New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Lights Out álmomnak vége, Merriman elkelt.
biztos sok pénzbe fájt volna, de szerintem jó motiváció lett volna neki, ha idejön.
szükség is lett volna rá...........Kájzerszóze
észrevetted hogy 3-4-es csapatba ment?JJ Tiller
nem akadály, a Tampa is claimelte.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
a Lights Out álmomnak vége, Merriman elkelt.
biztos sok pénzbe fájt volna, de szerintem jó motiváció lett volna neki, ha idejön.
szükség is lett volna rá...........Kájzerszóze
észrevetted hogy 3-4-es csapatba ment?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
a Lights Out álmomnak vége, Merriman elkelt.
biztos sok pénzbe fájt volna, de szerintem jó motiváció lett volna neki, ha idejön.
szükség is lett volna rá...........



több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Szerintem játszani se fognak, és akkor még hozzájön a bye week, legalább a biztos felépülés megvan + nincs rásérülés, vagyis remélem nem lesz.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Payton said that Bush, Stinchcomb, Hartley, Prioleau, P Thomas, Robinson did not practice today
Hartley biztos oké lesz vasárnapra

CB Jabari Greer was limited.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
kösz a képet ata, el is mentettem 😀 😀 😀 😀

kellene egy ilyen hátizsák Moorenak is a héten: 191cm és 130 kg........Kájzerszóze
Na: attól nem félek, hogy nem lesz rá alkalom 😀

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
kösz a képet ata, el is mentettem 😀 😀 😀 😀

kellene egy ilyen hátizsák Moorenak is a héten: 191cm és 130 kg........



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
nem tudtam megnézni a linket Inso, már nem az van ott. Lemaradtam.
Kájzerszóze
http://www.post-gazette.com/pg/10306/1099967-66.stm
ebben a cikkben is az a kép van

Jó olvasni, hogy mennyire felkészületlenül érte a zaj a Steelers játékosait.
"It was worse than Indianapolis in 2005 the first time we played them," offensive tackle Max Starks said, referring to the infamous game in the Colts' old indoor arena in which the Steelers alleged crowd noise was illegally amplified by the home team.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
nem tudtam megnézni a linket Inso, már nem az van ott. Lemaradtam.

Jonesnak muszáj jól mennie a hétvégén, mert ha megint nem futunk, akkor gáz lesz, még akár a Panthers ellen is.

A Tampa meg most majd lenyomja az Atlantát, remélem. Bár egy döntetlen lenne az igazi 😀 😀 😀



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Ahhoz képest hogy az utcáról állított be hozzánk, oké.
Jobb mint Betts, az is oké. De jobban szeretném csak az ST-ben látni 😛atapapa
😀 Persze, de ha lesz egy jó meccse most a Panthers ellen, már azt mondom, megérte 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Ahhoz képest hogy az utcáról állított be hozzánk, oké.
Jobb mint Betts, az is oké. De jobban szeretném csak az ST-ben látni 😛

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Egyébként Jonesról vélemény? Mert Jeff Duncan ezt írta: Still has gas in tank. I think he'll stick when RB, PT return. Szerintem is. Egyelőre nagyon tetszik, és szerintem az ő nagy meccse lesz a jövő heti...

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Ejjj de szépen fogalmaztál! Én is ezt érzem!

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Ivory egy csiszolatlan gyémánt.
A héten még első volt futott yardokban az újoncok között.
Szal szeretném ha mi tudnánk kikupálni, de azt is megértem, ha nem így történik, nálunk most nem a tehetséggondozás időszaka van.
NOLA-ban most aratni kell, nem vetni.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Jól gondolod Inso, a dolgok mai állása szerint nagy rangadók lesznek a szezon utolsó 2 meccsén a Tampa és az Atlanta ellen.atapapa
számolgattam most délután, és nagyon sokféle forgatókönyv van, de kb. 70% esélyt látok arra, hogy legalább az egyik meccs a csoportelsőségről fog dönteni, és kb. tudok mondani olyat, hogy mind két meccs arról dönt... baromi érdekes szezon elé nézünk, de ehhez kell az, hogy ne legyen busto gyengébb csapatok ellen...

más: Chris Ivory could not finish Sunday night's win over the Steelers because he was "nicked up."
There are no details yet on exactly what is wrong with Ivory, but his last carry came midway through the third quarter. With the bye looming in Week 10, Ivory will likely be rested in Week 9 if he has any kind of significant strain or tweak. Pierre Thomas (ankle) is unlikely to be ready for Week 9, so we could be subject to more of Julius Jones and Ladell Betts against the Panthers.

őszintén: annyira nem bánom... Ivory a gyenge Bucs rush D ellen tudott mutatni valamit, de egyébként kevés még az nfl szinthez... sajnos be kellett dobni, de ha tud 1 évet "pihenni", mint PT, akkor más a helyzet... Jones jól hozza a kötelezőt, de nincs kondija, legalábbis kívülről úgy tűnik... Betts pedig meg tud oldani egy-két szitut, de sajnos nagyon sok hibával játszik (dropok főleg, ugye)

ja igen: Brees currently leads the NFL with his 16 touchdown passes.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
http://www.newseum.org/todaysfrontpages/hr.asp?fpVname=PA_PPG&ref_pge=lst

ez nagyon szép 😊 valahogy mindkettő elfelejtett mosolyogni 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Ha a csapat tudását nézzük, akkor a rájátszásban a helyünk.
De a hangover pont arról szól, hogy a csapat nem adja ki magából azt, amit tud.

Az egyik héten kikapni a liga egyik legrosszabbjától, majd egy hét múlva lenyomni a legjobbat...

Érdekes hogy minél több a sérültünk, Williams annál agresszívabb playeket hív. Ami tegnap bejött, de vesztenivaló nélküli csapatok ellen meg ráfaragunk, mert nekik megéri kockáztatni a trükkös playeket, amiket egy agresszív védelem könnyebben megkajál.

Jól gondolod Inso, a dolgok mai állása szerint nagy rangadók lesznek a szezon utolsó 2 meccsén a Tampa és az Atlanta ellen.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
A Browns elleni meccs után is azt mondtam (nem tudom, hogy felírtam-e, lusta vagyok visszakeresni), de szerintem meg lesz a PO. Jövő héten Tampa meg Atlantába, valamelyikük mindenképp veszíteni fog, és ezzel utolérjük azt a csapatot, ha nyerni tudunk Carolina-ba (illene...). Az idei idény sorsolása olyan, hogy az utolsó hetekre marad a döntés, ha nem lesz még egy Cleveland féle fiaskó... Ezzel a győzelemmel gyakorlatilag nulláztuk a Browns ellen vereséget, hiszen a csoportból a Falcons kikapott a Steelers ellen, és ugyan nyert a Browns ellen, de ezzel mostmár mind1... Ha bemegy Hartley lövése, simán vezetnénk az egész nfc-t.... jajj jajj jajj...

szerk: egyelőre sima WC, a Bucs-szal együtt 😊 Érdekes lenne 3 NFC South csapat a PO-ban 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat! Teljesen megérdemeltétek. Ezer fokon égett a Saints, látszott, hogy élet-halál meccs volt neki és ennek megfelelően behúzta. Igen jó meccs volt az eredménytől függetlenül. A meccsről alkotott rövid összegzésemet a mi topikunkba írtam.

Ahogy az eredménykövetőben már említettem, kicsit Steelers 09'-érzésem van veletek kapcsolatban, a jók ellen felszívjátok magatokat és megmutatjátok, hogy ez egy nagy csapat, de vhogy ez hiányzik a kicsik ellen. Mindenesetre remélem, nektek más vége lesz a szezonnak, mint nekünk volt tavaly, mert nagyon szimpi társaság, a D nagyon tetszett, iszonyat agresszív volt, s ezt szeretem látni. Grat még egyszer és remélem, meglesz a PO, s nem engedtek ki a gyengébbek ellen sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
Lemaradtam a tegnapi meccsről. Tud vki torrentet, vagy mást ahonnan le lehet tölteni vagy megnézni? A TYT-n még nincs fent és már tűkön ülök.hayden
Most rakták föl a meccset. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Brees 34 sikeres dobása a legtöbb, amit az elmúlt 8 évben a Steelers ellen irányító elért

A közönség is kitett magáért, végre a tavalyi szintet hozta a Dome

The crowd noise is certainly a factor in this game. Despite a decent amount of Steelers fans, the Superdome is the loudest stadium I've been to this season. Roethlisberger blew a timeout in the first quarter due to the noise and confusion.
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/19712/steelers-halftime-notes-3

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Lemaradtam a tegnapi meccsről. Tud vki torrentet, vagy mást ahonnan le lehet tölteni vagy megnézni? A TYT-n még nincs fent és már tűkön ülök.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Amugy csak én érzem ugy hogyha itt meglenne az egészséges secondary akkor k*rva jó lenne ez a D, még ennél is jobb. 😀EasyGhost
Érdekes a D kérdése. Nem gondoltam volna az idény előtt, de egész elfogadhatóak vagyunk futás ellen. Ennek az egyik oka Clark, a másik, hogy DL megtalálta magát. Biztató! Passz ellen pedig (hihetetlen) liga 3.-ok vagyunk. Mindezt igazából úgy, hogy a legjobb összeállítású sec-nk soha nem volt a pályán egyszerre (ugye a Greer-Harper-Sharper-Porter négyesre gondolok, észrevettétek, hogy mindegyiknek 2 R van a nevében? tuti van rá valami statisztika, hogy ettől jöbb DB-k 😀 😀 😀). Amit nagyon tud ez a négyes, az a szerelés. A tegnapi TD valószínűleg nem az, hogy Greer áll ott, ő ritkán hibázza az ilyen openfield tackle-t. Sajnos ez Jenkins legnagyobb baja, legalább két misstackle-t is láttam tőle... Lehet tavaly még mehetett volna 1-2 meccset a ST-ben...

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
NOLA vs. US 😊)

Amugy csak én érzem ugy hogyha itt meglenne az egészséges secondary akkor k*rva jó lenne ez a D, még ennél is jobb. 😀
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
ezt a történelem kedvéért megörökítettem
atapapa
szép. 😊