New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
jó meccset várok hajnalban , nektek nem kell görcsölni , az esélytelenek nyugalmával készülhettek ellenünk hátha meglepetést tudtok okozni... 😂 😂 tényleg lehet belőle gála meccs... 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Örülök hogy máshol is ilyen reakciók voltak. Kicsit kényelmetlenül éreztem magamat, amikor a mi társaságunkban csak nálam pattant el igazán a húr. :cool:atapapa
Mert előtte 2 perccel szóltak, h kussolni kéne
+ egyszerűen nem hittem el, hogy megint tracy, és megint a legjobbkor
😀hayden
képzeld el mit művelek, ha nem szólnak 😀

Hogy informatív is legyek: H. Evans célozgatott arra pár napja, hogy Brees mégiscsak sérült MCL kíséretében játszik jó ideje

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Örülök hogy máshol is ilyen reakciók voltak. Kicsit kényelmetlenül éreztem magamat, amikor a mi társaságunkban csak nálam pattant el igazán a húr. :cool:atapapa
Mert előtte 2 perccel szóltak, h kussolni kéne
+ egyszerűen nem hittem el, hogy megint tracy, és megint a legjobbkor
😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Örülök hogy máshol is ilyen reakciók voltak. Kicsit kényelmetlenül éreztem magamat, amikor a mi társaságunkban csak nálam pattant el igazán a húr. :cool:

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Kicsit OFF:
Van esetleg valakinek kedve a holnapi MNF-t valami szórakozóhelyről, 1-2 sör mellett nézni Pécsről? Én 1-2 haverral (akik elég őrültek és bírják is a sörözést hajnalig) megnézzük valahol (szerintem Becks söröző, esetleg Bakter lesz belőle).
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Az NFL youtube-ról összeollózott, SB-s házivideókkal izzít a rájátszásra
http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d81d25d86/It-s-the-Playoffs-Saintsatapapa
Borsózik a hátam, még mindig. 😊

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Az NFL youtube-ról összeollózott, SB-s házivideókkal izzít a rájátszásra
http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d81d25d86/It-s-the-Playoffs-Saintsatapapa
kábé ijen voilt a házibuli hajdunál is.... 😀 😀 😀 😀

sakálüvöltés gyenge sóhaj volt, ahhoz képest.

Már most vállaom, hogy ugyanijan hóviharba, hófúvásban megyek SB-t nézni, rajtam ne múljon!

GO SAINTS!Kájzerszóze
2 napig rekedt voltam. 😊 Az az interception teljesen szürreális élmény volt. Azt hiszem, sosem fogom elfelejteni. Feltöltöm a radiátort ha kell. 😊hajdu
Én csak másnap este 6-ig folytattam a piázást utánna. 😊
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az NFL youtube-ról összeollózott, SB-s házivideókkal izzít a rájátszásra
http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d81d25d86/It-s-the-Playoffs-Saintsatapapa
kábé ijen voilt a házibuli hajdunál is.... 😀 😀 😀 😀

sakálüvöltés gyenge sóhaj volt, ahhoz képest.

Már most vállaom, hogy ugyanijan hóviharba, hófúvásban megyek SB-t nézni, rajtam ne múljon!

GO SAINTS!Kájzerszóze
2 napig rekedt voltam. 😊 Az az interception teljesen szürreális élmény volt. Azt hiszem, sosem fogom elfelejteni. Feltöltöm a radiátort ha kell. 😊
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ha ma kikap a TB, akkor tuti PO résztvevők vagyunk, és a holnapi meccs átmehet gálameccsbe a mi részünkről, mivel annak az esélye, hogy a Carolina megveri a Falcons a GD-ban az utolsó héten... hát csekély.

Persze ha a TB nyer, akkor holnap nyerni kell, és akkor sima PO.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Az NFL youtube-ról összeollózott, SB-s házivideókkal izzít a rájátszásra
http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d81d25d86/It-s-the-Playoffs-Saintsatapapa
kábé ijen voilt a házibuli hajdunál is.... 😀 😀 😀 😀

sakálüvöltés gyenge sóhaj volt, ahhoz képest.

Már most vállaom, hogy ugyanijan hóviharba, hófúvásban megyek SB-t nézni, rajtam ne múljon!

GO SAINTS!



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az NFL youtube-ról összeollózott, SB-s házivideókkal izzít a rájátszásra
http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d81d25d86/It-s-the-Playoffs-Saints

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Mi vagyunk a jobbak, nyerni kell ATL-ban. Csak azért.

Kájzerszóze
Ne komolytalankodjunk! 😊empty taxi
Hmm... Egyetlen mutatóban vagytok egyértelműen jobbak, az a győzelmi mutató... sajnos ez számít 😊

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Mi vagyunk a jobbak, nyerni kell ATL-ban. Csak azért.

Kájzerszóze
Ne komolytalankodjunk! 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/12/23/roddy-white-apologizes-for-twitter-tirade/

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A nap jó híre, hogy Greer fullon edzett.
Limited: Ivory, Meachem, Hargroveatapapa
jeeeeeeeeeeeeeeee

Ennek már lehet örülni.

Oké. greer és Porter is rendben lesz. DE.

Sajna nem teljesen oké a statisztika, hogy milyen jók vagyunk passz ellen.....
A két kedő CB fent van, ez remek, de a 3. CB megint Torrente lesz 😀 😀 😀 😀

Ez a szopás. Annyival jobb a helyzet, hogy így legalább Robinson nem lesz a pályán, ez is előny.
Futás ellen viszont még mindig komoly pácban vagyunk. Turnert csak a Bal és most a SEA tudta megfogni - Colin Cole kellett hozzá - mi meg egy rohadt szerelést sem mindig tudunk megcsinálni.

Mi vagyunk a jobbak, nyerni kell ATL-ban. Csak azért.

Thomas témám: Valóban berágtam rá. Mondjuk nem idén. Iszonyat be tudok gurulni a 3 és 1 alakításokra: no gain vagy minusz yard. Nem elég erős. Nem elég tartós. A carry/yard átlag nem rossz, persze. Csak kevés a carry - mert enm bír többet és ráadásul sok meccset hagy ki. Ivory nagyon kemény. De sajna ő is rozoga máris. Jelen mezőnyből egy Blount például nagyon tetszene nekem. Bush maradhat akár, de ő sem horror zsozsóért.

De a draft messze még, és az a baj, hogy 1/32-nél nem tudunk nagyot durrantani tavasszal sem.
Címévédés lesz, csak hogy az amerikai történet tényleg teljes legyen 😀 😀 😀 😀 😀

Go Saints!



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A nap jó híre, hogy Greer fullon edzett.
Limited: Ivory, Meachem, Hargrove

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Felül kell bírálnom magamat, most olvasom az ESPN-en hogy a Falcons div-győzelme nem biztos akkor, ha mi megverjük őket és a többi NFC-s div. éllovasa kikap, mert akkor nekik a Carolina-meccs is tétmeccs lesz.
Nem kalkuláltam a CAR elleni vereségükkel változó divízión belüli mérleggel.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kájzer, te állandóan Thomas-t találod meg 😊
A Ravens run D a jobbak között van a ligában, és Thomas sincs tökéletes állapotban még (ahogy írtam korábban, én attól is tartok, hogy már soha nem lesz a régi)

Colston 5. szezonjában negyedjére lépte át az 1000 yardot.atapapa
Nem is az elkapókkal van baj... 😊 (vagyis továbbra is midegy, kinek dobál Brees)

A futó játékot érzem az idén sokkal gyengébbnek. (nincs alternatívája a passzjátéknak) Persze a sérülések komoly súllyal esnek latba.... (Thomas, Bush, és most amikor nagyon kellett volna- nagyon kellett volna???- Ivory is kiesik. Nem lehet ennyi RB-t a rosteren tartani. Egy, azaz 1 megbízható, erős, sérülésmentes RB kellene, aki végigjátszik egy szezont!zemanla
nem is az elkapókat akartam szidni vagy dicsérni, csak az utókornak kívántam rögzíteni Colston mérföldkövét (gyorsan szavazok is egy utolsót a pro bowlra 😛)
A futást idén agyonvágta a sok sérülés, és ahogy Csabi mondja, arra nincs garancia, hogy akármelyik futó huzamosabb ideig egészséges maradjon.
Igaz, Thomas és Ivory is többek között azért nem lett draftolva, mert már az egyetemen is bottal jártak.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Kájzer, te állandóan Thomas-t találod meg 😊
A Ravens run D a jobbak között van a ligában, és Thomas sincs tökéletes állapotban még (ahogy írtam korábban, én attól is tartok, hogy már soha nem lesz a régi)

Colston 5. szezonjában negyedjére lépte át az 1000 yardot.atapapa
Nem is az elkapókkal van baj... 😊 (vagyis továbbra is midegy, kinek dobál Brees)

A futó játékot érzem az idén sokkal gyengébbnek. (nincs alternatívája a passzjátéknak) Persze a sérülések komoly súllyal esnek latba.... (Thomas, Bush, és most amikor nagyon kellett volna- nagyon kellett volna???- Ivory is kiesik. Nem lehet ennyi RB-t a rosteren tartani. Egy, azaz 1 megbízható, erős, sérülésmentes RB kellene, aki végigjátszik egy szezont!zemanla
Hát, azért lehetnének jobbak a WR-ek, sok a drop. 😕(Beszéltük már...)
RB poszton igazad lehet, de azért a RB pont nem az a poszt, ahova találsz egy 5 évig sérülésmentes játékost... (Ellenpéldák vannak, tudom.) Viszont ha Thomas jövőre elmegy (egyébként egyes oldalakon már le van értékelve a mezei... :/), akkor az Ivory-Bush kettős mellé egy középszintet hozó játékos kell... Nem még egy PT. Csak egy olyan valaki, aki illeszkedik a rendszerbe, és tényleg nem sérül le...

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kájzer, te állandóan Thomas-t találod meg 😊
A Ravens run D a jobbak között van a ligában, és Thomas sincs tökéletes állapotban még (ahogy írtam korábban, én attól is tartok, hogy már soha nem lesz a régi)

Colston 5. szezonjában negyedjére lépte át az 1000 yardot.atapapa
Nem is az elkapókkal van baj... 😊 (vagyis továbbra is midegy, kinek dobál Brees)

A futó játékot érzem az idén sokkal gyengébbnek. (nincs alternatívája a passzjátéknak) Persze a sérülések komoly súllyal esnek latba.... (Thomas, Bush, és most amikor nagyon kellett volna- nagyon kellett volna???- Ivory is kiesik. Nem lehet ennyi RB-t a rosteren tartani. Egy, azaz 1 megbízható, erős, sérülésmentes RB kellene, aki végigjátszik egy szezont!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kájzer, te állandóan Thomas-t találod meg 😊
A Ravens run D a jobbak között van a ligában, és Thomas sincs tökéletes állapotban még (ahogy írtam korábban, én attól is tartok, hogy már soha nem lesz a régi)

Colston 5. szezonjában negyedjére lépte át az 1000 yardot.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
nincs semmi új, a vereség is fáj, de a játék mégjobban.

Futás ellen megint szarok voltunk. Rizs úr futott és volt, hogy csak a hatodik védő tudta lenyomni. Ilyen nincs. Nem futottunk, mondjuk Thomas le is pattant, egy jó futására emlékszem, a többi halvány volt. + és 1-nél a régi Thomast láttam, nulla vagy minusz yard. Ő nem fog jövőre itt játszani, az tuti.
10 futóplay nagyon kevés. A játék és a time-management miatt is.
Ez tuti bukta volt. Nem lehett volna megnyerni, még akkor sem, ha nincs a drop.....

Az ATL egyben van, most jobbak, mint mi. Nem baj ez, a PO-ban elég ha pofára esnek.
😀 😀 😀 😀 😀

Go Saints!!!!!



több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Akárhogy számolgatok, a Tampát otthon be KELL húzni! 😊

Ez jó játék:
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine
GB-NYG-CHI és a STL-SEA versenyfutás izgalmas lehet
😊zemanla
Tampát otthon hozni kell, de a Tampának már mind1 lesz szvsz, elég nagy valószínűséggel (minket nagyon szélsőséges esetben tudnak csak megelőzni). Az érdekes az lesz, hogy a STL-SEA negatív mérleggel mehet a PO-ba... vicc...Gyurma Pappa
Az.
Matematikailag még az is összejöhet, hogy 3 NFC South csapat kerül a PO-ba..... (játszottam kicsit 😊)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Akárhogy számolgatok, a Tampát otthon be KELL húzni! 😊

Ez jó játék:
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine
GB-NYG-CHI és a STL-SEA versenyfutás izgalmas lehet
😊zemanla
Tampát otthon hozni kell, de a Tampának már mind1 lesz szvsz, elég nagy valószínűséggel (minket nagyon szélsőséges esetben tudnak csak megelőzni). Az érdekes az lesz, hogy a STL-SEA negatív mérleggel mehet a PO-ba... vicc...

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Akárhogy számolgatok, a Tampát otthon be KELL húzni! 😊

Ez jó játék:
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine
GB-NYG-CHI és a STL-SEA versenyfutás izgalmas lehet
😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞