NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
A "Nyak" interjúja
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d81c90316/Roman-Harper-interview


NFC South heti körkép, messzebbre előretekintéssel:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1752somoskovig
"Nem lenne meglepő, ha mind DE, mind DT posztra érkezne játékos a holtszezon során."
Minket ismerve ez lenne a meglepő :/

"Persze nagy kérdés, hogy Sean Payton kibír-e egy olyan draftot, amikor nem húz offense játékost legalább az első három körben"

Mióta itt van, kétszer is kibírta

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 249 — 49ers GM
NFC South heti körkép, messzebbre előretekintéssel:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1752

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Felesleges erőltetni szvsz

Közben Ochocinco és Sharper már egymást nyírják a twitteren.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Thomas 90%-os (saját szavai szerint..... :/ )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Ramon Humbert (lb) igazoltuk le Canfield helyére.
Jenkins a hét védője az NFC-ben.
Payton szerint Thomas akár már a héten játszhat, de ezt a Bush utáni huzavona után illik fenntartással kezelni
mindenesetre csak Betts nem edzett ma.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
http://sportsillustrated.cnn.com/2010/magazine/11/29/sportsman/index.html?eref=sihp

Drew Brees named SI's Sportsman of the YearEasyGhost
jó a mellékelt videó is

Na: egy kis PO picture.
A következő két héten nyerhető meccsek lesznek. A Cincy teljesen szét van esve, igazából csak a becsületért küzdenek, hosszú hét után megyünk oda, félni nem félek igazán, de a Dallas is majdnem meglepett minket, de szerencsére végül nem.
Gyurma Pappa
én csak a szokásos miatt tartok a hétvégétől: marha hideg lesz, akár hó is lehet.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
http://sportsillustrated.cnn.com/2010/magazine/11/29/sportsman/index.html?eref=sihp

Drew Brees named SI's Sportsman of the Year
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Na: egy kis PO picture.

A következő két héten nyerhető meccsek lesznek. A Cincy teljesen szét van esve, igazából csak a becsületért küzdenek, hosszú hét után megyünk oda, félni nem félek igazán, de a Dallas is majdnem meglepett minket, de szerencsére végül nem.

A Rams más tészta: PO esélyeik vannak. Jövő héten Arizona-ba mennek (akik bármilyen meglepő, még mindig megnyerheti a csoportot, 3-8-ról, tehát nem lesz egyszerű meccs), és ha ott nyernek, akkor nagyon éhesen fognak a SD-ba jönni. Más kérdés, hogy ez elég lesz. Idén mondjuk a rookie QB-k megvicceltek minket, de elnézve a védelmet (akik egyébként még mindig nagyon jól játszanak, attól függetlenül hogy GW kicsit finomabban játszatja őket az elmúlt két meccsen, és az eredményességen ez meg is látszik), nem fogja hagyni ez a gárda, hogy megint hülyét csináljon belőle egy elsőéves.

A Baltimore meccsel most azért nem foglalkoznék, az messze van, és sok tényezős. Akár a vereség is beleférhet, meglátjuk.

A hétvége sokkal érdekesebb része az ATL-TB meccs. A Bucs ha kikap, elvi esélyekkel megy már csak a PO felé, a csoport elsőségtől szinte biztosan elbúcsúzhat (esélye marad, de csekély), a WC még meg lehet, de necces. Ugyan most jól jött, hogy nekik is, nekünk is, hogy az Eagles kikapott, de a GB előtt fél meccs előnyük van csak, a Giants előttük van. Az ő sorsuk, vereség esetén nem teljesen lesz a saját kezükben, és az szar. Ellenben ha nyernek:
1. gyakorlatilag a sorsuk nagy részben a saját kezükbe marad
2. nekünk óriási szívességet tesznek (ha mi is nyerünk)

A helyzet az, hogy messze a Falcons sorsolása legkönnyebb a ligában, ha most hétvégén nyernek, akkor nekünk végig nyernünk kell a MNF-ig, ha szeretnénk csoportelsők lenni, és ott is bizony nyernünk kell, ami nem egyszerű a GD-ban. A Falcons sok hasonlóságot mutat a mi tavalyi formánkkal (meg részben az ideivel is): valahogy mindig megtalálják a módját, hogy nyerjenek. Most is: GL fumble (szerencse vagy nem, mindenképp a GB hülyesége), utolsó három ST játék bravúr (belevéve a FG-t is), és meg is volt. Jó lenne, ha ők is összeesnének az utolsó három hétre 😊

Szóval visszatérve a BAL elleni meccsre: ha nyer a Falcons, akkor az is must win meccs lesz (szinte biztos, hogy a Ravensnek is...). Ehhez persze az is kell, hogy ne kapjunk ki a két könnyebb meccsünkön. Ha valami belecsúszik a WC még akkor is opció, de jó lenne egy megint egy home field 😊

PS.: láttátok a Skins elleni meccs utolsó megmozdulását Apótól? Ellenünk is megcsinálhatta volna a NFC döntőben, szerencsére hogy nem tette 😀

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
hogy tudnád? Az ország legnagyobb Smith-rajongója vagy 😊atapapa
hát, ha már az én mezszámomban játszik 😀 pár lehet, ez fordítva történt, de ki emlékszik már ilyenekre 😀Gyurma Pappa
...mármint lehet, hogy te hurcoltad a feleséget hajánál fogva? 😊hajdu
....vagy a feleség hurcolta Smith-et a hajánál fogva! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Én úgy tudom elképzelni, hogy megfogta a fejét, és kicsit erősebben beszélt hozzá... nehezen tudom elképzelni, hogy a hajánál fogva húzgálta az utcán 😀Gyurma Pappa
hogy tudnád? Az ország legnagyobb Smith-rajongója vagy 😊atapapa
hát, ha már az én mezszámomban játszik 😀 pár lehet, ez fordítva történt, de ki emlékszik már ilyenekre 😀Gyurma Pappa
...mármint lehet, hogy te hurcoltad a feleséget hajánál fogva? 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Off: atapapa, most értettem meg az aláírásodat 😀szaba
ahhoz képest, hogy a szezonkezdet óta ez van 😊
és mi(ki) világosított fel?atapapa
Láttam espnamerikán egy rövid beszélgetést SP-al a JF-ról 😛
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Én meg úgy olvastam, hogy ott ha a rendőr (egy 120 kilós férfitől) hajhúzogatást lát, akkor nem nagyon mérlegelhet, lépnie kell.
Az óvadékban igazad van.atapapa
Én úgy tudom elképzelni, hogy megfogta a fejét, és kicsit erősebben beszélt hozzá... nehezen tudom elképzelni, hogy a hajánál fogva húzgálta az utcán 😀Gyurma Pappa
hogy tudnád? Az ország legnagyobb Smith-rajongója vagy 😊atapapa
hát, ha már az én mezszámomban játszik 😀 pár lehet, ez fordítva történt, de ki emlékszik már ilyenekre 😀

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 150 — playoffs???
Sajnos nem segített a Packers rajongás. Épp nem lett meg. Kár érte. mondjuk a TB veresége sem volt túl nagy, de az inább sima volt. Meg kell nyerni a csoportot, de ez a Falcons sem verhetetlen. (a meccs alatt végig a juicy fruit bejátszás ment, gondolom ott látta szaba is 😀 😀 😀 😀)

Go Saints!



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Én meg úgy olvastam, hogy ott ha a rendőr (egy 120 kilós férfitől) hajhúzogatást lát, akkor nem nagyon mérlegelhet, lépnie kell.
Az óvadékban igazad van.atapapa
Én úgy tudom elképzelni, hogy megfogta a fejét, és kicsit erősebben beszélt hozzá... nehezen tudom elképzelni, hogy a hajánál fogva húzgálta az utcán 😀Gyurma Pappa
hogy tudnád? Az ország legnagyobb Smith-rajongója vagy 😊

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Én meg úgy olvastam, hogy ott ha a rendőr (egy 120 kilós férfitől) hajhúzogatást lát, akkor nem nagyon mérlegelhet, lépnie kell.
Az óvadékban igazad van.atapapa
Én úgy tudom elképzelni, hogy megfogta a fejét, és kicsit erősebben beszélt hozzá... nehezen tudom elképzelni, hogy a hajánál fogva húzgálta az utcán 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Off: atapapa, most értettem meg az aláírásodat 😀szaba
ahhoz képest, hogy a szezonkezdet óta ez van 😊
és mi(ki) világosított fel?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Off: atapapa, most értettem meg az aláírásodat 😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Én meg úgy olvastam, hogy ott ha a rendőr (egy 120 kilós férfitől) hajhúzogatást lát, akkor nem nagyon mérlegelhet, lépnie kell.
Az óvadékban igazad van.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Valamennyire jó hír, hogy az asszonyt retweetelte többször Will, ahol a nő a fickó ártatlanságát hangoztatja. Remélhetőleg nem csak a további kék foltoktól való félelem vezérli.

Állítólag Will barátunk nem közömbösen viszonozta egy idegen nő flörtjét, ezért pattant ki a feszkó.atapapa
Igazából én azt vettem ki a hírekből, hogy egy túlbuzgó rendőr mászkált arra, aki látta a veszekedést, és úgy döntött jobb, ez már home abuse... erre utal egyébként a 1000$-os óvadék is, ami (őszintén szólva) elég nevetséges összeg...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
úgy viselkedtek, mint a filmbeli Mr. és Mrs. Smith 😊
Valamennyire jó hír, hogy az asszonyt retweetelte többször Will, ahol a nő a fickó ártatlanságát hangoztatja. Remélhetőleg nem csak a további kék foltoktól való félelem vezérli.

Állítólag Will barátunk nem közömbösen viszonozta egy idegen nő flörtjét, ezért pattant ki a feszkó.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
A Happy Thanksgiving bejátszásban milyen szépen mosolyogtak...hayden
ugyanezen gondolkodtam 😊 reméljük, valami csúnya félreértés van...

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
A Happy Thanksgiving bejátszásban milyen szépen mosolyogtak...
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 150 — playoffs???
nájsz.......



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Will Smith-t letartóztatták...atapapa
????????

asszony verés, megrángatta a hajánál fogva, de nem lett semmi baja... 1000 $-ért szabadlábon van...Gyurma Pappa
Szerintem, ha valaki a feleségét a hajánál fogva huzigálja, nem különösebbn normális:

http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5855477hajdu
ahogy kivettem a hírből, pont látta egy rendőr, ahogy veszekedtek... simán elképzelhető, hogy semmi az egész, Smithnek nem voltak korábban balhéi (tudtommal)... a csaj nem is sérült meg, reméljük kommisssziós úr nem kattan be és tiltja el... meglátjuk...

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Will Smith-t letartóztatták...atapapa
????????

asszony verés, megrángatta a hajánál fogva, de nem lett semmi baja... 1000 $-ért szabadlábon van...Gyurma Pappa
Szerintem, ha valaki a feleségét a hajánál fogva huzigálja, nem különösebbn normális:

http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5855477