hogy úgy is mindenki csinálja. Erre semmiféle bizonyíték nincs. Én hiszek abban, hogy az NFL-ben a csapatok és játékosok többsége a tiszta, férfias küzdelemben hisz és nem az ilyen alattomos módszerekben. Felesleges összeesküvés elméleteket koholni, hogy mentsük a saját csapatunkat. Ez a bounty szégyen. És szégyen más csapatokat is ezzel gyalázni mindenféle bizonyíték nélkül. Ennyi.
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
U.u.i.: az új avatarod "ütős" ata 😛Csabiii
ata, légy férfi! Tedd csak vissza a Williams-es avatárt, amit asszem az SB-győzelem után használtál! 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
bowl.hu 48
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2288
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A moralizáláson túllépve egy kicsit: az a köcsög Williams mondott már valamit erről?hajdu
Már tegnap:
"I want to express my sincere regret and apology to the NFL, (Saints owner Tom) Benson, and the New Orleans Saints fans for my participation in the 'pay for performance' program while I was with the Saints," Williams said in a statement released by the Rams. "It was a terrible mistake, and we knew it was wrong while we were doing it. Instead of getting caught up in it, I should have stopped it. I take full responsibility for my role. I am truly sorry. I have learned a hard lesson and I guarantee that I will never participate in or allow this kind of activity to happen again."
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A moralizáláson túllépve egy kicsit: az a köcsög Williams mondott már valamit erről?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
olyannak kár mondani aki fel volt egész életében mentve tornából a versenysporthoz meg köze nem volt. Fotel szurkoló sosem fogja azt megérteni, hogy mit jelent valakivel együtt küzdeni, mit jelent az ellenfeledet tisztelni.
Amadeus91
1. Olyan aki egyéni sportban ért el eredményeket, engem ne akarjon kiosztani csapatsportból. Amikor röplabdáztam, libero voltam, mivel 5-es koromban megálltam a növésben, de voltam elég képzett, hogy játsszak. Nem egy dicsfényes állás liberonak lenni... Egészen a térdszalag szakadásomig játszottam, miközben edzettem, hogy bekerüljek egy komoly csapatba. 20 évet sportoltam, nem 6 évet, mindig csapatsportban értem el eredményeket.
2. Miután abbahagytam az aktív sportot, 2 évig edzősködtem még (soha nem mondtam, hogy törjék el valaki lábát, de olyat igen, hogy zúzzák le az ellenfelet), és bizony nem azért hagytam abba, mert nem jól csináltam, hanem mert a körülmények alakultak másképp. Egy hónapja hívtak vissza a csapathoz, és igent mondtam, szóval folytatom tovább az edzősködést.
3. A stílusod jól jellemzi egyébként, hogy milyen sportokat űztél (láttam az amerikai futballt is, de nem ezen szocializálódtál, te írtad... de enyhítettem rajta, amit eredetileg írtam). Egy olyan sportág, ahol a másik megverése a cél, bizony nagyon fontos szempont, hogy ne engedjenek szorítóba idiótákat, akik a rájuk bízott hatalommal megölhetnek valakit. Ez nem sportszerűség, hanem racionalitás kérdése.
4. Nem, nem fogom megérteni, amit mondani akarsz, mert az asszonyverés még példának is kurva szar. Lehetsz te a világ legsportszerűbb küzdősportolója, ha náci egyenruhában besétálsz egy zsidó közösségbe, ne lepődj meg, ha senki nem akar megérteni. Remélem érted a hasonlatot, nem és nem érted félre amit mondani akarok.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Sztem tegyük ki a főoldalra, hogy "undorító", "felháborító", "reistag" 😂
..és hogy Gyurma a fotelszurkoló!!! 😂 😂

Hogy én ezt már hogy unom!!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Biztosan nem mondom, de talán nem véletlen, hogy sok a kétes hit.FViktor93
Én úgy gondolom,hogy a szándékos sérülésokozás nem ritka,sőt mindenhol van.
Viszont ezt pénzelni undorító dolog és ugyanígy gondolnám ha ez nálunk is kiderülne.
Bazzani
Abban egyetértek, hogy gusztustalan dolog, de szvsz az is az, hogy most mindenki a Saints üldözi, vannak olyanok akik már SB elvételt helyeznének kilátásba. Azért egy nagyon alapos átvizsgálás után kíváncsi lennék, vajon hány csapat csinálja ezt.FViktor93
Az elmúlt 10 évben legalább háromnál biztosan volt.

Bounties part of game across the NFL

De engem az se vigasztalna, ha kiderülne hogy mondjuk a csapatok fele a közelmúltban érintett lenne.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Biztosan nem mondom, de talán nem véletlen, hogy sok a kétes hit.FViktor93
Én úgy gondolom,hogy a szándékos sérülésokozás nem ritka,sőt mindenhol van.
Viszont ezt pénzelni undorító dolog és ugyanígy gondolnám ha ez nálunk is kiderülne.
Bazzani
Abban egyetértek, hogy gusztustalan dolog, de szvsz az is az, hogy most mindenki a Saints üldözi, vannak olyanok akik már SB elvételt helyeznének kilátásba. Azért egy nagyon alapos átvizsgálás után kíváncsi lennék, vajon hány csapat csinálja ezt.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztosan nem mondom, de talán nem véletlen, hogy sok a kétes hit.FViktor93
Én úgy gondolom,hogy a szándékos sérülésokozás nem ritka,sőt mindenhol van.
Viszont ezt pénzelni undorító dolog és ugyanígy gondolnám ha ez nálunk is kiderülne.

Tetszik,hogy a Saints-Lions alapszakasz meccs után Payton megszólta Schwartzot,hogy milyen dirty csapata van.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
gyurma am. nem szép dolog másokra mutogatni, hogy biztos ők is csinálják... jelenleg ti égtek mint a reistag 😊peach
Én meg ettől a hozzáállástól tudok rosszul lenni. Most kiderült ez a balhé, és el kezd álszenteskedni mindenki. Mintha nem csinálná minden csapat. Ugyanaz a helyzet, mint a Pats botrányánál. Mindenki csinálja, de most hirtelen mindenki erkölcs csősz lett.FViktor93
Tehát bizton állítod, minden csapatnál pénzalap van arra,hogy az ellenfél játékosainak sérülést okozzanak?Bazzani
Biztosan nem mondom, de talán nem véletlen, hogy sok a kétes hit.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mindez szép és jó lenne, ha nem néhány hozzászólással ezelőtt közölted volna, hogy azzal nincs semmi gond, ha megveri az asszonyt otthon, mert az magánügy. Innentől kezdve minden szavad gyakorlatilag lényegtelen, és a ringbeli sportszerűséged teljesen irreleváns, mivel az élet a ringen kívül zajlik. Nem foglak hősnek kikiáltani, mert vagy annyira racionális, hogy nem ölsz meg valakit a ringben, de az asszonyverést normálisnak gondolod. Ennél kevesebb undorító gondolat van.
Gyurma Pappa
itt amúgy direkt nem akarjátok megérteni, hogy mire célzott, vagy csak le kell vezetni a feszültséget?
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=486682#p486682Szobi22
olyannak kár mondani aki fel volt egész életében mentve tornából a versenysporthoz meg köze nem volt. Fotel szurkoló sosem fogja azt megérteni, hogy mit jelent valakivel együtt küzdeni, mit jelent az ellenfeledet tisztelni.

Persze az is lehet, hogy direkt nem értik. 😊Amadeus91
ja, Gyurma az avatarján pont a fotelben ül

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932

Épp ezért számomra ez az egész felháborító és undorító, nem hogy nem sportszerű, de még csak nem is férfias. De rossz helyen szocializálódtam.Amadeus91
Mindez szép és jó lenne, ha nem néhány hozzászólással ezelőtt közölted volna, hogy azzal nincs semmi gond, ha megveri az asszonyt otthon, mert az magánügy. Innentől kezdve minden szavad gyakorlatilag lényegtelen, és a ringbeli sportszerűséged teljesen irreleváns, mivel az élet a ringen kívül zajlik. Nem foglak hősnek kikiáltani, mert vagy annyira racionális, hogy nem ölsz meg valakit a ringben, de az asszonyverést normálisnak gondolod. Ennél kevesebb undorító gondolat van.
Gyurma Pappa
itt amúgy direkt nem akarjátok megérteni, hogy mire célzott, vagy csak le kell vezetni a feszültséget?
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=486682#p486682Szobi22
olyannak kár mondani aki fel volt egész életében mentve tornából a versenysporthoz meg köze nem volt. Fotel szurkoló sosem fogja azt megérteni, hogy mit jelent valakivel együtt küzdeni, mit jelent az ellenfeledet tisztelni.

Persze az is lehet, hogy direkt nem értik. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
=Gyurma Pappa
Még egy kis személyes vélemény: Én amerikai fociztam itthon, előtte versenyszerűen röplabdáztam (gimi alatt), és emiatt gyakorlatilag minden diáksportban játszottam mert vittek minket, a feleségem meg évekig kézilabdázott. Pont arról beszélgettünk, hogy őket is minden meccsen úgy küldték ki, hogy üssétek őket, ahogy éritek (mondjuk a kézilabda egy kimondottan sportszerűtlen sportág). Nekünk a német edzőnk meccs közben azt üvöltözte a pálya mellől, hogy "Break their legs". Nyilván nem kaptunk érte pénzt... Ezt csak mondom. Aki valaha versenyszinten sportolt, az pontosan tudja, hogy miről beszélek..
én 6 évig versenyszinten bunyóztam (Kick-Box, Thai-Box), amerikai foci ... de sosem jutott eszembe, hogy valakit hátsó szándékból úgy üssek meg direkt, hogy lenyomorodjon vagy bármi baja legyen. Az egy dolog, hogy úgy versz meg valakit, hogy kemény férfias küzdelemben "aki tovább bírja" alapon, és megint más valakit hátulról könyékkel tarkón baszni, hátha ott döglik meg. Nekem olyan edzőim és csapattársaim voltak a végén, akik közül volt már olyan, aki 10 ezer ember előtt ment a SportArénában, nemzetközileg ismertek... soha nem adták volna a nevük ilyen dologhoz, és ha valaha én ilyet tettem volna és még ki is derült volna, akkor ők lettek volna az elsők akik jól megraknak és utána elzavarnak a picsába a " többé ne is lássunk" mondattal.
Épp ezért számomra ez az egész felháborító és undorító, nem hogy nem sportszerű, de még csak nem is férfias. De rossz helyen szocializálódtam.Amadeus91
Megható.
Gondolom ezek a sportszerű versenyzők iszonyatosan figyeltek arra, hogy ha egy testrészen véletlenül sérülést okoztak, akkor a meccs további részén már ne üssenek oda.

Néhány idézet játékosoktól a botrány kapcsán

Chris Harris
doesn't surprise me Everyone does it they're just the ones who got caught. It's part of the NFL culture
personally I think it's more common than some would like to think......but I know nothing
Football is a violent game n just because someone is hit very hard doesn't mean it's malicious
Warner
I’m sure that’s been a part of our league for a long time
Woody
This ‘bounty’ program happens all around the league...not surprising
Shaun Phillips
I think people forget that football is a contact sport. If you don't wanna get hurt don't play. I was always told keep your head on a swivel
I never want people to get hurt from a cheap shot but if you hurt someone with a legal shot so be it. Its football.

Azt azért nagyjából minden védő elismer, hogy amikor üt, akkor azzal nem csak a szerelés a cél, hanem jó, ha fáj is. Nem kérkednek vele (kivéve pl. Harrisont), de egyik se fogja azt mondani, hogy ha valakit szerelni tudok a kisujjammal, akkor nem fogom odatenni a vállvédőmet. És ennek csak részben célja az, hogy hátha a tackle után a szerelés erejétől labdavesztés is lesz.
Az ezzel való kérkedés nem volt idegen néhány évtizede a foci szellemétől, pl. Deacon kimondott célja volt, hogy az ellenfél a kórházban végezze (ma meg ugyanezért leteremti Suh-t…)
Kicsit álszent, hogy a nagy ütéseket akarjuk látni, de ha valakit talicskán visznek le, akkor körbeállunk imádkozni.

Hogy a spygate-tel vonjak párhuzamot: senki se dicsekedett vele, de köztudott volt, hogy minden csapat a meccsek során a DC-k kézjeleit a másik oldalról próbálták megfejteni. A Pats viszont felvette kamerával ezeket.
Szinte senki se kérkedik vele, de a játékosok azért ütnek, hogy fájjon, és hacsak nem lesz rokkant az ellenfél, egyikük se fog bűntudatot érezni egy-egy okozott sérülés után.
Mi viszont erre különösen utaztunk, illegálisan pénzt szerveztünk rá, meg is érdemeljük a büntetést.
(Pedig legálisan is lehet, bele kell tenni a szerződésbe hogy 5 FF után kap a játékos X pénzt, és láthatjuk, amint Pierre Thomas-t legális H2H keretein belül az orvosi szobába tessékeli a pályáról a védő)