New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
A Spygate esetben a (általam utált) South Parkban emlegetett Belicheat poén többekhez jutott el, mint a tények.ulpianus
itt túl hamar derült ki, hogy más csapatnál is csináltak ilyet

amúgy ideje is lecserélni a Saints nevet, mivel a new orleans-i egyetem a New Orleans Privateers, a helyi arénafoci gárda a New Orleans Voodoo, az NFL franchise akkor pedig lehetne New Orleans Bounty Hunters


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A Spygate esetben a (általam utált) South Parkban emlegetett Belicheat poén többekhez jutott el, mint a tények.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
gsn 3 548
Lehet itt fikázni, kárörvendeni, felháborodni, ""világszégyenezni", de: azt hiszem, kis hazánkban, az érdeklődők választottak maguknak egy csapatot a tengeren túlról. Mit tehetnek az iteni szurkolók ha ott a tengeren túl, néhány vezető, játékos "sportszerűtlenül" viselkedett. Ez volt, mindenki elnyeri a mélktó büntetését. Nem lesz olcsóbb a kenyér, nem lesz kevesebb az ÁFA, mi akkor is annak a csapatnak fogunk szurkolni.
Be lehet szólni, vicceskedni velünk, de erről mi valymi keveset tehetünk... A véleményünket elmondhatjuk (mint ahogy látjuk is itt a fórumon) de ráhatásunk nincs a dolgokra.
Ha meg "csak" hangulatot akar vki fokozni, lsz, használja az elfogadott jeleket. 😉zemanla
Az az igazság, hogy szerencsétek is van, hogy ez márciusban derült ki, nem a szezon közepén. Nem tudom emlékszel-e mit kapott a Pats, és mit kaptak a szurkolói a magyarországi "szurkolóktól", nem tudom egy akkora rohamot hogyan bírnátok.

A Spygate-et még ma is a szurkolók többsége azonosítja a csalással, pedig az nem arról szólt, hanem arról, hogy a Pats megszegte a kamerázásra vonatkozó szabályt, ha máshonnan, vagy máskor kameráznak, nem szegnek szabályt. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Lehet itt fikázni, kárörvendeni, felháborodni, ""világszégyenezni", de: azt hiszem, kis hazánkban, az érdeklődők választottak maguknak egy csapatot a tengeren túlról. Mit tehetnek az iteni szurkolók ha ott a tengeren túl, néhány vezető, játékos "sportszerűtlenül" viselkedett. Ez volt, mindenki elnyeri a mélktó büntetését. Nem lesz olcsóbb a kenyér, nem lesz kevesebb az ÁFA, mi akkor is annak a csapatnak fogunk szurkolni.
Be lehet szólni, vicceskedni velünk, de erről mi valymi keveset tehetünk... A véleményünket elmondhatjuk (mint ahogy látjuk is itt a fórumon) de ráhatásunk nincs a dolgokra.
Ha meg "csak" hangulatot akar vki fokozni, lsz, használja az elfogadott jeleket. 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A büntetés része legyen sztem az, hogy mostantól csak a New Orleans Álszentek nevet használhassa a csapat.
Már persze ha nem lyukadunk ki Virág elvtárs elméletéhez (az a gyanús, aki nem gyanús).ulpianus
már eddig is NO Saints volt a csapat neve, nem értem a felháborodástjjncaa
Ez jó! 😀

Egyébként eszembe jutott Virág elvtárs másik a ma esti témához illő örökzöldje:
"Ne higgye, hogy nem tudom bebizonyítani bárkiről 5 perc alatt ebben az országban, hogy bűnös. Magáról is, magamról is!"


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
A büntetés része legyen sztem az, hogy mostantól csak a New Orleans Álszentek nevet használhassa a csapat.
Már persze ha nem lyukadunk ki Virág elvtárs elméletéhez (az a gyanús, aki nem gyanús).ulpianus
már eddig is NO Saints volt a csapat neve, nem értem a felháborodást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A büntetés része legyen sztem az, hogy mostantól csak a New Orleans Álszentek nevet használhassa a csapat.
Már persze ha nem lyukadunk ki Virág elvtárs elméletéhez (az a gyanús, aki nem gyanús).ulpianus
Kurva vicces vagy..., vagy csak lemaradt egy 😊
Na, nem baj, ismered a mondást a kutyáról és a teherautóról?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A büntetés része legyen sztem az, hogy mostantól csak a New Orleans Álszentek nevet használhassa a csapat.
Már persze ha nem lyukadunk ki Virág elvtárs elméletéhez (az a gyanús, aki nem gyanús).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
gyurma am. nem szép dolog másokra mutogatni, hogy biztos ők is csinálják... jelenleg ti égtek mint a reistag 😊peach
Én meg ettől a hozzáállástól tudok rosszul lenni. Most kiderült ez a balhé, és el kezd álszenteskedni mindenki. Mintha nem csinálná minden csapat. Ugyanaz a helyzet, mint a Pats botrányánál. Mindenki csinálja, de most hirtelen mindenki erkölcs csősz lett.FViktor93
Tehát bizton állítod, minden csapatnál pénzalap van arra,hogy az ellenfél játékosainak sérülést okozzanak?Bazzani
Ha belegondolunk abba, hogy mekkora pénz forog a ligában, és mekkora foroghat meccsenként a legális / illegális fogadóirodákban; nem lennék meglepve ezen sem. A sportág elég kemény ahhoz, hogyha a védő célja 'csupán' csak a játékból való ideiglenes 'kivonás', vagy a teljesítmény-gyengítés, akkor is becsúszhat egy nem azzal a szándékkal okozott sérülés.

Mondom ezt úgy; hogy tisztelem annyira magát a játékot, hogy nem az ellenfél játékosainak az egészsége által szeretném diadalmaskodni látni a csapatom.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Amúgy már rendesen körül lett járva a téma, de azt még nem válaszolta meg senki,hogy miért is van ez a boszorkány üldözés?undisputedly
A kérdés jó. Igazából mi sírtunk mindig, hogy nem kapunk média visszhangot. Tessék, kaptunk 😀

Nem tudom, nincs ötletem, összeesküvés elméleteket meg nem akarok gyártani. Payton nem épp a legnépszerűbb a ligánál, Loomis szem különösebben az, Tom már egy kicsit öregedik, GW-t sem kedvelik túl sokan. Nem tudom, de igazából lényegtelen is. Lebuktunk, ez van.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
A Saints-ben az elmúlt 3 évben te vagy bárki összességében sokkal több szabálytalan szereléskísérletet látott, mint bármely csapatnál? Volt egy Favre-szétcincálás, volt egy görény hit Smith-en (tuti hogy "vérdíj" volt az ő fején is), de Williams három éve alatt idén voltunk először a top5-ben a first downt eredményező büntetések listáján (pontosan ötödikek voltunk, tavaly kilencedikek, két éve 13.).

Amit ezzel mondani akarok (és amire Bowen is célzott): a Bountyban a játékos nem arra van ösztönözve elsősorban, amit Harper csinált Smith ellen, hanem arra, hogy a szabályok adta keretek között legyen minél keményebb (fájjon, menjen le a pályáról, ne jöjjön vissza). Hiszen a szabályon kívüli keménykedést nem 1000 dollárral bünteti a liga, hanem 7500, 15000, 20000 és sorolhatnám még a mennyiségeket. Vagyis a játékos kitörölheti az irányító kiütését eredményező late hitért kapott 1500 dollárral, ha a Liga 25000-t kér el érte. atapapa
Pont ezt akartam kérdezni, hogy van-e statisztika a 15 yardos büntikre. Akkor van 😀

A kiemelt részről beszélek tegnap óta 😊

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
...
Dub
Sztem igencsak rossz nyomon jársz. Nem lepne meg, ha az idei második körös és a jövő évi első is repülne. A spygatenél súlyosabb büntiket ígérnek, ugye akkor a Pats bukott egy első köröst. A játékosok eltiltása a másik, ami jöhet, mondjuk ebből nem tudom ki van még nálatok de Vilma tuti nagyon be fogja szopni.gabokocka
Hát amint írtam én ilyesmiben bízok, de könnyen lehet, hogy most nekünk egy jó nagyot kell szopni. Csak én olyan álságosnak érzem ezt az egész hisztit, amit csaptak ebből.Dub
Amúgy már rendesen körül lett járva a téma, de azt még nem válaszolta meg senki,hogy miért is van ez a boszorkány üldözés?
Nem hiszem,hogy akkora piacot veszítene az NFL,hogy el kelljen verni valakin a port. Az átlag embert nem érdekli,hogy mi folyik a háttérben.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ez tény, de ettől még lesz nem kevésbé szar az ügy. Korábban is mondtam: büntessék meg azt, akit kell, de akkor a jövőben mindenkit büntessenek meg, akinél találnak hasonlót, sőt, akkor figyeljen erre jobban a liga.
Gyurma Pappa
Tovább fokozom, csináljanak már egy rohadt átfogó ellenőrzést mindenütt és ne arra várjanak, hogy valahol lejön egy újabb cikk azzal, ahol egy játékos elsuttogja: náluk is van ilyen.
Mondom, számomra hihetetlen, hogy nálunk még az abrosz alá is benéztek, majd más vizsgálatokhoz meg az kell hogy újságok írjanak róla. És ezt nem azért szeretném, mert jobban érzem magamat attól, ha nem csak sejtem, hanem tényként tudom hogy ez máshol is gyakorlat, mivel ahogy írtam korábban, ez a rendszer így is-úgy is csalódást keltő.
Viszont önző módon úgy vélem hogy enyhébb elbírálás sülhet ki abból, ha ez nem egyedi.

1. Ha azt mondta akár edző, akár játékostárs, hogy "Kurtnek le KELL sérülnie, és úgy menj neki", az kb. bűncselekmény, ha még pénzt is dobtak fel rá, ha bizony az elég kemény ügy, és igenis csapjanak oda.Gyurma Pappa
Erről már írtam, de átalakítom a véleményemet, hátha közérthetőbb, közvetlenebb

A Saints-ben az elmúlt 3 évben te vagy bárki összességében sokkal több szabálytalan szereléskísérletet látott, mint bármely csapatnál? Volt egy Favre-szétcincálás, volt egy görény hit Smith-en (tuti hogy "vérdíj" volt az ő fején is), de Williams három éve alatt idén voltunk először a top5-ben a first downt eredményező büntetések listáján (pontosan ötödikek voltunk, tavaly kilencedikek, két éve 13.).

Amit ezzel mondani akarok (és amire Bowen is célzott): a Bountyban a játékos nem arra van ösztönözve elsősorban, amit Harper csinált Smith ellen, hanem arra, hogy a szabályok adta keretek között legyen minél keményebb (fájjon, menjen le a pályáról, ne jöjjön vissza). Hiszen a szabályon kívüli keménykedést nem 1000 dollárral bünteti a liga, hanem 7500, 15000, 20000 és sorolhatnám még a mennyiségeket. Vagyis a játékos kitörölheti az irányító kiütését eredményező late hitért kapott 1500 dollárral, ha a Liga 25000-t kér el érte.

Ha az NFL valóban tenni akar az ellen, hogy a Bounty ilyen formában sehol se létezzen, akkor hozzon olyan szabályokat, amelyek alapján megszűnik a kontaktból származó sérülésveszély. Rögtön utána egyesülhet is a Flagligával.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Sztem igencsak rossz nyomon jársz. Nem lepne meg, ha az idei második körös és a jövő évi első is repülne. A spygatenél súlyosabb büntiket ígérnek, ugye akkor a Pats bukott egy első köröst. A játékosok eltiltása a másik, ami jöhet, mondjuk ebből nem tudom ki van még nálatok de Vilma tuti nagyon be fogja szopni.gabokocka
Egyetértünk. Az idei második kör igazán akkor fájna, ha Nicks elmenne. A játékosok eltiltása kicsit mókás lenne (mondjuk 22-27 játékosról beszélnek, már a szám sem túl egzakt), hiszen sok emberről van szó. Tippem, hogy Vilma kap 4-16 meccses eltiltást, szerintem a legkisebb tételre is cut lesz a vége. Ezzel igazából szívességet tesznek a Saintsnek. GW 1-3 év eltiltás, ha van egy kis szerencséje, akkor nem lesz büntető ügye, meg valami szép nagy csekk. Loomis-Payton 2-300 ezer dolcsi bünti, a csapat talán kap 2-300 ezeret szintén. A játékosok közül, akik érintettek, azok kapnak 50-100 ezer körüli büntiket, aki tényleg csinált is sérülést abban az időszakban, az lehet hogy kap eltiltást szintén.

Ez egy viszonylag optimista forgatókönyv. Pesszimistábban nézve a dolgokat, a fél csapatot eltiltják, Loomis elveszti az állását, Payton is kap egy eltiltást, a csapat kap egy jókora pert a nyakába, konkrétan büntető ügybe rángatják a "főkolomposokat". Milliós büntik mindenkinek, jövőre is bukik az 1-2. kör, idén a 3. is megy a levesbe.

Az "álszenteknek" üzenem innen is: a Super Bowl győzelmet nem fogják elvenni.

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
...
Dub
Sztem igencsak rossz nyomon jársz. Nem lepne meg, ha az idei második körös és a jövő évi első is repülne. A spygatenél súlyosabb büntiket ígérnek, ugye akkor a Pats bukott egy első köröst. A játékosok eltiltása a másik, ami jöhet, mondjuk ebből nem tudom ki van még nálatok de Vilma tuti nagyon be fogja szopni.gabokocka
Hát amint írtam én ilyesmiben bízok, de könnyen lehet, hogy most nekünk egy jó nagyot kell szopni. Csak én olyan álságosnak érzem ezt az egész hisztit, amit csaptak ebből.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nézzétek a jó oldalát. Faragó Ricsi minden meccsen marketingelni fogja a Szenteket.undisputedly
Ez lenne a jó oldal?ulpianus
mivel megfogadtam, hogy nem nézek magyar közvetítést, így pont teszek rá 😀Gyurma Pappa
Negatív reklám is reklám 😀 Az előbb lemaradt a szarkazmust jelezni kívánó smile.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Na, pár napig nem követtem a dolgokat, fasza hírek... Egyébként nem értem, miért olyan nagyon nagy ügy ez, ezen a sok álszenteskedésen meg nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek. Mindenhol ez van, csak most épp mi buktunk be sajnos. Egy védőnek ez a dolga, most mit kellene mondani nekik, hogy simogasd meg vagy mi? Csináld ki, az sem olyan nagyon nagy probléma, ha esetleg KO van belőle. Meg hát azért nem a tudományos akadémia állandó tagjairól beszélünk. Nem olyan könnyű szánt szándékkal sem sérülést okozni, egyébként is, többségében itt full szabályos ütközésekről beszélünk, ez egy ilyen sport. Most, hogy poénból feldobtak rá egy kis bónuszt és akkor mivan ? Ejnye-bejnye, kapjanak valami pénzbírságot, sajtótájékoztató, megbánó tekintet, aztán legközelebb ne pénzt dobjatok rá fel, hanem mondjuk örömlányokat... Minden csoda 3 napig tart, majd elfelejtődik ez is, aztán szép csöndben megússzuk valami pénzbirsággal, meg ugyis GW lesz a bűnbak. Ha nagyon példát statuálnának, az az NFL-re is rossz fényt vetne, nekik sem érdekük szerintem, hogy nagyon sokáig porondon legyen ez a téma. Legalábbis valami ilyesmiben bízok.

De hogy a fontos dolgot is érintsük, most akkor hogy van ez a Brees-tag? Nem teljesen tiszta, hogy akkor most Nicks már tuti bukó és FA lesz?Dub
Sztem igencsak rossz nyomon jársz. Nem lepne meg, ha az idei második körös és a jövő évi első is repülne. A spygatenél súlyosabb büntiket ígérnek, ugye akkor a Pats bukott egy első köröst. A játékosok eltiltása a másik, ami jöhet, mondjuk ebből nem tudom ki van még nálatok de Vilma tuti nagyon be fogja szopni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Na, pár napig nem követtem a dolgokat, fasza hírek... Egyébként nem értem, miért olyan nagyon nagy ügy ez, ezen a sok álszenteskedésen meg nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek. Mindenhol ez van, csak most épp mi buktunk be sajnos. Egy védőnek ez a dolga, most mit kellene mondani nekik, hogy simogasd meg vagy mi? Csináld ki, az sem olyan nagyon nagy probléma, ha esetleg KO van belőle. Meg hát azért nem a tudományos akadémia állandó tagjairól beszélünk. Nem olyan könnyű szánt szándékkal sem sérülést okozni, egyébként is, többségében itt full szabályos ütközésekről beszélünk, ez egy ilyen sport. Most, hogy poénból feldobtak rá egy kis bónuszt és akkor mivan ? Ejnye-bejnye, kapjanak valami pénzbírságot, sajtótájékoztató, megbánó tekintet, aztán legközelebb ne pénzt dobjatok rá fel, hanem mondjuk örömlányokat... Minden csoda 3 napig tart, majd elfelejtődik ez is, aztán szép csöndben megússzuk valami pénzbirsággal, meg ugyis GW lesz a bűnbak. Ha nagyon példát statuálnának, az az NFL-re is rossz fényt vetne, nekik sem érdekük szerintem, hogy nagyon sokáig porondon legyen ez a téma. Legalábbis valami ilyesmiben bízok.

De hogy a fontos dolgot is érintsük, most akkor hogy van ez a Brees-tag? Nem teljesen tiszta, hogy akkor most Nicks már tuti bukó és FA lesz?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sztem kicsit túl van lihegve ez az ügy. Ha jobban körbenéznének lehet minden csapatnál találnának hasonlót. Tuti Vickre is vadásznak 2 éve amióta újra kezdő és a Falconsos Dunta Robinson h2h-jei is gyanúsak lehetnek...stb,stb. 😊Greengo
Egyetértek, ám egy ilyen sportban szinte minden tackle-re rá lehetne fogni, hogy szándékosan akart sérülést okozni, elég egy rossz lépés és már másképp érkezik a linebacker... Aztán meg innentől minden meccs után magyarázkodhat a védő, hogy hát ő mégsem, meg nem is így akarta... Pláne mondjuk Harrison, vagy ne menjek messzire Landry esetében. Ha szegény Sean Taylor élne, most nagy bajban lenne... Most a Saints-nél borult a bili, de szerintem bármelyik csapatnál borulhatott volna. Félreértés ne essék, aki vétkes, és rábizonyítják bűnhődjön. De mostantól ha egy nagyobb ütést látsz mondjuk a safety-től, Te örülsz, az ellenfél szurkolója (vérmérséklettől függően) anyázni kezd, hogy figyelj má, ki akarják nyírni.... Na ez lesz a szép....apeszos
itt nem is amiatt van ekkora felhajtás serintem, mert sérülést akartak okozni, hanem mert az edző működtetett egy rendszert, ahol pénz járt ezért.Szobi22
Jó, én ezt értem, ezért is írtam, hogy aki bűnös bűnhődjön, de egy nagyobb csattanás után hajlamos lesz az egyszeri ember többet belelátni a keményebb játékba, mint ami a valóság. Főleg a vesztes fél...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Nézzétek a jó oldalát. Faragó Ricsi minden meccsen marketingelni fogja a Szenteket.undisputedly
Ez lenne a jó oldal?ulpianus
mivel megfogadtam, hogy nem nézek magyar közvetítést, így pont teszek rá 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nézzétek a jó oldalát. Faragó Ricsi minden meccsen marketingelni fogja a Szenteket.undisputedly
Ez lenne a jó oldal?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Vajon miért nem lepődök meg ezen? Ha valahol szar van a palacsintában, nekünk is benne kell lenni... Miért is maradnánk ki?apeszos
Sztem kicsit túl van lihegve ez az ügy. Ha jobban körbenéznének lehet minden csapatnál találnának hasonlót. Tuti Vickre is vadásznak 2 éve amióta újra kezdő és a Falconsos Dunta Robinson h2h-jei is gyanúsak lehetnek...stb,stb. 😊Greengo
Egyetértek, ám egy ilyen sportban szinte minden tackle-re rá lehetne fogni, hogy szándékosan akart sérülést okozni, elég egy rossz lépés és már másképp érkezik a linebacker... Aztán meg innentől minden meccs után magyarázkodhat a védő, hogy hát ő mégsem, meg nem is így akarta... Pláne mondjuk Harrison, vagy ne menjek messzire Landry esetében. Ha szegény Sean Taylor élne, most nagy bajban lenne... Most a Saints-nél borult a bili, de szerintem bármelyik csapatnál borulhatott volna. Félreértés ne essék, aki vétkes, és rábizonyítják bűnhődjön. De mostantól ha egy nagyobb ütést látsz mondjuk a safety-től, Te örülsz, az ellenfél szurkolója (vérmérséklettől függően) anyázni kezd, hogy figyelj má, ki akarják nyírni.... Na ez lesz a szép....apeszos
itt nem is amiatt van ekkora felhajtás serintem, mert sérülést akartak okozni, hanem mert az edző működtetett egy rendszert, ahol pénz járt ezért.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vajon miért nem lepődök meg ezen? Ha valahol szar van a palacsintában, nekünk is benne kell lenni... Miért is maradnánk ki?apeszos
Sztem kicsit túl van lihegve ez az ügy. Ha jobban körbenéznének lehet minden csapatnál találnának hasonlót. Tuti Vickre is vadásznak 2 éve amióta újra kezdő és a Falconsos Dunta Robinson h2h-jei is gyanúsak lehetnek...stb,stb. 😊Greengo
Ez tény, de ettől még lesz nem kevésbé szar az ügy. Korábban is mondtam: büntessék meg azt, akit kell, de akkor a jövőben mindenkit büntessenek meg, akinél találnak hasonlót, sőt, akkor figyeljen erre jobban a liga.
Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy Patriots botrány óta leszoktak a csapatok a kémkedésről?Gyurma Pappa
Nézzétek a jó oldalát. Faragó Ricsi minden meccsen marketingelni fogja a Szenteket.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
.........És akkor ezekre a gondolataimra jött a hír ma, hogy a Liga a Redskins ellen is nyomozni fog.atapapa
Vajon miért nem lepődök meg ezen? Ha valahol szar van a palacsintában, nekünk is benne kell lenni... Miért is maradnánk ki?apeszos
Sztem kicsit túl van lihegve ez az ügy. Ha jobban körbenéznének lehet minden csapatnál találnának hasonlót. Tuti Vickre is vadásznak 2 éve amióta újra kezdő és a Falconsos Dunta Robinson h2h-jei is gyanúsak lehetnek...stb,stb. 😊Greengo
Ez tény, de ettől még lesz nem kevésbé szar az ügy. Korábban is mondtam: büntessék meg azt, akit kell, de akkor a jövőben mindenkit büntessenek meg, akinél találnak hasonlót, sőt, akkor figyeljen erre jobban a liga.

Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy Patriots botrány óta leszoktak a csapatok a kémkedésről?

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
.........És akkor ezekre a gondolataimra jött a hír ma, hogy a Liga a Redskins ellen is nyomozni fog.atapapa
Vajon miért nem lepődök meg ezen? Ha valahol szar van a palacsintában, nekünk is benne kell lenni... Miért is maradnánk ki?apeszos
Sztem kicsit túl van lihegve ez az ügy. Ha jobban körbenéznének lehet minden csapatnál találnának hasonlót. Tuti Vickre is vadásznak 2 éve amióta újra kezdő és a Falconsos Dunta Robinson h2h-jei is gyanúsak lehetnek...stb,stb. 😊Greengo
Egyetértek, ám egy ilyen sportban szinte minden tackle-re rá lehetne fogni, hogy szándékosan akart sérülést okozni, elég egy rossz lépés és már másképp érkezik a linebacker... Aztán meg innentől minden meccs után magyarázkodhat a védő, hogy hát ő mégsem, meg nem is így akarta... Pláne mondjuk Harrison, vagy ne menjek messzire Landry esetében. Ha szegény Sean Taylor élne, most nagy bajban lenne... Most a Saints-nél borult a bili, de szerintem bármelyik csapatnál borulhatott volna. Félreértés ne essék, aki vétkes, és rábizonyítják bűnhődjön. De mostantól ha egy nagyobb ütést látsz mondjuk a safety-től, Te örülsz, az ellenfél szurkolója (vérmérséklettől függően) anyázni kezd, hogy figyelj má, ki akarják nyírni.... Na ez lesz a szép....