New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/16546/malcolm-jenkins-exceding-safety-regulations
Kis Jenkins-sztárolás, semmi extra, de a melléklet kép hátterében az edzők arckifejezése külön tanulmányt érdemel 😂atapapa
Tetszett a cikk, már olvastam tegnap, de az, hogy a legjobb védő játékos lenne a pályán vasárnap, Ray Lewis és Ed Reed előtt, azért nehezen tudom megemészteni. Emelkedhet még Reed-féle magasságokba, mint FS, Sharper-szint simán lehet, de egy Ray Lewis-hoz hasonlítani, már most, kicsit durva szerintem. Sőt, egyelőre még Vilma a defense-ből a legjobb szerintem. Talán Harper is előtte van... Az egyetlen, amiben a legjobb, a 'big-play-ability', ezt adom. De legyen igaza az írónak. 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/16546/malcolm-jenkins-exceding-safety-regulations
Kis Jenkins-sztárolás, semmi extra, de a melléklet kép hátterében az edzők arckifejezése külön tanulmányt érdemel 😂

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=Aqmclib7f71vB49QeKEnNa1DubYF?slug=lc-ivorysaints121610
egy érdekes cikk Ivoryról.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Jóféle. Vilma hatalmas, kár hogy nincs benne, hogy mit mondott Harpernek, amikor lefutotta Bradford 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d81cef909/Sound-FX-Saints-domination

ez nagyon jó
árnyalja Brees eladott labdáival kapcsolatos diskurzust is. Az első tényleg az övé volt, a másodikat is magára veszi, pedig Paytonnak van igaza inkább, feleslegesen hívta azt a playt.
Végre kiderül hogy Brees tud - magához képest - keményebben is fogalmazni
Az is király amikor SP átszól Williamsnek "Greg, what's your best...what's your best defense for a turnover?" 😂

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Félek, bár PT nagy kedvencem (közönség kedvenc is, ugye, tudom hogy illinos-i, de a helyiek akkor is szeretik a "legkisebb királyfit" 😊 ), de ez így nem lesz jó.

Igazából tök jó az időbeosztás: mi már izgulás nélkül tudjuk majd várni a Seattle meccset. Ha nyerünk a Ravens ellen, mi mindent elkövettünk, ha kikapunk, akkor meg mind1. A PO szerintem meg lesz, az meg, ugye, más műfaj. Jó lenne #1, back-to-back években...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Malcolm Jenkins was named NFC Defensive Player of the Week!

Menjünk meccset nézni, vagy majd csak az SB-t? 😀hayden
pár hét alatt másodjára, remek

a meccsünket nem adják szvsz. az SB-t fogják 😉

Nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy a Seattle megverje az Atlantát, meg igazán nem is foglalkoztat. Ha hidegben ütni tudunk egy Ravens-t, akkor a rájátszásban egy NFC-s csapat se lehet akadály a hideg miatt. Ha nem tudjuk őket megverni, akkor meg mindegy hogy mi történik a rivális meccsén.

A sérültek: ma két DT se edzett (Hargrove, Ayodele) valamint Roby és Pierre se (utóbbi mellé térdet írnak). Jenkins, Vilma, Shockey, Ivory és Bushrod pedig lazán volt.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Sajnos a csoport 1. helyhez, bárhogy számolgatom, kell a Seahawks győzelme a Falcons ellen... Szomorú állapot, 13-3-mal is mehetünk WC-t játszani, mondjuk a STL-ba... vagy GB-be a hidegbe... vagy CHI-be... PHI sem a 30°C-os januári melegről híres... NY sem... SEA... jajj... hülye NFL PO szabályok... :mad:Gyurma Pappa
Az Seahawks a hétvégén behúzza a győzelmet. Most sincs meleg Seattleben. Forsett 200 jardot fog futni 3 TDvel. 😊hajdu
Ámen.

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sajnos a csoport 1. helyhez, bárhogy számolgatom, kell a Seahawks győzelme a Falcons ellen... Szomorú állapot, 13-3-mal is mehetünk WC-t játszani, mondjuk a STL-ba... vagy GB-be a hidegbe... vagy CHI-be... PHI sem a 30°C-os januári melegről híres... NY sem... SEA... jajj... hülye NFL PO szabályok... :mad:Gyurma Pappa
Az Seahawks a hétvégén behúzza a győzelmet. Most sincs meleg Seattleben. Forsett 200 jardot fog futni 3 TDvel. 😊
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Jenkins megérdemelte, maximálisan! Szegény Bradford nem volt túl boldog, de szerintem a győzelembe belejátszott a Rams D valami észvesztően halovány teljesítménye. Ez a pass rush semmit se ért, egyszer levitték Brees-t, de akkor már tök mind1 volt. Szeretném azt hinni, hogy a Saints OL kapcsolt rá, ha a Ravens ellen is ilyen jó lesz, akkor elhiszem.

Sajnos a csoport 1. helyhez, bárhogy számolgatom, kell a Seahawks győzelme a Falcons ellen... Szomorú állapot, 13-3-mal is mehetünk WC-t játszani, mondjuk a STL-ba... vagy GB-be a hidegbe... vagy CHI-be... PHI sem a 30°C-os januári melegről híres... NY sem... SEA... jajj... hülye NFL PO szabályok... :mad:

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Malcolm Jenkins was named NFC Defensive Player of the Week!

Menjünk meccset nézni, vagy majd csak az SB-t? 😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A hét drive-ja
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d81ce124d/Drive-of-the-Week-Saints-clicking

Állítólag Pressleyt lenyúlta a Texans a PS-ből.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
talán érthető módon én arról szoktam beszélni, amit saját szememmel is láttam 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
mögötte játszott a borzalmas Bullocks is.
atapapa
Uramatyám, eszembe se jusson. Fred Thomas, MM teljesítménye közel sincs ahhoz a szarhoz, amit Bullocks nyújtott, JD meg kimondottan jó volt hozzá képest! Csak ugye, ha egy CB lemarad, az sokkal látványosabb, mint az, hogy az FS képtelen egyszer sem eltalálni, hogy hova kéne helyezkednie, vagy mit kéne csinálnia...Gyurma Pappa
MM-t 2007-ben az edzők/játékosok szavazták be PB alternate-nek, Thomas meg 2004-ben a CB-k között 4. lett a szerelésekben, de ami ennél is fontosabb, hogy csak Ty Law előzte meg PD-ben.

Jason David vagy Bullocks viszont már huszonévesen is szar volt.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
mögötte játszott a borzalmas Bullocks is.
atapapa
Uramatyám, eszembe se jusson. Fred Thomas, MM teljesítménye közel sincs ahhoz a szarhoz, amit Bullocks nyújtott, JD meg kimondottan jó volt hozzá képest! Csak ugye, ha egy CB lemarad, az sokkal látványosabb, mint az, hogy az FS képtelen egyszer sem eltalálni, hogy hova kéne helyezkednie, vagy mit kéne csinálnia...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
emberfogás 70 százalékban, harmadik és hosszúra safetyvel túltölteni....deacon75
csak nem mindegy hogy egy Jabari Greer van mondjuk a csapatodban, vagy egy Fred Thomas/Mike McKenzie/Jason David 😛JJ Tiller
MM-ről nem fogom újramelegíteni a vitát, de Fred Thomas-t kiegészíteném azzal, hogy Haslett alatt ő is egész jó volt, Gipsznél meg már vészesen benne volt a harmincas éveiben, és mögötte játszott a borzalmas Bullocks is.


Kicsit tarthatott volna tovább a Ravens hosszabbítása az éjjel. :cool:

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
JD-re már a feledés homálya borult végre. Eszembe se jusson. Nélküle már szárnyal a secondary.
😀 😀 😀 😀 😀



több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
emberfogás 70 százalékban, harmadik és hosszúra safetyvel túltölteni....deacon75
csak nem mindegy hogy egy Jabari Greer van mondjuk a csapatodban, vagy egy Fred Thomas/Mike McKenzie/Jason David 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Roby elvileg jobban van, agyrázkódás, komolyabb gond nincs. Azért nem játszik vasárnap.
SP azt mondta, hogy Meachem, Henderson, PT vagy Jones lesz a KR. PT-nak nagyon nem örülnék. Majd, ha megint az NFC döntőben vagyunk. 😊

Az Ivory-féle sérülés még ennyire sem komoly, szerintem játszani fog jövőhéten. Abban biztos vagyok, hogy ha gond lett volna a meccsen, már akkor visszajön.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó régen jártam erre.
Pokoli jó volt a védelem, sosem hittem volna, hogy elfogultság nélkül mondhatom, hogy a Saints védelmének van a legjobb arculata a ligában. Ez az amiért én focit nézek, ez az amire régóta várok (bár a Saint HOFer és a Super Bowl sem rossz).. az ötletek, a rizikó, semmi divatos "bend but dont break" faszság, semmi statikus "read and react" buziság, valamit beáldozó, sokat nyerő, sokat vesztő all in, all out kőkemény defensive foci.
Blitz a puha zónák helyett az utolsó 20 másodpercben is félidő előtt, emberfogás 70 százalékban, harmadik és hosszúra safetyvel túltölteni....ezekhez kell bőr az arcon.
Ráerőltetni a stílust a másikra. Csak így van értelme.
Csak így.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nagyon fasza volt a védelem, gyakorlatilag ami yardot kaptunk, az belefér. Futás működött, PT is tudott hozni, Ivoryról ne is beszéljünk. Elkapásban faszák voltunk, egy-két idegesítő droptól eltekintve (Meachem, Colston...). Érthetetlen Brees INT mániája, Roby-t nem tudom a fumble miatt hibáztatni, az egy szerencsétlen ütközés volt...

Charleston a meccs legkellemesebb meglepetése volt, a többiektől ez az elvárás. Greer egyszer hibázott komolyat (a 4. és 18nál), Sharper közel sem harap annyira, amennyire kéne. Érdekes a nickel package-unk Harper-Sharper-Jenkins hármassal. Ha Porter és Greer kicsit még jobban felszívná magát (tegnap mondjuk talán egy labda sem ment Porter felé...), akkor nem nagyon lenne izgulni valónk... Futás ellen kimondottan kellemes csalódás a csapat, Clark az egész év tekintetében kellemes meglepetés, Shanle tegnap végre mutatott valamit...

Robynak jobbulást, reméljük nem lesz maradandó. Lehet, hogy idén nem volt nagy visszahordása, de ST-ben nélkülözhetetlen.

szerk: PO esélyek:
- nagyon jók az esélyeink... az igazi WC ellenfelek mind szoptak a hétvégén, ha a Giants kikapna a Vikestól, már nem kell igazán izgulni
- ha nyerünk Baltimore-ban, már csak matematikai esélye van annak, hogy nem mi legyünk ott a PO-ban, persze ha a TB és a Packers kikap jövő héten, akkor konkrétan pihenhetünk a Ravens elleni győzelem után... ha kikapunk sincs nagy gond, de nyerni kéne, hogy semmi gond ne legyen..
- ha az Atlanta nem kap ki Seattle-ben, akkor hiába nyerünk az MNF-en (bár persze, lelkileg, meg presztízsben fontos, illetve akkor 100% is lehet a PO), de már nem lehet miénk a #1... VISZONT nyugodtan pihenhetünk a Tampa ellen, és csodálhatjuk Danielt, Jonest, Torrencet stb... ezzel a home field adv.-en kívül minden előnyt élvezhetünk... ha tudunk nyerni a GD-ban, az MNF-en, akkor ezen sem fogok annyira izgulni
- egyet nem akarok, hogy Chicagoban kelljen meccset játszanunk... bár idén Cincy is meg volt, de attól még nem szeretem a hideg meccseket... bár Ivory, PT, Bush ha tud alkotni... meglátjuk...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Grat a védelemnek, Jenkins, Harper, Vilma vitte a pálmát.
Paytonra/Brees-re kicsit haragszom, checkdown is van a világon, szükségtelen ész nélkül bombázni.
Charlestonba több energia van már meccsek óta, mint bármelyik más endünkben, ez megmutatkozhatna a kapott snapek számában is.

Róbertnek meg jobbulást.

Szerk: Ivory azért nem jött vissza, mert összeszedett némi izomhúzódást.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sean is foglalkozhatna a csapattal a show-k helyett 😛
Bár ez a sorozat már tavaly is ment
http://www.theseanpaytonshow.com/
Csak ide egy héttel később kerülnek fel az anyagok

több mint 13 éve
adam77 New Orleans Saints 633
payton show, új videókkal, brees interjú:
http://vimeo.com/user2958740/videos
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
atapapa:
van néhány tackle-gyár, tudom én is. Mondjuk nem feltétlen CSAK ez a mutató ad képet egy védőről, LB-ről.

Szóval: VILMA PRO BOWLER! Ennyi 😀 😀 😀 😀

ki itt az elfogult????????Kájzerszóze
Azt nem mondtam hogy nem szavazok rá 😉 Csak kis erőszakot kell hozzá vennem magamon.
Vannak bizonyos dimenziók, melyekben csak Urlacher mérhető hozzá, Vilma az egyik legokosabb LB, de idén necces lesz ez a PB.

amúgy TYT-tól még ez is leszedhető e-book formátumban
JJ Tiller
kösz neked is
Brees első 2 trekjét már meg is hallgattam elalvás előtt.