NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Arnoux itt szerintem sem lesz már játékos, pedig egész szolid ST player lett idén... 😕 Sajnálom.
Ellis kiesése komoly gond lehet, főleg a csütörtöki meccs miatt. :/ Az a baj, hogy elég LB-nk sincs a sok 3-4-hez. :/

Canfield sign. Miért? Hirtelen miért kell 3 QB? Mindegy, de remélem Brees-nek semmi baja. (Akit egyébként sajnálok a két szinte teljesen fölösleges interception miatt... Egyébként is sok van neki... Bár, ha tavaly nem lett MVP, akkor sose lesz, sajnos... 😕)

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Kb. 2-3 héttel előre teszik fel a műsort

Arnoux megint IR, megint Achilles miatt. Szvsz nem lesz már belőle focista.atapapa
kár, egész ügyes volt...

egy kérésem lenne: a Bp-i mókára mennék én is, és olyan helyet keressünk, ahol éjszaka biztonságosan meg lehet állni, mert a legközelebbi rokonom, ahol aludni tudok, az 50 km-re lakik Bp-től 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Kb. 2-3 héttel előre teszik fel a műsort

Arnoux megint IR, megint Achilles miatt. Szvsz nem lesz már belőle focista.

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Ez jó kérdés, bárhol Pesten van olyan?atapapa
Most néztem a Kokó helyét. Azt írják a honlapon hogy több meccset is adnak egyszerre, szal valószínű hogy nem csak sport1,2jük van, viszont a kaják elég húzós árban vannak és a pia se olcsó...hayden
Az ESPN America és a Sky Sport műsorát kell nézni, ha valamelyik adja a meccset, akkor több helyen is elérhető Pesten.atapapa
ESPN dec 6-ig látom a Sky-nál meg sehol 😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Van FOX?hayden
Ez jó kérdés, bárhol Pesten van olyan?atapapa
Most néztem a Kokó helyét. Azt írják a honlapon hogy több meccset is adnak egyszerre, szal valószínű hogy nem csak sport1,2jük van, viszont a kaják elég húzós árban vannak és a pia se olcsó...hayden
Az ESPN America és a Sky Sport műsorát kell nézni, ha valamelyik adja a meccset, akkor több helyen is elérhető Pesten.

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Van FOX?hayden
Ez jó kérdés, bárhol Pesten van olyan?atapapa
Most néztem a Kokó helyét. Azt írják a honlapon hogy több meccset is adnak egyszerre, szal valószínű hogy nem csak sport1,2jük van, viszont a kaják elég húzós árban vannak és a pia se olcsó...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
szvsz slowmotion nagyon fekete ló vagytok most, nem tudni mit lehet várni. Ware-t tavaly óta pedig - legyen bármilyen formában - nem fogom leírni előre 😐

Lehet szavazni a fiainkra
Ivory ismét a hét újonca lehet
http://www.nfl.com/partner?partnerType=rookies&module=HP_cp2

Brees meg a FedExtől kapott pénzt költhetné el jótékony célra, bár a számait egy helyen megkozmetikázták 😊
http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground&module=HP_cp2

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 117 — Cowboys fan
11-5 is jó lesz, tavaly is elég volt a PO-hoz, jó esetben, legalább 3 vereséget még magáénak tudhat (Falcons-Ravens-Saints), és akkor eleve 9-6 a vége nekik. Nem akarom lenézni a Bucs-ot, de erős csapatok ellen gyakorlatilag nulla a teljesítményük.

Nyerni kell Dallasban (lehet is, azért nem kell elszállni a Boys két győzelmétől, ezt még a legelvakultabbak is látják, olvassatok csak bele az itteni meg a kinti topikokba is), a Cincy nem lehet tényező (Billstől kaptak ki most héten 21 pontos előnyből...). Persze: mindkét csapattól ki tudunk kapni.

Ellenben a támadók a helyükön vannak, Bush talán már visszatérhet (nagyon jó lenne!) Williams nem fog ennyire nyuszin játszani (vigyázott a csapatra, tudta, hogy ennyi is elég lesz, azért lássuk be, komoly ellenállást nem fejtett ki a Seahawks, Hassinek volt egy jó meccse, gyakorlatilag engedtük, hogy 8-12 yardokat jöjjenek előre, a tavalyi receptet vettük elő, és amikor lehetett labdát szereztünk).

Le kell hozni ezt a két meccset, bízni abban, hogy a Falcons ki tud kapni a GB-től, és a Baltimore is több lélekkel játszik, mint a Falcons ellen, és megveri a TB-t. Ha nem, akkor sincs baj, csak simán tapadni kell a Falconsra, minden meccset nyerni a MNF-ig, ott majd ráérünk dönteni. Mondom: kicsi az esélye annak, hogy három csapat menjen a NFC Southból a rájátszásba, de lehet. De amint látjuk két hét elég a fordulathoz (ugye, Giants, the best team in the nfc, már WC helyen sincsenek jelen pillanatban)Gyurma Pappa
az az igazság, hogy abszolút lutri, hogy játszik csapat.
egyik meccsen megy a passz meg a futás is, a másikon meg szinte semmi (mennyire vicces, hogy az előző a Giants elleni meccsre vonatkozik, az utóbbi meg a Lions ellenire...)
ami konzisztens, az a tré passz elleni védekezés, még Shaun Hill is szétdobált minket.
Ware az első kb 7 meccsen csinált 8 sack-et, azóta asszem semmit, Spencer tavalyi szezonja egyelőre csak a távoli szép emlékek kategóriája, az ILB-k nem nagyon képesek embert fogni, talán csak Lee, akit viszont leginkább nickelben hozunk fel a pályára.
Jenkins nem találja a helyét, Newman nem találja a helyét és sérülésből sérülésbe bukdácsol, a helyére az 5'9"-es nickel CB tud beállni, akit viszont a saját pozíciójában rendre szénné sz*patnak.
a safety-k az esetek felében vannak ott, ahol lenniük kéne, egyébként a secondary-ban sok az elváltás, és néha akkor sincs biztosítás, amikor az lenne a play.

az egyetlen pozitívum, hogy Payton nem ismeri annyira Kitnát, mint Romót, és hogy Austin és Bryant is már a poszt-Payton korszakban futott be. rajtuk viszont lehet védekezni.

ja igen, ajánlom figyelmetekbe Kitna múlt heti teljesítményét: 18/24, 146 yard. Austinnak volt két elkapása7 yardért(3T és 4T asszem), Dez 3/8 (12, 1T, -5), Roy talán 2/20, de ebben nem vagyok biztos. ja, Witten 4/45. a leghosszabb elkapás egy screen pass lett, ha jól emlékszem.
szóval én a helyetekben nem paráznék, ha a futás és a passzt sikerül valamennyire megfogni, akkor nagyon könnyen partiban lesztek, sőt lazán be is húzhatjátok a meccset.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Most jön elő az, amiről a keretszűkítéskor károgtam, hogy belső védőfalemberből kockázatos csak 3 embert a keretben tartani.
atapapa
Akkor ez bizony a Te hibád 😛

Csütörtökön biztos nem tudok meccset nézni, másnap korán kelés és teljesítmény kényszer van (nyelvvizsga), de úgy se fogom kibírni, hogy ne nézzem meg az eredmény 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Ellis??????? AAAZ nagy baj 😕Gyurma Pappa
Főleg Hargrove-val együtt. Most jön elő az, amiről a keretszűkítéskor károgtam, hogy belső védőfalemberből kockázatos csak 3 embert a keretben tartani.
Remélhetőleg legalább az egyikük bevethető lesz.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Ellis??????? AAAZ nagy baj 😕

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
tegnap nem volt edzés, de a csütörtöki meccs miatt kellett jelentést adni a sérültekről
"nem edzett": Ellis, Betts, Arnoux
csak finoman: Goodwin, Hargrove, Ivory, Jenkins, Sharper, Shockey, Thomas és Young
Bush: full

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Jó, hogy megoldottátok nélkülünk 😀

Idén az Ingramok nem jól jönnek ki nálunk 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Justin Drescher az új LS, Ingram mehet a picsába.Höri
Úgy érted Clint-et küldték el?iktriad
mivel ő linebacker, így azt hittem egyértelmű, hogy a LS, Jake Ingram került waiverre...Höri
Én azt hittem csak 1 Indram volt a Saintsnél. Köszi a felvilágosítást.

Plusz látom Clint már nem is játszik itt egy jó ideje(októberben cut volt)....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Justin Drescher az új LS, Ingram mehet a picsába.Höri
Úgy érted Clint-et küldték el?iktriad
mivel ő linebacker, így azt hittem egyértelmű, hogy a LS, Jake Ingram került waiverre...

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Justin Drescher az új LS, Ingram mehet a picsába.Höri
Úgy érted Clint-et küldték el?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Justin Drescher az új LS, Ingram mehet a picsába.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Van FOX?hayden
Ez jó kérdés, bárhol Pesten van olyan?

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Mit szólnátok egy meccsnézéshez? Én személy szerint az ATL és/vagy a BAL ellenire gondoltam.hayden
Nekem talán a Balti menne, de a két ünnep között az asszony utazgatni akar, és ilyen ügyekben átengedem neki a főnök-szerepet 😛
jaa, kiderült hogy nem véletlenül tart eddig Thomas lábadozása: nem a bokaszalagja húzódott meg, hanem elszakadt az Achilles-ina... a hálaadásnapi meccsre viszont már szeretne visszatérniJJ Tiller
Paytonék az orránál fogva vezetik az egész ligát ezekkel a sérülésekkel. Kyle se szerepelt a sérültekről szóló jelentésben, aztán egyszer
csak az IR-ről köszönt vissza.atapapa
Nekem minden jó lehet.
Mi is volt, Ata? Vaskapu?....zemanla
Van FOX?
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Nekem az volt a furcsa, hogy NEM Porter védekezett Mike Williamsen. Nem is érte(tte)m. Őt szoktuk használni nagy WRek, időnként még TEk ellen is (főleg redzoneban), ennek ellenére nem, nem ő, hanem Greer próbált meg védekezni rajta, kapkodta is el a labdákat. csabi19
Azért, mert Greer nem megy át a másik oldalra védekezni, ha az addig fogott WR odamegy. Williams az elején Greer oldaláról indulgatott, aztán utána inkább Porteréről.
Nekem minden jó lehet.
Mi is volt, Ata? Vaskapu?....zemanla
jaja, az lesz az

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Továbbra is kérdés a meccsnézés..... :cool:




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
11-5 is jó lesz, tavaly is elég volt a PO-hoz, jó esetben, legalább 3 vereséget még magáénak tudhat (Falcons-Ravens-Saints), és akkor eleve 9-6 a vége nekik. Nem akarom lenézni a Bucs-ot, de erős csapatok ellen gyakorlatilag nulla a teljesítményük.

Nyerni kell Dallasban (lehet is, azért nem kell elszállni a Boys két győzelmétől, ezt még a legelvakultabbak is látják, olvassatok csak bele az itteni meg a kinti topikokba is), a Cincy nem lehet tényező (Billstől kaptak ki most héten 21 pontos előnyből...). Persze: mindkét csapattól ki tudunk kapni.

Ellenben a támadók a helyükön vannak, Bush talán már visszatérhet (nagyon jó lenne!) Williams nem fog ennyire nyuszin játszani (vigyázott a csapatra, tudta, hogy ennyi is elég lesz, azért lássuk be, komoly ellenállást nem fejtett ki a Seahawks, Hassinek volt egy jó meccse, gyakorlatilag engedtük, hogy 8-12 yardokat jöjjenek előre, a tavalyi receptet vettük elő, és amikor lehetett labdát szereztünk).

Le kell hozni ezt a két meccset, bízni abban, hogy a Falcons ki tud kapni a GB-től, és a Baltimore is több lélekkel játszik, mint a Falcons ellen, és megveri a TB-t. Ha nem, akkor sincs baj, csak simán tapadni kell a Falconsra, minden meccset nyerni a MNF-ig, ott majd ráérünk dönteni. Mondom: kicsi az esélye annak, hogy három csapat menjen a NFC Southból a rájátszásba, de lehet. De amint látjuk két hét elég a fordulathoz (ugye, Giants, the best team in the nfc, már WC helyen sincsenek jelen pillanatban)

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mit szólnátok egy meccsnézéshez? Én személy szerint az ATL és/vagy a BAL ellenire gondoltam.hayden
Nekem talán a Balti menne, de a két ünnep között az asszony utazgatni akar, és ilyen ügyekben átengedem neki a főnök-szerepet 😛
jaa, kiderült hogy nem véletlenül tart eddig Thomas lábadozása: nem a bokaszalagja húzódott meg, hanem elszakadt az Achilles-ina... a hálaadásnapi meccsre viszont már szeretne visszatérniJJ Tiller
Paytonék az orránál fogva vezetik az egész ligát ezekkel a sérülésekkel. Kyle se szerepelt a sérültekről szóló jelentésben, aztán egyszer
csak az IR-ről köszönt vissza.atapapa
Nekem minden jó lehet.
Mi is volt, Ata? Vaskapu?....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
max 1 verség belefér valamelyik AFC-s csapat ellen, vagy a Bengals vagy a Ravens ellen.EasyGhost
Ne má'! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 150 — playoffs???
Hála Istennek a sima meccs simán meg is lett.
Csak összefoglalót láttam még, de nagyon tetszett.
Gáz, hogy a másik két csoportrivális nem bukott, de fog még nekik az is sikerülni.
Így tovább, Go Saints!!!!